7 липня 2015
Про ДСЗ Про правління Фонду Прес-центр Нормативно-правова база Статистична інформація Доступ до публічної інформації Державні закупівлі
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук
Логін
Пароль
Увійти  
 • повідомлення
  ІНФОРМАЦІЯ для громадян,які приїхали з Автономної Республіки Крим, міста Севастополь, Донецької та Луганської області
 • "Гаряча" лінія
 • УВАГА! ПОТРІБНА ДОПОМОГА!
 • УВАГА! Є МОЖЛИВІСТЬ ЗАЛИШИТИ ВІДГУК ПРО РОБОТУ СЛУЖБИ ЗАЙНЯТОСТІ!
 • ЗАХИСТИ КРАЇНУ! ПІДТРИМАЙ УКРАЇНСЬКУ АРМІЮ!
 • ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ МЕДИЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ
 • Консультації фахівців
  Роз'яснення положень Закону України "Про зайнятість населення" надають фахiвцi Державного центру зайнятостi  »
 • Рівень безробіття: два показники - два поняття
 • Інститут підготовки кадрів державної служби зайнятості України
 • Працевлаштування людей з інвалідністю
 • Проект Міжнародної організації з міграції
 • Калькулятор розрахунку допомоги по безробіттю
 • ОСНОВНІ ПРАВИЛА СКЛАДАННЯ РЕЗЮМЕ
 • Портал нового покоління
 • Новини
 • Ми працюємо, щоб працювали Ви!
 • Огляд ЗМІ
 • Безробіття у світі
Шановні кримчани, мешканці східних областей України! Державна служба зайнятості готова сприяти Вашому працевлаштуванню!
У центрах зайнятості Вам допоможуть:
- знайти роботу - тимчасову або постійну;
- взяти участь у громадських або інших роботах тимчасового характеру;
- пройти професійну підготовку, перепідготовку або підвищити свою кваліфікацію;
- отримати статус безробітного та матеріальну допомогу на випадок безробіття.  »
Благодійна місія для внутрішньо переміщених осіб
В рамках реалізації проектів з підтримки вимушених переселенців Волинський Обласний Благодійний Фонд "Карітас-Волинь" провів благодійну акцію. Захід відбувся у Храмі блаженного Миколая Чернецького, що у місті Ковелі. Місцевий центр зайнятості не лишився осторонь цього заходу та долучився до його проведення.
Мета благодійної акції - збір та передача продуктів харчування та необхідних речей малозабезпеченим громадянам з числа тимчасово переміщених осіб, а саме: багатодітним родинам, інвалідам, одиноким матерям та пенсіонерам.  »
06.07.2015
Соціальний захист під "єдиним дахом"
В Інформаційно-консультаційному центрі Харківської служби зайнятості протягом одного дня відбулося декілька соціально-значущих заходів для внутрішньо переміщених осіб та демобілізованих із зони проведення АТО. Це - інформаційні семінари та тренінги, спрямовані на розширення обізнаності переселенців та демобілізованих про послуги, які надаються службою зайнятості Харківщини та її соціальними партнерами задля підвищення їх конкурентоспроможності на ринку праці, розвитку підприємницьких ініціатив.  »
06.07.2015
Форум у Слов`янську
5 липня 2015 року Слов`янськ святкував річницю визволення від незаконних збройних формувань. З нагоди цієї дати у місті проводився Форум "ДОНБАС - Україна. ПОРЯДОК ДЕННИЙ". Громадськість, влада та міжнародні партнери спільно шукали шляхи вирішення актуальних проблем Донеччини та Луганщини.
