24 листопада 2017
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукГоловна » Послуги населенню » Власна справа

Як розпочати свій бізнес?
 
06.09.2017  |  Чернівецький міський центр зайнятості версія для друку
Як розпочати свій бізнес?

Державною службою зайнятості велика увага приділяється наданню можливості відкриття власної справи. На семінарах з підприємницької діяльності відвідувачі можуть дізнатись відповіді на запитання як розпочати свій бізнес, отримати компетентну інформацію щодо реєстрації суб’єктів господарювання, сплату податків. Фахівці служби зайнятості запрошують на семінари приватних підприємців, які власним прикладом показують, що можна успішно проваджувати підприємницьку діяльність та отримувати дохід від улюбленої справи.

Так, 4 вересня 2017 року в приміщенні Чернівецького міського центру зайнятості був проведений семінар «Як розпочати свій бізнес?». На захід завітала майстриня Олеся Шаргут, яка виготовляє художні шедеври з вати та гіпсу. Олеся з радістю поділилась з присутніми своїм досвідом започаткування власної справи.

Перш ніж продати свою першу роботу, майстриня довгий час навіть не замислювалась про те, що хобі може приносити дохід. Зупинившись на бажанні продавати власні вироби, Олеся вирішила вийти на ринок, брати участь у ярмарках. Перші успішні продажі вселили більше впевненості. Підтримували і друзі, яким вона охоче дарувала свої вироби. Майстриня планує також вийти завдяки соцмережам на світовий ринок.

Цінність виробів з хенд-мейду – це в першу чергу відчуття, які закликають зробити річ з душею та любов’ю, а також захват та захоплення. Здається, повіє вітерець, і квіти, мов живі, ворухнуться, і відчуєш їхній аромат. Унікальність, стиль, любов і увага до клієнта – це характеризує Олесю та її роботи. Асортимент виробів широкий – це і панно, і декоративні вази, і художня обробка пляшок.

Як висновок, можна сказати, що при правильному позиціонуванні і грамотному підході до справи хенд-мейд може приносити дохід. Це і колекціонери, які полюють за виробами ручної роботи, і майстер-класи, адже є і такі, яким цікаво навчання цьому ремеслу.