24 листопада 2017
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукГоловна » Послуги населенню » Вибір професії

Профорієнтаційна робота зі школярами триває
 
14.09.2017  |  Глибоцький районний центр зайнятості версія для друку
Профорієнтаційна робота зі школярами триває

Проблема вибору професії завжди була актуальною і тим більше, залишається такою в сучасних умовах. Яку професію обрати – одне з головних завдань у житті кожної людини. З причини незнання правил вибору професії, ситуації на ринку праці, відсутності практичного досвіду професійної діяльності близько 40% молодих людей обирають професію, яка не відповідає їх інтересам, нахилам та вподобанням. Особливо значущою є проблема набуття учнями адекватних знань про певний рід професійної діяльності, власні можливості оволодіння нею.

Тому, з початком нового навчального року, фахівці Глибоцького РЦЗ розпочали профорієнтаційну роботу в навчальних закладах району. Так, 12 вересня 2017 р. відбувся урок-диспут на тему: «Що треба знати про вибір професії» у Корчівецькій ЗОШ.

Учні зустріли фахівців із профорієнтації із зацікавленістю. В свою чергу, вони ознайомили їх із алгоритмом найважливішого вибору – вибору майбутньої професії. Значна увага була приділена робітничим спеціальностям, які набувають популярності.

Фахівці проінформували школярів про можливості служби зайнятості, ознайомили із соціальними послугами, інформаційними матеріалами, барометром професій тощо. Старшокласників перш за все зацікавили актуальні професії на ринку праці регіону, а також перспективні робітничі професії.

Учням, які ще не визначилися з професією, було запропоновано пройти профорієнтаційне тестування в центрі зайнятості та, проаналізувавши ситуацію на ринку праці, визначитися з напрямом діяльності в майбутньому. Діти із задоволенням переглянули запропоновані відеоролики про актуальні професії сьогодення та виявили зацікавленість у профорієнтаційному тестуванні.