9 лютого 2016
Про ДСЗ Про правління Фонду Прес-центр Нормативно-правова база Статистична інформація Доступ до публічної інформації Державні закупівлі
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук
Логін
Пароль
Увійти  
  • Новини
  • Ми працюємо, щоб працювали Ви!
  • Огляд ЗМІ
  • Безробіття у світі
Шановні кримчани, мешканці східних областей України! Державна служба зайнятості готова сприяти Вашому працевлаштуванню!
У центрах зайнятості Вам допоможуть:
- знайти роботу - тимчасову або постійну;
- взяти участь у громадських або інших роботах тимчасового характеру;
- пройти професійну підготовку, перепідготовку або підвищити свою кваліфікацію;
- отримати статус безробітного та матеріальну допомогу на випадок безробіття.  »
Служба зайнятості Одещини укомплектовує штат торгівельної компанії
5 лютого 2016 року у Котовському міськрайонному центрі зайнятості Одеської області відбувся міні-ярмарок вакансій на замовлення роботодавця. Наразі українська торгівельна компанія "АТБ-маркет" планує розширити свою мережу та створити нові робочі місця у місті Котовську.  »
08.02.2016
На Чернігівщині найвищий рівень працевлаштування після отримання нової професії
Після проходження навчання у центрах профтехосвіти державної служби зайнятості, у Чернігівській області найвищі показники працевлаштування безробітних - 98,4%. Про це повідомила директор Чернігівського обласного центру зайнятості Лідія Падалка під час наради 4 лютого 2016 року. Тема засідання - "Підсумки діяльності Чернігівської обласної служби зайнятості у 2015 році та основні завдання на сучасному етапі".
На думку Лідії Падалки, минулий рік був одним з найскладніших для ринку праці області у зв'язку зі зниженням обсягів виробництва, зростанням інфляції та скороченням чисельності офіційно зайнятих працівників. Все це наслідки економічної кризи та нестабільної суспільно-політичної ситуації в країні.  »
08.02.2016
У Донецькій області служба зайнятості вчить безробітних складати відеорезюме та проходити онлайн-співбесіду
У зв`язку з проведенням військових дій на території області, жителям Донеччини стало складніше знаходити роботу.
Щоб покращити ситуацію на ринку праці регіону, обласна служба зайнятості напрацьовує досвід дистанційного спілкування зі своїми клієнтами та впроваджує нові форми роботи: відеорезюме та онлайн-співбесіда. Вони допоможуть зблизити безробітних з роботодавцями та достойно себе презентувати.  »
05.02.2016
Європейський Фонд освіти допомагатиме у реформуванні системи освіти служби зайнятості та створенні центрів розвитку підприємництва
Про це йшлося під час робочої зустрічі представників Державної служби зайнятості та Європейського Фонду Освіти, яка відбулась 3 лютого у Києві.
"Зараз у службі зайнятості проходять реформи. Одне з завдань майбутнього Національного агентства зайнятості - здійснити перегляд нині діючої системи освіти у навчальних закладах, які знаходяться у підпорядкуванні державної служби зайнятості. Ми плануємо запровадити дистанційне навчання та застосувати новітні технології, хочемо проводити вебінари, онлайн-курси, відео лекції тощо. Такі новації дозволять зробити нашу освіту більш мобільною та розширити можливості доступу до неї більшій кількості безробітних", - зазначив заступник Голови Державної служби зайнятості (Центрального апарату) Сергій Кравченко.  »
04.02.2016
На Тернопільщині для безробітних провели день відкритих дверей на ПП "Пекарня Адванс"
Днями Кременецький районний центр зайнятості Тернопільської області провів для безробітних День відкритих дверей на приватному підприємстві "Пекарня Адванс". Наразі підприємству необхідні машиніст тістомісильних машин, водій автотранспортних засобів та оператор комп'ютерного набору.  »
04.02.2016
Служба зайнятості організовує навчання безробітних за спеціальністю "токар" із працевлаштуванням на ЗТМК
2 лютого 2016 року Запорізький обласний центр зайнятості організував для безробітних презентацію навчання за професією "токар". Захід відбувся на замовлення ТОВ "Запорізький титано-магнієвий комбінат".
