18 квiтня 2015
Про ДСЗ Про правління Фонду Прес-центр Нормативно-правова база Статистична інформація Доступ до публічної інформації Державні закупівлі
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук
Логін
Пароль
Увійти  
  • Новини
  • Ми працюємо, щоб працювали Ви!
  • Огляд ЗМІ
  • Безробіття у світі
Шановні кримчани, мешканці східних областей України! Державна служба зайнятості готова сприяти Вашому працевлаштуванню!
У центрах зайнятості Вам допоможуть:
- знайти роботу - тимчасову або постійну;
- взяти участь у громадських або інших роботах тимчасового характеру;
- пройти професійну підготовку, перепідготовку або підвищити свою кваліфікацію;
- отримати статус безробітного та матеріальну допомогу на випадок безробіття.  »
ВІДКРИВСЯ ПЕРШИЙ В УКРАЇНІ ІНФОРМАЦІЙНО-КОНСУЛЬТАЦІЙНИЙ ЦЕНТР ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ ЗАЙНЯТОСТІ
17 квітня 2015 року в Україні відкрито перший Інформаційно-консультаційний центр державної служби зайнятості. Він розташований у приміщенні Харківського обласного центру зайнятості.  »
17.04.2015
Люди, які залишились без роботи, мають отримати кваліфіковану допомогу
Щоб на власні очі побачити, як на Харківщині працюють з безробітними, у тому числі вимушеними переселенцями із зони проведення АТО, Голова Державної служби зайнятості Ярослав Кашуба відвідав Харківський міський центр зайнятості та Харківський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості  »
17.04.2015
Нове професійне життя починається з Ярмарку можливостей
Голова Державної служби зайнятості Ярослав Кашуба відвідав у Харкові Ярмарок можливостей, учасниками якого стали вимушені переселенці з Луганської та Донецької областей. Він, зокрема, поспілкувався з однією з учасниць заходу - переселенкою з Донецької області, дізнався про її проблеми та потреби, з'ясував, яку вона шукає роботу, чи перебуває на обліку в центрі зайнятості  »
17.04.2015
Директор Держслужби зайнятості Ярослав Кашуба: Західна Україна готова забрати професійних шахтарів з Донбасу
"Сьогодні ми вже працевлаштували 9,3 тисячі, тобто кожного третього переселенця, який звернувся за допомогою" (публікується російською мовою)  »
17.04.2015
Ярослав Кашуба: "Влада тільки тоді є ефективною, коли вона небайдужа до своєї країни"
Голова Державної служби зайнятості Ярослав Кашуба під час одноденної робочої поїздки до Харківського регіону 17 квітня 2015 року відвідав Ярмарок вакансій та Ярмарок спеціальностей, які відбулись у рамках профорієнтаційного тижня "Впевнений крок у професійне майбутнє" в Національному фармацевтичному університеті  »
17.04.2015
Навчання як запорука конкурентоспроможності на ринку праці
Протягом січня-березня цього року 15 молодих людей, які звернулися до Чернігівської обласної служби зайнятості у пошуку роботи, були залучені до професійного навчання. Дехто ще продовжує навчатися, зокрема - прилучанка Олександра Ємельянова  »
17.04.2015
В Новоайдарському центрі зайнятості відбулися тренінги для безробітних
Днями в Новоайдарському районному центрі зайнятості (Луганської області) відбулися тренінги на теми: "Впевнені кроки до пошуку роботи" та "Період безробіття - шлях знайти роботу за покликанням"  »
17.04.2015
Власна справа - альтернатива безробіттю
Яскравим прикладом організації власного бізнесу є життєва історія Олександра Р. Після невдалих спроб самостійного пошуку роботи, чоловік вирішив звернутися до Олександрійського міськрайонного центру зайнятості (Кіровоградської області) за допомогою в працевлаштуванні  »
17.04.2015
Новини  >>>
Кулі війни не знищили любов до прекрасного
