24 квiтня 2014
На головну Що нового? Карта порталу Робота в Україні
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук
Логін
Пароль
Увійти  

Головна » Консультаційний центр » Список тем консультацій » Перегляд консультації

Порядок реєстрації у службі зайнятості
Від кого: Таня
Регіон проживання: м. Київ
Дата/час: 06.07.2011 16:43
Текст питання:

Прошу спеціалістів ДЦЗ дати зрозумілу відповідь на питання, оскільки спеціалістами КМЦЗ на моє звернення не надано відповіді, яка стосується питання.
Чи може бути визнані безробітними:
1. Особи, які отримують пенсію по втраті годувальника на неповнолітніх дітей?
2.Особи, які отримують пенсію по втраті годувальника на себе особисто?
Прошу при цьому звернути увагу на п. г) ч.3 ст. 2 Закону України "Про зайнятість населення", який дає вичерпний перелік осіб, які не можуть бути визнані безробітними:
- громадяни які мають право на пенсію за віком, у тому числі на пільгових умовах, на пенсію за вислугу років та скористалися цим правом або досягли встановленого законом пенсійного віку.

Відповідь:
Консультант: Державний центр зайнятості
Дата/час: 18.07.2011 13:09
Текст відповідi:

Державний центр зайнятості розглянув інтернет-запит щодо надання роз'яснення стосовно можливості визнання безробітними, осіб, які отримують пенсію по втраті годувальника на неповнолітніх дітей та тих, що отримують таку пенсію на себе особисто, та в межах компетенції повідомляє наступне
Відповідно до статті 2 Закону України "Про зайнятість населення" безробітними визнаються працездатні громадяни працездатного віку, які через відсутність роботи не мають заробітку або інших передбачених законодавством доходів і зареєстровані у державній службі зайнятості як такі, що шукають роботу, готові та здатні приступити до підходящої роботи.
Що стосується, осіб які отримують пенсію, то вищезазначеним законом у пункті "г" статті 2 чітко визначено, що не можуть бути визнані безробітними громадяни, які мають право на пенсію за віком, у тому числі на пільгових умовах, на пенсію за вислугу років та скористалися цим правом або досягли встановленого законом пенсійного віку.
Таким чином, Законом України "Про Зайнятість населення" не передбачено обмеження у визнанні безробітними осіб, яким відповідно до пенсійного законодавства призначена пенсія по втраті годувальника, а також осіб, які отримують таку пенсію за неповнолітніх дітей.

�

�

�

Новини з Веб-сайтів РегЦЗ
24.04.2014
Головне - відданість справі та допомога людям
22 квітня, під час "Гарячої лінії" на каналі "Миколаїв", відбулась чергова телевізійна зустріч з в.о. директора Миколаївського ОЦЗ О.Димчишиною (Миколаївський ОЦЗ)
далi »
24.04.2014
Основні завдання та пріоритети - незмінні
На підсумковій нараді, що відбулася у Львівському ОЦЗ за участю керівного складу обласного та директорів базових центрів зайнятості, були проаналізовані здобутки колективу у першому кварталі цього року (Львiвський ОЦЗ)
далi »
24.04.2014
З початку року 42 безробітні стали підприємцями
Чернівецька обласна служба зайнятості створює умови для самозайнятості громадян та підтримки підприємницької ініціативи безробітних (Чернiвецький ОЦЗ)
далi »
24.04.2014
Ярмарок вакансій для кримчан
З метою сприяння у працевлаштуванні 22 квітня фахівці Днiпропетровського ОЦЗ провели ярмарок вакансій для громадян, які прибули з АР Крим і м. Севастополь (Днiпропетровський ОЦЗ)
далi »
24.04.2014
Рокитнянці ярмаркували
Спеціалістами Рокитнянського РЦЗ проведено Ярмарок вакансій та професій за участю представників навчальних закладів, виконавчої влади, соціальних партнерів, роботодавців (Київський ОЦЗ)
далi »
24.04.2014
Соціально-психологічні аспекти діяльності служби зайнятості
Вирішення одного з найбільш актуальних проблемних питань - молодіжного безробіття сьогодні вкрай необхідне (Запорiзький ОЦЗ)
далi »
24.04.2014
Профорієнтація дошкільників
22 квітня відбулося засідання Предметно-наукової методичної комісії завідуючих дошкільних навчальних закладів (Донецький ОЦЗ)
далi »
24.04.2014
Сезон виїзних акцій
Свердловський міськрайцентр зайнятості вирішив розпочати з роботи з учнівською молоддю сезон виїзних акцій (Луганський ОЦЗ)
далi »
24.04.2014
Ключ до успіху у твоїх руках
Молодь була і залишається трудовим потенціалом будь-якої держави. І від того, наскільки вона зможе реалізувати себе, великою мірою залежить розвиток суспільства в цілому (Черкаський ОЦЗ)
далi »
24.04.2014
Обираючи професію - Ти обираєш долю!
Фахівцями Пирятинського РЦЗ для випускників місцевих шкіл організовано профорієнтаційний захід "Веселка робітничих професій" (Полтавський ОЦЗ)
далi »