1 грудня 2015
Про ДСЗ Про правління Фонду Прес-центр Нормативно-правова база Статистична інформація Доступ до публічної інформації Державні закупівлі
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук
Логін
Пароль
Увійти  
  • Новини
  • Ми працюємо, щоб працювали Ви!
  • Огляд ЗМІ
  • Безробіття у світі
Шановні кримчани, мешканці східних областей України! Державна служба зайнятості готова сприяти Вашому працевлаштуванню!
У центрах зайнятості Вам допоможуть:
- знайти роботу - тимчасову або постійну;
- взяти участь у громадських або інших роботах тимчасового характеру;
- пройти професійну підготовку, перепідготовку або підвищити свою кваліфікацію;
- отримати статус безробітного та матеріальну допомогу на випадок безробіття.  »
Служба зайнятості сприяє працевлаштуванню учасників АТО та людей з обмеженими можливостями
1 грудня 2015 року стартувала Всеукраїнська декада зайнятості учасників АТО та людей з інвалідністю. Державна служба зайнятості активно працює у напрямку професійної інтеграції в суспільство людей з особливими потребами.  »
01.12.2015
У Тернополі пройшов семінар з питань реалізації прав осіб з інвалідністю та учасників АТО
У Тернополі відбувся обласний семінар з питань реалізації прав осіб з інвалідністю, у тому числі й учасників АТО. У його роботі взяли участь представники обласного центру зайнятості, департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації, організації "Союзу організацій інвалідів України", управління Пенсійного фонду в області, регіонального центру з надання безоплатної вторинної допомоги, облвійськкомату, обласного комунального центру медико-соціальної експертизи та благодійних організацій.  »
30.11.2015
Понад 14 тисяч безробітних отримали від служби зайнятості кошти на відкриття бізнесу
З початку 2015 року 14 014 офіційних безробітних пройшли у державній службі зайнятості навчання з підприємницької діяльності та отримали кошти на відкриття власної справи. Про це журналістам повідомив заступник голови Державної служби зайнятості (Центрального апарату) Сергій Кравченко.  »
30.11.2015
Одеська служба зайнятості провела семінар для засуджених щодо соціальної адаптації
Днями у Чорноморській виправній колонії фахівці Одеського міського центру зайнятості провели для засуджених семінар щодо соціальних послуг служби зайнятості. Під час зустрічі присутні почули інформацію, як після звільнення влитися у соціум, про перспективи працевлаштування, враховуючи соціально-економічний стан регіону.  »
30.11.2015
Понад 350 вакансій представили роботодавці Дніпропетровська для людей з інвалідністю
26 листопада 2015 року у Дніпропетровську служба зайнятості провела ярмарок вакансій. Захід, що відбувся у рамках Всеукраїнської декади зайнятості для осіб з інвалідністю та учасників АТО, відвідали майже 300 осіб.
На ярмарку були представлені понад 350 вакансій від 33 роботодавців міста. Підприємства шукали працівників наступних професій: менеджерів, лікарів, кухарів, секретарів, операторів комп'ютерного набору, кур'єрів, продавців, слюсарів, токарів, закрійників, швачок, інженерів електромонтерів, комплектувальників, підсобних робітників, охоронників тощо. Загалом роботу можна було знайти майже за 75 спеціальностями.  »
27.11.2015
Україна буде заохочувати трудових мігрантів повернутися на батьківщину
25 листопада 2015 року пройшла зустріч представників Мінсоцполітики, Державної служби зайнятості (Центрального апарату) з Головою Представництва Міжнародної організації з міграції Манфредом Профазі. Засідання проведено з метою вдосконалення процесів міграції та обговорення її ролі у соціально-економічному розвитку України.  »
27.11.2015
На Донеччині Ярмарок професій відвідали понад 500 учнів
24 листопада 2015 року у Краматорську Донецької області відбувся щорічний міський Ярмарок професій для учнів випускних класів загальноосвітніх шкіл. Захід відвідали близько 500 старшокласників із 23 загальноосвітніх шкіл міста.  »
26.11.2015
Служба зайнятості закликає роботодавців активніше приймати на роботу переселенців з Криму та Донбасу
При прийнятті на роботу переселенців з Криму та території зони проведення АТО роботодавці отримують від держави компенсацію їх заробітної плати на період до 6 місяців.
