28 травня 2016
Про ДСЗ Про правління Фонду Прес-центр Нормативно-правова база Статистична інформація Доступ до публічної інформації Державні закупівлі
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук
Логін
Пароль
Увійти  
  • Новини
  • Ми працюємо, щоб працювали Ви!
  • Огляд ЗМІ
  • Безробіття у світі
Шановні кримчани, мешканці східних областей України! Державна служба зайнятості готова сприяти Вашому працевлаштуванню!
У центрах зайнятості Вам допоможуть:
- знайти роботу - тимчасову або постійну;
- взяти участь у громадських або інших роботах тимчасового характеру;
- пройти професійну підготовку, перепідготовку або підвищити свою кваліфікацію;
- отримати статус безробітного та матеріальну допомогу на випадок безробіття.  »
На Донеччині відбулась конференція щодо формування нової економіки Донбасу
26 травня у Краматорську Донецької області відбулась міжнародна бізнес-конференція на тему "Формування нової економіки Донбасу, орієнтованої на експорт, та дружньої до середнього та малого бізнесу" за участю директора обласного центру зайнятості Валентини Рибалко. Головною метою заходу було обговорення питань розвитку бізнес-середовища Донбасу та економічного зростання регіону.
"Розвиток малого та середнього бізнесу матиме позитивний вплив на стан ринку праці Донбасу та сприятиме створенню нових робочих місць. Для цього необхідна координація зусиль органів державної влади всіх рівнів, а також залучення до співпраці представників об`єднань підприємців та міжнародних програм технічної допомоги", - зазначила В. Рибалко.  »
27.05.2016
Київський обласний центр зайнятості підписав Меморандум про співпрацю з Головним територіальним управлінням юстиції у Київський області
25 травня 2016 року у Бородянці Київської області в. о. директора Київського обласного центру зайнятості Денис Дармостук та начальник Головного територіального управління юстиції у Київський області Олексій Шевченко підписали Меморандум про співпрацю.
Також у місцевому центрі зайнятості відбулась нарада директорів базових центрів зайнятості Київщини за участю в. о. Голови Державної служби зайнятості (Центрального апарату) Сергія Кравченка, голови Бородянської РДА Олександра Янкового та голови Бородянської районної ради Георгія Єрка.
Сергій Кравченко у своєму виступі наголосив на посиленні роботи з роботодавцями для прискорення працевлаштування безробітних.  »
26.05.2016
У Вінниці демобілізовані учасники АТО за допомогою арт-терапії вчились боротись зі стресом
19 та 20 травня у Вінниці для демобілізованих учасників АТО, які зареєстровані у службі зайнятості, провели психологічний тренінг та заняття арт-терапії.
Захід організувала громадська організація "Збережи душу", яка надає психологічну підтримку сім'ям військовослужбовців. Тренінг відбувся у рамках проекту програми "Active citizens" за підтримки Британської ради та партнерської підтримки ГО "Гармонія".  »
24.05.2016
Служба зайнятості рекомендує звільненим міліціонерам, податківцям та прокурорам служити у ЗСУ
Вивільненим з роботи співробітникам МВС, Державної фіскальної служби та прокуратури служба зайнятості рекомендує звернути увагу на проходження військової служби за контрактом у Збройних силах України. Контрактна служба в армії - одна з найбільш привабливих з економічної точки зору професій, на яку в рамках специфіки своєї роботи слід звернути увагу безробітним правоохоронцям.
Про це повідомив виконуючий обов'язки Голови Державної служби зайнятості Сергій Кравченко, коментуючи плани правоохоронних органів на вивільнення.
"У цьому році службу зайнятості повідомили про вивільнення 25 тисяч працівників МВС та понад 21,5 тисячу податківців. Минулого року також було повідомлено про вивільнення понад 5 тисяч прокурорів. Де усім цим людям шукати роботу? Ми абсолютно переконані, що у розрізі заробітних плат та вмінь цих категорій громадян, найбільш цікавою та високооплачуваною роботою для них буде служба за контрактом у Збройних силах України", - зазначив С.Кравченко.  »
24.05.2016
У Дніпропетровську експерти обговорили питання працевлаштування молоді у лакофарбовій промисловості
17-19 травня у Дніпропетровську пройшла ІІ конференція з вирішення науково-технічних і кадрових питань лакофарбової промисловості "Young coatings 2" за участю представників Дніпропетровського центру професійно-технічної освіти та обласного центру зайнятості.
