24 травня 2015
Про ДСЗ Про правління Фонду Прес-центр Нормативно-правова база Статистична інформація Доступ до публічної інформації Державні закупівлі
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук
Логін
Пароль
Увійти  
 • повідомлення
  ІНФОРМАЦІЯ для громадян,які приїхали з Автономної Республіки Крим, міста Севастополь, Донецької та Луганської області
 • "Гаряча" лінія
 • УВАГА! ПОТРІБНА ДОПОМОГА!
 • УВАГА! Є МОЖЛИВІСТЬ ЗАЛИШИТИ ВІДГУК ПРО РОБОТУ СЛУЖБИ ЗАЙНЯТОСТІ!
 • ЗАХИСТИ КРАЇНУ! ПІДТРИМАЙ УКРАЇНСЬКУ АРМІЮ!
 • ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ МЕДИЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ
 • Консультації фахівців
  Роз'яснення положень Закону України "Про зайнятість населення" надають фахiвцi Державного центру зайнятостi  »
 • Рівень безробіття: два показники - два поняття
 • Інститут підготовки кадрів державної служби зайнятості України
 • Працевлаштування людей з інвалідністю
 • Проект Міжнародної організації з міграції
 • Калькулятор розрахунку допомоги по безробіттю
 • ОСНОВНІ ПРАВИЛА СКЛАДАННЯ РЕЗЮМЕ
 • Портал нового покоління
 • Новини
 • Ми працюємо, щоб працювали Ви!
 • Огляд ЗМІ
 • Безробіття у світі
Шановні кримчани, мешканці східних областей України! Державна служба зайнятості готова сприяти Вашому працевлаштуванню!
У центрах зайнятості Вам допоможуть:
- знайти роботу - тимчасову або постійну;
- взяти участь у громадських або інших роботах тимчасового характеру;
- пройти професійну підготовку, перепідготовку або підвищити свою кваліфікацію;
- отримати статус безробітного та матеріальну допомогу на випадок безробіття.  »
Об'єднати зусилля заради спільної справи
20 травня директор Запорізького обласного центру зайнятості Ірина Дуднік відвідала обласний штаб з питань соціального забезпечення та тимчасового розміщення переселенців із зони проведення АТО. Під час зустрічі з начальником штабу Миколою Головань були обговорені нагальні питання забезпечення переселенців з Донецької та Луганської областей житлом та роботою.  »
22.05.2015
Зустріч з представниками німецького товариства міжнародного співробітництва GIZ
Нещодавно директор Дніпропетровського обласного центру зайнятості Вікторія Кузнецова взяла участь у офіційній зустрічі з представниками німецького товариства міжнародного співробітництва GIZ на чолі з директором проекту Матіосом Брандтом та інженером-консультантом Фрітцом Хьонерлайном. У зустрічі взяли участь: представники облдержадміністрації, виконкому Дніпропетровської міської ради, Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області, КП "Агентство регіонального розвитку "Регіон-Лідер" ДОР".  »
22.05.2015
Державна служба зайнятості підтримує національні традиції
Сьогодні, 21 травня, в день Вознесіння Христового, Україна святкує День вишиванки. Близько 14 тисяч фахівців державної служби зайнятості, підтримуючи національні традиції, вбралися у вишиванки.
І цьому є пояснення - коли людина вбирається в одяг, який протягом сторіч носили попередні покоління, вона відчуває себе причетною до тисячолітньої історії України, відчуває відповідальність за майбутнє.  »
21.05.2015
На ринку праці України особлива категорія - демобілізовані учасники АТО
19 травня відбулася прес-конференція в.о. директора Чернівецького обласного центру зайнятості Любові Кожолянко на тему: "На ринку праці України особлива категорія - демобілізовані учасники АТО".
Під час спілкування із журналістами посадовець проаналізувала основні тенденції ринку праці Буковини, акцентувавши увагу на роботі з особливими категоріями людей, зокрема, внутрішньо переміщеними особами та демобілізованими учасниками АТО.  »
20.05.2015
Дні Європи в Краматорську
У десяти містах України - Києві, Одесі, Львові, Дніпропетровську, Краматорську, Тернополі, Кіровограді, Житомирі, Івано-Франківську та Кривому Розі тривають Дні Європи. Представництво Європейського Союзу в Україні спільно з цими містами проводить різнопланові інформаційні заходи. Цьогоріч заходи об'єднані пошуком ідей для розвитку міст, здорового способу життя та спілкуванням між містами.
Цього року Краматорськ вперше долучився до відзначення Днів Європи в Україні.  »
20.05.2015
Визначалися з професійним майбутнім
Фахівці Харківського обласного та Харківського міського центрів зайнятості взяли участь у традиційному ярмарку вакансій, який відбувся у Харківському національному економічному університеті імені С. Кузнеця, де близько 1000 студентів мали можливість визначитись зі своїм професійним майбутнім.