Аби врятувати свою сім'ю від жахіть війни, свисту куль і вибухів снарядів, Людмилі Миколаївні довелося залишити Донбас. До Новояворівська, де проживають родичі чоловіка пані Людмили, переселенці прибули ще влітку. Ознайомившись з ситуацією на місцевому ринку праці, спектром послуг служби зайнятості, нормами чинного законодавства, у жінки зародилася думка започаткувати власну справу  »
15.04.2015
Звернулись за роботою - відкрили власну справу
Сім'я Асєєвих, яка вимушена була переїхати з рідного Спартака Донецької області до Покровського району Дніпропетровської області, звернулася за сприянням у працевлаштуванні до районного центру зайнятості. Отримавши комплекс інформаційно-консультаційних послуг, чітко вирішили - відкрити власну справу  »
15.04.2015
Успішна реалізація намічених планів
Спеціалісти Кривоозерського районного центру зайнятості докладають всі зусилля, щоб допомогти тим, хто звернувся по допомогу в працевлаштуванні, підтримати людей, у т.ч. переселенців, які знаходяться у важкому психологічному стані, та знайти вихід із скрутної ситуації. А оцінкою результативності цієї роботи - є позитивне вирішення питання працевлаштування  »
10.04.2015
Історії працевлаштування безробітних. Разом легше подолати тимчасові труднощі
Залишивши своє звичне середовище, нажите майно, батьків, друзів, їдуть у незнайомі міста, де потрібно буде починати усе з "нуля". Заручником такої ситуації стала луганчанка Ганна Капинос. Приїхавши до міста Нововолинська, разом з сім'єю винайняла тимчасове помешкання, влаштувала дитину до школи та 27 лютого звернулась до Нововолинського міського центру зайнятості  »
06.04.2015
Нове життя в нових умовах
Руслана Шпота, яка із сім'єю переїхала з окупованого Криму до міста Костопіль, змогла швидко адаптуватися до нових умов життя та працевлаштуватись. У цьому їй допомогла служба зайнятості  »
02.04.2015
За сприяння центру зайнятості - на новий професійний шлях
Мешканка м. Донецька Ірина Красилич скільки себе пам'ятає, завжди хотіла працювати з дітьми. Після закінчення навчання робоче місце було знайдено без особливих труднощів. Ірина відчувала, що знаходиться на своєму місці і отримувала задоволення від спілкування з малюками. Так тривало більше 20 років. І впевнені, тривало ще довше, якби торік у місті, де жила і працювала молода жінка, не почалися воєнні дії. Вся сім'я Ірини була змушена виїхати  »
25.03.2015
Переселенці йдуть на роботу в службу зайнятості
До Одеського міського центру зайнятості за допомогою у сприянні працевлаштуванню звернулася Світлана С. з Луганська. Вона закінчила Донецький державний університет управління за спеціальністю "Менеджмент організацій" та Луганський державний університет внутрішніх справ ім. Е.О. Дідоренка за спеціальністю "Правознавство" та здобула кваліфікацію юриста  »
25.03.2015
Працевлаштування переселенців - спільне завдання служби зайнятості та роботодавців
Сприяння зайнятості внутрішньо переміщених осіб - пріоритетний напрям роботи Дубровицького районного центру зайнятості. Спеціалісти центру роблять все можливе, щоб кожен переселенець отримав роботу  »
19.03.2015
Знайшов роботу - бо справжній професіонал своєї справи
Володимир Тарасенко, як і багато інших, приїхав до Слов'янську, бо жити і працювати в рідній Горлівці стало неможливим. Важко передати, з яким болем у серці залишав він улюблену роботу в школі мистецтв, де викладав гру на саксофоні протягом 12 років. Довго не хотів їхати, сподівався, що все налагодиться ...  »
19.03.2015
Ми працюємо, щоб працювали Ви!  >>>
Проблемами переселенців опікується спеціальна мобільна група
У Черкаському райцентрі зайнятості працює мобільна група щодо сприяння зайнятості внутрішньо переміщених осіб. Аби зменшити пошук роботи цією категорією населення, мобільна група виїжджає в місця компактного їх проживання  »