Присутнім розповіли про права та обов'язки у період професійного навчання. Також поінформували, що у разі успішного закінчення навчання, випускникам буде запропонована постійна робота на заводі. До речі, спеціальність "токар" користується попитом на ринку праці та буде затребувана і в майбутньому.  »
04.02.2016
Рівненські безробітні зможуть працювати у Польщі
Днями на запрошення директора Рівненського обласного центру зайнятості Івана Ткачука до Рівного прибула делегація з міста Пйотркува Трибунальського на чолі з головою громадської організації "Гілка оливи" Гражиною Мушвіц.
ГО "Гілка оливи" давно співпрацює з Рівним і вже втілила ряд спільних проектів. Цього разу іноземні гості приїхали, щоб почати співпрацю зі службою зайнятості. Поляки прагнуть поділитися своїм досвідом та допомогти українцям реалізувати себе у професійному плані як у своїй державі, так і на території Польщі.  »
04.02.2016
Служба зайнятості презентувала ОБСЄ позитивний досвід роботи з переселенцями
Представники Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ 1-2 лютого 2016 року побували у Дніпропетровську та Запоріжжі, аби дізнатись, як служба зайнятості працює з внутрішньо переміщеними особами. За словами Дарлін Джексон із США та Кетрін Лінден зі Швеції, цей досвід буде корисним для всесвітньої спільноти.
"Ми спостерігаємо за розвитком подій у багатьох країнах, де відбувались локальні конфлікти. Нам цікаво, як саме Україна вирішує нинішні проблеми. Ми впевнені, ви зможете протистояти всім негараздам та вивести країну з економічної кризи", - зауважила К. Лінден.  »
03.02.2016
Новини  >>>
Історія успіху: після переїзду із зони АТО жителька Донеччини знайшла роботу за допомогою служби зайнятості
Катерина Максимова - жителька Донеччини. З початком бойових дій переїхала з Горлівки до Краматорська. Дівчина за професією "референт" і в мирний час працювала у ТОВ "КОМФІ ТРЕЙД". Коли у Горлівці розпочались воєнні дії, роботодавець виїхав з міста, а співробітникам запропонували перейти в інші філіали підприємства, які розташовані у різних куточках України. Катерина переїхала до Краматорська, де продовжила свою трудову діяльність. Але за певних причин вона втратила роботу.  »
25.01.2016
Історія успіху: як підприємець з Донеччини стала кореспондентом
У липні 2015 року до Новогродівського міського центру зайнятості Донецької області за сприянням у працевлаштуванні звернулась Людмила Королькова.
Жінка закінчила Харківський фінансово-економічний коледж і тривалий час працювала за фахом. Багато років вона успішно займалась бізнесом, проживала у місті Ясинувата. Та через події, що відбувалися у її рідному місті, довелося покинути свій дім.  »
20.01.2016
Історія успіху: за сприяння служби зайнятості безробітна з Кіровоградщини відкрила свою пекарню
Служба зайнятості активно сприяє зареєстрованим безробітним у започаткуванні власної справи, організовуючи навчання за програмою "Підприємець-початківець" та надаючи одноразову фінансову допомогу.
Шансом стати підприємцем скористалась і жителька Кіровоградщини Юлія Б. Втративши роботу, вона звернулась до Олександрійського міськрайонного центру зайнятості за допомогою у працевлаштуванні.  »
16.01.2016
На Івано-Франківщині служба зайнятості допомагає безробітним розпочати власну справу
Валерій Виклинець з міста Калуш Івано-Франківської області. Чоловік був учасником антитерористичної операції. Після демобілізації у 2015 році звернувся до Калуського міськрайонного центру зайнятості за сприянням у працевлаштуванні.  »
04.01.2016
Історія успіху: вже рік Катерина з Тернопільщини займається бізнесом, який розпочала за сприяння служби зайнятості
У жовтні 2014 року до Підволочиського райцентру зайнятості Тернопільської області звернулася Катерина Марчишин. Жінка має обмежені фізичні можливості.