Форум об`єднав навколо себе представників територіальних громад і органів місцевого самоврядування, громадських активістів і представників органів державної влади, зокрема Міністерства регіонального розвитку, будівництва та архітектури, Міністерства соціальної політики, Міністерства економічного розвитку і торгівлі, народних депутатів України, послів та представників закордонних дипломатичних представництв тощо.  »
06.07.2015
Працівника державної служби зайнятості нагороджено орденом "За мужність" ІІІ ступеня
27 червня 2015 року Президент України підписав Указ №366/2015, згідно з яким за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі Ковальчука Андрія Миколайовича, солдата, нагороджено орденом "За мужність" ІІІ ступеня.  »
03.07.2015
Нові форми роботи з людьми впроваджує Донецька обласна служба зайнятості
1 липня в усіх центрах зайнятості Донецької області проведено інформаційно-роз'яснювальний захід для внутрішньо переміщених осіб та інших категорій громадян "Під одним дахом". Такі заходи будуть проводитись в області щосереди.
Донецька обласна служба зайнятості шукає та активно впроваджує нові форми роботи з людьми, що опинилися в складних життєвих ситуаціях, у першу чергу, з тими громадянами, які залишили свої рідні домівки та через воєнні дії перемістилися на територію, контрольовану українською владою.  »
02.07.2015
Луганщина: допомога населенню, що постраждало від конфлікту в Україні
1 липня в Луганському обласному центрі зайнятості відбулось підписання Меморандуму між представниками Державного навчального закладу "Луганський центр професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості" та неприбуткової неурядової міжнародної організації Mercy Corps, що виконує проект міжнародної технічної допомоги Агентства СШA з міжнародного розвитку USAID/Офісу з надання допомоги іноземним державам у разі надзвичайних обставин (OFDA) під назвою "Допомога населенню, що постраждало від конфлікту в Україні".  »
02.07.2015
Модернізація служби зайнятості: ставимо на меті підвищити рівень самозайнятості населення
30 червня в Центральному апараті Державної служби зайнятості відбулася перша робоча зустріч з метою започаткування спільного проекту між Саскачеванською Політехнікою (Канада) та державною службою зайнятості України.
У зустрічі взяли участь Голова Державної служби зайнятості Ярослав Кашуба та координатор проекту Ігор Ілько.  »
30.06.2015
Звернення першого заступника голови ОДА Володимира Куліша до Ради Федерації роботодавців Чернівецької області
За ініціативи Чернівецького обласного центру зайнятості перший заступник голови обласної державної адміністрації Володимир Куліш звернувся до Ради Федерації роботодавців Чернівецької області з проханням сприяти працевлаштуванню внутрішньо переміщених осіб та демобілізованих учасників АТО.  »
30.06.2015
Новини  >>>
Невигадана історія вдалого працевлаштування донеччанки
Сьогодні мирне життя Ірини Назіної із Донецька згадується як казка. Але ця казка із щасливим життям, люблячим чоловіком, бажаним сином, гарною роботою для Ірини набрала несподіваного сюжету, коли одного дня через загрозу життю необхідно було терміново залишати рідне місто.
Вчитель за освітою, під час бойових дій Ірина змушена була із сином переїхати в Красноармійськ до родичів. До центру зайнятості ніколи в житті не зверталася, але дослухавшись порад родичів та знайомих, жінка таки зібрала наявні документи і пішла до міського центру зайнятості.  »
01.07.2015
Історії працевлаштування безробітних Волині. Маленька історія сильної жінки
Поняття сили для кожної людини різне. Для когось сильна людина - це гора м'язів, накачаний торс і широкі плечі. Але є ще й інше значення слова "сильний". Йдеться про силу духу. Кожному відомі приклади успішних людей, які, незважаючи на труднощі і перешкоди, досягали бажаного і не здавалися. Сильний той, хто будує своє життя відповідно до власного сценарію. Сильні духом люди здатні також допомогти оточуючим повірити в себе і свою внутрішню силу. Ця риса притаманна не тільки чоловікам, але й дівчині-красуні Оксані Борисюк.  »
