20 сiчня 2018
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукГоловна » Послуги населенню » Корисно шукачам роботи

16 днів проти насильства
 
12.12.2017  |  Новодністровський міський центр зайнятості версія для друку
16 днів проти насильства

Днями в Новодністровському міському центрі зайнятості, в рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства», на семінарі «Запобігання нелегальної торгівлі людьми та експлуатації дитячої праці» крім фахівців служби зайнятості були присутні соціальні партнери - працівники центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та служби у справах дітей  Новодністровської міськї ради.

Присутнім на семінарі повідомили, що наразі в нашій країні проводиться інформаційна кампанія щодо недопущення насильства та адміністративну і кримінальну відповідальність за вчинені протиправні дії.

6 грудня 2017 року Верховна рада України ухвалила закон «Про внесення змін до деяких законів України у зв'язку з ратифікацією Конвенції Ради Європи про запобігання насильству стосовно жінок і домашньому насильству та боротьбу з цими явищами». А 7 грудня 2017 року депутати проголосували за  закон «Про запобігання та протидію домашньому насильству».

Обидва закони передбачають жорсткіші покарання для кривдників та дозволяють нацполіції контролювати поведінку порушника, аби уникнути повторного насилля. Вперше в Україні ввели кримінальну відповідальність за домашнє насильство.

Для попередження та виявлення фактів насильства учасникам семінару  надані оновлені безкоштовні номери (з мобільного) гарячих ліній по відповідному напрямку роботи:  дитяча гаряча лінія 116111, національна «гаряча» лінія з попередження домашнього насильства над людьми та гендерної дискримінації 116123.