Ярмарок вакансій відкрив ректор університету професор Володимир Пономаренко, який звернувся з вітальним словом до учасників - роботодавців, студентів, випускників та гостей заходу.  »
19.05.2015
Міністр соціальної політики України Павло Розенко ознайомився з новим соціальним проектом Херсонської обласної служби зайнятості
Під час робочого візиту до Херсонщини 15 травня 2015 року Міністр соціальної політики України Павло Розенко ознайомився з новим соціальним проектом Херсонської обласної служби зайнятості.
Проект "Шерифи", розроблений обласним центром зайнятості та Управлінням МВС в області за підтримки Херсонської облдержадміністрації, було презентовано Міністрові директором Херсонського ОЦЗ Є.Єрашовим на засіданні Ради оборони області у м. Гола Пристань.
Цей проект передбачає організацію громадських робіт, спрямованих на запобігання злочинності й недопущення порушень громадського порядку. Йдеться про створення спеціальних громадських формувань, які стежитимуть за порядком у населених пунктах регіону.  »
18.05.2015
Нові форми і методи роботи державної служби зайнятості забезпечать високий рівень надання соціальних послуг
Упровадженню нових форм і методів роботи з населенням і роботодавцями було присвячено розширену нараду державної служби зайнятості, яка відбулася 15 травня 2015 року на чолі з Головою Державної служби зайнятості (керівником Центрального апарату) Ярославом Кашубою.  »
15.05.2015
Новини  >>>
РОБОТА ІСНУЄ ДЛЯ ТИХ, ХТО ЇЇ ШУКАЄ
Нещодавно в Городні запрацював магазин виробів Щорського заводу продтоварів. Привітна жіночка з посмішкою обслуговує покупців, пропонуючи солодощі. Клієнти в магазині завжди є, бо і асортимент якісний, і обслуговування - на рівні. А працює там продавцем Альвіна Безручко.
Так склалося, що, закінчивши Харківський бухгалтерсько-економічний технікум для осіб з обмеженою працездатністю, за отриманою спеціальністю Альвіна попрацювала недовго.
Жінка, не зважаючи на стан здоров'я, хотіла мати роботу, чіплялася за будь-яку можливість працевлаштування - працювала швачкою, соціальним працівником, приймальницею молока, продавцем продовольчих товарів.  »
21.05.2015
Бажання, втілене в життя
Надзвичайно важливо для кожного інваліда - мати роботу і гарантовану заробітну плату. Завдання кожного фахівця центру зайнятості - прикласти максимум зусиль для допомоги цій категорії громадян.  »
20.05.2015
Індивідуальний підхід - кожному переселенцю
У квітні 2015 року до Арцизького районного центру зайнятості за допомогою у працевлаштуванні звернулася Наталія П., переселенка з Луганської області. За фахом Наталя історик, але більше 10 років пропрацювала бухгалтером.  »
13.05.2015
Отримали роботу у скрутний для них час
На початку травня за сприяння Коростенського міського центру зайнятості (Житомирська обл.) троє безробітних громадян, які є вимушено переміщеними особами працевлаштовані слюсарями з механоскладальних робіт у Торговий дім "Коростенський завод теплотехнічного обладнання".  »
12.05.2015
Історії працевлаштування безробітних. Якщо є бажання, буде й результат
Військовий конфлікт на сході України приніс чимало лиха мешканцям Донецької та Луганської областей та України загалом. Люди, в пошуках безпечного життя, змушені були залишити власні домівки та переїхати в більш спокійні місця.
