2 серпня 2015
Про ДСЗ Про правління Фонду Прес-центр Нормативно-правова база Статистична інформація Доступ до публічної інформації Державні закупівлі
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук
Логін
Пароль
Увійти  
 • повідомлення
  ІНФОРМАЦІЯ для громадян,які приїхали з Автономної Республіки Крим, міста Севастополь, Донецької та Луганської області
 • "Гаряча" лінія
 • УВАГА! ПОТРІБНА ДОПОМОГА!
 • УВАГА! Є МОЖЛИВІСТЬ ЗАЛИШИТИ ВІДГУК ПРО РОБОТУ СЛУЖБИ ЗАЙНЯТОСТІ!
 • ЗАХИСТИ КРАЇНУ! ПІДТРИМАЙ УКРАЇНСЬКУ АРМІЮ!
 • ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ МЕДИЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ
 • Консультації фахівців
  Роз'яснення положень Закону України "Про зайнятість населення" надають фахiвцi Державного центру зайнятостi  »
 • Рівень безробіття: два показники - два поняття
 • Інститут підготовки кадрів державної служби зайнятості України
 • Працевлаштування людей з інвалідністю
 • Проект Міжнародної організації з міграції
 • Калькулятор розрахунку допомоги по безробіттю
 • ОСНОВНІ ПРАВИЛА СКЛАДАННЯ РЕЗЮМЕ
 • Портал нового покоління
 • Новини
 • Ми працюємо, щоб працювали Ви!
 • Огляд ЗМІ
 • Безробіття у світі
Шановні кримчани, мешканці східних областей України! Державна служба зайнятості готова сприяти Вашому працевлаштуванню!
У центрах зайнятості Вам допоможуть:
- знайти роботу - тимчасову або постійну;
- взяти участь у громадських або інших роботах тимчасового характеру;
- пройти професійну підготовку, перепідготовку або підвищити свою кваліфікацію;
- отримати статус безробітного та матеріальну допомогу на випадок безробіття.  »
Меморандум про співпрацю та взаємодію
Уперше в Україні державні установи та громадські організації об'єднали зусилля для вирішення одного з найгостріших соціальних питань - працевлаштування інвалідів та учасників АТО і підписали відповідний Меморандум про співпрацю  »
ДЕРЖСЛУЖБА ЗАЙНЯТОСТІ ТА ТПП СПІЛЬНО РЕАЛІЗУЮТЬ ПРОЕКТИ ЩОДО ПІДГОТОВКИ ФАХІВЦІВ
31 липня 2015 року голова Державної служби зайнятості Ярослав Кашуба та президент Торгово-промислової палати України Геннадій Чижиков урочисто підписали Меморандум про співпрацю та оголосили про старт спільного проекту щодо підготовки та перепідготовки спеціалістів для українських підприємств. Перший пілотний проект планується реалізувати на базі Київської ТПП та столичного міського центру зайнятості  »
31.07.2015
Підбили підсумки роботи та обговорили реформування служби зайнятості на розширеній нараді у Вінниці
30 липня 2015 року у Вінниці відбулася розширена нарада, на якій було підбито підсумки діяльності державної служби зайнятості за січень-червень 2015 року та обговорено шляхи впровадження нових форм і методів роботи  »
30.07.2015
Голова Держслужби зайнятості домовився з компанією WOG про спільні кроки щодо працевлаштування військових із АТО
Голова Державної служби зайнятості Ярослав Кашуба провів робочу зустріч із представниками компанії WOG для напрацювання спільних дій з метою працевлаштування демобілізованих із зони АТО  »
30.07.2015
31 липня відбудеться підписання меморандуму між Державною службою зайнятості і ТПП щодо співпраці та започаткування спільного проекту