Про це журналістам повідомив заступник голови Державної служби зайнятості (Центрального апарату) Сергій Кравченко.  »
25.11.2015
Новини  >>>
На Харківщині демобілізований учасник АТО став підприємцем
Вадим Гавриловський - демобілізований учасник АТО, який був призваний на військову службу та майже рік знаходився в епіцентрі воєнних дій. Внаслідок бойових дій він отримав інвалідність. Повернувшись з АТО, чоловік не мав роботи, тож зареєструвався у Вовчанському районному центрі зайнятості як безробітний.  »
01.12.2015
Як жителька Тернопільщини за сприяння служби зайнятості відкрила квітковий магазин
Мирослава Зінкевич - жителька селища Ланівці, що на Тернопільщині. Жінка має інвалідність 3 групи. За фахом виробник художніх виробів з дерева, але працювала продавцем непродовольчих товарів у магазині. Загальний стаж роботи понад 8 років. Так склалися життєві обставини, що змушена була залишити місце роботи, після чого звернулася до Лановецького райцентру зайнятості за допомогою у працевлаштуванні. Тут жінці запропонували відвідати семінар "Як розпочати свій бізнес?"  »
30.11.2015
Вчора шукала роботу, а сьогодні працевлаштовує інших
Інна Волошина - жителька Ніжина, що на Чернігівщині. Жінка давно мала мрію - започаткувати власну справу, а реалізувати її допомогла служба зайнятості.
Інна Волошина звернулася до Ніжинського МРЦЗ на початку 2015 року.
Дізнавшись від фахівців центру зайнятості про послуги, які надаються бажаючим відкрити власну справу, Інна вирішила ними скористатися і реалізувати свої задуми.  »
27.11.2015
Повернувшись із зони АТО, львів'янин став підприємцем
Ця історія - про львів'янина Миколу Стецьківа - багатодітного батька, учасника АТО, у минулому - безробітного, а нині - підприємця-початківця.
Протест проти попередньої влади та бажання кращого майбутнього для своїх дітей, а їх у Миколи четверо (за кілька місяців на світ з'явиться і п'яте маля), спонукали чоловіка кинути все і рушити до Києва на Майдан. Тричі він їздив у столицю, аби засвідчити позицію свого великого сімейства.
Коли ж на сході країни розпочалися військові дії, львів'янин твердо вирішив захищати Батьківщину. Свого часу служив у аеромобільних військах, тому знав, як поводитися зі зброєю, чудово володів тактикою. Оскільки на його утриманні знаходиться дружина з маленькими діточками, піти на контрактну службу не вдалося. Тож дізнавшись, що у Львівському державному університеті внутрішніх справ, де він навчається, створюється добровольчий батальйон, без хвилини сумніву став членом команди армійців. Минулого року вкінці липня відправився на Донеччину.  »
20.11.2015
Переселення з хепі-ендом
Коли минулого року до Львівського міського центру зайнятості звернулась переселенка зі сходу Тетяна, жінка була пригнічена. Проте зараз, розповідаючи свою життєву історію, без сумніву називає її хепі-ендом.
"Це нині я цілком задоволена життям, радію кожному дню, готую обіди, ходжу на роботу. А в такий час торік була в розпачі, - розповідає свою історію Тетяна. - Я за фахом телеграфіст. Майже все життя працювала оператором зв'язку на "Укртелекомі", звикла до чітко розпланованих трудових буднів. Тому навіть у страшних снах не могла передбачити, що після п'ятого десятка доведеться змінювати і сферу діяльності, і професію, і колектив, з яким роками ділила радість і горе.  »
18.11.2015
Розпочати мирне життя з відкриття власної справи допомогли фахівці служби зайнятості
За сприянням Мукачівського міського центру зайнятості з початку року 35 безробітних започаткували власну справу. Серед них - Євген Курдій.  »
17.11.2015
Історія успіху: як Іван Бернась знайшов роботу за сприяння служби зайнятості
Як свідчить досвід, значно швидше знаходить місце праці той, хто наполегливо його шукає. Людям із вадами здоров'я також потрібно пристосовуватися до ринкових умов, вимог працедавців, не зациклюватися на своїх недоліках, а сміливо будувати свою кар'єру.
