4 вересня 2015
Про ДСЗ Про правління Фонду Прес-центр Нормативно-правова база Статистична інформація Доступ до публічної інформації Державні закупівлі
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук
Логін
Пароль
Увійти  
  • Новини
  • Ми працюємо, щоб працювали Ви!
  • Огляд ЗМІ
  • Безробіття у світі
Шановні кримчани, мешканці східних областей України! Державна служба зайнятості готова сприяти Вашому працевлаштуванню!
У центрах зайнятості Вам допоможуть:
- знайти роботу - тимчасову або постійну;
- взяти участь у громадських або інших роботах тимчасового характеру;
- пройти професійну підготовку, перепідготовку або підвищити свою кваліфікацію;
- отримати статус безробітного та матеріальну допомогу на випадок безробіття.  »
Експерти місії ПРООН відвідали Харковський центр зайнятості
2 вересня 2015 року з робочим візитом до Харківської області прибули заступник Голови Державної служби зайнятості (Центрального апарату) Андрій Вишняк та представники Оціночної місії ПРООН у складі фахівців Регіонального бюро ПРООН для країн Європи та СНД - Шейли Марні, програмного Радника, Весни Дзутески-Бішеви, спеціаліста з питань зайнятості Ясміни Папи, менеджера проекту ПРООН в Україні Олени Іванової.
Іноземні експерти ознайомились з умовами підвищення конкурентоспроможності на ринку праці безробітних з числа внутрішньо переміщених осіб та демобілізованих учасників АТО, відвідавши Харківський обласний та міський центри зайнятості, Харківський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості.  »
03.09.2015
На Херсонщині використовують новий метод підбору працівників
Херсонський обласний центр зайнятості та підприємство ТОВ "СМАРТ-МЕРІТАЙМ ГРУП" розпочали спільну роботу з підбору кваліфікованих робітничих кадрів для суднобудівної галузі з використанням технології "онлайн-інтерв'ю". Робота розпочалась в рамках підписаної 25 серпня спільної Угоди про співпрацю щодо підтримки розвитку суднобудівної галузі.  »
03.09.2015
Андрій Вишняк: "Ми плануємо створити Національне агентство зайнятості, яке буде відповідати тим викликам, які існують в країні"
Спілкуючись з журналістами під час робочого візиту до Харкова заступник Голови Державної служби зайнятості (Центрального апарату) Андрій Вишняк, зазначив, що у ході реорганізації Державної служби зайнятості буде створено Національне агентство зайнятості. "Ми плануємо створити Національне агентство зайнятості, яке буде відповідати тим викликам, які існують в країні" - наголосив А.Вишняк.  »
03.09.2015
На Львівщині провели День відкритих дверей на підприємстві "Вагонне депо Дрогобич"
Днями фахівці Дрогобицького МРЦЗ для п'ятнадцятьох пошуковців роботи, у т.ч. для переселенців та учасників АТО, провели День відкритих дверей на виробництві. Цього разу безробітні дізналися про особливості функціонування відокремленого підрозділу "Вагонне депо Дрогобич" Державного територіально-галузевого об'єднання "Львівська залізниця".  »
03.09.2015
GIZ знайомилась з роботою служби зайнятості у Харкові
У рамках співпраці Державної служби зайнятості з Німецьким товариством міжнародного співробітництва GIZ у Харківському обласному центрі зайнятості відбулась робоча зустріч керівництва центру зайнятості з експертом GIZ Александером Отто.
На початку зустрічі заступник директора Харківського обласного центру зайнятості Анатолій Толстих детально розповів іноземному представнику про роботу служби зайнятості, послуги, що надаються внутрішньо переміщеним особам (ВПО) та демобілізованим бійцям з місць проведення АТО.  »
02.09.2015
На Херсонщині готують фахівців, які забезпечать роботу опалювального сезону
Великолепетиський районний центр зайнятості планує до початку опалювального сезону підготувати фахівців за професіями оператора та кочегара котелень.
Щороку напередодні опалювального сезону роботодавці відкривають вакансії на посаду машиністів (кочегарів) для роботи у котельнях. Перевагу надають працівникам, які нещодавно опанували цю професію і оволоділи сучасними знаннями, або тим, хто в міжсезоння підвищили кваліфікацію та отримали допуск до виконання таких робіт. Попередню потребу у вакансіях вакансій роботодавці надають до центрів зайнятості ще влітку.  »
02.09.2015
У Рівному молоді педагоги надаватимуть психологічну допомогу переселенцям та сім'ям учасників АТО
У Рівненському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості завжди відгукуються на актуальні потреби роботодавців у розробці та проведенні курсів цільового призначення. От і нещодавно на замовлення органів освіти було підготовлено навчальний план та програму за напрямом "Психологічні аспекти роботи із внутрішньо переміщеними особами та сім'ями учасників антитерористичної операції".  »
02.09.2015
Експерти місії ПРООН ознайомились із роботою структурних підрозділів служби зайнятості
1 вересня 2015 року в приміщенні Міністерства соціальної політики України відбулася робоча зустріч фахівців Державної служби зайнятості (Центрального апарату) з делегацією Оглядової місії Програми розвитку ООН щодо зайнятості в Україні.