17.04.2015
Павло Розенко: Люди мають отримувати високі зарплати, а не подачки від держави
Павло Розенко отримав посаду міністра соціальної політики в той період, коли йому безкінечно доводиться пояснювати, чому бідні стають ще біднішими. Тарифи, скасування права на віп-пенсії, монетизація пільг - ми переживаємо болісні зміни. Чи спричинять вони оздоровлення системи? І чим стане в такій системі міністерство? Про це ми говоримо з міністром соціальної політики Павлом Розенком  »
16.04.2015
Прагнення працювати дає результат
Кожна людина в своєму житті прагне реалізуватись, бути потрібною. Але коли вона має інвалідність, то у суспільстві виникає хибна думка, що така людина не може бути корисною. Такі переконання руйнують у службі зайнятості  »
16.04.2015
Пам'ятка для переселенців від Краматорського міського центру зайнятості
У схемі "Цільова допомога переселенцям" вказані адреси установ та організацій міста Краматорська, куди при необхідності може звернутися особа, яка прибула в місто Краматорськ з тимчасово окупованої території України або району проведення антитерористичної операці  »
16.04.2015
Музичні професії презентували особливим дітям
З професією викладача музичної школи зблизька ознайомилися діти з функціональними обмеженнями Кузнецовського міського центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів. Екскурсію до музичної країни їм організували фахівці Кузнецовського центру зайнятості  »
15.04.2015
Людина — творець власної долі
Яскравим прикладом результативної співпраці служби зайнятості та потенційних підприємців є історія розвитку Центру здоров`я та краси «ViArt». Героїня нашої розповіді бізнес-леді Більчук Вікторія Олександрівна, яка успішно реалізувала свою ідею та охоче поділилась своїм досвідом  »
15.04.2015
Мир наближають у… тилу
Служба зайнятості Рівненщини має щонайменше два основних напрями співпраці з військовими: підбір цивільних фахівців для роботи на оборонку у військових частинах краю та працевлаштування демобілізованих  »
15.04.2015
На Кіровоградщині проводять профорієнтаційні акції для молоді
Державна служба зайнятості проводить систематичну й ґрунтовну профорієнтаційну роботу, з метою визначення професійної спрямованості майбутніх абітурієнтів. Так, у Маловисківському районному центрі зайнятості, у рамках обласної профорієнтаційної акції для молоді «Обирай професію – будь успішним», відбувся інтерактивний захід для учнів міської школи І-ІІІ ступенів № 3  »
15.04.2015
Півсотні безробітних черкащан цього року стали підприємцями
Особлива увага Черкаського обласного центру зайнятості приділяється професійній орієнтації, завдяки якій люди, що опинилися у складній життєвій ситуації, знаходять шляхи отримання нової затребуваної професії, змінюють власне життя. Про це "Новій Добі" повідомив директор Черкаського обласного центру зайнятості Григорій Дендемарченко  »
14.04.2015
Огляд ЗМІ  >>>
Guardian: в Эстонии безработным жить хорошо
Британська газета The Guardian назвала країни світу, в яких добре жити безробітним та інвалідам. Поряд з великими і північними країнами опинилася і Естонія  »
17.04.2015
У березні коефіцієнт безробіття в Болгарії залишився на рівні 11%
Коефіцієнт безробіття в березні залишився на рівні 11%, в бюро з праці Болгарії зареєстровано 361 511 безробітних або на 335 осіб більше, ніж у лютому, свідчать дані Агентства зайнятості  »
17.04.2015
Глава служби зайнятості назвала найзатребуваніші професії
