10 жовтня 2015
Про ДСЗ Про правління Фонду Прес-центр Нормативно-правова база Статистична інформація Доступ до публічної інформації Державні закупівлі
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук
Логін
Пароль
Увійти  
  • Новини
  • Ми працюємо, щоб працювали Ви!
  • Огляд ЗМІ
  • Безробіття у світі
Шановні кримчани, мешканці східних областей України! Державна служба зайнятості готова сприяти Вашому працевлаштуванню!
У центрах зайнятості Вам допоможуть:
- знайти роботу - тимчасову або постійну;
- взяти участь у громадських або інших роботах тимчасового характеру;
- пройти професійну підготовку, перепідготовку або підвищити свою кваліфікацію;
- отримати статус безробітного та матеріальну допомогу на випадок безробіття.  »
Служба зайнятості сприяє укомплектуванню кадрами нової патрульної поліції на Донеччині
Наразі в місті Краматорськ Донецької області триває набір претендентів до патрульної поліції. Для укомплектування кадрами нової служби фахівці Краматорського міського центру зайнятості організували проведення низки інформаційних заходів. Загалом проведено широке інформування про відкриття набору та вимоги до претендентів, а саме: розміщені кольорові буклети на інформаційних стендах центрів зайнятості, а також в соціальній мережі Фейсбук. Розповсюджено інформацію серед волонтерських організацій "SOS-Краматорськ", "Країна вільних людей" та КМГО "Фонд розвитку громади".  »
09.10.2015
Один з кращих у світі тестів на визначення професії доступний он-лайн
Відсьогодні українська молодь зможе безкоштовно пройти один з найкращих світових тестів "Магеллано університет", що допоможе визначитись з майбутньою професією. Цю можливість надає Програма розвитку ООН в Україні в рамках проекту "Моя кар'єра", що реалізується за сприянням Державної служби зайнятості, Міністерства освіти і науки й Міністерства молоді та спорту та інших партнерів.  »
09.10.2015
Три тисячі громадян щоденно влаштовуються на роботу за допомогою служби зайнятості
Незважаючи на складну ситуацію на ринку праці, за сприяння державної служби зайнятості з початку 2015 року отримали роботу понад 550 тис. громадян, у тому числі майже 350 тис. безробітних, з яких кожний четвертий належав до соціально вразливих категорій населення (інваліди, внутрішньо переміщені особи, демобілізовані військовослужбовці, які брали участь в АТО тощо).  »
08.10.2015
На Херсонщині служба зайнятості організувала День відкритих дверей на ПП "Берислав"
Задля побудови тісної взаємодії з роботодавцями та активізації зусиль безробітних до пошуку роботи Бериславський районний центр зайнятості ініціював проведення "Дня відкритих дверей на виробництві".
Днями одинадцять шукачів роботи побували на ПП "Берислав". Безробітні ознайомилися зі сферою діяльності підприємства, організацією виробництва, умовами праці, рівнем заробітної плати та соціальними гарантіями.  »
08.10.2015
Що найбільше турбує переселенців у Запоріжжі - дослідження
6 жовтня 2015 року в Запорізькій обласній раді за підтримки благодійного фонду "Посмішка дитини" відбулось засідання круглого столу "Переселенці та запорожці: проблеми та їх вирішення". У заході взяли участь фахівці Запорізького міського центру зайнятості, представники установ та організацій, які опікуються проблемами внутрішньо переміщених осіб, а також представники органів соціального захисту населення, міграційної служби, надзвичайних ситуацій, благодійних та громадських організацій.  »
07.10.2015
Роботодавцям будуть компенсувати витрати на заробітну плату переселенців
25 вересня 2015 року набула чинності постанова Кабінету Міністрів України від 08.09.2015 № 696 "Про затвердження Порядку здійснення заходів сприяння зайнятості, повернення коштів, спрямованих на фінансування таких заходів, у разі порушення гарантій зайнятості для внутрішньо переміщених осіб", яка надає додаткових стимулів роботодавцям працевлаштовувати внутрішньо переміщених осіб (ВПО).