Під час зустрічі заступники Голови Державної служби зайнятості Наталія Зінкевич, Андрій Вишняк, Сергій Кравченко та керівники профільних підрозділів Центрального апарату презентували діяльність державної служби зайнятості, окреслили її основні завдання та функції, розповіли про досягнення та перспективи розвитку.  »
02.09.2015
Новини  >>>
Історія успіху: як переселенці з Донецька стають підприємцями на Тернопільщині
Сумно, болісно, прикро, невпевнено та, навіть, трохи сором'язливо… цей синонімічний ряд непозитивних прикметників можна продовжувати довго, адже саме такі відчуття переживає людина, яка втрачає роботу. Роботу, на яку кожного ранку приходила, спілкувалася з колегами, пила ту саму холодну каву, але напрочуд смачну, чекала, коли настануть довгоочікувані вихідні, а вдома думками планувала робочий день понеділка.  »
03.09.2015
Служба зайнятості допомагає відкривати бізнес переселенцям
Служба занятості надіє можливість людині розпочати нове успішне життя, даючи змогу безробітним скористатися правом на отримання одноразової виплати допомоги по безробіттю для відкриття власної справи.  »
27.08.2015
Центр зайнятості міста Орджонікідзе допомагає переселенцям
Коли у місті Орджонікідзе Дніпропетровської області з'явились перші переселенці зі сходу, фахівці міського центру зайнятості спільно з іншими соціальними структурами долучилися до вирішення їх проблем.
У лютому 2015 року до центру зайнятості звернулась жителька Донецької області Олена Толмачова. Вона опинилась у складній життєвій ситуації, адже у свої 23 роки вимушена була виїхати з рідної Авдіївки та разом із братом - інвалідом з дитинства, змінити місце проживання.  »
26.08.2015
Історії успіху. Роботу знайти просто
Хто шукає змін та хоче знайти себе – не боїться труднощів і робить крок на зустріч долі. Саме такою людиною виявився Чінгіз Камінський, який за сприянням Ківерцівського районного центру зайнятості реалізував себе як приватний підприємець.  »
17.08.2015
Активізуємо зусилля в період пошуку роботи
Нещодавно в Любарському районному центрі зайнятості відбувся тренінг "Сучасний підхід до пошуку роботи" за участю 30 осіб, які перебувають на обліку в районному центрі зайнятості та мають статус безробітного. Тема даного семінару на сьогодні в районі дуже актуальна, адже саме зараз роботодавець, який звертається до центру зайнятості з метою укомплектування актуальної вакансії, вимоги ставить до працівника високі  »
10.08.2015
Виїзні акції - крок назустріч шукачам роботи
Городенківський районний центр зайнятості продовжує інформаційно-роз'яснювальну роботу із жителями сільської місцевості  »
04.08.2015
"Головне те, що я відчуваю себе потрібним людям"
Маючи освіту взуттьовика, Олександр тривалий час працював у Територіальному центрі надання соціальних послуг у Миколаївській області. У зв'язку з сімейними обставинами чоловікові довелося переїхати на Кіровоградщину. "Незважаючи на всі життєві обставини, я розумів, що потрібно шукати роботу, адже для утримання сім'ї необхідні кошти. Тому питання працевлаштування стало для мене першочерговим", - розповідає пан Олександр.  »
27.07.2015
Працевлаштування людей з особливими потребами: з турботою про кожного
Забезпечення конкурентоспроможності людини з інвалідністю на ринку праці, її подальше працевлаштування - належать до питань підвищеної уваги служби зайнятості. З метою реалізації творчих і виробничих здібностей інвалідів та з урахуванням індивідуальних програм реабілітації забезпечується право таких людей на навчання та працю  »
09.07.2015
Власна справа - шанс змінити життя на краще!
