19 вересня 2014
На головну Що нового? Карта порталу Робота в Україні
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук
Логін
Пароль
Увійти  


Головна » Консультаційний центр » Список тем консультацій » Перегляд консультації

Порядок реєстрації в службі зайнятості
Від кого: Таня
Регіон проживання: м. Київ
Дата/час: 06.07.2011 16:43
Текст питання:

Прошу спеціалістів ДЦЗ дати зрозумілу відповідь на питання, оскільки спеціалістами КМЦЗ на моє звернення не надано відповіді, яка стосується питання.
Чи може бути визнані безробітними:
1. Особи, які отримують пенсію по втраті годувальника на неповнолітніх дітей?
2.Особи, які отримують пенсію по втраті годувальника на себе особисто?
Прошу при цьому звернути увагу на п. г) ч.3 ст. 2 Закону України "Про зайнятість населення", який дає вичерпний перелік осіб, які не можуть бути визнані безробітними:
- громадяни які мають право на пенсію за віком, у тому числі на пільгових умовах, на пенсію за вислугу років та скористалися цим правом або досягли встановленого законом пенсійного віку.

Відповідь:
Консультант: Державний центр зайнятості
Дата/час: 18.07.2011 13:09
Текст відповідi:

Державний центр зайнятості розглянув інтернет-запит щодо надання роз'яснення стосовно можливості визнання безробітними, осіб, які отримують пенсію по втраті годувальника на неповнолітніх дітей та тих, що отримують таку пенсію на себе особисто, та в межах компетенції повідомляє наступне
Відповідно до статті 2 Закону України "Про зайнятість населення" безробітними визнаються працездатні громадяни працездатного віку, які через відсутність роботи не мають заробітку або інших передбачених законодавством доходів і зареєстровані у державній службі зайнятості як такі, що шукають роботу, готові та здатні приступити до підходящої роботи.
Що стосується, осіб які отримують пенсію, то вищезазначеним законом у пункті "г" статті 2 чітко визначено, що не можуть бути визнані безробітними громадяни, які мають право на пенсію за віком, у тому числі на пільгових умовах, на пенсію за вислугу років та скористалися цим правом або досягли встановленого законом пенсійного віку.
Таким чином, Законом України "Про Зайнятість населення" не передбачено обмеження у визнанні безробітними осіб, яким відповідно до пенсійного законодавства призначена пенсія по втраті годувальника, а також осіб, які отримують таку пенсію за неповнолітніх дітей.

�

�

�

Новини з Веб-сайтів РегЦЗ
18.09.2014
12 монастирищан навчатимуться на електрогазозварників
12 осіб звернулися до Монастирищенського центру зайнятості для отримання ваучера на навчання. Усі вони вже наприкінці вересня розпочнуть навчання за професією "електрогазозварник" (Черкаський ОЦЗ)
далi »
18.09.2014
Крокуємо в майбутнє разом!
Фахівці Кам'янець-Подільського МЦЗ взяли участь у Дні відкритих дверей Кам'янець-Подільського національного університету ім. І.Огієнка (Хмельницький ОЦЗ)
далi »
18.09.2014
Мобільний центр професійної орієнтації завітав до сільських шкіл
Краснопільським районним центром зайнятості організовано та проведено виїзні акції мобільного центру до сіл Чернеччина та Хмелівка (Сумський ОЦЗ)
далi »
18.09.2014
Вимушеним переселенцям - конкретну допомогу
Фахівці Львівського обласного та міського центрів зайнятості здійснили візит до готелю "Катерина", де знайшли тимчасовий притулок чимало переселенців із Криму, Луганської та Донецької областей (Львівський ОЦЗ)
далi »
18.09.2014
Беруть ініціативу в свої руки
На ринку праці Мостищини - не так уже й багато потужних підприємств, здатних забезпечувати мешканців району роботою. Великі надії покладаються на розвиток малого та середнього бізнесу (Львівський ОЦЗ)
далi »
18.09.2014
Львівські школярі ознайомилися з професіями ІТ-сфери
У рамках Марафону актуальних професій, що триває у містах і районах Львівщини з ініціативи обласної служби зайнятості, посадовці Львівського міського ЦЗ організували День професій ІТ-сфери (Львівський ОЦЗ)
далi »
18.09.2014
Служба зайнятості - роботодавцям: перспективи партнерства
Долинським районним центром зайнятості проведено засідання "круглого столу" з питань надання допомоги по частковому безробіттю (Кіровоградський ОЦЗ)
далi »
18.09.2014
Соціально-незахищеним категоріям населення - особливу увагу
Питання забезпечення зайнятості соціально незахищених верств населення було в центрі уваги учасників засідання "круглого столу", що відбулося у Новоархангельському районному центрі зайнятості в рамках Дня відкритих дверей (Кіровоградський ОЦЗ)
далi »
18.09.2014
Служба зайнятості - на допомогу молоді
У ході Дня відкритих дверей, що проводився Голованівським районним центром зайнятості, відбулися різноманітні заходи для молоді (Кіровоградський ОЦЗ)
далi »
18.09.2014
Широкий шлях у професійний простір
Під час проведення "Місячника зайнятості молоді" Бердянським районним центром зайнятості запланована низка заходів з метою підвищення ефективності надання соціальних послуг (Запорізький ОЦЗ)
далi »
18.09.2014
На часі активізація діяльності служби зайнятості
Відбулась селекторна нарада Державної служби зайнятості "Про невідкладні заходи щодо активізації діяльності державної служби зайнятості в сучасних умовах" (Запорізький ОЦЗ)
далi »