20 сiчня 2018
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукГоловна » Послуги населенню » Служба зайнятості - людям з інвалідністю

Обговорено питання соціальної реабілітації та адаптації осіб з обмеженими фізичними можливостями до суспільного життя
 
07.12.2017  |  Путильський районний центр зайнятості версія для друку
Обговорено питання соціальної реабілітації та адаптації осіб з обмеженими фізичними можливостями до суспільного життя

Одним з головних завдань розвитку цивілізованого суспільства є створення умов для повноцінного суспільного життя людей з інвалідністю. 06 грудня 2017 року в рамках проведення «Декади зайнятості для осіб з інвалідністю» в Путильському районному центрі зайнятості відбулося засідання «круглого столу» на тему: «Соціальна реабілітація та адаптація осіб з обмеженими фізичними можливостями до суспільного життя». У заході взяли участь: директор районного центру соціальних служб для сім’ї дітей та молоді-М.Фокшек, інспектор з кадрів територіального центру обслуговування населення Л.Гасюк, спеціаліст з обслуговування пільгової категорії громадян управління праці та соціального захисту населення Т.Поляк.

Розпочинаючи засідання «круглого столу» директор районного центру зайнятості М.Яківюк зазначив, що державна служба зайнятості разом з органами соціального захисту населення, регіональними відділеннями Фонду соціального захисту інвалідів, центрами реабілітації інвалідів докладають максимум зусиль для підвищення рівня працевлаштування осіб з обмеженими фізичними можливостями. Він наголосив, що належна увага людям з особливими потребами повинна приділятися щоденно.

Спеціалісти районного центру зайнятості ознайомили присутніх із системою заходів державної служби зайнятості щодо сприяння працевлаштуванню осіб з інвалідністю, завданнями, функціями та напрямками діяльності партнерів служби зайнятості щодо сприяння працевлаштуванню осіб з особливими потребами.

Спеціаліст управління соціального захисту населення райдержадміністрації Т. Поляк поінформувала присутніх про соціальні виплати, послуги, надання санаторно-курортних путівок, надала роз’яснення законів, які стосуються прав людей з особливими потребами.

Про організацію роботи Путильського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді з надання соціальних послуг сім’ям, в яких виховуються діти з інвалідністю та молодим особам, які мають інвалідність доповіла М. Фокшек.

В ході засідання «круглого столу» основні акценти були зроблені на проблемах, з якими стикаються люди з інвалідністю при пошуку роботи. Всі запрошені мали можливість висловити свою думку та окреслити коло питань, які потребують першочергового вирішення.