Оксана Л., отримавши повну вищу освіту в Одеському державному економічному університеті за спеціальністю "Фінанси" та кваліфікацією економіст, працювала економістом у банківській сфері міста і гадки не мала, що колись стане підприємцем. Але сталося так, що жінка втратила роботу і звернулася до Одеського міського центру зайнятості.  »
08.07.2015
Ми працюємо, щоб працювали Ви!  >>>
ЗАКОН УКРАЇНИ Про місцеві вибори
Цей Закон визначає основні засади, організацію і порядок проведення виборів депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, обласних, районних, міських, районних у містах, сільських, селищних рад.  »
01.09.2015
Голова Держслужби зайнятості: Війна скінчиться, прийдуть інвестори і скажуть: нам потрібні робочі руки і світлі голови. А де їх брати?
Голова Державної служби зайнятості Ярослав Кашуба розповів УНІАН, що заважає працевлаштуванню переселенців, навіщо потрібні короткострокові прогнози ринку праці та про намір держустанови об’єднати зусилля з найбільшими інтернет-сервісами пошуку роботи.
Війна на сході України та викликана нею криза провокують зниження економічної активності, що призводить до зростання безробіття. Покращити ситуацію з зайнятістю населення має Національне агентство зайнятості, у яке влада планує трансформувати Державну службу зайнятості України. Про те, коли слід очікувати перших результатів цієї реформи і що саме криється за зміною вивіски, УНІАН поспілкувався з головою Держслужби зайнятості Ярославом Кашубою.  »
31.08.2015
Підвищуємо рівень поінформованості населення
У рамках Дня відкритих дверей для громадян з інвалідністю, що пройшов у Долинському районному центрі зайнятості, відбулася низка інформаційних, консультаційних, профорієнтаційних та інших заходів  »
12.08.2015
Интервью с главой Госслужбы занятости: "Эпоха изобилия" в нашем ведомстве закончилась
Насколько сложно сегодня найти в Украине работу, что делать безработным и какие изменения ждут службу занятости – на эти и другие вопросы в интервью Сегодня.ua ответил глава Государственной службы занятости Ярослав Кашуба  »
10.08.2015
КАК НАЙТИ РАБОТУ, ЕСЛИ ВАМ ЗА 50?..
Одной из приоритетных задач, очерченных ЮНЕСКО, признано образование взрослых. Именно способность человека подхватывать тенденции времени, осваивать новые технологии, совершенствовать себя и свои навыки свидетельствует о высоком профессионализме и гарантирует успех на протяжении всего жизненного пути. Повышение профессиональной компетенции особенно затребовано на фоне проблемы, актуальной в нашем обществе, а именно - трудоустройство людей старше 50 лет  »
04.08.2015
"РЫНОК ТРУДА УКРАИНЫ: ЕВРОПЕЙСКОЕ ИЗМЕРЕНИЕ"
Масштабная международная конференция "Рынок труда Украины: европейское измерение", которая состоялась в Киеве в конце июня по инициативе службы занятости, привлекла внимание общественности и СМИ и имела широкий общественный резонанс  »
04.08.2015
У Вінниці розробляли нові методи роботи Всеукраїнської служби зайнятості
29 та 30 липня у Вінницькому обласному центрі зайнятості проходила розширена нарада державної служби зайнятості. На нараді підбивали підсумки діяльності державної служби зайнятості за січень - червень поточного року та обговорювали нові форми та методи роботи з населенням і роботодавцями  »
30.07.2015
Про особливості працевлаштування молоді говорили на дні відкритих дверей у Кременці
На базі державного підприємства "Кременецьке управління з постачання та реалізації газу" відбувся День відкритих дверей на тему: "Особливості працевлаштування молоді" за участю районного центру зайнятості  »
28.07.2015
На Кіровоградщині почав працювати перший в області консалтинговий центр
На етапі модернізації державної служби зайнятості важливої ролі набуває інформаційно-роз`яснювальна робота щодо впровадження у діяльність служби зайнятості проектів та інновацій, покликаних зробити її послуги ближчими до шукачів роботи й роботодавців. До таких нововведень передусім належить створення на базі центрів зайнятості консалтингових центрів, діяльність яких спрямована на надання комплексної допомоги підприємцям-початківцям із числа колишніх безробітних у напрямку ведення бізнесу. Так, на базі Кіровоградського міськрайонного центру зайнятості, розпочав свою діяльність перший в області консалтинговий центр  »
28.07.2015
Огляд ЗМІ  >>>
Немногим более 62% болгар имеют работу
Коэффициент безработицы в Болгарии за второй квартал 2015 года составил 9,9%, или на 1,5 процентных пункта ниже по сравнению с тем же периодом 2014 года.  »
17.08.2015
Уровень безработицы в Великобритании остался без изменений
Число безработных в стране составило 1,852 миллиона человек, сократившись на 221 тысячу по сравнению с аналогичным периодом прошлого года.