31 липня 2015 року о 12 годині у Торгово-промисловій палаті України (м. Київ вул. Велика Житомирська, 33, к. 405) відбудеться підписання Меморандуму про співпрацю між Державною службою зайнятості та Торгово-промисловою палатою України. О 12.15 - прес-брифінг Голови Державної служби зайнятості Ярослава Кашуби та президента Торгово-промислової палати України Геннадія Чижикова  »
30.07.2015
Державна служба зайнятості буде допомагати готувати ІТ-спеціалістів спільно з Brain Academy та провідними компаніями галузі
29 липня Державна служба зайнятості оголосила про початок співробітництва з освітньою системою Brain Academy та провідними ІТ-компаніями України в рамках підготовки людей, які тимчасово не працюють, за найбільш перспективними та затребуваними спеціальностями в галузі ІТ, а також їх подальше працевлаштування  »
29.07.2015
Тренінг "Інтеграція в мирне життя демобілізованих та комісованих учасників АТО" відбувся у Здолбунові
Днями у Здолбунівському районному центрі зайнятості провели інформаційний семінар для демобілізованих військовослужбовців та учасників АТО. Присутні отримали інформацію про послуги та можливості служби зайнятості щодо працевлаштування, зокрема щодо отримання одноразової виплати допомоги по безробіттю, професійної підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації тощо  »
29.07.2015
День відкритих дверей на виробництві - шанс на успішне працевлаштування!
Фахівці Одеської обласної служби зайнятості успішно співпрацюють з підприємствами області та постійно шукають нові ефективні форми такої співпраці. Так, нещодавно Одеський міський центр зайнятості організував та провів черговий такий захід на ПП Фірма "КІМС"  »
29.07.2015
Новини  >>>
"Головне те, що я відчуваю себе потрібним людям"
Маючи освіту взуттьовика, Олександр тривалий час працював у Територіальному центрі надання соціальних послуг у Миколаївській області. У зв'язку з сімейними обставинами чоловікові довелося переїхати на Кіровоградщину. "Незважаючи на всі життєві обставини, я розумів, що потрібно шукати роботу, адже для утримання сім'ї необхідні кошти. Тому питання працевлаштування стало для мене першочерговим", - розповідає пан Олександр.  »
27.07.2015
Працевлаштування людей з особливими потребами: з турботою про кожного
Забезпечення конкурентоспроможності людини з інвалідністю на ринку праці, її подальше працевлаштування - належать до питань підвищеної уваги служби зайнятості. З метою реалізації творчих і виробничих здібностей інвалідів та з урахуванням індивідуальних програм реабілітації забезпечується право таких людей на навчання та працю  »
09.07.2015
Власна справа - шанс змінити життя на краще!
Оксана Л., отримавши повну вищу освіту в Одеському державному економічному університеті за спеціальністю "Фінанси" та кваліфікацією економіст, працювала економістом у банківській сфері міста і гадки не мала, що колись стане підприємцем. Але сталося так, що жінка втратила роботу і звернулася до Одеського міського центру зайнятості.  »
08.07.2015
Невигадана історія вдалого працевлаштування донеччанки
Сьогодні мирне життя Ірини Назіної із Донецька згадується як казка. Але ця казка із щасливим життям, люблячим чоловіком, бажаним сином, гарною роботою для Ірини набрала несподіваного сюжету, коли одного дня через загрозу життю необхідно було терміново залишати рідне місто.
