19 вересня 2017
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукГоловна » Прес-центр

Новини

Інформація для вимушених переселенців

Шановні кримчани, мешканці східних областей України! Державна служба зайнятості готова сприяти Вашому працевлаштуванню »

ТОВ "Буковинський сад" запрошує на роботу працівників з поденною заробітною платою 300 гривень
18.09.2017

ТОВ "Буковинський сад" запрошує на роботу працівників з поденною заробітною платою 300 гривень »

Розширюємо вектори співпраці
15.09.2017

Днями в.о. директора Чернівецького обласного центру зайнятості Любов Кожолянко зустрілася з директором ПП "Новоселицька меблева фабрика №1" Корнелієм Поповичем »

Роботодавець - найважливіший клієнт служби зайнятості
15.09.2017

Днями в.о. директора Чернівецького обласного центру зайнятості Любов Кожолянко відвідала ПрАТ "Мамалигівський гіпсовий завод" (Новоселицький район) та зустрілася з його керівником Ігорем Кроншевським, який також очолює спілку роботодавців Новоселицького району »

На Буковині зросла кількість пропозицій роботи для "білих комірців"
14.09.2017

З початком осені збільшилася кількість вакансій для фахівців з вищою освітою. Сьогодні служба зайнятості пропонує більше тисячі вакансій, з них майже 800 для людей розумової праці так званих "білих комірців". »

Налагоджуємо співпрацю із відповідальним бізнесом
08.09.2017

Сьогодні, 8 вересня 2017 року, у Чернівецькому міському центрі зайнятості відбулася зустріч керівництва обласного та міського центрів зайнятості із керівником компанія "Аутомотів Електрік Україна" у м.Чернівцях Сашою Рашлічем. Під час зустрічі мова йшла про налагодження співпраці між підприємством та службою зайнятості щодо укомплектування кадрами »

Компанія "Аутомотів Електрік Україна" пропонує понад 100 вакансій
07.09.2017

У зв'язку з розширенням виробничих потужностей підприємство запрошує на роботу »

Підприємство на Житомирщині шукає працівників із наданням житла
30.08.2017

Товариство з обмеженою відповідальністю "ВУДПАК", що знаходиться за адресою с.Нова Романівка, Новоград-Волинського району, Житомирської області у зв'язку із розширенням виробництва та відкриттям нового цеху має потребу в додаткових працівниках. »

Служба за контрактом - для відважних та сміливих
19.08.2017

Протягом цього тижня 14 та 17 серпня 2017 року в Кіцманському РЦЗ відбулись семінари з орієнтації на службу в Збройних силах України »

Вивчаємо потреби територіальних громад
18.08.2017

Нещодавно з метою налагодження партнерських стосунків, ознайомлення з послугами служби зайнятості, виявлення перспективних та поточних потреб у кадрах, у приміщенні Недобоївської об'єднаної територіальної громади відбувся виїзд спеціалістів Хотинського районного центру зайнятості »Дата з    Показати календар     по    Показати календар      Показати »