Яскравий приклад - клієнт служи зайнятості з Тернопільщини Іван Бернась, який має інвалідність по зору. Він здобув освіту юриста у Київському національному торговельно-економічному університеті, після чого звернувся до Бучацького районного центру зайнятості по допомогу у працевлаштуванні. Тут йому запропонували влаштуватися за фахом у Бучацьку центральну комунальну районну лікарню.  »
10.11.2015
Історія успіху: як безробітний з Тернопільщини став роботодавцем
До Зборівського районного центру зайнятості, що на Тернопільщині, за допомогою у працевлаштуванні звернувся Роман Романів. Раніше чоловік працював операціоністом у ПАТ "Кредобанк", але у 2011 році за певними обставинами довелось звільнитися.
У центрі зайнятості Роман відвідав семінари "Як розпочати бізнес?" та "Від бізнес ідеї - до власної справи", після чого зацікавився ідеєю започаткування підприємницької діяльності. За сприяння служби зайнятості пройшов навчання за напрямком "Менеджмент малого підприємництва" у Рівненському центрі професійно-технічної освіти та успішно захистив бізнес-план на тему "Реалізація послуг з пошуку, підбору та доставки будівельних і господарських матеріалів". У вересні 2011 року отримав одноразову допомогу по безробіттю для організації власного бізнесу.  »
05.11.2015
Історія успіху: за допомогою служби зайнятості жителька Рівного відкрила дизайн-студію
Професійний шлях рівненської дизайнерки Анни Шабалової декілька разів перетинався із Рівненським центром професійно-технічної освіти ДСЗ. Уперше - у 2009 році, коли навчалась тут за професією "взуттьовик з ремонту взуття". Отримати професію наполіг тодішній роботодавець, директор майстерні з ремонту взуття "Черевички" Володимир Олексієвець. Щоправда, вже тоді Анна не збиралася спинятися лише на робітничій професії - мала на меті досконало опанувати фах модельєра. Тим більше, що творчою особистістю була з раннього дитинства.  »
27.10.2015
Ми працюємо, щоб працювали Ви!  >>>
Работа по-новому: в Центрах занятости будут учить вести бизнес и запустят мобильные приложения
Совсем скоро в Украине появится Национальное агентство занятости. Оно придет на смену старой Госслужбе занятости, ликвидацию которой анонсировали в апреле 2014-го. Законопроект о создании Нацагентства почти готов и уже в ближайшие недели отправится в Кабмин, откуда его подадут в ВР. В случае успеха агентство заработает уже с начала следующего года, а к концу 2016 — обещает много новинок.  »
05.10.2015
ЗАКОН УКРАЇНИ Про місцеві вибори
Цей Закон визначає основні засади, організацію і порядок проведення виборів депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, обласних, районних, міських, районних у містах, сільських, селищних рад.  »
01.09.2015
Голова Держслужби зайнятості: Війна скінчиться, прийдуть інвестори і скажуть: нам потрібні робочі руки і світлі голови. А де їх брати?
Голова Державної служби зайнятості Ярослав Кашуба розповів УНІАН, що заважає працевлаштуванню переселенців, навіщо потрібні короткострокові прогнози ринку праці та про намір держустанови об’єднати зусилля з найбільшими інтернет-сервісами пошуку роботи.