Вчитель за освітою, під час бойових дій Ірина змушена була із сином переїхати в Красноармійськ до родичів. До центру зайнятості ніколи в житті не зверталася, але дослухавшись порад родичів та знайомих, жінка таки зібрала наявні документи і пішла до міського центру зайнятості.  »
01.07.2015
Історії працевлаштування безробітних Волині. Маленька історія сильної жінки
Поняття сили для кожної людини різне. Для когось сильна людина - це гора м'язів, накачаний торс і широкі плечі. Але є ще й інше значення слова "сильний". Йдеться про силу духу. Кожному відомі приклади успішних людей, які, незважаючи на труднощі і перешкоди, досягали бажаного і не здавалися. Сильний той, хто будує своє життя відповідно до власного сценарію. Сильні духом люди здатні також допомогти оточуючим повірити в себе і свою внутрішню силу. Ця риса притаманна не тільки чоловікам, але й дівчині-красуні Оксані Борисюк.  »
25.06.2015
Нова професія - можливість успішного працевлаштування
Реалізація стратегії інноваційного розвитку держави потребує підвищення рівня конкурентоспроможності трудових ресурсів та їх раціонального використання. На обліку в центрах зайнятості перебувають громадяни, рівень професійної підготовки, яких не завжди відповідає вимогам сучасного ринку праці. Тому зростає роль професійного навчання як одного з основних заходів активної політики зайнятості.  »
24.06.2015
Історія працевлаштування. Коли на роботу - як на свято
З точки зору закону жінки й чоловіки в нашій країні мають однакові права у сфері зайнятості. Але статистика свідчить, що більшість працездатних жінок адаптується до ринкових змін в економіці досить важко. Саме жінкам притаманний більш високий рівень безробіття, навіть у випадках високого рівня освіти. Це пояснюється меншою мобільністю жінки, прагненням знайти роботу якомога ближче до місця проживання, зацікавленістю у неповному робочому дні, адже сучасній жінці доводиться поєднувати ведення домашнього господарства, виховання дітей та роботу. Часто жінка майже весь свій час присвячує сім'ї, натомість на професійне удосконалення ні часу, ні сил не залишається. Не секретом є і те, що роботодавці не бажають брати на роботу жінок, яким відповідно до закону, треба надавати соціальні гарантії, пов`язані з народженням та доглядом дітей.  »
23.06.2015
Історії працевлаштування безробітних. Квиток з надією на краще
Уявіть, коли ти їдеш з дому в невідомому напрямку, береш один чемодан, закриваєш квартиру й віддаєш ключі сусіду. І ти не знаєш, чи вже колись повернешся... Внутрішніх переселенців обставини викинули із їхнього звичного життя. Це дуже важко, починати все з нуля.
47-річна Галина Миколаївна - одна із тих, кого нині називають "вимушеними переселенцями".  »
22.06.2015
Перше робоче місце отримали молоді перукарі
Кожного дня працівники служби зайнятості допомагають людям у самовизначенні та самоствердженні на професійному шляху. Серед численних позитивних результатів - працевлаштування на перше робоче місце молодих перукарів Інни Салівонової та Валентини Оренчиної завдяки старанням фахівців Дубровицького районного центру зайнятості. Задоволений і роботодавець, який буде отримувати компенсацію єдиного соціального внеску за рахунок коштів страхового Фонду на випадок безробіття.  »
12.06.2015
Ми працюємо, щоб працювали Ви!  >>>
У Вінниці розробляли нові методи роботи Всеукраїнської служби зайнятості
29 та 30 липня у Вінницькому обласному центрі зайнятості проходила розширена нарада державної служби зайнятості. На нараді підбивали підсумки діяльності державної служби зайнятості за січень - червень поточного року та обговорювали нові форми та методи роботи з населенням і роботодавцями  »
30.07.2015
Про особливості працевлаштування молоді говорили на дні відкритих дверей у Кременці