25.06.2015
Нова професія - можливість успішного працевлаштування
Реалізація стратегії інноваційного розвитку держави потребує підвищення рівня конкурентоспроможності трудових ресурсів та їх раціонального використання. На обліку в центрах зайнятості перебувають громадяни, рівень професійної підготовки, яких не завжди відповідає вимогам сучасного ринку праці. Тому зростає роль професійного навчання як одного з основних заходів активної політики зайнятості.  »
24.06.2015
Історія працевлаштування. Коли на роботу - як на свято
З точки зору закону жінки й чоловіки в нашій країні мають однакові права у сфері зайнятості. Але статистика свідчить, що більшість працездатних жінок адаптується до ринкових змін в економіці досить важко. Саме жінкам притаманний більш високий рівень безробіття, навіть у випадках високого рівня освіти. Це пояснюється меншою мобільністю жінки, прагненням знайти роботу якомога ближче до місця проживання, зацікавленістю у неповному робочому дні, адже сучасній жінці доводиться поєднувати ведення домашнього господарства, виховання дітей та роботу. Часто жінка майже весь свій час присвячує сім'ї, натомість на професійне удосконалення ні часу, ні сил не залишається. Не секретом є і те, що роботодавці не бажають брати на роботу жінок, яким відповідно до закону, треба надавати соціальні гарантії, пов`язані з народженням та доглядом дітей.  »
23.06.2015
Історії працевлаштування безробітних. Квиток з надією на краще
Уявіть, коли ти їдеш з дому в невідомому напрямку, береш один чемодан, закриваєш квартиру й віддаєш ключі сусіду. І ти не знаєш, чи вже колись повернешся... Внутрішніх переселенців обставини викинули із їхнього звичного життя. Це дуже важко, починати все з нуля.
47-річна Галина Миколаївна - одна із тих, кого нині називають "вимушеними переселенцями".  »
22.06.2015
Перше робоче місце отримали молоді перукарі
Кожного дня працівники служби зайнятості допомагають людям у самовизначенні та самоствердженні на професійному шляху. Серед численних позитивних результатів - працевлаштування на перше робоче місце молодих перукарів Інни Салівонової та Валентини Оренчиної завдяки старанням фахівців Дубровицького районного центру зайнятості. Задоволений і роботодавець, який буде отримувати компенсацію єдиного соціального внеску за рахунок коштів страхового Фонду на випадок безробіття.  »
12.06.2015
Історії працевлаштування безробітних Волині. Коли збігаються інтереси
Ковельський міськрайонний центр зайнятості плідно співпрацює з місцевим малим та середнім бізнесом.
Коли фізичні особи-підприємці Тетяна та Сергій Галаші, основний напрям діяльності яких - вантажний автомобільний транспорт, створили нове робоче місце за спеціальністю "юрист", вони звернулись до центру зайнятості по допомогу в укомплектуванні цієї вакансії.  »
08.06.2015
Варто вірити в свої сили
У Кузнецовську, що на Рівненщині, нині успішно працює переселенка з Донеччини Руслана Лук'янчук, якій допомогли знайти роботу фахівці Кузнецовського міського центру зайнятості.  »
08.06.2015
Історія успіху внутрішньо переміщеної особи - бізнес під час кризи
До недавнього часу я, Валентина Цвелікова, проживала у місті Горлівка Донецької області, але була вимушена з дочкою покинути свій дім, рідних, друзів та роботу. Переїхавши до Долинського району Івано-Франківської області, маючи дві вищі освіти, я не змогла знайти собі підходящу роботу. Але не впала духом, бо знала, що коли ти чогось дійсно бажаєш, то будеш неодмінно це мати. Іноді навпаки, щоб відкрити щось нове у собі, ризикнути, потрібно щось втратити та почати мислити по-новому. Крім дипломів про вищу освіту, я маю свідоцтво на зайняття адвокатською діяльністю та досвід роботи у цій сфері понад 12 років, тому вирішила відкрити свою власну адвокатську контору. Але на відкриття будь-якого бізнесу потрібні кошти.  »