Так, документом передбачено надання роботодавцям компенсації витрат на оплату праці за працевлаштованих безробітних переселенців, а також витрат на їх перепідготовку чи підвищення кваліфікації.  »
07.10.2015
Служба зайнятості Херсонщини провела для вчителів профінформаційний семінар
На початку навчального року в Горностаївському районі Херсонської області відбулась нарада працівників освіти району, на якій присутні надали високу оцінку всім заходам, що проводились спеціалістами районного центру зайнятості. Учасники заходу відмітили, що проведення Днів відкритих дверей, професіографічних екскурсій, виїзних акцій до шкіл з використанням мобільного центру зайнятості мали позитивний вплив на вибір майбутньої професії школярів.  »
06.10.2015
Понад 2 тис. дітей завітали на свято "Місто професій" у Чернігові
3 жовтня 2015 року в Центральному парку культури та відпочинку міста Чернігів з'явилося "Місто професій". Цей профорієнтаційний дитячий захід, організований міжнародним діловим журналом "Сommunity" за підтримки Марини Порошенко, відвідали понад дві тисячі маленьких чернігівців та гостей міста. Завітавши до "Міста професій", вони отримували паспорти. В ігровій формі кожен бажаючий зміг працевлаштуватися за будь-якою з представлених професій, а також пройти майстер-клас від справжніх фахівців.  »
06.10.2015
Новини  >>>
Історія успіху: як переселенець зі сходу працевлаштувався на Тернопільщині за допомогою служби зайнятості
На Тернопільщині знайшли прихисток кілька тисяч людей, котрі через війну та окупацію змушені були залишити свої домівки. Більшість із них налагоджують життя і побут на новому місці. І служба зайнятості допомагає переселенцям у питанні працевлаштування.
Так, з березня 2014 року з метою пошуку роботи до Теребовлянського РЦЗ уже звернулося 25 вимушено переселених осіб. Один із них - Сергій Слободян.  »
09.10.2015
Історія успіху: як безробітний з Харкова знайшов роботу за допомогою служби зайнятості
Олексій Дуріхін втратив роботу на Державному підприємстві "Харківський машинобудівельний завод "ФЕД" у зв'язку із скороченням штату. В Олексія великий стаж роботи слюсарем-ремонтником, але маючи ІІІ групу інвалідності, у чоловіка виникли труднощі у працевлаштуванні.  »
07.10.2015
Історія успіху: як переселенець з Криму на Тернопільщині знайшов роботу за сприяння служби зайнятості
Ярослав Бай молодим хлопцем залишив рідне село Нараїв, що на Бережанщині Тернопільської області, і виїхав жити у Крим. Там знайшов роботу, одружився, придбав житло.
У грудні 2014-го у зв'язку із анексією Криму чоловік був змушений залишити домівку і по-вернувся до рідного села. Зареєструвався як безробітний у Бережанському райцентрі зайнятості.  »
06.10.2015
На Львівщині центр зайнятості допомагає безробітним обрати справу до душі
Іноді вчасно сказане слово або слушна підказка можуть кардинально змінити життєвий шлях людини, її погляди, переконання. Про те, як фахівці центру зайнятості на Львівщини допомогли обрати справу до душі, розповідає колишній безробітний, а нині успішний підприємець із Сколівського району Ярослав Галема.  »
15.09.2015
ІСТОРІЇ УСПІХУ: ПЕРЕСЕЛЕНКА З КРИМУ ВІДКРИЛА ВЛАСНЕ АТЕЛЬЄ
Зовсім нещодавно вона не мала ні постійної домівки, ні роботи. Олена Максимовська - переселенка з Криму, жінка виїхала звідти після його окупації. Доля завела її на Чернігівщину. Тепер Олена має не просто роботу, а власний бізнес, який відкрила за сприяння служби зайнятості.
