27 серпня 2014
На головну Що нового? Карта порталу Робота в Україні
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук
Логін
Пароль
Увійти  


banertrud.gif


Описание: Описание: Описание: Описание: Описание: Описание: Описание: Описание: Описание: C:\Documents and Settings\portal1\Рабочий стол\publishing.jpg

 

Інформація для громадян, які перемістилися з АР Крим, Севастополя та східних регіонів України

Шановні кримчани, мешканці східних областей України! Державна служба зайнятості готова сприяти Вашому працевлаштуванню!

 

 

Детальніше >>


Новини
Про Звернення сторін соціального діалогу
Звернення сторін соціального діалогу на національному рівні щодо необхідності підвищення ефективності колективно-договірного регулювання трудових відносин »
Захист найманого працівника - обов'язок кожного роботодавця
27.08.2014
Днями в Ковельському міськрайонному центрі зайнятості (Волинська область) відбувся семінар для роботодавців на тему: "Соціальний захист працівників. Запобігання необґрунтованим звільненням" »
Спрощено механізм надання допомоги по частковому безробіттю
26.08.2014
З 22 серпня 2014 року набули чинності зміни до Порядку надання допомоги по частковому безробіттю. Допомога по частковому безробіттю надається державною службою зайнятості підприємствам для виплати працівникам у разі втрати ними частини заробітної плати внаслідок вимушеного скорочення передбаченої законодавством тривалості робочого часу у зв'язку із зупиненням (скороченням) виробництва продукції без припинення трудових відносин »
Хмельницька обласна служба зайнятості - активний учасник соціально-економічних перетворень незалежної України
26.08.2014
Починаючи з 1992 року вся українська спільнота 24 серпня відзначає День незалежності України. Державна служба зайнятості, яка створена в 1991році, є фактично ровесницею новоствореної держави. З якими ж досягненнями зустрічає державна служба зайнятості державне свято? Про це поговоримо з директором с Хмельницького обласного центру зайнятості С.Черешнею »
Чужої біди не буває
26.08.2014
Станом на 21 серпня 2014 року до центрів зайнятості Кіровоградської області за сприянням в працевлаштуванні звернулося 243 особи з числа громадян, які переселилися з АР Крим, м. Севастополя, Донецької і Луганської областей »
Відбулася нарада державної служби зайнятості
22.08.2014
21 серпня 2014 року в Києві в Інституті підготовки кадрів державної служби зайнятості відбулась нарада «Про підсумки діяльності державної служби зайнятості у I півріччі 2014 року та пріоритетні завдання в умовах сучасних викликів на ринку праці» »
Огляд ЗМІ
Центри зайнятості працевлаштували понад 1,1 тис. переселенців із Донбасу - Денісова
27.08.2014
Державні центри зайнятості працевлаштували 1185 переселенців зі сходу країни, повідомила міністр соціальної політики України Людмила Денісова »
Як переселенцю знайти роботу?
27.08.2014
Першим ділом зверніться в будь-який зручний для вас центр зайнятості. Тут ви зможете отримати дані про вакансії по всій Україні. Цю базу можна знайти і в вільному доступі на сайті www.trud.gov.ua (публікується російською мовою) »
Роботу знаходимо для всіх
27.08.2014
Інвалідність не стала на заваді для працевлаштування чигиринця Василя Дерев'янка. Досі чоловік працював трактористом-машиністом. Залишившись без роботи, він намагався працевлаштуватися самостійно, однак — безрезультатно. Тому вирішив звернутися до центру зайнятості, де особистий консультант надав йому допомогу в пошуках роботи, враховуючи рекомендації МСЕК. Незабаром йому підшукали місце майстра-налагоджувальника з технічного обслуговування машинно-тракторного парку в одному з провідних сільгосппідприємств району — СТОВ «Дружба» »
«У Рівному наша друга домівка»
27.08.2014
"На сьогодні до служби зайнятості звернулося понад 120 осіб, які переїхали з Криму та Донбасу. З них 54 отримали статус безробітного, 43 мають виплати матеріальної допомоги, 25 переселенців уже працевлаштовані, троє залучені до професійного навчання через заклади служби зайнятості", - повыдомила заступник директора Рівненського обласного центру зайнятості Тетяна НОВОРОК »
Безробіття у світі
Казахстан займає лідируюче місце по росту безробіття серед країн МС і ЄЕП, - ЄЕК
27.08.2014
Казахстан займає лідируюче місце по росту безробіття серед країн Митного Союзу та Єдиного економічного простору »
Рівень безробіття в Фінляндії зріс
27.08.2014
У липні 2014 року число безробітних зросло на 5,7% до 193 тисяч осіб порівняно з аналогічним періодом 2013-го. Рівень безробіття склав 7% - це на 0,3% більше, ніж роком раніше. Про це повідомляє Статистичний центр Фінляндії »
повідомлення
ІНФОРМАЦІЯ для громадян,які приїхали з Автономної Республіки Крим, міста Севастополь, Донецької та Луганської області
"Гаряча" лінія
ЗАХИСТИ КРАЇНУ! ПІДТРИМАЙ УКРАЇНСЬКУ АРМІЮ!
Консультації фахівців
Роз'яснення положень Закону України "Про зайнятість населення" надають фахiвцi Державного центру зайнятостi  »
Роз'яснення з питань наявності у суб’єктів господарювання ліцензій на провадження господарської діяльності з працевлаштування на роботу за кордоном  »
Рівень безробіття: два показники - два поняття
Інститут підготовки кадрів державної служби зайнятості України
"Працевлаштування людей з інвалідністю"
Проект Міжнародної організації з міграції
Калькулятор розрахунку допомоги по безробіттю
Портал нового покоління
Опитування
Мета Вашого звернення до служби зайнятості?
пошук роботи;
підбір працівника;
отримання матеріального забезпечення;
перенавчання або підвищення кваліфікації;
отримання консультації з організації власної справи;
отримання компенсації роботодавцю в розмірі єдиного внеску;
отримання консультації з питань законодавства у сфері зайнятості.
Проголосувати Проголосувати
Результат опитування Проголосувати

