14 грудня 2017
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукГоловна » Послуги населенню » Корисно шукачам роботи

Перший український міжнародний банк шукає кредитних фахівців
 
07.09.2017  |  Вижницький районний центр зайнятості версія для друку
Перший український міжнародний банк шукає кредитних фахівців

06 вересня у приміщенні Вижницького районного центру зайнятості для безробітних осіб відбулася презентація роботодавця – Вижницького відділення ПАТ «ПУМБ» (першого українського міжнародного банку). Роботодавцем була запропонована вакансія кредитного фахівця.

Представник банку розповіла присутнім про режим, характер та умови праці, розмір заробітної плати, наголосила на завданнях та обов’язках – продаж кредитних продуктів, документальне супроводження, залучення клієнтів.

Під час презентації роботодавця відбувся активний діалог між безробітними та представником установи. Усім, хто зацікавився можливістю працевлаштуватися, було запропоновано відвідати відділення ПАТ «ПУМБ» для проходження співбесіди з керівництвом.

Також фахівець з профорієнтації ознайомила присутніх з послугами служби зайнятості для молоді, особливу увагу звернула на можливості підвищення кваліфікації шляхом стажування та організації професійного навчання безпосередньо на робочому місці. Підводячи підсумки звернуто увагу на важливості легальної зайнятості громадян.