Перебуваючи на обліку в Бобровицькому районному центрі зайнятості, жінка твердо вирішила: якщо вже і довелося починати життя з нуля, то хай воно буде кардинально іншим - треба спробувати працювати на себе… у власному ательє.  »
11.09.2015
Військовий з АТО відкрив власну справу за сприяння служби зайнятості на Харківщині
У квітні цього року до Борівського районного центру зайнятості за сприянням у працевлаштуванні звернувся молодий чоловік Сергій Шишкін, який щойно демобілізувався із зони проведення антитерористичної операції. За час пошуку роботи хлопець отримав спектр інформаційних та профконсульаційних послуг, зокрема, щодо можливостей навчання, перенавчання та підвищення кваліфікації, відвідав семінари з пошуку роботи та орієнтації на підприємницьку діяльність.  »
11.09.2015
Завдяки службі зайнятості переселенець з Донецька знайшов роботу на Рівненщині
У Кузнецовську, що на Рівненщині, проживає 51 сім'я переселенців (70 осіб) із території ведення антитерористичної операції та Криму. Один з них - Денис Щербина, котрий з родиною переїхав до міста атомників із Донецька. У свій час він закінчив Донецький державний медичний університет за фахом лікар-хірург, має стаж більше десяти років. Додатково здобув фах лікаря-фізіотерапевта, є аспірантом Київського університету. Обіймав посаду головного лікаря Національної збірної України з футзалу.  »
10.09.2015
Історія успіху: колишній учасник АТО на Тернопільщині знайшов роботу завдяки службі зайнятості
Участь у військових діях завжди накладає відбиток на долі людей, спонукає до переоцінки життєвих цінностей, впливає на фізичне та психологічне здоров`я. Здавалося б ще вчора було все інакше: життя за уставом, тут "свої", а там - "вороги", служба пліч-о-пліч з товаришами по зброї, звуки вибухів, стогін поранених побратимів, думки про оборону і захист, перед очима жахливі картини бою…
Демобілізація. Кілька годин дороги - і настає мирне життя. Інші пріоритети, цінності, звуки, запахи та образи: цілуються закохані, малюки граються на дитячих майданчиках, аромат випічки із кіоску зі свіжим хлібом, пильні бабусі під під`їздом, розмови покупців у магазинах, затори на дорогах, пошук роботи… Звичайні буденні клопоти уже незрозумілі. Відтак, демобілізовані учасники АТО гостро потребують уваги та розуміння з боку оточуючих, суспільства, держави.  »
08.09.2015
Історія успіху: як переселенці з Донецька стають підприємцями на Тернопільщині
Сумно, болісно, прикро, невпевнено та, навіть, трохи сором'язливо… цей синонімічний ряд непозитивних прикметників можна продовжувати довго, адже саме такі відчуття переживає людина, яка втрачає роботу. Роботу, на яку кожного ранку приходила, спілкувалася з колегами, пила ту саму холодну каву, але напрочуд смачну, чекала, коли настануть довгоочікувані вихідні, а вдома думками планувала робочий день понеділка.  »
03.09.2015
Ми працюємо, щоб працювали Ви!  >>>
Работа по-новому: в Центрах занятости будут учить вести бизнес и запустят мобильные приложения
Совсем скоро в Украине появится Национальное агентство занятости. Оно придет на смену старой Госслужбе занятости, ликвидацию которой анонсировали в апреле 2014-го. Законопроект о создании Нацагентства почти готов и уже в ближайшие недели отправится в Кабмин, откуда его подадут в ВР. В случае успеха агентство заработает уже с начала следующего года, а к концу 2016 — обещает много новинок.  »
05.10.2015
ЗАКОН УКРАЇНИ Про місцеві вибори
Цей Закон визначає основні засади, організацію і порядок проведення виборів депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, обласних, районних, міських, районних у містах, сільських, селищних рад.  »
01.09.2015
Голова Держслужби зайнятості: Війна скінчиться, прийдуть інвестори і скажуть: нам потрібні робочі руки і світлі голови. А де їх брати?