Найбільше вимушені переселенці потребують соціального захисту - житла, роботи, матеріальної допомоги. Отже одним з головних пріоритетів в роботі державної служби зайнятості є сприяння працевлаштуванню внутрішньо переміщених осіб. Не завжди їхні очікування щодо пошуку роботи збігаються з ситуацією на ринку праці. Але якщо людина поставила собі на меті знайти роботу, вона її досягне, навіть за обмежених можливостей.  »
30.04.2015
Робота за покликом серця
Фахівці служби зайнятості допомагають не лише знайти роботу за фахом, а й сприяють реалізації професійних здібностей людини. У П'ятихатському районному центрі зайнятості Тетяні Гапічевій - переселенці з Донецька, яка має кваліфікацію "юрист", допомогли втілити в життя мрію дитинства - стати артисткою театру.  »
29.04.2015
Працевлаштування допомогло переселенці відкрити в собі нові таланти
Одним із найважливіших для переселенців питань є пошук роботи на новому місці. Тому працевлаштування вимушено переміщених осіб - у числі найбільш актуальних для служби зайнятості і кожен позитивний приклад є дуже значимим. Серед таких професійних здобутків працівників Кузнецовського міського центру зайнятості - працевлаштування жительки Єнакієвого Наталії Дєнєжкіної.  »
27.04.2015
Головне - вірити у власні сили
Серед економічних, політичних, військових питань, які змушена розв'язувати Україна, особливе місце посідають проблеми тих людей, які не з власної волі змушені були залишити свої домівки і роботу та виїхати в нікуди. Навіть ті, хто має родичів і знайомих, спроможних і готових допомогти, не можуть розраховувати на нескінченно тривалу підтримку. Так чи інакше, треба вирішувати проблеми житла, працевлаштування, навчання дітей, лікування для хворих і старих. Інколи дуже складно взяти себе, так би мовити, "в руки" й змиритися з ситуацією, в якій опинився. Особливо, коли не в силі вплинути на хід подій. У такій ситуації дуже важливо розгледіти шанс, дарований долею, й сповна його використати.  »
27.04.2015
Сприяємо працевлаштуванню переселенців
Одним із найважливіших питань, які хвилюють переселенців з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції, є питання пошуку роботи на новому місці. Першими помічниками для них у цьому є спеціалісти служби зайнятості  »
22.04.2015
Ми працюємо, щоб працювали Ви!  >>>
У Кузнецовську провели профорієнтаційні заходи для особливих дітей
Фахівцями Кузнецовського міського центру зайнятості, було проведено профорієнтаційний захід для дітей з обмеженими можливостями  »
22.05.2015
У Славуті пропагували сільський туризм
З нагоди відкриття на Хмельниччині туристичного сезону 2015 року у Славутському міськрайонному центрі зайнятості відбувся семінар з розвитку підприємництва. Шлях "Від бізнес-ідеї - до власної справи" пройшли подоляни, нині - успішні підприємці у сфері зеленого туризму  »
21.05.2015
Для демобілізованих військовослужбовців проходять семінари з працевлаштування
Актуальною проблемою для військовослужбовців, які повертаються із зони проведення антитерористичної операції, є працевлаштування, вирішувати яку допомагає державна служба зайнятості. З метою підвищення рівня зайнятості представників даної категорії громадян служба зайнятості проводить різнопланові заходи  »
21.05.2015
Соціальний захист буде справедливим
Питання соціального захисту цікавлять та хвилюють, напевно, більшість українців. І кожному болить щось своє - субсидії, пенсії, допомога у працевлаштуванні, а переселенцям з Криму та сходу ще й пошук житла та виплата держдопомоги. З найгострішими з тих, які надійшли від наших читачів, "УК" звернувся до міністра соціальної політики Павла РОЗЕНКА  »
20.05.2015
Рівненські ковалі провели майстер-клас з виготовлення тризуба
Майже двісті майстрів з різних областей України та дванадцяти країн світу, зокрема, Франції, Польщі, Великобританії, Туреччини, Голандії, Росії, США, Чехії, розгорнули свої імпровізовані кузні в Івано-Франківську, де проходив ХІІІ міжнародний фестиваль "Свято ковалів"  »
15.05.2015
На Кіровоградщині профорієнтували школярів
Ґрунтовна й систематична профорієнтаційна робота, що проводиться службою зайнятості серед учнівської молоді, сприяє обдуманому й вдалому вибору професійного шляху  »
15.05.2015
Праця як порятунок: як знаходять роботу люди з інвалідністю
В Україні людей з обмеженими фізичними можливостями 2,7 млн, більшість із яких - працездатного віку. Пошуки нової роботи, особливо сьогодні, - завдання не з легких, навіть для тих, хто не має жодних фізичних обмежень. Для людей же з особливими потребами це зробити ще складніше. Проте немає нічого неможливого. Як працевлаштовуються люди з інвалідністю, дізнавалися журналісти газети "20 хвилин"  »
14.05.2015
У Новгородці завдяки центру зайнятості з'явився новий бізнесмен
"Кролівництво - стабільний і прибутковий бізнес!", - так вважає Володимир Михайлович, який за сприяння служби зайнятості започаткував власний бізнес з розведення кроликів та реалізації цієї продукції  »
14.05.2015
Кожен другий роботодавець готовий працевлаштувати переселенців
Більше половини компаній в Україні готові працевлаштувати або вже працевлаштували переселенців зі східних регіонів. На позаконкурсний відбір біженцям розраховувати не доводиться, але й упередженого ставлення до них теж немає. За даними Міжнародного кадрового порталу HeadHunter Україна, кожен четвертий роботодавець вважає, що шукачі із зони АТО нічим не відрізняються від інших претендентів (публікується російською мовою)  »
13.05.2015
Огляд ЗМІ  >>>
Коефіцієнт безробіття Швеції: 8,3% проти прогнозу в 8,2%
Показник "Коефіцієнт безробіття в Швеції" за минулий місяць зріс більше, ніж очікувалося. Про це свідчать офіційні дані, що вийшли в середу  »
21.05.2015
Новий трудовий кодекс розроблять в Казахстані
Новий трудовий кодекс буде розроблений в Казахстані, випливає з плану нації - 100 конкретних кроків по реалізації п'яти інституційних реформ президента РК Нурсултана Назарбаєва, опублікованого в середу в офіційних ЗМІ  »
21.05.2015
22% молоді в Болгарії не вчиться і не працює
Близько 22% молодих людей у віці від 15 до 24 років в Болгарії ніде не навчаються і не працюють. Про це свідчать дані національного дослідження, проведеного ЮНІСЕФ. За даними Національного статистичного інституту Болгарії, до початку 2014 року в країні налічувалося близько 752 тисяч громадян віком від 15 до 24 років  »
21.05.2015
Хто в ЄС найбільш працездатний?