"Лакофарбова промисловість є надійним та стабільним сектором вітчизняної хімічної промисловості, яка робить значний внесок в економіку України", - зазначив президент Асоціації українських виробників лакофарбової продукції Сергій Хоменко.  »
23.05.2016
В Ірпені Київської області шукачам роботи пропонують посади у столичному управлінні юстиції
20 травня 2016 року в Ірпінському міському центрі зайнятості Київської області представники Головного територіального управління юстиції у місті Києві презентували безробітним актуальні вакансії. Захід відбувся у рамках Меморандуму про співпрацю між Київським обласним центром зайнятості та Головним територіальним управлінням юстиції у місті Києві.
На зустрічі були присутні перший заступник начальник Головного територіального управління юстиції у місті Києві Андрій Равлюк, начальник управління кадрової роботи та державної служби Наталія Бондарчук та представники відділу організаційно-кадрової роботи.  »
23.05.2016
19-20 травня на Черкащині працювала моніторингова група Державної служби зайнятості (Центрального апарату)
19-20 травня на Черкащині з робочим візитом перебувала моніторингова група Державної служби зайнятості (Центрального апарату) на чолі із заступником Голови Державної служби зайнятості (ЦА) Наталією Зінкевич. Члени моніторингової групи відвідали Кам'янський, Чигиринський, Корсунь-Шевченківський районні та Смілянський міськрайонний центри зайнятості, ознайомились з їх роботою та проаналізували ефективність провадження Регламенту роботи щодо задоволення потреб населення і роботодавців.
Під час візиту особлива увага приділялася питанню застосування нових підходів укомплектування вакансій та підбору для клієнтів підходящої роботи. Також наголошувалось на організації якісного обслуговування, покращенні роботи особистих консультантів з працевлаштування безробітних та співпраці з роботодавцями.  »
23.05.2016
У Вінниці стартував проект для переселенців "Новий старт"
17 травня 2016 року у Вінниці відбулось офіційне відкриття проекту "Програма розвитку підприємництва та самозайнятості внутрішньо переміщених осіб "НОВИЙ СТАРТ".
У рамках відкриття проекту відбулось засідання круглого столу з питань інтеграції та працевлаштування ВПО на Вінниччині, у якому взяли участь в. о. директора Вінницького обласного центру зайнятості Світлана Аляб'єва, директор Департаменту соціальної та молодіжної політики Вінницької ОДА Наталя Заболотна, Надзвичайний та Повноважний Посол Литовської Республіки в Україні Маріус Януконіс, член Правління ВОПО "Джерело надії" Максим Студілко та представники громадських організацій Вінницької, Львівської та Запорізької областей.  »
20.05.2016
Новини  >>>
Історії працевлаштування безробітних Волині: колишні учасники АТО відкривають власну справу
Брати Олександр та Сергій Давидюки - колишні безробітні, учасники АТО, які після демобілізації за допомогою у пошуку роботи звернулись до Луцького районного центру зайнятості.
Сергій за освітою - столяр, а Олександр заочно навчається на психолога у Східноєвропейському національному університеті імені Лесі Українки. Обидва без досвіду роботи.  »
07.04.2016
За допомогою служби зайнятості переселенка відкрила бізнес у Харкові та створила 6 робочих місць
Донеччанка Марина Попова під час проведення АТО була вимушена покинути рідне місто, тож переїхала до Харкова. За допомогою у пошуку роботи вона звернулась до міського центру зайнятості, де фахівці запропонували їй вдкрити власну справу.
Після тестування на виявлення підприємницького потенціалу та участі у семінарі "Як розпочати власний бізнес?", жінка написала бізнес-план на тему "Надання перукарських послуг", який успішно захистила та отримала одноразову виплату допомоги по безробіттю для організації підприємницької діяльності.  »
14.03.2016
Історія успіху: після переїзду із зони АТО жителька Донеччини знайшла роботу за допомогою служби зайнятості
Катерина Максимова - жителька Донеччини. З початком бойових дій переїхала з Горлівки до Краматорська. Дівчина за професією "референт" і в мирний час працювала у ТОВ "КОМФІ ТРЕЙД". Коли у Горлівці розпочались воєнні дії, роботодавець виїхав з міста, а співробітникам запропонували перейти в інші філіали підприємства, які розташовані у різних куточках України. Катерина переїхала до Краматорська, де продовжила свою трудову діяльність. Але за певних причин вона втратила роботу.  »
25.01.2016
Історія успіху: як підприємець з Донеччини стала кореспондентом
У липні 2015 року до Новогродівського міського центру зайнятості Донецької області за сприянням у працевлаштуванні звернулась Людмила Королькова.
Жінка закінчила Харківський фінансово-економічний коледж і тривалий час працювала за фахом. Багато років вона успішно займалась бізнесом, проживала у місті Ясинувата. Та через події, що відбувалися у її рідному місті, довелося покинути свій дім.  »
20.01.2016
Історія успіху: за сприяння служби зайнятості безробітна з Кіровоградщини відкрила свою пекарню
Служба зайнятості активно сприяє зареєстрованим безробітним у започаткуванні власної справи, організовуючи навчання за програмою "Підприємець-початківець" та надаючи одноразову фінансову допомогу.
