27 травня 2015
Про ДСЗ Про правління Фонду Прес-центр Нормативно-правова база Статистична інформація Доступ до публічної інформації Державні закупівлі
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук
Логін
Пароль
Увійти  
 • повідомлення
  ІНФОРМАЦІЯ для громадян,які приїхали з Автономної Республіки Крим, міста Севастополь, Донецької та Луганської області
 • "Гаряча" лінія
 • УВАГА! ПОТРІБНА ДОПОМОГА!
 • УВАГА! Є МОЖЛИВІСТЬ ЗАЛИШИТИ ВІДГУК ПРО РОБОТУ СЛУЖБИ ЗАЙНЯТОСТІ!
 • ЗАХИСТИ КРАЇНУ! ПІДТРИМАЙ УКРАЇНСЬКУ АРМІЮ!
 • ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ МЕДИЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ
 • Консультації фахівців
  Роз'яснення положень Закону України "Про зайнятість населення" надають фахiвцi Державного центру зайнятостi  »
 • Рівень безробіття: два показники - два поняття
 • Інститут підготовки кадрів державної служби зайнятості України
 • Працевлаштування людей з інвалідністю
 • Проект Міжнародної організації з міграції
 • Калькулятор розрахунку допомоги по безробіттю
 • ОСНОВНІ ПРАВИЛА СКЛАДАННЯ РЕЗЮМЕ
 • Портал нового покоління
 • Новини
 • Ми працюємо, щоб працювали Ви!
 • Огляд ЗМІ
 • Безробіття у світі
Шановні кримчани, мешканці східних областей України! Державна служба зайнятості готова сприяти Вашому працевлаштуванню!
У центрах зайнятості Вам допоможуть:
- знайти роботу - тимчасову або постійну;
- взяти участь у громадських або інших роботах тимчасового характеру;
- пройти професійну підготовку, перепідготовку або підвищити свою кваліфікацію;
- отримати статус безробітного та матеріальну допомогу на випадок безробіття.  »
Досвід США допоможе ефективному працевлаштуванню вимушених переселенців
27 травня відбулася робоча зустріч Голови державної служби зайнятості Ярослава Кашуби з представниками Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) паном Ореном Мерфі та паном Ярополком Тимківим.
У ході зустрічі Головою Державної служби зайнятості були запропоновані шляхи співпраці: сприяння працевлаштуванню внутрішньо переміщених осіб, їхньої адаптації в місцях нового перебування, а також сприяння молодіжній зайнятості.  »
27.05.2015
Крокують до самоосвіти з центром зайнятості
В Інформаційно-консультаційному центрі державної служби зайнятості, який відкрито в приміщенні Харківського обласного центру зайнятості, відбулася Презентація освітнього проекту Академії навичок "Тренди в самоосвіті та працевлаштуванні молодих спеціалістів". До участі в тренінгу були запрошені представники 26 вишів, таких як: Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут", Національний фармацевтичний університет, Харківський національний університет радіоелектроніки, Українська інженерно-педагогічна академія та інші.  »
27.05.2015
Інформаційно-консультаційний центр працює
У Кіровоградському обласному центрі зайнятості для місцевих засобів масової інформації та соціальних партнерів відбулася презентація Інформаційно-консультаційного центру (ІКЦ).
Відкрив захід Юрій Слоневський, директор Кіровоградського обласного центру зайнятості. Він зазначив, що ІКЦ створений з метою наближення соціальних послуг до клієнтів служби зайнятості. Діяльність центру здійснюється за трьома основними напрямами - надання соціальних послуг населенню, роботодавцям та посилення соціального діалогу у сфері зайнятості.  »
26.05.2015
Конкурентоспроможність громадян на ринку праці
Однією із головних задач служби зайнятості є допомога громадянам, що втратили роботу, у поверненні до активної зайнятості. Дієвим інструментом у цьому є організація професійного навчання.
Сьогодні професійне навчання безробітних - це не лише соціальна послуга та ефективний інструмент реагування на потреби ринку праці. Воно є засобом поліпшення конкурентоспроможності громадян, а також підвищення їх соціальної та професійної мобільності.  »
26.05.2015
Державна служба зайнятості та корпорація Microsoft об'єднують зусилля
Сьогодні, 25 травня 2015 року, Голова Державної служби зайнятості Ярослав Кашуба взяв участь у заході YouthSpark Live з ініціативи корпорації Microsoft у партнерстві з Ресурсним центром ГУРТ.