За фахом Катерина економіст. Попереднє місце роботи вона втратила через скорочення, тож нову роботу шукала через службу зайнятості. Під час перебування на обліку, відвідала тематичні семінари "Як розпочати свій бізнес" та "Від бізнес-ідеї - до власної справи".  »
28.12.2015
Історія успіху: служба зайнятості допомагає людям з інвалідністю розпочати власну справу
За допомогою у працевлаштуванні до Глибоцького районного центру зайнятості Чернівецької області звернулась Марія Малайку. Жінка за професією бухгалтер, має інвалідність III групи.
Вільних вакансій бухгалтера у районі не було. Під час індивідуальної співбесіди Марія дізналася про можливість започаткування власної справи за сприяння служби зайнятості. Відвідавши інформаційний семінар з підприємницької діяльності, жінка вирішила спробувати себе в бізнесі, а після профдіагностичного тестування остаточно впевнилася у своєму виборі.  »
28.12.2015
Історія успіху: перукар з Волині знайшов роботу за допомогою служби зайнятості
Давид Олексюк - житель селища Іваничі, що на Волині. В дитинстві захоплювався футболом та настільним тенісом, займався судномоделюванням, їздив на риболовлю. Коли перед юнаком постала проблема вибору професії, незважаючи на насмішки друзів, обрав перукарське мистецтво. Закінчивши з відзнакою навчальний заклад і отримавши диплом кваліфікованого робітника за професією "перукар-модельєр", хлопець звернувся до Іваничівського районного центру зайнятості, аби швидше знайти роботу і не втратити здобуті на навчанні навички.  »
22.12.2015
Ярославна Гутченко за сприяння служби зайнятості започаткувала бізнес для оздоровлення дітей з Донеччини
У жовтні 2014 року до Першотравневого районного центру зайнятості Донецької області за допомогою у працевлаштуванні звернулася Ярославна Гутченко - людина з обмеженою працездатністю, але з необмеженими можливостями.
Трагічна весна 2014 року кардинально змінила її життя.  »
17.12.2015
Історія успіху: як на Чернігівщині учасник АТО знайшов застосування своїм силам
Чоловіки, які брали участь у проведенні АТО, після пережитого на війні вдома потребують не лише підтримки рідних, а й держави. Швидше адаптуватися у мирному житті і повернутися до трудової діяльності колишнім воїнам допомагає служба зайнятості.
Максим Жигун - один із тих, хто пішов на службу добровольцем. Брав участь у проведенні антитерористичної операції, де й отримав поранення. Після демобілізації у червні 2015 року за допомогою у працевлаштуванні звернувся до Носівського районного центру зайнятості Чернігівської області.  »
14.12.2015
Ми працюємо, щоб працювали Ви!  >>>
Будущее образования: уроки неопределенности
За последние 35 лет инновации и новые технологии кардинально изменили нашу жизнь. Это стало одной из основных предпосылок для пересмотра системы образования разных стран. Выполняет ли система образования свои основные функции сегодня и какие изменения на подходе? Какое образование нужно молодым, чтобы понимать мир завтрашнего дня? Эти вопросы обсуждали эксперты мирового уровня во второй день Давосского экономического форума.  »
29.01.2016
Розенко: Законопроект про створення Національного агентства зайнятості найближчим часом буде розглянутий Урядом
Робота над законопроектом про створення Національного агентства зайнятості завершена. Він проходить фінальне погодження у міністерствах та інших центральних органах виконавчої влади і найближчим часом буде розглянутий на засіданні Кабінету Міністрів України. Про це в ефірі ТРК "Ера" заявив Міністр соціальної політики України Павло Розенко.
"Ми започаткували процес створення Національного агентства зайнятості, – сказав він. – Для нас важливо не змінити вивіску, а внести новий зміст у нову систему. Це буде активний учасник ринку праці, посередник на ринку праці, агентство, яке надаватиме професійні послуги з працевлаштування, перекваліфікації, перенавчання".  »
16.12.2015
Работа по-новому: в Центрах занятости будут учить вести бизнес и запустят мобильные приложения
Совсем скоро в Украине появится Национальное агентство занятости. Оно придет на смену старой Госслужбе занятости, ликвидацию которой анонсировали в апреле 2014-го. Законопроект о создании Нацагентства почти готов и уже в ближайшие недели отправится в Кабмин, откуда его подадут в ВР. В случае успеха агентство заработает уже с начала следующего года, а к концу 2016 — обещает много новинок.  »
05.10.2015
ЗАКОН УКРАЇНИ Про місцеві вибори
Цей Закон визначає основні засади, організацію і порядок проведення виборів депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, обласних, районних, міських, районних у містах, сільських, селищних рад.  »
01.09.2015
Голова Держслужби зайнятості: Війна скінчиться, прийдуть інвестори і скажуть: нам потрібні робочі руки і світлі голови. А де їх брати?