Голова Державної служби зайнятості Ярослав Кашуба розповів УНІАН, що заважає працевлаштуванню переселенців, навіщо потрібні короткострокові прогнози ринку праці та про намір держустанови об’єднати зусилля з найбільшими інтернет-сервісами пошуку роботи.
Війна на сході України та викликана нею криза провокують зниження економічної активності, що призводить до зростання безробіття. Покращити ситуацію з зайнятістю населення має Національне агентство зайнятості, у яке влада планує трансформувати Державну службу зайнятості України. Про те, коли слід очікувати перших результатів цієї реформи і що саме криється за зміною вивіски, УНІАН поспілкувався з головою Держслужби зайнятості Ярославом Кашубою.  »
31.08.2015
Підвищуємо рівень поінформованості населення
У рамках Дня відкритих дверей для громадян з інвалідністю, що пройшов у Долинському районному центрі зайнятості, відбулася низка інформаційних, консультаційних, профорієнтаційних та інших заходів  »
12.08.2015
Интервью с главой Госслужбы занятости: "Эпоха изобилия" в нашем ведомстве закончилась
Насколько сложно сегодня найти в Украине работу, что делать безработным и какие изменения ждут службу занятости – на эти и другие вопросы в интервью Сегодня.ua ответил глава Государственной службы занятости Ярослав Кашуба  »
10.08.2015
КАК НАЙТИ РАБОТУ, ЕСЛИ ВАМ ЗА 50?..
Одной из приоритетных задач, очерченных ЮНЕСКО, признано образование взрослых. Именно способность человека подхватывать тенденции времени, осваивать новые технологии, совершенствовать себя и свои навыки свидетельствует о высоком профессионализме и гарантирует успех на протяжении всего жизненного пути. Повышение профессиональной компетенции особенно затребовано на фоне проблемы, актуальной в нашем обществе, а именно - трудоустройство людей старше 50 лет  »
04.08.2015
"РЫНОК ТРУДА УКРАИНЫ: ЕВРОПЕЙСКОЕ ИЗМЕРЕНИЕ"
Масштабная международная конференция "Рынок труда Украины: европейское измерение", которая состоялась в Киеве в конце июня по инициативе службы занятости, привлекла внимание общественности и СМИ и имела широкий общественный резонанс  »
04.08.2015
У Вінниці розробляли нові методи роботи Всеукраїнської служби зайнятості
29 та 30 липня у Вінницькому обласному центрі зайнятості проходила розширена нарада державної служби зайнятості. На нараді підбивали підсумки діяльності державної служби зайнятості за січень - червень поточного року та обговорювали нові форми та методи роботи з населенням і роботодавцями  »
30.07.2015
Про особливості працевлаштування молоді говорили на дні відкритих дверей у Кременці
На базі державного підприємства "Кременецьке управління з постачання та реалізації газу" відбувся День відкритих дверей на тему: "Особливості працевлаштування молоді" за участю районного центру зайнятості  »
28.07.2015
Огляд ЗМІ  >>>
Безробіття у Фінляндії підскочило в серпні до 8,3%
За даними Центростату, у серпні рівень безробіття склав 8,3%, що майже на відсоток вище, ніж у той же період минулого року. За даними статистики, у серпні в країні налічувалося 222 тис. безробітних, що на 26 тис. більше в порівнянні з серпнем 2014 року, повідомляє служба новин Yle.  »
25.09.2015
Немногим более 62% болгар имеют работу
Коэффициент безработицы в Болгарии за второй квартал 2015 года составил 9,9%, или на 1,5 процентных пункта ниже по сравнению с тем же периодом 2014 года.  »
17.08.2015
Уровень безработицы в Великобритании остался без изменений
Число безработных в стране составило 1,852 миллиона человек, сократившись на 221 тысячу по сравнению с аналогичным периодом прошлого года.
Безработица в Великобритании за апрель-июнь 2015 года составила 5,6%, не изменившись по сравнению с показателем марта-мая, свидетельствуют данные Бюро национальной статистики (ONS)  »
13.08.2015
В Черногории в августе выросло число безработных
Бюро по трудоустройству Черногории сообщило, что с начала августа численность зарегистрированных безработных в стране выросло на 0,7%.