YouthSpark Live - це глобальна спільнота для взаємодії молоді, де вони можуть обмінятися досвідом й отримати менторську підтримку заради змін в Україні та світі. Захід був спрямований на навчання, працевлаштування молоді й розвиток молодіжного бізнесу у сфері IT.  »
25.05.2015
Допомагаємо внутрішньо переміщеним особам
У Харківському обласному центрі зайнятості пройшла зустріч заступника директора Анатолія Толстих з постійним представником агентства USAID перехідних ініціатив в Україні, проекту "Українська ініціатива зміцнення громадянського довіри" Ореном Мерфі.  »
25.05.2015
Об'єднати зусилля заради спільної справи
20 травня директор Запорізького обласного центру зайнятості Ірина Дуднік відвідала обласний штаб з питань соціального забезпечення та тимчасового розміщення переселенців із зони проведення АТО. Під час зустрічі з начальником штабу Миколою Головань були обговорені нагальні питання забезпечення переселенців з Донецької та Луганської областей житлом та роботою.  »
22.05.2015
Зустріч з представниками німецького товариства міжнародного співробітництва GIZ
Нещодавно директор Дніпропетровського обласного центру зайнятості Вікторія Кузнецова взяла участь у офіційній зустрічі з представниками німецького товариства міжнародного співробітництва GIZ на чолі з директором проекту Матіосом Брандтом та інженером-консультантом Фрітцом Хьонерлайном. У зустрічі взяли участь: представники облдержадміністрації, виконкому Дніпропетровської міської ради, Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області, КП "Агентство регіонального розвитку "Регіон-Лідер" ДОР".  »
22.05.2015
Новини  >>>
Сильна представниця слабкої статі
Пригадую той день, коли до Мостиського районного центру зайнятості (Львівська обл.) прийшла Олександра Єфимова, переселенка з Луганської області. Звичний прийом, перші запитання, а у відповідь:
- Знаєте, уже стріляли, а я ще надіялася, що це лише гра м'язами і невдовзі все закінчиться. Клеїла шпалери, чіпляла нові люстри. Та дзвін кришталевих підвісок не наповнював серце радістю, бо тліло в ньому відчуття неминучих тяжких випробувань. Здавалося, трісне душа й розлетиться на сотні шматочків, коли з-за хвіртки востаннє подивилася у рідні вікна.  »
25.05.2015
РОБОТА ІСНУЄ ДЛЯ ТИХ, ХТО ЇЇ ШУКАЄ
Нещодавно в Городні запрацював магазин виробів Щорського заводу продтоварів. Привітна жіночка з посмішкою обслуговує покупців, пропонуючи солодощі. Клієнти в магазині завжди є, бо і асортимент якісний, і обслуговування - на рівні. А працює там продавцем Альвіна Безручко.
Так склалося, що, закінчивши Харківський бухгалтерсько-економічний технікум для осіб з обмеженою працездатністю, за отриманою спеціальністю Альвіна попрацювала недовго.
Жінка, не зважаючи на стан здоров'я, хотіла мати роботу, чіплялася за будь-яку можливість працевлаштування - працювала швачкою, соціальним працівником, приймальницею молока, продавцем продовольчих товарів.  »
21.05.2015
Бажання, втілене в життя
Надзвичайно важливо для кожного інваліда - мати роботу і гарантовану заробітну плату. Завдання кожного фахівця центру зайнятості - прикласти максимум зусиль для допомоги цій категорії громадян.  »
20.05.2015
Індивідуальний підхід - кожному переселенцю
У квітні 2015 року до Арцизького районного центру зайнятості за допомогою у працевлаштуванні звернулася Наталія П., переселенка з Луганської області. За фахом Наталя історик, але більше 10 років пропрацювала бухгалтером.  »
13.05.2015
Отримали роботу у скрутний для них час
На початку травня за сприяння Коростенського міського центру зайнятості (Житомирська обл.) троє безробітних громадян, які є вимушено переміщеними особами працевлаштовані слюсарями з механоскладальних робіт у Торговий дім "Коростенський завод теплотехнічного обладнання".  »
12.05.2015
Історії працевлаштування безробітних. Якщо є бажання, буде й результат
Військовий конфлікт на сході України приніс чимало лиха мешканцям Донецької та Луганської областей та України загалом. Люди, в пошуках безпечного життя, змушені були залишити власні домівки та переїхати в більш спокійні місця.