Голова Державної служби зайнятості Ярослав Кашуба розповів УНІАН, що заважає працевлаштуванню переселенців, навіщо потрібні короткострокові прогнози ринку праці та про намір держустанови об’єднати зусилля з найбільшими інтернет-сервісами пошуку роботи.
Війна на сході України та викликана нею криза провокують зниження економічної активності, що призводить до зростання безробіття. Покращити ситуацію з зайнятістю населення має Національне агентство зайнятості, у яке влада планує трансформувати Державну службу зайнятості України. Про те, коли слід очікувати перших результатів цієї реформи і що саме криється за зміною вивіски, УНІАН поспілкувався з головою Держслужби зайнятості Ярославом Кашубою.  »
31.08.2015
Підвищуємо рівень поінформованості населення
У рамках Дня відкритих дверей для громадян з інвалідністю, що пройшов у Долинському районному центрі зайнятості, відбулася низка інформаційних, консультаційних, профорієнтаційних та інших заходів  »
12.08.2015
Интервью с главой Госслужбы занятости: "Эпоха изобилия" в нашем ведомстве закончилась
Насколько сложно сегодня найти в Украине работу, что делать безработным и какие изменения ждут службу занятости – на эти и другие вопросы в интервью Сегодня.ua ответил глава Государственной службы занятости Ярослав Кашуба  »
10.08.2015
КАК НАЙТИ РАБОТУ, ЕСЛИ ВАМ ЗА 50?..
Одной из приоритетных задач, очерченных ЮНЕСКО, признано образование взрослых. Именно способность человека подхватывать тенденции времени, осваивать новые технологии, совершенствовать себя и свои навыки свидетельствует о высоком профессионализме и гарантирует успех на протяжении всего жизненного пути. Повышение профессиональной компетенции особенно затребовано на фоне проблемы, актуальной в нашем обществе, а именно - трудоустройство людей старше 50 лет  »
04.08.2015
"РЫНОК ТРУДА УКРАИНЫ: ЕВРОПЕЙСКОЕ ИЗМЕРЕНИЕ"
Масштабная международная конференция "Рынок труда Украины: европейское измерение", которая состоялась в Киеве в конце июня по инициативе службы занятости, привлекла внимание общественности и СМИ и имела широкий общественный резонанс  »
04.08.2015
Огляд ЗМІ  >>>
Білорусь - лідер серед країн СНД за низьким рівнем безробіття
Рівень зареєстрованого безробіття в Білорусі - один з найнижчих серед країн СНД. Про це повідомив журналістам перший заступник міністра праці та соціального захисту Білорусі Андрій Лобович.  »
06.01.2016
У Японії зафіксовано рекордно низький рівень безробіття за останні 20 років
Рівень безробіття в третій країні за величиною економіки в світі зменшився на 0,3 відсоткового пункту порівняно з аналогічним періодом минулого року.
Рівень безробіття в Японії несподівано впав на рекордно низький рівень і досяг 3,1%, що стало мінімальним показником за останні 20 років, повідомляє британське видання The Financial Times.  »
27.11.2015
Безробіття в США досягло мінімуму за сім років
Середня погодинна оплата праці в США минулого місяця збільшилася, склавши 25,2 долара.
Рівень безробіття в США знизився з 5,1% до 5%, досягнувши мінімального з 2008 року рівня, свідчать дані Міністерства праці США.
Показник збігся з очікуваннями аналітиків.
При цьому кількість робочих місць у країні збільшилася на 271 тисячу в жовтні, це найбільший приріст в поточному році.
