1 квiтня 2015

На головну Що нового? Карта порталу Робота в Україні
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук
Логін
Пароль
Увійти  

banertrud.gif


Описание: Описание: Описание: Описание: Описание: Описание: Описание: Описание: Описание: C:\Documents and Settings\portal1\Рабочий стол\publishing.jpg

 

Інформація для громадян, які перемістилися з АР Крим, Севастополя та східних регіонів України

Шановні кримчани, мешканці східних областей України! Державна служба зайнятості готова сприяти Вашому працевлаштуванню!

 

 

Детальніше >>


---

 

Звертаємо увагу, що у рубриці «Статистична інформація» розміщені статистичні та інформаційно-аналітичні матеріали щодо надання послуг службою зайнятості внутрішньо переміщеним особам, щодо ситуації на ринку праці та діяльності державної служби зайнятості.

 

Подпись: Перехід до рубрики >>


Новини
ПОВІДОМЛЕННЯ
Повідомляємо, що відповідно до наказу Міністерства соціальної політики України від 24 лютого 2015 року №213 Державний центр зайнятості Міністерства праці та соціальної політики України перейменовано на Державну службу зайнятості (Центральний апарат) »
Питання працевлаштування осіб з інвалідністю обговорили в Чигирині
31.03.2015
В Чигиринському районному центрі зайнятості за участі соціальних партнерів було проведено засідання круглого столу на тему: "Особливості соціального захисту та проблеми працевлаштування осіб з інвалідністю" »
На Херсонщині обговорили першочергові заходи
30.03.2015
27 березня у приміщенні Херсонської обласної державної адміністрації відбулася зустріч керівництва області з представниками моніторингової групи ОБСЄ в Херсонській області »
Швидка інформаційна допомога служби зайнятості
30.03.2015
Державна служба зайнятості продовжує роботу з інформування вимушених переселенців з питань, які найбільше їх цікавлять: юридичні аспекти працевлаштування, вільні робочі місця, соціальне забезпечення на випадок безробіття тощо »
"Прозорий офіс" - комплексне надання послуг населенню
27.03.2015
26 березня 2015 року Голова державної служби зайнятості Ярослав Кашуба, перебуваючи з робочим візитом у місті Вінниці, відвідав Центр адміністративних послуг "Прозорий офіс" №1 (район Вишенька), який відображає нові підходи в комплексному наданні послуг населенню »
На Вінниччині впроваджуватимуться пілотні проекти у сфері зайнятості населення
26.03.2015
У рамках Форуму міжрегіонального співробітництва та інвестицій 26 березня Вінницьку область відвідав Голова державної служби зайнятості Ярослав Кашуба. Свій візит він розпочав з офіційної зустрічі з керівниками області та міста »
Вирішення питань учасників АТО та членів їх родин на порядку денному
26.03.2015
24 березня під головуванням очільника Івано-Франківської області О.Гончарука відбулась зустріч керівників департаментів облдержадміністрації, обласного, міських, районних, міськрайонних центрів зайнятості, соціальних служб, представників громадських організацій, волонтерів з учасниками антитерористичної операції. На захід були запрошені представники засобів масової інформації »
Ми працюємо, щоб працювали Ви!
За сприяння центру зайнятості - на новий професійний шлях
25.03.2015
Мешканка м. Донецька Ірина Красилич скільки себе пам'ятає, завжди хотіла працювати з дітьми. Після закінчення навчання робоче місце було знайдено без особливих труднощів. Ірина відчувала, що знаходиться на своєму місці і отримувала задоволення від спілкування з малюками. Так тривало більше 20 років. І впевнені, тривало ще довше, якби торік у місті, де жила і працювала молода жінка, не почалися воєнні дії. Вся сім'я Ірини була змушена виїхати »
Переселенці йдуть на роботу в службу зайнятості
25.03.2015
До Одеського міського центру зайнятості за допомогою у сприянні працевлаштуванню звернулася Світлана С. з Луганська. Вона закінчила Донецький державний університет управління за спеціальністю "Менеджмент організацій" та Луганський державний університет внутрішніх справ ім. Е.О. Дідоренка за спеціальністю "Правознавство" та здобула кваліфікацію юриста »
Огляд ЗМІ
Учнівську молодь спрямовують на вибір майбутньої професії
01.04.2015
На базі Голованівського районного будинку дитячої та юнацької творчості відбулося засідання новоствореної "Школи лідерів" учнівського самоврядування навчальних закладів району (Кіровоградська область) »
В Тернополі відбувся День кар'єри у ТНТУ ім. І. Пулюя
31.03.2015
У Тернопільському національному технічному університеті ім. І. Пулюя відбувся День кар'єри для студентської молоді. До участі у цьому заході були запрошені фахівці Тернопільського міськрайонного центру зайнятості, представники органів місцевої влади і самоврядування, соціальні служби, молодіжні громадські організації та роботодавці »
На Сумщині працевлаштовують людей із особливими потребами
31.03.2015
За сприяння служби зайнятості минулоріч на Сумщині отримали роботу 354 інваліди, за січень-лютий 2015 року - ще 28 осіб. Про це повідомили у прес-службі Сумської ОДА »
Безробіття у світі
Безробіття в Італії в лютому зросло до 12,7%
01.04.2015
У лютому 2015 року рівень безробіття в Італії зріс до 12,7% порівняно з 12,6% у січні, повідомляє італійське статистичне агентство Istat »
повідомлення
ІНФОРМАЦІЯ для громадян,які приїхали з Автономної Республіки Крим, міста Севастополь, Донецької та Луганської області
"Гаряча" лінія
Роботодавці! До 67% - компенсація на створення робочого місця від ПРООН
ЗАХИСТИ КРАЇНУ! ПІДТРИМАЙ УКРАЇНСЬКУ АРМІЮ!
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ МЕДИЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ
Консультації фахівців
Роз'яснення положень Закону України "Про зайнятість населення" надають фахiвцi Державного центру зайнятостi  »
Роз'яснення з питань наявності у суб’єктів господарювання ліцензій на провадження господарської діяльності з працевлаштування на роботу за кордоном  »
Рівень безробіття: два показники - два поняття
Інститут підготовки кадрів державної служби зайнятості України
Працевлаштування людей з інвалідністю
Проект Міжнародної організації з міграції
Калькулятор розрахунку допомоги по безробіттю
ОСНОВНІ ПРАВИЛА СКЛАДАННЯ РЕЗЮМЕ
Портал нового покоління
Опитування
Мета Вашого звернення до служби зайнятості?
пошук роботи;
підбір працівника;
отримання матеріального забезпечення;
перенавчання або підвищення кваліфікації;
отримання консультації з організації власної справи;
отримання компенсації роботодавцю в розмірі єдиного внеску;
отримання консультації з питань законодавства у сфері зайнятості.
Проголосувати Проголосувати
Результат опитування Проголосувати