03.06.2015
Ми працюємо, щоб працювали Ви!  >>>
В оздоровчих таборах Полтавщини проводять профорієнтаційну роботу серед дітей
Літо - пора відпочинку для школярів, тому в цю пору профорієнтаційний мобільний центр Полтавського міського центру зайнятості зі шкільних стін переміщується в дитячі оздоровчі табори. Про це повідомили у Полтавській міській раді  »
02.07.2015
Службу зайнятості реформують
Нова структура стане посередником між безробітними і роботодавцями  »
01.07.2015
День відкритих дверей центру зайнятості
25 червня 2015 року в Мукачівському міському центрі зайнятості пройшов День відкритих дверей в рамках якого проведено: семінар за участю осіб з інвалідністю, семінари для роботодавців, засідання круглого столу на тему: "Працевлаштування безробітних громадян з фізичними вадами", презентація професій для осіб з інвалідністю  »
01.07.2015
На Тернопільщині - профорієнтаційне літо
"Ким я буду? Що я вмію? Як знайти головну справу свого життя? Яку професію обрати?" - на такі питання учнівська молодь шукає відповіді на кожній зустрічі з фахівцями служби зайнятості  »
30.06.2015
На Тернопільщині в госпіталі фахівець центру зайнятості зустрілась із учасниками АТО
Провідний фахівець з профорієнтації Заліщицького районного центру зайнятості Людмила Андрусик зустрілася з учасниками АТО, які проходять оздоровлення в Заліщицькому обласному комунальному госпіталі інвалідів війни та реабілітованих  »
30.06.2015
Самозайнятість людей з інвалідністю
З метою сприяння соціальній та трудовій адаптації осіб з інвалідністю та для більш дієвої допомоги цій категорії громадян у вирішенні питань щодо їх зайнятості 23 червня на базі Донбаського міжрегіонального центру професійної реабілітації інвалідів (ДМЦПРІ) організовано та проведено спільний виїзний захід - семінар "Самозайнятість людей з інвалідністю"  »
26.06.2015
Сприяємо інтеграції інвалідів у систему трудових відносин
З метою задоволення кадрових потреб роботодавців та надання можливості незайнятим громадянам отримати гідну роботу, Олександрійським міськрайонним центром зайнятості було проведено ярмарок вакансій та послуг служби зайнятості для осіб з обмеженими фізичними можливостями  »
23.06.2015
Діти довідалися про світ професійної діяльності та особливості сучасного ринку праці
Цікаво та змістовно під час канікул відпочивають школярі у пришкільному літньому англомовному клубі, що діє на базі Підволочиської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів. Днями вони стали учасниками виїзної акції на тему: "Усі професії потрібні, усі професії важливі", організованої фахівцями Підволочиського районного центру зайнятості з використанням спеціально оснащеного транспортного засобу "Мобільний центр професійної орієнтації"  »
23.06.2015
Абітурієнт, а не його батьки, повинен вибирати собі професію, - ректор університету Шевченка
Леонід Губерський, ректор Київського національного університету імені Тараса Шевченка, про проблеми випускників, співпрацю з роботодавцями і про те, що потрібно знати перед вступом до вузу  »
22.06.2015
Огляд ЗМІ  >>>
Повернення трудових мігрантів веде до зростання безробіття в Молдові
На думку експертів, повернення трудових мігрантів в Молдову стало причиною зростання безробіття. У січні-березні цього року кількість працюючих за кордоном зменшилася на 5,3 відсотка в річному вираженні, а кількість безробітних зросла на 70,3 відсотка в порівнянні з аналогічними показниками 2014 року  »
06.07.2015
Євросоюз допоможе Албанії у боротьбі з безробіттям
Парламент Країни орлів ратифікував угоду про участь у програмі "Зайнятість та соціальні інновації" Євросоюзу  »
06.07.2015
Німці еммігріруют до Швейцарії