Війна на сході України та викликана нею криза провокують зниження економічної активності, що призводить до зростання безробіття. Покращити ситуацію з зайнятістю населення має Національне агентство зайнятості, у яке влада планує трансформувати Державну службу зайнятості України. Про те, коли слід очікувати перших результатів цієї реформи і що саме криється за зміною вивіски, УНІАН поспілкувався з головою Держслужби зайнятості Ярославом Кашубою.  »
31.08.2015
Підвищуємо рівень поінформованості населення
У рамках Дня відкритих дверей для громадян з інвалідністю, що пройшов у Долинському районному центрі зайнятості, відбулася низка інформаційних, консультаційних, профорієнтаційних та інших заходів  »
12.08.2015
Интервью с главой Госслужбы занятости: "Эпоха изобилия" в нашем ведомстве закончилась
Насколько сложно сегодня найти в Украине работу, что делать безработным и какие изменения ждут службу занятости – на эти и другие вопросы в интервью Сегодня.ua ответил глава Государственной службы занятости Ярослав Кашуба  »
10.08.2015
КАК НАЙТИ РАБОТУ, ЕСЛИ ВАМ ЗА 50?..
Одной из приоритетных задач, очерченных ЮНЕСКО, признано образование взрослых. Именно способность человека подхватывать тенденции времени, осваивать новые технологии, совершенствовать себя и свои навыки свидетельствует о высоком профессионализме и гарантирует успех на протяжении всего жизненного пути. Повышение профессиональной компетенции особенно затребовано на фоне проблемы, актуальной в нашем обществе, а именно - трудоустройство людей старше 50 лет  »
04.08.2015
"РЫНОК ТРУДА УКРАИНЫ: ЕВРОПЕЙСКОЕ ИЗМЕРЕНИЕ"
Масштабная международная конференция "Рынок труда Украины: европейское измерение", которая состоялась в Киеве в конце июня по инициативе службы занятости, привлекла внимание общественности и СМИ и имела широкий общественный резонанс  »
04.08.2015
У Вінниці розробляли нові методи роботи Всеукраїнської служби зайнятості
29 та 30 липня у Вінницькому обласному центрі зайнятості проходила розширена нарада державної служби зайнятості. На нараді підбивали підсумки діяльності державної служби зайнятості за січень - червень поточного року та обговорювали нові форми та методи роботи з населенням і роботодавцями  »
30.07.2015
Про особливості працевлаштування молоді говорили на дні відкритих дверей у Кременці
На базі державного підприємства "Кременецьке управління з постачання та реалізації газу" відбувся День відкритих дверей на тему: "Особливості працевлаштування молоді" за участю районного центру зайнятості  »
28.07.2015
Огляд ЗМІ  >>>
У Японії зафіксовано рекордно низький рівень безробіття за останні 20 років
Рівень безробіття в третій країні за величиною економіки в світі зменшився на 0,3 відсоткового пункту порівняно з аналогічним періодом минулого року.
Рівень безробіття в Японії несподівано впав на рекордно низький рівень і досяг 3,1%, що стало мінімальним показником за останні 20 років, повідомляє британське видання The Financial Times.  »
27.11.2015
Безробіття в США досягло мінімуму за сім років
Середня погодинна оплата праці в США минулого місяця збільшилася, склавши 25,2 долара.
Рівень безробіття в США знизився з 5,1% до 5%, досягнувши мінімального з 2008 року рівня, свідчать дані Міністерства праці США.
Показник збігся з очікуваннями аналітиків.
При цьому кількість робочих місць у країні збільшилася на 271 тисячу в жовтні, це найбільший приріст в поточному році.