На латвійському ринку праці спостерігається велика нестача водіїв вантажних авто, кухарів і фахівців з шиття, розповіла керівник Державного агентства зайнятості (ДАЗ) Інесе Калване  »
17.04.2015
Австралійське безробіття знизилося
Минулого місяця в економіці Австралії було створено більше робочих місць, ніж раніше прогнозувалося, після чого показник безробіття в країні різко скоротився до 6,1%, досягнувши мінімального рівня з грудня минулого року  »
17.04.2015
Палата малого бізнесу: допомога з безробіття для ІП обійдеться в 900 млн шекелів
Палата малого бізнесу і індивідуальних підприємців підготувала для майбутнього міністра фінансів програму, що гарантує допомогу з безробіття підприємцям, вимушеним з якої-небудь причини закрити свій бізнес  »
17.04.2015
Темпи зростання працевлаштування в Іспанії викликають захват економістів
За даними Міністерства зайнятості та соціального забезпечення Іспанії, в березні кількість безробітних, які перебувають на обліку в службах з працевлаштування, скоротилася на 60.214 осіб. Це найвищий показник за останні тринадцять років  »
16.04.2015
Рівень безробіття в Туреччині побив п'ятирічний рекорд
За даними звіту за статистикою працездатного населення, опублікованого в середу, рівень безробіття виріс на 1% і склав 11,3 пункту в січні  »
16.04.2015
Рівень безробіття в березні 2015р в Казахстані склав 5%
Рівень безробіття в Казахстані в березні 2015 року склало 5%, повідомив голова комітету зі статистики мне Аліхан Смаїлов  »
16.04.2015
У Молдові налічується близько шести тисяч вільних робочих місць
На сьогоднішній день в республіці офіційно зареєстровано більше шести тисяч вакансій.
Про це свідчать дані Національного агентства зайнятості населення. Найбільша кількість вакансій - 1952 - пропонують столичні роботодавці  »
16.04.2015
Безробіття у світі  >>>
Новини з Веб-сайтів РегЦЗ
17.04.2015
Презентація навчального закладу
Щороку перед випускниками шкіл постає чи не найважливіше завдання в їхньому житті -обрання професійного шляху (Луганський ОЦЗ)
далi »
17.04.2015
Семінар з орієнтації на тимчасові та громадські роботи
15 квітня в Новоайдарському районному центрі зайнятості відбувся інформаційний семінар з орієнтації на тимчасові та громадські роботи (Луганський ОЦЗ)
далi »
17.04.2015
Ярмарок вакансій для молоді "Імпульс-2015"
Ірпінським міським центром зайнятості організовано участь випускників шкіл та студентів з числа внутрішньо переміщених осіб у Ярмарку вакансій для молоді "Імпульс - 2015" (Київський ОЦЗ)
далi »
17.04.2015
Почути кожного захисника Вітчизни
16 квітня 2015 року відбулась робоча зустріч директора Київського міського центру зайнятості Віктора Сухомлина, начальників профільних відділів центру зайнятості та практичного психолога з демобілізованими учасниками антитерористичної операції (Київський МЦЗ)
далi »
17.04.2015
Професіографічні екскурсії - можливість ознайомитися з трудовою діяльністю
Новомиргородським районним центром зайнятості для учнів міської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 організовано професіографічну екскурсію (Кіровоградський ОЦЗ)
далi »
17.04.2015
Сприяння в адаптації переселенців - спільна справа
Нещодавно в Південному районному центрі зайнятості м. Запоріжжя був проведений День відкритих дверей для вимушено переміщених осіб (Запорізький ОЦЗ)
далi »
Опитування
Мета Вашого звернення до служби зайнятості?
пошук роботи;
підбір працівника;
отримання матеріального забезпечення;
перенавчання або підвищення кваліфікації;
отримання консультації з організації власної справи;
отримання компенсації роботодавцю в розмірі єдиного внеску;
отримання консультації з питань законодавства у сфері зайнятості.
Проголосувати Проголосувати
Результат опитування Проголосувати