У 2005 році до Швейцарії виїхало близько 20 тисяч німців, в 2008 році - вже 35 тисяч. Нова статистика повинна побити навіть ці рекорди - пишуть журналісти. У це важко повірити, але німці залишають батьківщину через безробіття  »
06.07.2015
Рівень безробіття в США скоротився до 7-річного мінімуму
Рівень безробіття в США, за даними Бюро статистики праці країни, за підсумками червня скоротився до 5,3% проти травневого показника в 5,5%, передає Bloomberg  »
03.07.2015
Уряд Данії вдвічі скоротить грошову допомогу біженцям
Новий уряд Данії заявляє про скорочення вдвічі грошової допомоги для біженців у спробі скоротити кількість біженців у цій країні. Про це повідомляє ЕвроПравда з посиланням на The Guardian  »
03.07.2015
Казахстанці воліють не міняти місце роботи - дослідження
Більшість казахстанців уникають ризиків зі зміною роботи в поточний період, передає BNews.kz. Згідно з дослідженням ринку праці, цього року помітно зросла частка тих, хто не збирається міняти роботу. У порівнянні з 2014 роком вона зросла з 27% до 39%  »
03.07.2015
Кіпр - третій в ЄС за рівнем безробіття
Рівень безробіття на Кіпрі в травні 2015 році стабілізувався, але залишився високим, за даними, опублікованими у вівторок Eurostat  »
03.07.2015
Безробіття в Іспанії в червні знизилося
Число офіційно зареєстрованих на біржі праці безробітних в Іспанії знизилося в червні на 94 727 осіб. Про це повідомило в четвер Міністерство праці і соціального забезпечення  »
03.07.2015
В Казахстані скорочується заробітна плата
В Казахстані сповільнилося зростання заробітної плати і спостерігається приплив російських і українських фахівців. Такі дані наводить рекрутингова компанія Antal Kazakhstan в дослідженні вітчизняного ринку праці (публікується російською мовою)  »
03.07.2015
Безробіття у світі  >>>
Новини з Веб-сайтів РегЦЗ
06.07.2015
Спілкуємось з ВПО у транзитному містечку
Використовуючи мобільний центр профорієнтації, фахівці Дніпродзержинського міського центру зайнятості провели виїзний захід до транзитного містечка для внутрішньо переміщених осіб з метою допомоги у вирішенні питання працевлаштування (Дніпропетровський ОЦЗ)
далi »
06.07.2015
Соціальний захист під "єдиним дахом"
В Інформаційно-консультаційному центрі державної служби зайнятості в межах одного дня відбулося декілька соціально-значущих заходів для внутрішньо переміщених осіб та демобілізованих із зони проведення АТО (Харківський ОЦЗ)
далi »
06.07.2015
На Тернопільщині - ярмарки вакансій
Проведення міні-ярмарків вакансій є однією із ефективних форм співпраці центру зайнятості з роботодавцями (Тернопільський ОЦЗ)
далi »
06.07.2015
Служба зайнятості - людям з інвалідністю
Фрунзівський районний центр зайнятості приділяє особливу увагу роботі із соціально незахищеними верствами населення, зокрема значна увага приділяється роботі з особами з інвалідністю (Одеський ОЦЗ)
далi »
06.07.2015
Потрібна кадри "вполювали" на міні-ярмарку вакансій
Аби забезпечити тимчасово непрацюючих роботою, фахівці Буського РЦЗ систематично налагоджують тісні зв'язки з місцевими бізнес-структурами. Нещодавно провели міні-ярмарок вакансій на замовлення ТзОВ "Олнова" (Львівський ОЦЗ)
далi »
06.07.2015
Створюємо нові робочі місця - підвищуємо рівень життя місцевих мешканців
На порядку денному ділової зустрічі, що відбулася в Новоукраїнському районному центрі зайнятості, стояло питання стимулювання роботодавців до створення нових робочих місць (Кіровоградський ОЦЗ)
далi »
Опитування
Мета Вашого звернення до служби зайнятості?
пошук роботи;
підбір працівника;
отримання матеріального забезпечення;
перенавчання або підвищення кваліфікації;
отримання консультації з організації власної справи;
отримання компенсації роботодавцю в розмірі єдиного внеску;
отримання консультації з питань законодавства у сфері зайнятості.
Проголосувати Проголосувати
Результат опитування Проголосувати