На базі державного підприємства "Кременецьке управління з постачання та реалізації газу" відбувся День відкритих дверей на тему: "Особливості працевлаштування молоді" за участю районного центру зайнятості  »
28.07.2015
На Кіровоградщині почав працювати перший в області консалтинговий центр
На етапі модернізації державної служби зайнятості важливої ролі набуває інформаційно-роз`яснювальна робота щодо впровадження у діяльність служби зайнятості проектів та інновацій, покликаних зробити її послуги ближчими до шукачів роботи й роботодавців. До таких нововведень передусім належить створення на базі центрів зайнятості консалтингових центрів, діяльність яких спрямована на надання комплексної допомоги підприємцям-початківцям із числа колишніх безробітних у напрямку ведення бізнесу. Так, на базі Кіровоградського міськрайонного центру зайнятості, розпочав свою діяльність перший в області консалтинговий центр  »
28.07.2015
У Кіровоградському міськрайонному центрі зайнятості проведено День відкритих дверей
У Кіровоградському міськрайонному центрі зайнятості проведено День відкритих дверей, у рамках якого відбулася низка інформаційно-довідкових та консультаційних заходів, а саме: семінари із загальних питань зайнятості населення та стану ринку праці, "Як розпочати свій бізнес?", "Легальна зайнятість", ярмарок вакансій та послуг служби зайнятості  »
28.07.2015
В. Костриця: Нове Національне агентство буде докорінно відрізнятися від Центру зайнятості
З 1 січня 2016 року Державний Центр зайнятості припиняє своє існування. Замість нього почне роботу Національне агентство з зайнятості, яке буде докорінно відрізнятися від колишньої структури. Кореспондент ГолосUA поспілкувався з одним із авторів законопроекту про створення агентства, професором кафедри Інституту підготовки кадрів державної служби зайнятості України Василем Кострицею, і дізнався, як працюватиме нова структура і чи збережуть допомогу безробітним (публікується російською мовою)  »
24.07.2015
Вперше на державному рівні права трудових мігрантів будуть захищені – Павло Розенко
До Верховної Ради України внесений урядовий законопроект про зовнішню трудову міграцію, який гарантуватиме соціальний і правовий захист трудових мігрантів. Про це на засіданні колегії Міністерства соціальної політики України заявив Міністр Павло Розенко  »
22.07.2015
26 запорізьких бійців АТО захотіли відкрити свій бізнес
У центрах зайнятості Запорізької області зареєстрований 291 демобілізований учасник антитерористичної операції, з яких 80 працевлаштувалися, а 286 отримали статус безробітного. Ще 26 бійців захотіли зайнятися підприємницькою діяльністю і отримали одноразову виплату допомоги з безробіття для її організації  »
22.07.2015
Яценюк назвав три завдання для Держслужби зайнятості
Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк озвучив три глобальні завдання для Державної служби зайнятості. Про це він заявив в ході засідання колегії в Міністерстві соцполітики  »
21.07.2015
Колишнім воїнам з Кременця розповіли про відкриття власної справи
Залучення безробітних до підприємництва значно розширює можливості зайнятості населення. У Кременецькому районі, особливо у трудонадлишкових сільських населених пунктах та моноструктурних містах, власна справа може бути єдиним засобом гідного заробітку  »
14.07.2015
Огляд ЗМІ  >>>
Рівень безробіття знизився майже в половині штатів США
Рівень безробіття в червні впав в 21 штаті США у порівнянні з аналогічним періодом роком раніше, повідомило Міністерство праці у вівторок  »
24.07.2015
Рівень безробіття в Китаї знизився до 5,06%
Ситуація з працевлаштуванням в Китаї в першому півріччі поточного року залишалася стабільною. Згідно з підсумками дослідження, проведеного Державним статистичним управлінням КНР в 31 великому місті, рівень безробіття в червні знизився до 5,06%  »
24.07.2015
Рівень безробіття в Іспанії впав до 4-річного мінімуму
