14 грудня 2017
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукГоловна » Регіональна служба зайнятості

Діяльність обласної служби зайнятості

Державна служба зайнятості пропонує до уваги користувачів новий сервіс "Калькулятор розрахунку допомоги по безробіттю"

З метою вдосконалення інформаційних послуг на Інтернет-порталі Державної служби зайнятості (www.dcz.gov.ua)впроваджено новий сервіс "Калькулятор розрахунку допомоги по безробіттю" »

Чернівецька обласна служба зайнятості

Пропонуємо структуру Чернівецької обласної служби зайнятості »

Державна служба зайнятості України

Державна служба зайнятості України, створена в грудні 1990 року, є, практично, ровесницею незалежної України. За цей час відбулася трансформація системи соціального забезпечення від безробіття у систему загальнообов'язкового державного соціального страхування на випадок безробіття »

Об'єднаємо зусилля заради зайнятості кожного
06.12.2017

Напередодні Міжнародного дня інвалідів з метою сприяння інтеграції осіб з інвалідністю у суспільство, підвищення їх конкурентоспроможності на ринку праці Хотинським районним центром зайнятості було організовано та проведено інформаційний захід для людей з інвалідністю »

Декада зайнятості для осіб з інвалідністю в Герцаївському РЦЗ
05.12.2017

В рамках декади зайнятості для осіб з інвалідністю в Герцаївському районному центрі зайнятості проведено низку заходів для безробітних, роботодавців та соціальних партнерів »

До проекту "Планування кар'єри - запорука успішного майбутнього" долучилися студенти Чернівецького транспортного коледжу
01.12.2017

30 листопада ц.р. відбувся черговий захід в рамках проекту "Планування кар'єри - запорука успішного майбутнього" в Чернівецькому транспортному коледжі »

Путильський районний центр зайнятості налагоджує співпрацю із новоутвореними об'єднаними територіальними громадами
30.11.2017

29 листопада 2017 р. в Путильському районному центрі зайнятості відбулося засідання "круглого столу" на тему: "Взаємодія центру зайнятості з об'єднаними територіальними громадами та роботодавцями" »

Відбувся семінар з питань вивільнення
27.11.2017

Центри зайнятості продовжують надавати комплекс спеціальних послуг у розв'язанні проблем роботи із трудовим колективом в ситуації масового вивільнення »

З початку року служба зайнятості забезпечила роботою більше 10 тис буковинців
16.11.2017

Впродовж січня-жовтня 2017 року соціальними послугами обласної служби зайнятості скористалося більше 17 тис осіб, які мали статус безробітного, що на 7% менше, ніж у січні-жовтні 2016 року. Також послугами обласної служби зайнятості щодо пошуку роботи скористалося 7 тис. осіб без надання статусу безробітних. Про це повідомляє в.о. директора обласного центру зайнятості Любов Кожолянко »

Легальна праця - гарантія завтрашнього дня
10.11.2017

Нещодавно в Кіцманському центрі зайнятості було проведено семінар "Легальна праця - гарантія завтрашнього дня" »Дата з    Показати календар     по    Показати календар      Показати »