13 лютого 2016
Про ДСЗ Про правління Фонду Прес-центр Нормативно-правова база Статистична інформація Доступ до публічної інформації Державні закупівлі
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук
Логін
Пароль
Увійти  
Головна » Консультаційний центр » Список тем консультацій » Перегляд консультації

Порядок реєстрації в службі зайнятості
Від кого: Таня
Регіон проживання: м. Київ
Дата/час: 06.07.2011 16:43
Текст питання:

Прошу спеціалістів ДЦЗ дати зрозумілу відповідь на питання, оскільки спеціалістами КМЦЗ на моє звернення не надано відповіді, яка стосується питання.
Чи може бути визнані безробітними:
1. Особи, які отримують пенсію по втраті годувальника на неповнолітніх дітей?
2.Особи, які отримують пенсію по втраті годувальника на себе особисто?
Прошу при цьому звернути увагу на п. г) ч.3 ст. 2 Закону України "Про зайнятість населення", який дає вичерпний перелік осіб, які не можуть бути визнані безробітними:
- громадяни які мають право на пенсію за віком, у тому числі на пільгових умовах, на пенсію за вислугу років та скористалися цим правом або досягли встановленого законом пенсійного віку.

Відповідь:
Консультант: Державний центр зайнятості
Дата/час: 18.07.2011 13:09
Текст відповідi:

Державний центр зайнятості розглянув інтернет-запит щодо надання роз'яснення стосовно можливості визнання безробітними, осіб, які отримують пенсію по втраті годувальника на неповнолітніх дітей та тих, що отримують таку пенсію на себе особисто, та в межах компетенції повідомляє наступне
Відповідно до статті 2 Закону України "Про зайнятість населення" безробітними визнаються працездатні громадяни працездатного віку, які через відсутність роботи не мають заробітку або інших передбачених законодавством доходів і зареєстровані у державній службі зайнятості як такі, що шукають роботу, готові та здатні приступити до підходящої роботи.
Що стосується, осіб які отримують пенсію, то вищезазначеним законом у пункті "г" статті 2 чітко визначено, що не можуть бути визнані безробітними громадяни, які мають право на пенсію за віком, у тому числі на пільгових умовах, на пенсію за вислугу років та скористалися цим правом або досягли встановленого законом пенсійного віку.
Таким чином, Законом України "Про Зайнятість населення" не передбачено обмеження у визнанні безробітними осіб, яким відповідно до пенсійного законодавства призначена пенсія по втраті годувальника, а також осіб, які отримують таку пенсію за неповнолітніх дітей.

�

�

�

Новини з Веб-сайтів РегЦЗ
12.02.2016
Роботодавець зустрівся з претендентами на роботу
У Харківському міському центрі зайнятості відбувся міні-ярмарок вакансій Публічного акціонерного товариства "Харків-Авто", що спеціалізується на торгівлі автомобілями та легковими автотранспортними засобами. У заході взяли участь 24 безробітні особи (Харківський ОЦЗ)
далi »
12.02.2016
Старшокласники обирають професії завчасно
Заступник начальника відділу Богодухівського РЦЗ Олена Філіпова зустрілась з випускниками 9 класів Богодухівського ліцею №3. Старшокласники вже всерйоз починають замислюватися над тим, який вид трудової діяльності обрати (Харківський ОЦЗ)
далi »
12.02.2016
Про нововведення в законодавстві фіскальної служби
У рамках взаємодії служби зайнятості з соціальними партнерами в Консалтинговому центрі ДЦЗ для роботодавців, підприємців-початківців та майбутніх підприємців відбувся семінар на тему: "Все про Єдиний соціальний внесок. Нове в законодавстві Державної фіскальної служби" (Харківський ОЦЗ)
далi »
12.02.2016
Як нелегальна зайнятість може вплинути на життя
Безробітні, які перебувають на обліку в Печенізькому РЦЗ, взяли участь в профінформаційному семінарі під гаслом "Легальна зайнятість - запорука належного соціального захисту" (Харківський ОЦЗ)
далi »
12.02.2016
Від учня до молодого професіонала
За ініціативою Красноградського РЦЗ в актовому залі Красноградського професійного ліцею пройшов масовий інформаційно-просвітницький захід "Молодий професіонал" для учнівської молоді (Харківський ОЦЗ)
далi »
Опитування
Яка інформація вас найбільше цікавить на сайті Державної служби зайнятості?
послуги щодо працевлаштування;
безкоштовне професійне навчання;
як відкрити власну справу;
отримання допомоги по безробіттю;
пошук кваліфікованих працівників;
інформація для учасників АТО та переселенців;
законодавство у сфері зайнятості;
новини служби зайнятості;
статистична інформація;
інше.
Проголосувати Проголосувати
Результат опитування Проголосувати