Найбільше вимушені переселенці потребують соціального захисту - житла, роботи, матеріальної допомоги. Отже одним з головних пріоритетів в роботі державної служби зайнятості є сприяння працевлаштуванню внутрішньо переміщених осіб. Не завжди їхні очікування щодо пошуку роботи збігаються з ситуацією на ринку праці. Але якщо людина поставила собі на меті знайти роботу, вона її досягне, навіть за обмежених можливостей.  »
30.04.2015
Робота за покликом серця
Фахівці служби зайнятості допомагають не лише знайти роботу за фахом, а й сприяють реалізації професійних здібностей людини. У П'ятихатському районному центрі зайнятості Тетяні Гапічевій - переселенці з Донецька, яка має кваліфікацію "юрист", допомогли втілити в життя мрію дитинства - стати артисткою театру.  »
29.04.2015
Працевлаштування допомогло переселенці відкрити в собі нові таланти
Одним із найважливіших для переселенців питань є пошук роботи на новому місці. Тому працевлаштування вимушено переміщених осіб - у числі найбільш актуальних для служби зайнятості і кожен позитивний приклад є дуже значимим. Серед таких професійних здобутків працівників Кузнецовського міського центру зайнятості - працевлаштування жительки Єнакієвого Наталії Дєнєжкіної.  »
27.04.2015
Головне - вірити у власні сили
Серед економічних, політичних, військових питань, які змушена розв'язувати Україна, особливе місце посідають проблеми тих людей, які не з власної волі змушені були залишити свої домівки і роботу та виїхати в нікуди. Навіть ті, хто має родичів і знайомих, спроможних і готових допомогти, не можуть розраховувати на нескінченно тривалу підтримку. Так чи інакше, треба вирішувати проблеми житла, працевлаштування, навчання дітей, лікування для хворих і старих. Інколи дуже складно взяти себе, так би мовити, "в руки" й змиритися з ситуацією, в якій опинився. Особливо, коли не в силі вплинути на хід подій. У такій ситуації дуже важливо розгледіти шанс, дарований долею, й сповна його використати.  »
27.04.2015
Ми працюємо, щоб працювали Ви!  >>>
Екскурсія в історію виникнення професії
Днями фахівцями Кузнецовського міського центру зайнятості, було проведено профорієнтаційний захід для дітей-інвалідів Комунального закладу "Кузнецовський міський центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів"  »
25.05.2015
У Кузнецовську провели профорієнтаційні заходи для особливих дітей
Фахівцями Кузнецовського міського центру зайнятості, було проведено профорієнтаційний захід для дітей з обмеженими можливостями  »
22.05.2015
У Славуті пропагували сільський туризм
З нагоди відкриття на Хмельниччині туристичного сезону 2015 року у Славутському міськрайонному центрі зайнятості відбувся семінар з розвитку підприємництва. Шлях "Від бізнес-ідеї - до власної справи" пройшли подоляни, нині - успішні підприємці у сфері зеленого туризму  »
21.05.2015
Для демобілізованих військовослужбовців проходять семінари з працевлаштування
Актуальною проблемою для військовослужбовців, які повертаються із зони проведення антитерористичної операції, є працевлаштування, вирішувати яку допомагає державна служба зайнятості. З метою підвищення рівня зайнятості представників даної категорії громадян служба зайнятості проводить різнопланові заходи  »
21.05.2015
Соціальний захист буде справедливим
Питання соціального захисту цікавлять та хвилюють, напевно, більшість українців. І кожному болить щось своє - субсидії, пенсії, допомога у працевлаштуванні, а переселенцям з Криму та сходу ще й пошук житла та виплата держдопомоги. З найгострішими з тих, які надійшли від наших читачів, "УК" звернувся до міністра соціальної політики Павла РОЗЕНКА  »
20.05.2015
Рівненські ковалі провели майстер-клас з виготовлення тризуба
Майже двісті майстрів з різних областей України та дванадцяти країн світу, зокрема, Франції, Польщі, Великобританії, Туреччини, Голандії, Росії, США, Чехії, розгорнули свої імпровізовані кузні в Івано-Франківську, де проходив ХІІІ міжнародний фестиваль "Свято ковалів"  »
15.05.2015
На Кіровоградщині профорієнтували школярів
Ґрунтовна й систематична профорієнтаційна робота, що проводиться службою зайнятості серед учнівської молоді, сприяє обдуманому й вдалому вибору професійного шляху  »
15.05.2015
Праця як порятунок: як знаходять роботу люди з інвалідністю
В Україні людей з обмеженими фізичними можливостями 2,7 млн, більшість із яких - працездатного віку. Пошуки нової роботи, особливо сьогодні, - завдання не з легких, навіть для тих, хто не має жодних фізичних обмежень. Для людей же з особливими потребами це зробити ще складніше. Проте немає нічого неможливого. Як працевлаштовуються люди з інвалідністю, дізнавалися журналісти газети "20 хвилин"  »
