27 березня 2015

На головну Що нового? Карта порталу Робота в Україні
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук
Логін
Пароль
Увійти  

banertrud.gif


Описание: Описание: Описание: Описание: Описание: Описание: Описание: Описание: Описание: C:\Documents and Settings\portal1\Рабочий стол\publishing.jpg

 

Інформація для громадян, які перемістилися з АР Крим, Севастополя та східних регіонів України

Шановні кримчани, мешканці східних областей України! Державна служба зайнятості готова сприяти Вашому працевлаштуванню!

 

 

Детальніше >>


---

 

Звертаємо увагу, що у рубриці «Статистична інформація» розміщені статистичні та інформаційно-аналітичні матеріали щодо надання послуг службою зайнятості внутрішньо переміщеним особам, щодо ситуації на ринку праці та діяльності державної служби зайнятості.

 

Подпись: Перехід до рубрики >>


Новини
ПОВІДОМЛЕННЯ
Повідомляємо, що відповідно до наказу Міністерства соціальної політики України від 24 лютого 2015 року №213 Державний центр зайнятості Міністерства праці та соціальної політики України перейменовано на Державну службу зайнятості (Центральний апарат) »
На Вінниччині впроваджуватимуться пілотні проекти у сфері зайнятості населення
26.03.2015
У рамках Форуму міжрегіонального співробітництва та інвестицій 26 березня Вінницьку область відвідав Голова державної служби зайнятості Ярослав Кашуба. Свій візит він розпочав з офіційної зустрічі з керівниками області та міста »
Вирішення питань учасників АТО та членів їх родин на порядку денному
26.03.2015
24 березня під головуванням очільника Івано-Франківської області О.Гончарука відбулась зустріч керівників департаментів облдержадміністрації, обласного, міських, районних, міськрайонних центрів зайнятості, соціальних служб, представників громадських організацій, волонтерів з учасниками антитерористичної операції. На захід були запрошені представники засобів масової інформації »
Відновлено роботу координаційного комітету сприяння зайнятості населення
26.03.2015
24 березня 2015 року відбулося спільне засідання територіальної тристоронньої соціально-економічної ради та обласного координаційного комітету сприяння зайнятості населення. Роботу останнього відновлено розпорядженням обласної державної адміністрації з метою прийняття погоджених рішень щодо реалізації державної політики зайнятості »
Долучаємося до міжнародних проектів
26.03.2015
24 березня 2015 року в Запорізькому обласному центрі зайнятості відбулась робоча зустріч керівництва обласного центру зайнятості Ірини Дуднік та представників Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), на якій було презентовано новий проект Агенства під назвою "Українська ініціатива з підвищення впевненості" »
"Ярмарок вакансій - вирішення питання трудової адаптації ВПО"
25.03.2015
Дніпропетровська обласна служба зайнятості продовжує роботу щодо працевлаштування вимушених переселенців. 19 березня 2015 року в приміщенні Центральної міської бібліотеки Дніпропетровська проведено міський ярмарок вакансій під назвою: "Ярмарок вакансій - як вирішення питання трудової адаптації внутрішньо переміщених осіб" »
Декада "Активність жінки на ринку праці - запорука зайнятості"
25.03.2015
З метою формування активної позиції жінок на ринку праці, підвищення їх обізнаності щодо прав і законних інтересів при працевлаштуванні з 2 по 11 березня 2015 року проведено декаду "Активність жінки на ринку праці - запорука зайнятості" »
Ми працюємо, щоб працювали Ви!
За сприяння центру зайнятості - на новий професійний шлях
25.03.2015
Мешканка м. Донецька Ірина Красилич скільки себе пам'ятає, завжди хотіла працювати з дітьми. Після закінчення навчання робоче місце було знайдено без особливих труднощів. Ірина відчувала, що знаходиться на своєму місці і отримувала задоволення від спілкування з малюками. Так тривало більше 20 років. І впевнені, тривало ще довше, якби торік у місті, де жила і працювала молода жінка, не почалися воєнні дії. Вся сім'я Ірини була змушена виїхати »
Переселенці йдуть на роботу в службу зайнятості
25.03.2015
До Одеського міського центру зайнятості за допомогою у сприянні працевлаштуванню звернулася Світлана С. з Луганська. Вона закінчила Донецький державний університет управління за спеціальністю "Менеджмент організацій" та Луганський державний університет внутрішніх справ ім. Е.О. Дідоренка за спеціальністю "Правознавство" та здобула кваліфікацію юриста »
Огляд ЗМІ
Демобілізованим допоможуть відкрити бізнес або перекваліфікуватися в професії
26.03.2015
Після повернення із зони АТО демобілізовані бійці зможуть стати на облік в центр зайнятості - зараз там 35 тисяч вакантних місць по всій Україні, з них - 2,5 тисячі по Харківській області та понад 1,5 тисячі - у Харкові »
Допоможемо віднайти своє місце в житті
26.03.2015
В Олександрійському міськрайонному центрі зайнятості відбувся День відкритих дверей для осіб із обмеженими фізичними можливостями, під час якого проведено низку інформаційних, просвітницьких, довідкових, спеціалізованих заходів »
ПРООН виділила 2 млн дол. на створення робочих місць для переселенців з Донбасу
25.03.2015
Програма розвитку ООН в Україні виділила понад 2 млн дол. в рамках програми створення робочих місць для внутрішньо переміщених осіб і місцевого населення Донбасу. Про це сьогодні під час брифінгу повідомила менеджер проекту "Підтримка реформи соціального сектору в Україні" Олена Іванова »
повідомлення
ІНФОРМАЦІЯ для громадян,які приїхали з Автономної Республіки Крим, міста Севастополь, Донецької та Луганської області
"Гаряча" лінія
ЗАХИСТИ КРАЇНУ! ПІДТРИМАЙ УКРАЇНСЬКУ АРМІЮ!
УВАГА! ПОТРІБНА ДОПОМОГА!
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ МЕДИЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ
Консультації фахівців
Роз'яснення положень Закону України "Про зайнятість населення" надають фахiвцi Державного центру зайнятостi  »
Роз'яснення з питань наявності у суб’єктів господарювання ліцензій на провадження господарської діяльності з працевлаштування на роботу за кордоном  »
Рівень безробіття: два показники - два поняття
Інститут підготовки кадрів державної служби зайнятості України
Працевлаштування людей з інвалідністю
Проект Міжнародної організації з міграції
Калькулятор розрахунку допомоги по безробіттю
Портал нового покоління
Опитування
Мета Вашого звернення до служби зайнятості?
пошук роботи;
підбір працівника;
отримання матеріального забезпечення;
перенавчання або підвищення кваліфікації;
отримання консультації з організації власної справи;
отримання компенсації роботодавцю в розмірі єдиного внеску;
отримання консультації з питань законодавства у сфері зайнятості.
Проголосувати Проголосувати
Результат опитування Проголосувати

