31 липня 2015
Про ДСЗ Про правління Фонду Прес-центр Нормативно-правова база Статистична інформація Доступ до публічної інформації Державні закупівлі
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук
Логін
Пароль
Увійти  
Головна » Консультаційний центр » Список тем консультацій » Перегляд консультації

Порядок реєстрації в службі зайнятості
Від кого: Таня
Регіон проживання: м. Київ
Дата/час: 06.07.2011 16:43
Текст питання:

Прошу спеціалістів ДЦЗ дати зрозумілу відповідь на питання, оскільки спеціалістами КМЦЗ на моє звернення не надано відповіді, яка стосується питання.
Чи може бути визнані безробітними:
1. Особи, які отримують пенсію по втраті годувальника на неповнолітніх дітей?
2.Особи, які отримують пенсію по втраті годувальника на себе особисто?
Прошу при цьому звернути увагу на п. г) ч.3 ст. 2 Закону України "Про зайнятість населення", який дає вичерпний перелік осіб, які не можуть бути визнані безробітними:
- громадяни які мають право на пенсію за віком, у тому числі на пільгових умовах, на пенсію за вислугу років та скористалися цим правом або досягли встановленого законом пенсійного віку.

Відповідь:
Консультант: Державний центр зайнятості
Дата/час: 18.07.2011 13:09
Текст відповідi:

Державний центр зайнятості розглянув інтернет-запит щодо надання роз'яснення стосовно можливості визнання безробітними, осіб, які отримують пенсію по втраті годувальника на неповнолітніх дітей та тих, що отримують таку пенсію на себе особисто, та в межах компетенції повідомляє наступне
Відповідно до статті 2 Закону України "Про зайнятість населення" безробітними визнаються працездатні громадяни працездатного віку, які через відсутність роботи не мають заробітку або інших передбачених законодавством доходів і зареєстровані у державній службі зайнятості як такі, що шукають роботу, готові та здатні приступити до підходящої роботи.
Що стосується, осіб які отримують пенсію, то вищезазначеним законом у пункті "г" статті 2 чітко визначено, що не можуть бути визнані безробітними громадяни, які мають право на пенсію за віком, у тому числі на пільгових умовах, на пенсію за вислугу років та скористалися цим правом або досягли встановленого законом пенсійного віку.
Таким чином, Законом України "Про Зайнятість населення" не передбачено обмеження у визнанні безробітними осіб, яким відповідно до пенсійного законодавства призначена пенсія по втраті годувальника, а також осіб, які отримують таку пенсію за неповнолітніх дітей.

�

�

�

Новини з Веб-сайтів РегЦЗ
31.07.2015
"З ярмарку вакансій - на роботу"
Для участі у ярмарку фахівці служби зайнятості запросили представників ринкоутворюючих підприємств міста Одеси з актуальними вакансіями в регіоні (Одеський ОЦЗ)
далi »
31.07.2015
Підприємцям-початківцям - фаховий супровід
Фахівці Кам'янка-Бузького районного центру зайнятості всіляко підтримують підприємницькі ініціативи краян (Львівський ОЦЗ)
далi »
31.07.2015
До уваги роботодавців - послуги служби зайнятості
У Новгородківському районному центрі зайнятості відбувся День відкритих дверей для роботодавців (Кіровоградський ОЦЗ)
далi »
31.07.2015
Презентація Проекту "Економічне та соціальне відновлення Донбасу"
29 липня заступник директора обласного центру зайнятості Наталія Адамова взяла участь в презентації Проекту Програми Розвитку ООН "Економічне та соціальне відновлення Донбасу" (Донецький ОЦЗ)
далi »
31.07.2015
Нові можливості - нові перспективи
30 липня в Запорізькому обласному центрі зайнятості для безробітних відбувся ярмарок вакансій підприємства Дніпропетровщини за професією "продавець продовольчих товарів" (Запорізький ОЦЗ)
далi »
31.07.2015
Посприяли влаштуватись на роботу
Фахівці Лугинського райцентру зайнятості максимально приділяють увагу військовослужбовцям, демобілізованим із зони проведення АТО, використовуючи індивідуальний підхід до кожного та враховуючи їх потреби і побажання (Житомирський ОЦЗ)
далi »
Опитування
Мета Вашого звернення до служби зайнятості?
пошук роботи;
підбір працівника;
отримання матеріального забезпечення;
перенавчання або підвищення кваліфікації;
отримання консультації з організації власної справи;
отримання компенсації роботодавцю в розмірі єдиного внеску;
отримання консультації з питань законодавства у сфері зайнятості.
Проголосувати Проголосувати
Результат опитування Проголосувати