Опитані Bloomberg аналітики чекали зростання на 185 тисяч.  »
10.11.2015
Латвийский безработный в среднем 211 дней не может трудоустроиться
Средний срок пребывания без работы в Латвии составляет 211 дней, или семь месяцев, сообщил во вторник на заседании комиссии Сейма по социальным делам и труду директор департамента рынка труда Министерства благосостояния Имант Липскис. Это на 24 дня или на 10,2 меньше, чем годом ранее.  »
02.11.2015
Безробіття у Фінляндії підскочило в серпні до 8,3%
За даними Центростату, у серпні рівень безробіття склав 8,3%, що майже на відсоток вище, ніж у той же період минулого року. За даними статистики, у серпні в країні налічувалося 222 тис. безробітних, що на 26 тис. більше в порівнянні з серпнем 2014 року, повідомляє служба новин Yle.  »
25.09.2015
Немногим более 62% болгар имеют работу
Коэффициент безработицы в Болгарии за второй квартал 2015 года составил 9,9%, или на 1,5 процентных пункта ниже по сравнению с тем же периодом 2014 года.  »
17.08.2015
Уровень безработицы в Великобритании остался без изменений
Число безработных в стране составило 1,852 миллиона человек, сократившись на 221 тысячу по сравнению с аналогичным периодом прошлого года.
Безработица в Великобритании за апрель-июнь 2015 года составила 5,6%, не изменившись по сравнению с показателем марта-мая, свидетельствуют данные Бюро национальной статистики (ONS)  »
13.08.2015
В Черногории в августе выросло число безработных
Бюро по трудоустройству Черногории сообщило, что с начала августа численность зарегистрированных безработных в стране выросло на 0,7%.
Таким образом уровень безработицы составил 13,65%  »
12.08.2015
Рівень безробіття молоді в Німеччині найнижчий серед країн ЄС
Безробіття в Німеччині серед молоді - до 8 відсотків. В середньому по ЄС ця цифра первищує 22 відсотки.
У Німеччині найнижчий рівень безробіття серед молоді, порівняно з іншими країнами Євросоюзу. Про це повідомляє Федеральне статистичне відомство Німеччини  »
12.08.2015
В июле зарегистрированная безработица в Эстонии осталась на уровне 4,1%
В июле уровень зарегистрированной безработицы в Эстонии по сравнению с июнем не изменился, оставшись на отметке в 4,1%.
Такие данные в понедельник, 10 августа, обнародовала Касса по безработице, отметив, что в конце прошлого месяца в стране было зарегистрировано 26 002 безработных или 4,1% трудоспособного населения от 16 лет до пенсионного возраста  »
11.08.2015
Безробіття у світі  >>>
Новини з Веб-сайтів РегЦЗ
01.12.2015
Про сучасні проблеми трудового законодавства
Директор Харківського ОЦЗ Володимир Міненко взяв участь у IV Всеукраїнській науково-практичній конференції "Сучасні проблеми трудового та пенсійного законодавства" (Харківський ОЦЗ)
далi »
01.12.2015
Майстер-клас для майбутніх підприємців: Етапи успішних переговорів
У рамках спільного проекту Харківського МЦЗ та Академії успішних продаж "SV TRADE" в Консалтинговому центрі державної служби зайнятості пройшов майстер-клас "Етапи успішних переговорів. Етап І: Планування. Підготовка. Постановка цілей" (Харківський ОЦЗ)
далi »
01.12.2015
"Світ робітничих професій"
Служба зайнятості приділяє велику увагу профорієнтаційній роботі, бо саме професійно-орієнтовані учні - це в майбутньому професіонали своєї справи (Луганський ОЦЗ)
далi »
01.12.2015
Гендерна правова абетка для безробітних
26 листопада для безробітних громадян було проведено інформаційний семінар з гендерних питань на тему "Шляхи подолання гендерних стереотипів на ринку праці" (Луганський ОЦЗ)
далi »
01.12.2015
Міні-ярмарок вакансій
27 листопада в смт Білокуракине у приміщенні РЦЗ був організований та проведений "Міні-ярмарок вакансій" (Луганський ОЦЗ)
далi »
Опитування
Мета Вашого звернення до служби зайнятості?
пошук роботи;
підбір працівника;
отримання матеріального забезпечення;
перенавчання або підвищення кваліфікації;
отримання консультації з організації власної справи;
отримання компенсації роботодавцю в розмірі єдиного внеску;
отримання консультації з питань законодавства у сфері зайнятості.
Проголосувати Проголосувати
Результат опитування Проголосувати