Новини з Веб-сайтів РегЦЗ
26.03.2015
Вирішення проблемних питань переселенців спільно з соціальними партнерами
У Хмельницькому МЦЗ відбувся мотиваційний семінар-тренінг для 15 внутрішньо переміщених осіб, які мають статус безробітного (Хмельницький ОЦЗ)
далi »
26.03.2015
Забезпечення соціального захисту переселенців - спільна мета
Кіровоградський МРЦЗ спільно з соціальними партнерами організовує виїзди мобільної робочої групи до місць компактного проживання внутрішньо переміщених осіб (Кiровоградський ОЦЗ)
далi »
26.03.2015
Відбулася презентація курсів з професійного навчання на замовлення роботодавця
24 березня в приміщенні Запорізького ОЦЗ відбулась презентація курсів з професійного навчання за професією "верстатник широкого профілю" для підприємства "Мотор Січ" (Запорiзький ОЦЗ)
далi »
26.03.2015
Орієнтація молоді на оволодіння робітничими професіями
У приміщені Старобільського професійного ліцею відбувся парад професій: муляр, штукатур, електрогазозварник, кухар, перукар-модельєр, конторський (офісний) службовець, оператор комп'ютерного набору (Луганський ОЦЗ)
далi »
26.03.2015
Я б у фермери пішов…
Сільське господарство в Іванівському районі - одне із провідних галузей, і одна із найпотрібніших професій - фермер (Херсонський ОЦЗ)
далi »
26.03.2015
На часі - створення нових робочих місць
24 березня в Димитровському МЦЗ була проведена нарада з роботодавцями та соціальними партнерами міста (Донецький ОЦЗ)
далi »
26.03.2015
Ринок працi: легальна i тiньова зайнятiсть
У Будинку праці в Тернополі із соціальними партнерами було обговорено питання "Легальна зайнятість - запорука гідного рівня життя та належного соціального захисту" (Тернопiльський ОЦЗ)
далi »
26.03.2015
Відкритий діалог
З метою створення сприятливих умов для надання повного комплексу соціальних послуг переселенцям в Казанківському РЦЗ відбувся круглий стіл (Миколаївський ОЦЗ)
далi »
26.03.2015
Зустріч з головою Павлівської сільради
24 березня відбулася зустріч директора Білокуракинського РЦЗ Журби Н. з головою Павлівської сільради Вялим В. з питань вирішення проблем внутрішньо переміщених осіб (Луганський ОЦЗ)
далi »
26.03.2015
На Тячівщині триває робота мобільної групи з питань сприяння працевлаштуванню переселенців
20 березня в Тячівському Управлінні соціального захисту населення відбулося засідання мобільної групи, що створена з метою вирішення питань комплексного сприяння працевлаштуванню внутрішньо переміщених осіб (Закарпатський ОЦЗ)
далi »
26.03.2015
Підтримка постраждалих - завдання спільне
Для підтримки безробітних громадян з числа внутрішньо переміщених, фахівці Житомирського МЦЗ та представники ГО "Авенір" організовують заняття з елементами психологічного тренінгу (Житомирський ОЦЗ)
далi »