18 жовтня 2017
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукГоловна » Прес-центр

Новини

Інформація для вимушених переселенців

Шановні кримчани, мешканці східних областей України! Державна служба зайнятості готова сприяти Вашому працевлаштуванню »

Навіщо потрібна реорганізація служби зайнятості
13.10.2017

Для того, щоб ґрунтовно зрозуміти, які переваги такого реформування для служби зайнятості та самої структури - ми вирішили детально роз'яснити чого ж саме очікувати. Вашій увазі основні причини для чого потрібна реорганізація та які результати вона принесе »

В Чернівцях вперше відбувся "ярмарок вакансій для "білих комірців"
13.10.2017

12 жовтня 2017 року у Чернівецькому міському центрі зайнятості вперше відбувся "Ярмарок вакансій для "білих комірців", в якому взяли участь 21 роботодавець та представлено шукачам роботи більше 200 вакансій »

Знайомимо молодь з послугами служби зайнятості у сучасному форматі
12.10.2017

В рамках проекту "Книгозбірня - профорієнтаційний майданчик для молоді" 10 жовтня 2017 року партнер Чернівецької обласної служби зайнятості Чернівецька обласна універсальна наукова бібліотека ім. М. Івасюка, знову надала можливість поінформувати студентську молодь про послуги, які надає Державна служба зайнятості, в електронному форматі »

Любов Кожолянко: "Служба зайнятості має відповідати сучасним вимогам ринку праці"
11.10.2017

11 жовтня 2017 року відбулася підсумкова нарада за результатами роботи Чернівецької обласної служби зайнятості за 9 місяців 2017 року за участі керівництва обласного та районних центрів зайнятості »

Виїзна акція центру зайнятості
11.10.2017

В рамках тематичних днів для молоді "Плануй, вирішуй, дій!" 10 жовтня 2017 р. фахівець Герцаївського РЦЗ провела виїзну акцію до Тернавського НВК для випускних класів »

Для школярів Чернівецької області проведено майже 300 профорієнтаційних заходів
05.10.2017

"Враховуючи те, що завжди краще попередити проблему, ніж потім її вирішувати, фахівці центрів зайнятості проводять профорієнтаційну роботу, в якій акценти зміщені від регулювання поточної ситуації на ринку праці до упередження безробіття. В першу чергу профілактика безробіття починається ще зі шкільної лави" - зазначає Любов Кожолянко »

"Аутомотів Електрік Україна" у м.Чернівцях є прикладом соціально відповідального бізнесу
02.10.2017

29 вересня 2017 року у Чернівецькому міському центрі зайнятості відбулася зустріч в.о. директора Чернівецького обласного центру зайнятості Любові Кожолянко, заступника директора - начальника відділу організації надання соціальних послуг Марії Кобєлєвої, керівництва та працівників міського центру зайнятості із генеральним директором "Аутомотів Електрік Україна" у м.Чернівцях Сашою Враголічем. Під час зустрічі мова йшла про налагодження співпраці між підприємством та службою зайнятості щодо укомплектування кадрами »

День відкритих дверей центру зайнятості
27.09.2017

Днями в приміщенні Чернівецького міського центру зайнятості відбулися дні відкритих дверей для молоді, а саме були запрошені учні випускних курсів Чернівецького вищого професійного училища радіоелектроніки »

Виїзні акції Герцаївського районного центру зайнятості
26.09.2017

Фахівці Герцаївського районного центру зайнятості 22 та 25 вересня 2017 року проводили презентації роботодавців - ПП "Колос", ПАТ ф-ка "Прут" на території сіл Остриця та Цурень »Дата з    Показати календар     по    Показати календар      Показати »