Таким образом уровень безработицы составил 13,65%  »
12.08.2015
Рівень безробіття молоді в Німеччині найнижчий серед країн ЄС
Безробіття в Німеччині серед молоді - до 8 відсотків. В середньому по ЄС ця цифра первищує 22 відсотки.
У Німеччині найнижчий рівень безробіття серед молоді, порівняно з іншими країнами Євросоюзу. Про це повідомляє Федеральне статистичне відомство Німеччини  »
12.08.2015
В июле зарегистрированная безработица в Эстонии осталась на уровне 4,1%
В июле уровень зарегистрированной безработицы в Эстонии по сравнению с июнем не изменился, оставшись на отметке в 4,1%.
Такие данные в понедельник, 10 августа, обнародовала Касса по безработице, отметив, что в конце прошлого месяца в стране было зарегистрировано 26 002 безработных или 4,1% трудоспособного населения от 16 лет до пенсионного возраста  »
11.08.2015
Конкуренция на рынке труда в Беларуси увеличилась в четыре раза. Самые востребованные вакансии - врач и медсестра
На белорусских биржах труда - небывалый ажиотаж: количество безработных растет с каждым месяцем. По статистике только за первые полгода 136,5 тыс. белорусов обратились за помощью в поиске работы. Сложнее всего устроиться в Брестской и Витебской областях  »
11.08.2015
В Молдове количество безработных в 4 раза превышает вакансии
К началу текущего года на учете состояло порядка 22 тысяч безработных, при этом более половины из них - женщины.
В Молдове на каждое вакантное место приходится четыре кандидата. Таковы средние показатели, предоставленные в Национальном агентстве занятости населения  »
10.08.2015
Количество безработных в Испании уменьшилось на 74.028 человек в июле
Рынок труда Испании продолжает восстанавливаться. Количество безработных зарегистрированных в государственной службе занятости в июле сократилось на 74.028 человек. Это самое большое снижение, в этом месяце, начиная с 1998 года. Общее количество безработных в Испании на сегодняшний день составляет 4.046.276  »
05.08.2015
Безробіття у світі  >>>
Новини з Веб-сайтів РегЦЗ
09.10.2015
9 жовтня листоноші відзначають професійне свято
Кожного року 9 жовтня листоноші усього світу відзначають своє професійне свято (Полтавський ОЦЗ)
далi »
09.10.2015
Ти також зможеш
Груповий профорієнтаційний захід у нетрадиційному форматі "Ти також зможеш" для безробітних - внутрішньо-переміщених громадян, відбувся в Рівненському МЦЗ (Рівненський ОЦЗ)
далi »
09.10.2015
Правова допомога внутрішньо переміщеним особам
Фахівці Богодухівського РЦЗ спільно із представниками Норвезької ради у справах біженців (NRC) провели профінформаційний захід для внутрішньо переміщених осіб (Харківський ОЦЗ)
далi »
09.10.2015
Працевлаштування, як результат екскурсу на виробництво
Печенізький РЦЗ провів День відкритих дверей на виробництві у Приватному акціонерному товаристві "Печенізьке рибоводне господарство" (Харківський ОЦЗ)
далi »
09.10.2015
Консолідація зусиль влади та громадськості
У Харкові за круглим столом зібрались представники влади, благодійних фондів, волонтерських та громадських організацій щоб обговорити спільні зусилля у напрямку соціальної адаптації та працевлаштування переселенців (Харківський ОЦЗ)
далi »
Опитування
Мета Вашого звернення до служби зайнятості?
пошук роботи;
підбір працівника;
отримання матеріального забезпечення;
перенавчання або підвищення кваліфікації;
отримання консультації з організації власної справи;
отримання компенсації роботодавцю в розмірі єдиного внеску;
отримання консультації з питань законодавства у сфері зайнятості.
Проголосувати Проголосувати
Результат опитування Проголосувати