23 травня 2015
Про ДСЗ Про правління Фонду Прес-центр Нормативно-правова база Статистична інформація Доступ до публічної інформації Державні закупівлі
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук
Логін
Пароль
Увійти  
Головна » Консультаційний центр » Список тем консультацій » Перегляд консультації

Порядок реєстрації в службі зайнятості
Від кого: Таня
Регіон проживання: м. Київ
Дата/час: 06.07.2011 16:43
Текст питання:

Прошу спеціалістів ДЦЗ дати зрозумілу відповідь на питання, оскільки спеціалістами КМЦЗ на моє звернення не надано відповіді, яка стосується питання.
Чи може бути визнані безробітними:
1. Особи, які отримують пенсію по втраті годувальника на неповнолітніх дітей?
2.Особи, які отримують пенсію по втраті годувальника на себе особисто?
Прошу при цьому звернути увагу на п. г) ч.3 ст. 2 Закону України "Про зайнятість населення", який дає вичерпний перелік осіб, які не можуть бути визнані безробітними:
- громадяни які мають право на пенсію за віком, у тому числі на пільгових умовах, на пенсію за вислугу років та скористалися цим правом або досягли встановленого законом пенсійного віку.

Відповідь:
Консультант: Державний центр зайнятості
Дата/час: 18.07.2011 13:09
Текст відповідi:

Державний центр зайнятості розглянув інтернет-запит щодо надання роз'яснення стосовно можливості визнання безробітними, осіб, які отримують пенсію по втраті годувальника на неповнолітніх дітей та тих, що отримують таку пенсію на себе особисто, та в межах компетенції повідомляє наступне
Відповідно до статті 2 Закону України "Про зайнятість населення" безробітними визнаються працездатні громадяни працездатного віку, які через відсутність роботи не мають заробітку або інших передбачених законодавством доходів і зареєстровані у державній службі зайнятості як такі, що шукають роботу, готові та здатні приступити до підходящої роботи.
Що стосується, осіб які отримують пенсію, то вищезазначеним законом у пункті "г" статті 2 чітко визначено, що не можуть бути визнані безробітними громадяни, які мають право на пенсію за віком, у тому числі на пільгових умовах, на пенсію за вислугу років та скористалися цим правом або досягли встановленого законом пенсійного віку.
Таким чином, Законом України "Про Зайнятість населення" не передбачено обмеження у визнанні безробітними осіб, яким відповідно до пенсійного законодавства призначена пенсія по втраті годувальника, а також осіб, які отримують таку пенсію за неповнолітніх дітей.

�

�

�

Новини з Веб-сайтів РегЦЗ
22.05.2015
"Ярмарок професій" від центру зайнятості
Фахівці Харківського районного центру зайнятості провели профорієнтаційний захід "Ярмарок професій" у м. Мерефа (Харківський ОЦЗ)
далi »
22.05.2015
Від безробіття - до сприяння повноцінній зайнятості
Директор Тернопільського обласного центру зайнятості виступив у програмі облдержрадіо "Консультує обласна служба зайнятості" (Тернопільський ОЦЗ)
далi »
22.05.2015
Усі РАЗОМ заради професійного майбутнього України!
21 травня Центр практичної психології і соціальної роботи Полтавського інституту післядипломної освіти педагогічних працівників спільно з Полтавським обласним центром зайнятості організував і провів засідання круглого столу (Полтавський ОЦЗ)
далi »
22.05.2015
Можна все на світі вибирати, сину, вибрати не можна тільки Батьківщину
Допомогти демобілізованим відновити трудову діяльність, а також надати низку соціально-психологічних послуг взялися фахівці Трускавецького МЦЗ (Львівський ОЦЗ)
далi »
22.05.2015
Ми працюємо для тих, хто потребує нашої допомоги
Спеціалісти Білокуракинського районного центру зайнятості особливу увагу приділяють роботі з категорією внутрішньопереміщених осіб (Луганський ОЦЗ)
далi »
22.05.2015
Допомога демобілізованим військовослужбовцям в адаптації до умов цивільного життя
В Інформаційно-консультаційному центрі відбулася спільна нарада з представниками військових комісаріатів та військових частин (Кіровоградський ОЦЗ)
далi »
Опитування
Мета Вашого звернення до служби зайнятості?
пошук роботи;
підбір працівника;
отримання матеріального забезпечення;
перенавчання або підвищення кваліфікації;
отримання консультації з організації власної справи;
отримання компенсації роботодавцю в розмірі єдиного внеску;
отримання консультації з питань законодавства у сфері зайнятості.
Проголосувати Проголосувати
Результат опитування Проголосувати