14.05.2015
У Новгородці завдяки центру зайнятості з'явився новий бізнесмен
"Кролівництво - стабільний і прибутковий бізнес!", - так вважає Володимир Михайлович, який за сприяння служби зайнятості започаткував власний бізнес з розведення кроликів та реалізації цієї продукції  »
14.05.2015
Огляд ЗМІ  >>>
Швеція хоче прискорити процедуру прийому іноземців на роботу
У Швеції пропонують нову схему, яка допоможе кваліфікованим іноземцям якомога швидше влаштуватися на роботу  »
27.05.2015
За рік офіційне безробіття в Білорусі зросло майже вдвічі
За даними Міністерства праці та соціального захисту, чисельність зареєстрованих безробітних в Білорусі на кінець квітня склала 43,4 тисячі. Це в 1,9 рази більше, ніж на кінець квітня 2014 року, і на 11,2% більше, ніж на кінець березня поточного року  »
27.05.2015
Середня зарплата в Естонії в 2015 році склала 815 євро
В Естонії середня нетто-зарплата в першому кварталі 2015 року склала 815 євро, підвищившись на 6% до показників першого кварталу 2014 року  »
27.05.2015
Безробіття в Ізраїлі в квітні на рекордно низькому рівні 4,9%
За даними Центрального статистичного бюро, в квітні безробіття в Ізраїлі досягло рекордно низького рівня - 4,9%  »
26.05.2015
Рівень безробіття підвищився
Загальний рівень безробіття в Туреччині виріс з 10,2% до 11,2% в лютому в порівнянні з аналогічним періодом попереднього року. При цьому той же показник серед молоді збільшився до 20%  »
25.05.2015
Коефіцієнт безробіття Швеції: 8,3% проти прогнозу в 8,2%
Показник "Коефіцієнт безробіття в Швеції" за минулий місяць зріс більше, ніж очікувалося. Про це свідчать офіційні дані, що вийшли в середу  »
21.05.2015
Новий трудовий кодекс розроблять в Казахстані
Новий трудовий кодекс буде розроблений в Казахстані, випливає з плану нації - 100 конкретних кроків по реалізації п'яти інституційних реформ президента РК Нурсултана Назарбаєва, опублікованого в середу в офіційних ЗМІ  »
21.05.2015
22% молоді в Болгарії не вчиться і не працює
Близько 22% молодих людей у віці від 15 до 24 років в Болгарії ніде не навчаються і не працюють. Про це свідчать дані національного дослідження, проведеного ЮНІСЕФ. За даними Національного статистичного інституту Болгарії, до початку 2014 року в країні налічувалося близько 752 тисяч громадян віком від 15 до 24 років  »
21.05.2015
Хто в ЄС найбільш працездатний?
Хто в Європейському Союзі працює довше за всіх? Згідно з нещодавно опублікованими статистичними даними інституту Eurostat, найбільше часу на роботі проводять греки, на другому місці - поляки, а на третьому - португальці. Найменше часу на роботі проводять французи та фіни  »
20.05.2015
Безробіття у світі  >>>
Новини з Веб-сайтів РегЦЗ
27.05.2015
Професійна орієнтація учнівської молоді
Фахівці Віньковецького РЦЗ провели для учнів 8 класів Віньковецького НВК День відкритих дверей центру зайнятості та професіографічну екскурсію у відділення ПАТ "Приватбанк" (Хмельницький ОЦЗ)
далi »
27.05.2015
Виїзна акція центру зайнятості
26 травня на території управління праці і соціального захисту населення Автозаводського району м. Кременчука відбулася виїзна акція Кременчуцького міськрайонного центру зайнятості (Полтавський ОЦЗ)
далi »
27.05.2015
Знайомство з професійним життям рідної Миколаївщини
На завершальному етапі профорієнтаційної акції "Сезон професій" протягом травня фахівці Корабельного, Березанського, Доманівського районних та Южноукраїнського міського центрів зайнятості провели комплекс профорієнтаційних заходів для школярів та вихованців інтернату (Миколаївський ОЦЗ)
далi »
27.05.2015
Допомагаємо визначитись з професійним майбутнім
Знам'янський міськрайонний центр зайнятості провів виїзну акцію для учнів міської загальноосвітньої школи № 1 (Кіровоградський ОЦЗ)
далi »
27.05.2015
Сприяння ефективній зайнятості населення
26 травня в Новогродівці був проведений ярмарок вакансій та послуг служби зайнятості (Донецький ОЦЗ)
далi »
27.05.2015
Ярмарок вакансій та послуг служби зайнятості для переселенців
23 травня був проведений районний ярмарок вакансій та послуг служби зайнятості. Акція організована благодійною організацією "Я - Волноваха", за участю УВКБ ООН в Україні, представників ОБСЄ (Донецький ОЦЗ)
далi »
Опитування
Мета Вашого звернення до служби зайнятості?
пошук роботи;
підбір працівника;
отримання матеріального забезпечення;
перенавчання або підвищення кваліфікації;
отримання консультації з організації власної справи;
отримання компенсації роботодавцю в розмірі єдиного внеску;
отримання консультації з питань законодавства у сфері зайнятості.
Проголосувати Проголосувати
Результат опитування Проголосувати