Опитані Bloomberg аналітики чекали зростання на 185 тисяч.  »
10.11.2015
Латвийский безработный в среднем 211 дней не может трудоустроиться
Средний срок пребывания без работы в Латвии составляет 211 дней, или семь месяцев, сообщил во вторник на заседании комиссии Сейма по социальным делам и труду директор департамента рынка труда Министерства благосостояния Имант Липскис. Это на 24 дня или на 10,2 меньше, чем годом ранее.  »
02.11.2015
Безробіття у Фінляндії підскочило в серпні до 8,3%
За даними Центростату, у серпні рівень безробіття склав 8,3%, що майже на відсоток вище, ніж у той же період минулого року. За даними статистики, у серпні в країні налічувалося 222 тис. безробітних, що на 26 тис. більше в порівнянні з серпнем 2014 року, повідомляє служба новин Yle.  »
25.09.2015
Немногим более 62% болгар имеют работу
Коэффициент безработицы в Болгарии за второй квартал 2015 года составил 9,9%, или на 1,5 процентных пункта ниже по сравнению с тем же периодом 2014 года.  »
17.08.2015
Уровень безработицы в Великобритании остался без изменений
Число безработных в стране составило 1,852 миллиона человек, сократившись на 221 тысячу по сравнению с аналогичным периодом прошлого года.
Безработица в Великобритании за апрель-июнь 2015 года составила 5,6%, не изменившись по сравнению с показателем марта-мая, свидетельствуют данные Бюро национальной статистики (ONS)  »
13.08.2015
В Черногории в августе выросло число безработных
Бюро по трудоустройству Черногории сообщило, что с начала августа численность зарегистрированных безработных в стране выросло на 0,7%.
Таким образом уровень безработицы составил 13,65%  »
12.08.2015
Рівень безробіття молоді в Німеччині найнижчий серед країн ЄС
Безробіття в Німеччині серед молоді - до 8 відсотків. В середньому по ЄС ця цифра первищує 22 відсотки.
У Німеччині найнижчий рівень безробіття серед молоді, порівняно з іншими країнами Євросоюзу. Про це повідомляє Федеральне статистичне відомство Німеччини  »
12.08.2015
Безробіття у світі  >>>
Новини з Веб-сайтів РегЦЗ
08.02.2016
Обираючи професію - обираєш майбутнє
З метою допомоги молоді зорієнтуватись в професійній сфері Крижопільський РЦЗ провів 3 лютого виїзну акцію в Гарячківській загальноосвітній школі I-III ст. (Вінницький ОЦЗ)
далi »
08.02.2016
Безробітні у Гайсині вчилися основам комп`ютерної грамотності
На базі Гайсинського РЦЗ днями відбувся п'ятиденний денний цикл семінарів з основ комп`ютерної грамотності (Вінницький ОЦЗ)
далi »
08.02.2016
Виїзна акція Теплицького РЦЗ у села району
Теплицький РЦЗ систематично проводить виїзні акції у села району, що ефективно допомагає донести оперативну інформацію сільським мешканцям про послуги СЗ. Днями чергова виїзна акція відбулася в селі Мала Мочулка (Вінницький ОЦЗ)
далi »
08.02.2016
На порядку денному - зайнятість миколаївців
5 лютого в Миколаївському міськвиконкомі відбулося засідання міського координаційного комітету сприяння зайнятості населення міста Миколаєва, в якому взяв участь в.о. директора Миколаївського ОЦЗ Дмитро Оборонько (Миколаївський ОЦЗ)
далi »
08.02.2016
Шляхи самореалізації
4 лютого Корабельним РЦЗ проведено семінар "Як розпочати власний бізнес?" за участю головного державного інспектора з питань комунікацій Державної податкової інспекції у Корабельному районі (Миколаївський ОЦЗ)
далi »
Опитування
Яка інформація вас найбільше цікавить на сайті Державної служби зайнятості?
послуги щодо працевлаштування;
безкоштовне професійне навчання;
як відкрити власну справу;
отримання допомоги по безробіттю;
пошук кваліфікованих працівників;
інформація для учасників АТО та переселенців;
законодавство у сфері зайнятості;
новини служби зайнятості;
статистична інформація;
інше.
Проголосувати Проголосувати
Результат опитування Проголосувати