21 грудня 2014
На головну Що нового? Карта порталу Робота в Україні
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук
Логін
Пароль
Увійти  


Головна » Консультаційний центр » Список тем консультацій » Перегляд консультації

Порядок реєстрації в службі зайнятості
Від кого: Таня
Регіон проживання: м. Київ
Дата/час: 06.07.2011 16:43
Текст питання:

Прошу спеціалістів ДЦЗ дати зрозумілу відповідь на питання, оскільки спеціалістами КМЦЗ на моє звернення не надано відповіді, яка стосується питання.
Чи може бути визнані безробітними:
1. Особи, які отримують пенсію по втраті годувальника на неповнолітніх дітей?
2.Особи, які отримують пенсію по втраті годувальника на себе особисто?
Прошу при цьому звернути увагу на п. г) ч.3 ст. 2 Закону України "Про зайнятість населення", який дає вичерпний перелік осіб, які не можуть бути визнані безробітними:
- громадяни які мають право на пенсію за віком, у тому числі на пільгових умовах, на пенсію за вислугу років та скористалися цим правом або досягли встановленого законом пенсійного віку.

Відповідь:
Консультант: Державний центр зайнятості
Дата/час: 18.07.2011 13:09
Текст відповідi:

Державний центр зайнятості розглянув інтернет-запит щодо надання роз'яснення стосовно можливості визнання безробітними, осіб, які отримують пенсію по втраті годувальника на неповнолітніх дітей та тих, що отримують таку пенсію на себе особисто, та в межах компетенції повідомляє наступне
Відповідно до статті 2 Закону України "Про зайнятість населення" безробітними визнаються працездатні громадяни працездатного віку, які через відсутність роботи не мають заробітку або інших передбачених законодавством доходів і зареєстровані у державній службі зайнятості як такі, що шукають роботу, готові та здатні приступити до підходящої роботи.
Що стосується, осіб які отримують пенсію, то вищезазначеним законом у пункті "г" статті 2 чітко визначено, що не можуть бути визнані безробітними громадяни, які мають право на пенсію за віком, у тому числі на пільгових умовах, на пенсію за вислугу років та скористалися цим правом або досягли встановленого законом пенсійного віку.
Таким чином, Законом України "Про Зайнятість населення" не передбачено обмеження у визнанні безробітними осіб, яким відповідно до пенсійного законодавства призначена пенсія по втраті годувальника, а також осіб, які отримують таку пенсію за неповнолітніх дітей.

�

�

�

Новини з Веб-сайтів РегЦЗ
19.12.2014
Державна служба зайнятості з людьми і для людей
З нагоди проведення Всеукраїнської декади зайнятості "Державна служба зайнятості з людьми і для людей" Славутицький МЦЗ провів День відкритих дверей (Київський ОЦЗ)
далi »
19.12.2014
24 роки співпраці задля підвищення конкурентності безробітних на ринку праці
Фахівці Житомирської служби зайнятості разом із представниками влади, директорами професійно-навчальних закладів області обговорили за "круглим столом" питання взаємодії щодо якісної професійної підготовки слухачів (Житомирський ОЦЗ)
далi »
19.12.2014
Дитина потребує любові і розуміння
Директор Одеського ОЦЗ С. Гаценко та голова профспілки Р.Зубер напередодні Новорічних свят відвідали вихованців Одеської школи-інтернату №34 (Одеський ОЦЗ)
далi »
19.12.2014
Державна служба зайнятості для переселенців із зони АТО
15 грудня спеціалістами Південного РЦЗ м. Запоріжжя було проведено виїзну акцію на центральному автовокзалі для переселенців із зони АТО (Запорiзький ОЦЗ)
далi »
19.12.2014
Фахівцям центру зайнятості - щира подяка за співпрацю
Вже два роки плідно і творчо співпрацюють фахівці Рівненського МЦЗ з громадською організацією "Спілка інвалідів з дитинства "Передзвін" (Рiвненський ОЦЗ)
далi »
19.12.2014
Співпраця заради успіху
17 грудня відбулась робоча зустріч директора Київського МЦЗ В.Сухомлина з народним депутатом України Г.Кривошея (Київський МЦЗ)
далi »
19.12.2014
Зайнятість внутрішньо переміщених осіб
Фахівці Дніпропетровського ОЦЗ взяли участь у прес-конференції міської ради на тему: "Робота з внутрішньо переміщеними особами" (Днiпропетровський ОЦЗ)
далi »
19.12.2014
Святкуємо з користю
На святкування Дня святого Миколая до учнів Олександрійської загальноосвітньої школи-інтернат завітали фахівці служби зайнятості (Кiровоградський ОЦЗ)
далi »
19.12.2014
День відкритих дверей центру зайнятості для переселенців
17 грудня Управлінням соціального захисту Хустського міськвиконкому та Хустським МРЦЗ було проведено зустріч з переселенцями з місць проведення АТО (Закарпатський ОЦЗ)
далi »
19.12.2014
У Мукачеві діти-інваліди обирали професію
17 грудня спеціалістами Мукачівського МЦЗ проведено груповий профорієнтаційний захід для вихованців Мукачівського центру реабілітації дітей-інвалідів "Нове життя" (Закарпатський ОЦЗ)
далi »
19.12.2014
Працюємо з учнями на попередження безробіття
17 грудня в рамках проведення тижня "Права та правових знань" спеціалістами Кремінського РЦЗ з учнями 9-11 класів проведена інформаційна робота (Луганський ОЦЗ)
далi »