Шансом стати підприємцем скористалась і жителька Кіровоградщини Юлія Б. Втративши роботу, вона звернулась до Олександрійського міськрайонного центру зайнятості за допомогою у працевлаштуванні.  »
16.01.2016
На Івано-Франківщині служба зайнятості допомагає безробітним розпочати власну справу
Валерій Виклинець з міста Калуш Івано-Франківської області. Чоловік був учасником антитерористичної операції. Після демобілізації у 2015 році звернувся до Калуського міськрайонного центру зайнятості за сприянням у працевлаштуванні.  »
04.01.2016
Історія успіху: вже рік Катерина з Тернопільщини займається бізнесом, який розпочала за сприяння служби зайнятості
У жовтні 2014 року до Підволочиського райцентру зайнятості Тернопільської області звернулася Катерина Марчишин. Жінка має обмежені фізичні можливості.
За фахом Катерина економіст. Попереднє місце роботи вона втратила через скорочення, тож нову роботу шукала через службу зайнятості. Під час перебування на обліку, відвідала тематичні семінари "Як розпочати свій бізнес" та "Від бізнес-ідеї - до власної справи".  »
28.12.2015
Історія успіху: служба зайнятості допомагає людям з інвалідністю розпочати власну справу
За допомогою у працевлаштуванні до Глибоцького районного центру зайнятості Чернівецької області звернулась Марія Малайку. Жінка за професією бухгалтер, має інвалідність III групи.
Вільних вакансій бухгалтера у районі не було. Під час індивідуальної співбесіди Марія дізналася про можливість започаткування власної справи за сприяння служби зайнятості. Відвідавши інформаційний семінар з підприємницької діяльності, жінка вирішила спробувати себе в бізнесі, а після профдіагностичного тестування остаточно впевнилася у своєму виборі.  »
28.12.2015
Історія успіху: перукар з Волині знайшов роботу за допомогою служби зайнятості
Давид Олексюк - житель селища Іваничі, що на Волині. В дитинстві захоплювався футболом та настільним тенісом, займався судномоделюванням, їздив на риболовлю. Коли перед юнаком постала проблема вибору професії, незважаючи на насмішки друзів, обрав перукарське мистецтво. Закінчивши з відзнакою навчальний заклад і отримавши диплом кваліфікованого робітника за професією "перукар-модельєр", хлопець звернувся до Іваничівського районного центру зайнятості, аби швидше знайти роботу і не втратити здобуті на навчанні навички.  »
22.12.2015
Ми працюємо, щоб працювали Ви!  >>>
Елла Лібанова, академік Що може кожен зробити для себе і для суспільства? Шукати додаткову роботу
Директор Інституту демографії та соціальних досліджень ім. М.В. Птухи НАН України, академік Національної академії наук України Елла Лібанова пояснила Укрінформу, чому в країні низькі зарплати та бідність серед працюючих, і як із цим можна боротися.  »
08.04.2016
Хто потрібен роботодавцеві
«УК» поцікавився у фахівців, чим були показові тенденції на ринку праці торік і чого слід чекати цьогоріч
Нині кожен українець чи не найбільше боїться втратити роботу. Адже вітчизняні ЗМІ періодично повідомлять то про закриття підприємства, то про банкрутство заводу. Непереливки й малому та середньому бізнесу. То чи насправді усе так погано? Чи налаштовані роботодавці лише скорочувати працівників? Чи все-таки є затребувані фахівці, можливо, їх бракує? Які процеси притаманні сучасному ринку праці України: такі, як торік, чи слід чекати нових тенденцій?
Із цими та іншими запитаннями «УК» звернувся до фахівців.  »
25.02.2016
Будущее образования: уроки неопределенности
За последние 35 лет инновации и новые технологии кардинально изменили нашу жизнь. Это стало одной из основных предпосылок для пересмотра системы образования разных стран. Выполняет ли система образования свои основные функции сегодня и какие изменения на подходе? Какое образование нужно молодым, чтобы понимать мир завтрашнего дня? Эти вопросы обсуждали эксперты мирового уровня во второй день Давосского экономического форума.  »
29.01.2016
Розенко: Законопроект про створення Національного агентства зайнятості найближчим часом буде розглянутий Урядом
Робота над законопроектом про створення Національного агентства зайнятості завершена. Він проходить фінальне погодження у міністерствах та інших центральних органах виконавчої влади і найближчим часом буде розглянутий на засіданні Кабінету Міністрів України. Про це в ефірі ТРК "Ера" заявив Міністр соціальної політики України Павло Розенко.
