8 липня 2015
Про ДСЗ Про правління Фонду Прес-центр Нормативно-правова база Статистична інформація Доступ до публічної інформації Державні закупівлі
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук
Логін
Пароль
Увійти  
Головна » Консультаційний центр » Список тем консультацій » Перегляд консультації

Порядок реєстрації в службі зайнятості
Від кого: Таня
Регіон проживання: м. Київ
Дата/час: 06.07.2011 16:43
Текст питання:

Прошу спеціалістів ДЦЗ дати зрозумілу відповідь на питання, оскільки спеціалістами КМЦЗ на моє звернення не надано відповіді, яка стосується питання.
Чи може бути визнані безробітними:
1. Особи, які отримують пенсію по втраті годувальника на неповнолітніх дітей?
2.Особи, які отримують пенсію по втраті годувальника на себе особисто?
Прошу при цьому звернути увагу на п. г) ч.3 ст. 2 Закону України "Про зайнятість населення", який дає вичерпний перелік осіб, які не можуть бути визнані безробітними:
- громадяни які мають право на пенсію за віком, у тому числі на пільгових умовах, на пенсію за вислугу років та скористалися цим правом або досягли встановленого законом пенсійного віку.

Відповідь:
Консультант: Державний центр зайнятості
Дата/час: 18.07.2011 13:09
Текст відповідi:

Державний центр зайнятості розглянув інтернет-запит щодо надання роз'яснення стосовно можливості визнання безробітними, осіб, які отримують пенсію по втраті годувальника на неповнолітніх дітей та тих, що отримують таку пенсію на себе особисто, та в межах компетенції повідомляє наступне
Відповідно до статті 2 Закону України "Про зайнятість населення" безробітними визнаються працездатні громадяни працездатного віку, які через відсутність роботи не мають заробітку або інших передбачених законодавством доходів і зареєстровані у державній службі зайнятості як такі, що шукають роботу, готові та здатні приступити до підходящої роботи.
Що стосується, осіб які отримують пенсію, то вищезазначеним законом у пункті "г" статті 2 чітко визначено, що не можуть бути визнані безробітними громадяни, які мають право на пенсію за віком, у тому числі на пільгових умовах, на пенсію за вислугу років та скористалися цим правом або досягли встановленого законом пенсійного віку.
Таким чином, Законом України "Про Зайнятість населення" не передбачено обмеження у визнанні безробітними осіб, яким відповідно до пенсійного законодавства призначена пенсія по втраті годувальника, а також осіб, які отримують таку пенсію за неповнолітніх дітей.

�

�

�

Новини з Веб-сайтів РегЦЗ
08.07.2015
Відбулась нарада директорів у Вінницькій області
7 липня 2015 року відбулась нарада у Вінницькій обласній службі зайнятості (Вінницький ОЦЗ)
далi »
08.07.2015
Перші етапи на шляху до пошуку роботи - складання власного резюме
6 липня 2015 року Надвірнянським районним центром зайнятості проведено семінар-навчання для безробітних на тему: "Написання резюме" (Івано-Франківський ОЦЗ)
далi »
07.07.2015
Дні відкритих дверей на виробництві
В Миколаївській обласній службі зайнятості стартував місячник заходів "Дні відкритих дверей на виробництві" (Миколаївський ОЦЗ)
далi »
07.07.2015
"Сучасні та мобільні" або як служба зайнятості комунікує з громадянами
2 липня на базі Чернівецького ОЦЗ в рамках наукової практики проведено семінар зі студентами на тему "Методи комунікації служби зайнятості з громадянами" (Чернiвецький ОЦЗ)
далi »
07.07.2015
"Створення сприятливих умов для підтримки вимушених переселенців та підприємництва, постраждалих в зоні конфлікту"
В Донецькій області ініційована реалізація нового проекту "Створення сприятливих умов для підтримки вимушених переселенців та підприємництва, постраждалих в зоні конфлікту" (Донецький ОЦЗ)
далi »
07.07.2015
Телеглядачам - про цьогорічну діяльність та перспективи реформування служби зайнятості
Перший заступник директора Житомирського ОЦЗ Т.Касімцева та заступник начальника відділу організації профорієнтації В.Прус були учасниками телепрограми "У пошуках роботи" на обласному телеканалі "Житомир" (Житомирський ОЦЗ)
далi »
Опитування
Мета Вашого звернення до служби зайнятості?
пошук роботи;
підбір працівника;
отримання матеріального забезпечення;
перенавчання або підвищення кваліфікації;
отримання консультації з організації власної справи;
отримання компенсації роботодавцю в розмірі єдиного внеску;
отримання консультації з питань законодавства у сфері зайнятості.
Проголосувати Проголосувати
Результат опитування Проголосувати