Новини з Веб-сайтів РегЦЗ
27.08.2014
За "круглим" столом - про найактульніше
У Новодністровському міському центрі зайнятості відбувся "круглий" стіл приурочений до Дня Незалежності України. На зустрічі були присутні 10 представників роботодавців та соціальних партнерів міста (Чернівецький ОЦЗ)
далi »
27.08.2014
Виїзні акції Теофіпольського районного центру зайнятості
З нагоди Дня Незалежності України на центральній площі Теофіполя відбулась виїзна акція районного центру зайнятості - "Живи та працюй в Україні!" (Хмельницький ОЦЗ)
далi »
27.08.2014
Нарада щодо створення нових робочих місць
В обласній державній адміністрації відбулася нарада, щодо покращення в області ситуації із створення нових робочих місць та про шляхи впливу на обсяги їх створення в умовах обліку за новою методикою (Харківський ОЦЗ)
далi »
27.08.2014
Середній вік - час для створення кращої кар'єри
Спеціалісти Великомихайлівського районного центру зайнятості завжди із задоволенням допомагають у подоланні стереотипів щодо можливості кар’єрного зростання осіб середнього віку (Одеський ОЦЗ)
далi »
27.08.2014
Взаємодопомога - запорука успіху
Під таким гаслом спеціалісти Ленінського районного центру зайнятості міста Миколаєва провели на міському залізничному вокзалі виїзну акцію для переселенців зі східних областей України та місцевих жителів (Миколаївський ОЦЗ)
далi »
27.08.2014
Разом прокладаємо шлях до працевлаштування
Задля забезпечення права осіб з інвалідністю на працю посадовці Буського районного центру зайнятості тісно співпрацюють з районною владою, працедавцями та громадськими організаціями (Львівський ОЦЗ)
далi »
27.08.2014
Стажування - дієвий шлях отримати роботу
Стажування безпосередньо на робочому місці сприяє оперативному реагуванню на потреби ринку праці та працевлаштуванню безробітних громадян (Кіровоградський ОЦЗ)
далi »
27.08.2014
Професійне навчання - запорука працевлаштування
Навчаючись за направленням служби зайнятості, можна бути впевненим у майбутньому працевлаштуванні (Кіровоградський ОЦЗ)
далi »
27.08.2014
Семінар з роботодавцями
В Гуляйпільському районному центрі зайнятості 22 серпня був проведений семінар на тему: "Збереження робочих місць в кризових умовах" (Запорізький ОЦЗ)
далi »
27.08.2014
Урочисті збори з нагоди Дня Незалежності
22 серпня, напередодні святкування 23-ї річниці з Дня Незалежності України, відбулися урочисті збори працівників Закарпатського обласного центру зайнятості (Закрпатський ОЦЗ)
далi »