Хто в Європейському Союзі працює довше за всіх? Згідно з нещодавно опублікованими статистичними даними інституту Eurostat, найбільше часу на роботі проводять греки, на другому місці - поляки, а на третьому - португальці. Найменше часу на роботі проводять французи та фіни  »
20.05.2015
Франція проти плану ЄС щодо квот на мігрантів
Франція не погоджується з планами Євросоюзу ввести квоти на мігрантів для країн-членів ЄС у рамках заходів із боротьби з нелегальною міграцією у Середземному морі. Про це заявив прем'єр-міністр Франції Мануель Вальс  »
19.05.2015
Середня зарплата в Болгарії дорівнює 859 левiв (430 євро) на місяць
Згідно з даними болгарського Національного статистичного інституту, в період січень-березень цього року, середня заробітна плата в Болгарії досягла рівня 859 левів на місяць. Що на 7,9% вище, ніж за той же період 2014 (публікується мовою оригіналу)  »
19.05.2015
Польща спростила працевлаштування іноземців без дозволу на роботу
Польща розширила можливості з працевлаштування іноземців без дозволу на роботу  »
18.05.2015
Кількість заявок на допомогу з безробіття збільшилася на 26%
За чотири місяці Турецька організація зайнятості прийняла заявки від 347 тис. 146 безробітних, що означає збільшення їх числа на 72 тис. Осіб порівняно з 275 тис. 226 зареєстрованими в 2014 році  »
14.05.2015
У Латвії працює трохи більше половини населення
У першому кварталі поточного року в Латвії працювало 884,1 тис. жителів, що становить 59,7% населення віком від 15 до 74 років, повідомляє Центральне статистичне управління (ЦСУ)  »
14.05.2015
Безробіття у світі  >>>
Новини з Веб-сайтів РегЦЗ
22.05.2015
"Ярмарок професій" від центру зайнятості
Фахівці Харківського районного центру зайнятості провели профорієнтаційний захід "Ярмарок професій" у м. Мерефа (Харківський ОЦЗ)
далi »
22.05.2015
Від безробіття - до сприяння повноцінній зайнятості
Директор Тернопільського обласного центру зайнятості виступив у програмі облдержрадіо "Консультує обласна служба зайнятості" (Тернопільський ОЦЗ)
далi »
22.05.2015
Усі РАЗОМ заради професійного майбутнього України!
21 травня Центр практичної психології і соціальної роботи Полтавського інституту післядипломної освіти педагогічних працівників спільно з Полтавським обласним центром зайнятості організував і провів засідання круглого столу (Полтавський ОЦЗ)
далi »
22.05.2015
Можна все на світі вибирати, сину, вибрати не можна тільки Батьківщину
Допомогти демобілізованим відновити трудову діяльність, а також надати низку соціально-психологічних послуг взялися фахівці Трускавецького МЦЗ (Львівський ОЦЗ)
далi »
22.05.2015
Ми працюємо для тих, хто потребує нашої допомоги
Спеціалісти Білокуракинського районного центру зайнятості особливу увагу приділяють роботі з категорією внутрішньопереміщених осіб (Луганський ОЦЗ)
далi »
22.05.2015
Допомога демобілізованим військовослужбовцям в адаптації до умов цивільного життя
В Інформаційно-консультаційному центрі відбулася спільна нарада з представниками військових комісаріатів та військових частин (Кіровоградський ОЦЗ)
далi »
Опитування
Мета Вашого звернення до служби зайнятості?
пошук роботи;
підбір працівника;
отримання матеріального забезпечення;
перенавчання або підвищення кваліфікації;
отримання консультації з організації власної справи;
отримання компенсації роботодавцю в розмірі єдиного внеску;
отримання консультації з питань законодавства у сфері зайнятості.
Проголосувати Проголосувати
Результат опитування Проголосувати