Безработица в Великобритании за апрель-июнь 2015 года составила 5,6%, не изменившись по сравнению с показателем марта-мая, свидетельствуют данные Бюро национальной статистики (ONS)  »
13.08.2015
В Черногории в августе выросло число безработных
Бюро по трудоустройству Черногории сообщило, что с начала августа численность зарегистрированных безработных в стране выросло на 0,7%.
Таким образом уровень безработицы составил 13,65%  »
12.08.2015
Рівень безробіття молоді в Німеччині найнижчий серед країн ЄС
Безробіття в Німеччині серед молоді - до 8 відсотків. В середньому по ЄС ця цифра первищує 22 відсотки.
У Німеччині найнижчий рівень безробіття серед молоді, порівняно з іншими країнами Євросоюзу. Про це повідомляє Федеральне статистичне відомство Німеччини  »
12.08.2015
В июле зарегистрированная безработица в Эстонии осталась на уровне 4,1%
В июле уровень зарегистрированной безработицы в Эстонии по сравнению с июнем не изменился, оставшись на отметке в 4,1%.
Такие данные в понедельник, 10 августа, обнародовала Касса по безработице, отметив, что в конце прошлого месяца в стране было зарегистрировано 26 002 безработных или 4,1% трудоспособного населения от 16 лет до пенсионного возраста  »
11.08.2015
Конкуренция на рынке труда в Беларуси увеличилась в четыре раза. Самые востребованные вакансии - врач и медсестра
На белорусских биржах труда - небывалый ажиотаж: количество безработных растет с каждым месяцем. По статистике только за первые полгода 136,5 тыс. белорусов обратились за помощью в поиске работы. Сложнее всего устроиться в Брестской и Витебской областях  »
11.08.2015
В Молдове количество безработных в 4 раза превышает вакансии
К началу текущего года на учете состояло порядка 22 тысяч безработных, при этом более половины из них - женщины.
В Молдове на каждое вакантное место приходится четыре кандидата. Таковы средние показатели, предоставленные в Национальном агентстве занятости населения  »
10.08.2015
Количество безработных в Испании уменьшилось на 74.028 человек в июле
Рынок труда Испании продолжает восстанавливаться. Количество безработных зарегистрированных в государственной службе занятости в июле сократилось на 74.028 человек. Это самое большое снижение, в этом месяце, начиная с 1998 года. Общее количество безработных в Испании на сегодняшний день составляет 4.046.276  »
05.08.2015
Безработица в июне выросла до 5.2%
По данным Службы трудоустройства, в июне в Израиле в отделениях Службы был зарегистрирован 198,871 безработный. Это на 0.6% меньше, чем в мае нынешнего года  »
04.08.2015
Безробіття у світі  >>>
Новини з Веб-сайтів РегЦЗ
03.09.2015
Безробітні допомагають в оформленні субсидій
Допомогти жителям сіл району та міста розібратися в питаннях, пов'язаних з оформленням субсидій за новим порядком, вирішили спеціалісти Радомишльського РЦЗ (Житомирський ОЦЗ)
далi »
03.09.2015
В області триває поглиблене обговорення майбутніх законодавчих змін
У всіх міських та РЦЗ Житомирщини триває поглиблене обговорення проекту Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо реформування державного управління у сфері зайнятості населення та соціального страхування на випадок безробіття" (Житомирський ОЦЗ)
далi »
03.09.2015
Інформуємо та допомагаємо учасникам АТО
31 серпня 2015 року фахівці Погребищенського РЦЗ провели профінформаційний семінар (Вінницький ОЦЗ)
далi »
03.09.2015
Щоби вчасно зібрати яблука
Спеціалісти служби зайнятості організували та провели День відкритих дверей в селянському фермерському господарстві "Перлина Поділля" в селі Попівка (Вінницький ОЦЗ)
далi »
03.09.2015
Урочистості з нагоди початку нового 2015-2016 навчального року
1 вересня у 21 загальноосвітньому навчальному закладі Сватівського району відбулися урочистості з нагоди початку нового 2015-2016 навчального року. Фахівці ЦЗ відвідали 5 шкіл (Луганський ОЦЗ)
далi »
Опитування
Мета Вашого звернення до служби зайнятості?
пошук роботи;
підбір працівника;
отримання матеріального забезпечення;
перенавчання або підвищення кваліфікації;
отримання консультації з організації власної справи;
отримання компенсації роботодавцю в розмірі єдиного внеску;
отримання консультації з питань законодавства у сфері зайнятості.
Проголосувати Проголосувати
Результат опитування Проголосувати