У другому кварталі 2015 року рівень безробіття в Іспанії знизився до мінімуму з липня-жовтня 2011 року. Скорочення безробіття експерти пов'язують з дедалі сильнішим економічним підйомом у країні  »
24.07.2015
У червні в Фінляндії налічувалося майже 300 тисяч безробітних
У червні в Фінляндії без роботи перебували 280 тисяч осіб, повідомляє Статистичний центр. Це на 22 тисячі осіб більше, ніж роком раніше  »
22.07.2015
Рівень зайнятості в Латвії цього року ледь перевищить 60%
Рівень трудової зайнятості в Латвії цього року може трохи перевищити 60%, такий прогноз міститься у свіжій доповідній записці міністерства економіки країни  »
13.07.2015
У Женеві найвищий рівень безробіття у Швейцарії - понад 5%
Женева традиційно займає перше місце серед швейцарських кантонів за рівнем безробіття (5,4%). Цей показник знизився в червні на 0,1% порівняно з травнем, тобто в червні було 12710 безробітних, що на 141 особи менше, ніж у попередній місяць  »
08.07.2015
Зростання мінімальної зарплати призведе до зростання безробіття в Болгарії
Мінімальна зарплата в Болгарії в 2014 році зросла до 340 левів, з 1 січня 2015 року вона була збільшена до 360 лв, а з 1 липня - до 380 лв. У середньостроковій бюджетній рамці передбачається, що з 1 січня 2016 року мінімальна зарплата в країні збільшиться до 420 лв, а з початку 2017 - до 450 лв  »
07.07.2015
На працевлаштування молоді Естонії витратять понад 10 млн євро
Міністерство освіти і науки збирається витратити 10,5 млн євро на підвищення конкурентоспроможності естонської молоді на ринку праці. Гроші підуть на спеціалізоване навчання, трудові табори і молодіжні організації  »
07.07.2015
Болгарія піддається ризику повернення десятків тисяч своїх гастарбайтерів з Греції
Про це попереджає колишній міністр праці та соціальної політики Болгарії Іван Нейков. Виступаючи в ефірі телеканалу Нова ТБ, Нейков нагадує, що Греція, разом з Іспанією, знаходиться на першому місці в ЄС за кількістю болгарських працівників. І втративши роботу, всі вони повернуться до Болгарії  »
07.07.2015
Безробіття у світі  >>>
Новини з Веб-сайтів РегЦЗ
31.07.2015
"З ярмарку вакансій - на роботу"
Для участі у ярмарку фахівці служби зайнятості запросили представників ринкоутворюючих підприємств міста Одеси з актуальними вакансіями в регіоні (Одеський ОЦЗ)
далi »
31.07.2015
Підприємцям-початківцям - фаховий супровід
Фахівці Кам'янка-Бузького районного центру зайнятості всіляко підтримують підприємницькі ініціативи краян (Львівський ОЦЗ)
далi »
31.07.2015
До уваги роботодавців - послуги служби зайнятості
У Новгородківському районному центрі зайнятості відбувся День відкритих дверей для роботодавців (Кіровоградський ОЦЗ)
далi »
31.07.2015
Презентація Проекту "Економічне та соціальне відновлення Донбасу"
29 липня заступник директора обласного центру зайнятості Наталія Адамова взяла участь в презентації Проекту Програми Розвитку ООН "Економічне та соціальне відновлення Донбасу" (Донецький ОЦЗ)
далi »
31.07.2015
Нові можливості - нові перспективи
30 липня в Запорізькому обласному центрі зайнятості для безробітних відбувся ярмарок вакансій підприємства Дніпропетровщини за професією "продавець продовольчих товарів" (Запорізький ОЦЗ)
далi »
31.07.2015
Посприяли влаштуватись на роботу
Фахівці Лугинського райцентру зайнятості максимально приділяють увагу військовослужбовцям, демобілізованим із зони проведення АТО, використовуючи індивідуальний підхід до кожного та враховуючи їх потреби і побажання (Житомирський ОЦЗ)
далi »
Опитування
Мета Вашого звернення до служби зайнятості?
пошук роботи;
підбір працівника;
отримання матеріального забезпечення;
перенавчання або підвищення кваліфікації;
отримання консультації з організації власної справи;
отримання компенсації роботодавцю в розмірі єдиного внеску;
отримання консультації з питань законодавства у сфері зайнятості.
Проголосувати Проголосувати
Результат опитування Проголосувати