Новини з Веб-сайтів РегЦЗ
01.04.2015
Транзитне містечко в Кривому Розі прийняло перших мешканців
У заході взяли участь 15 внутрішньо перемішених осіб, які активно спілкувалися із фахівцями центру зайнятості щодо порядку реєстрації у службі зайнятості, отримання допомоги по безробіттю та працевлаштування (Дніпропетровський ОЦЗ)
далi »
01.04.2015
Міні-ярмарок для шукачів роботи
Такий захід відбувся днями в приміщенні Чернівецького міського центру зайнятості. У заході взяли участь 35 шукачів роботи (Чернівецький ОЦЗ)
далi »
01.04.2015
Працевлаштування молоді обговорено на раді ректорів вишів
Перший заступник директора Черкаського обласного центру зайнятості Марина Сорокіна поінформувала учасників ради ректорів про працевлаштування молоді в області (Черкаський ОЦЗ)
далi »
01.04.2015
Обласна служба зайнятості долучається до створення кооперативів на селі
Черкаська обласна служба зайнятості сприятиме реалізації проекту "Створення регіонального навчально-практичного Центру розвитку багатофункціональних кооперативів" (Черкаський ОЦЗ)
далi »
01.04.2015
Відбулося засідання круглого столу
За ініціативи Хмельницького районного центру зайнятості відбулося засідання круглого столу на тему "Соціальне партнерство у сфері профорієнтації населення - запорука формування збалансованого ринку праці" (Хмельницький ОЦЗ)
далi »
01.04.2015
Ярмарок вакансій для студентської молоді
Традиційний весняний ярмарок вакансій відбувся у Харківському національному університеті радіоелектроніки. Співорганізатором заходу виступив Харківський обласний центр зайнятості (Харківський ОЦЗ)
далi »
01.04.2015
Обговорили проблеми працевлаштування переселенців
У прес-клубі редакції газети "Вільне життя плюс" відбулася зустріч із соціальними партнерами. У заході взяли участь фахівці Тернопільського міськрайонного центру зайнятості (Тернопільський ОЦЗ)
далi »
01.04.2015
На Дні відкритих дверей переселенці та демобілізовані отримали всю актуальну інформацію
День відкритих дверей для вимушено переміщених осіб та демобілізованих військовослужбовців відбувся 31 березня у Рокитнівському районному центрі зайнятості (Рівненський ОЦЗ)
далi »
01.04.2015
Кваліфікаційна атестація як маленьке свято краси
Своїми уміннями та креативністю перукарі-модельєри перетворили кваліфікаційну атестацію, яка днями відбулася у Рівненському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості, на своєрідне свято краси (Рівненський ОЦЗ)
далi »
01.04.2015
"Допомога соціально вразливим категоріям населення - турбота спільна"
Під таким гаслом у Березнегуватському районному центрі зайнятості протягом тижня проведено ряд заходів для найбільш вразливих категорій безробітних (Миколаївський ОЦЗ)
далi »
01.04.2015
Очільникам місцевих громад - про нові можливості служби зайнятості
Тридцять п'ять голів сільських і селищних рад завітали до Дрогобицького МРЦЗ, щоби взяти участь у семінарі "Зміни у законодавстві - 2015. Організація оплачуваних громадських робіт" (Львівський ОЦЗ)
далi »
01.04.2015
Про щасливе завтра думаємо сьогодні
"Зрозумій уже сьогодні, ким ти хочеш стати, і твоє завтра буде щасливим" - під таким гаслом у Добромильському професійному ліцеї пройшов День відкритих дверей (Львівський ОЦЗ)
далi »
01.04.2015
Презентація Біловодського військового комісаріату
31 березня в Біловодському районному центрі зайнятості відбулася "Презентація роботодавця", яку було зумовлено нагальною потребою кадрової комплектації Біловодського військового комісаріату (Луганський ОЦЗ)
далi »