"Ми започаткували процес створення Національного агентства зайнятості, – сказав він. – Для нас важливо не змінити вивіску, а внести новий зміст у нову систему. Це буде активний учасник ринку праці, посередник на ринку праці, агентство, яке надаватиме професійні послуги з працевлаштування, перекваліфікації, перенавчання".  »
16.12.2015
Работа по-новому: в Центрах занятости будут учить вести бизнес и запустят мобильные приложения
Совсем скоро в Украине появится Национальное агентство занятости. Оно придет на смену старой Госслужбе занятости, ликвидацию которой анонсировали в апреле 2014-го. Законопроект о создании Нацагентства почти готов и уже в ближайшие недели отправится в Кабмин, откуда его подадут в ВР. В случае успеха агентство заработает уже с начала следующего года, а к концу 2016 — обещает много новинок.  »
05.10.2015
ЗАКОН УКРАЇНИ Про місцеві вибори
Цей Закон визначає основні засади, організацію і порядок проведення виборів депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, обласних, районних, міських, районних у містах, сільських, селищних рад.  »
01.09.2015
Голова Держслужби зайнятості: Війна скінчиться, прийдуть інвестори і скажуть: нам потрібні робочі руки і світлі голови. А де їх брати?
Голова Державної служби зайнятості Ярослав Кашуба розповів УНІАН, що заважає працевлаштуванню переселенців, навіщо потрібні короткострокові прогнози ринку праці та про намір держустанови об’єднати зусилля з найбільшими інтернет-сервісами пошуку роботи.
Війна на сході України та викликана нею криза провокують зниження економічної активності, що призводить до зростання безробіття. Покращити ситуацію з зайнятістю населення має Національне агентство зайнятості, у яке влада планує трансформувати Державну службу зайнятості України. Про те, коли слід очікувати перших результатів цієї реформи і що саме криється за зміною вивіски, УНІАН поспілкувався з головою Держслужби зайнятості Ярославом Кашубою.  »
31.08.2015
Підвищуємо рівень поінформованості населення
У рамках Дня відкритих дверей для громадян з інвалідністю, що пройшов у Долинському районному центрі зайнятості, відбулася низка інформаційних, консультаційних, профорієнтаційних та інших заходів  »
12.08.2015
Интервью с главой Госслужбы занятости: "Эпоха изобилия" в нашем ведомстве закончилась
Насколько сложно сегодня найти в Украине работу, что делать безработным и какие изменения ждут службу занятости – на эти и другие вопросы в интервью Сегодня.ua ответил глава Государственной службы занятости Ярослав Кашуба  »
10.08.2015
Огляд ЗМІ  >>>
Білорусь - лідер серед країн СНД за низьким рівнем безробіття
Рівень зареєстрованого безробіття в Білорусі - один з найнижчих серед країн СНД. Про це повідомив журналістам перший заступник міністра праці та соціального захисту Білорусі Андрій Лобович.  »
06.01.2016
У Японії зафіксовано рекордно низький рівень безробіття за останні 20 років
Рівень безробіття в третій країні за величиною економіки в світі зменшився на 0,3 відсоткового пункту порівняно з аналогічним періодом минулого року.
Рівень безробіття в Японії несподівано впав на рекордно низький рівень і досяг 3,1%, що стало мінімальним показником за останні 20 років, повідомляє британське видання The Financial Times.  »
27.11.2015
Безробіття в США досягло мінімуму за сім років
Середня погодинна оплата праці в США минулого місяця збільшилася, склавши 25,2 долара.
Рівень безробіття в США знизився з 5,1% до 5%, досягнувши мінімального з 2008 року рівня, свідчать дані Міністерства праці США.
Показник збігся з очікуваннями аналітиків.
При цьому кількість робочих місць у країні збільшилася на 271 тисячу в жовтні, це найбільший приріст в поточному році.
Опитані Bloomberg аналітики чекали зростання на 185 тисяч.  »
10.11.2015
Латвийский безработный в среднем 211 дней не может трудоустроиться
Средний срок пребывания без работы в Латвии составляет 211 дней, или семь месяцев, сообщил во вторник на заседании комиссии Сейма по социальным делам и труду директор департамента рынка труда Министерства благосостояния Имант Липскис. Это на 24 дня или на 10,2 меньше, чем годом ранее.  »
02.11.2015
Безробіття у Фінляндії підскочило в серпні до 8,3%
За даними Центростату, у серпні рівень безробіття склав 8,3%, що майже на відсоток вище, ніж у той же період минулого року. За даними статистики, у серпні в країні налічувалося 222 тис. безробітних, що на 26 тис. більше в порівнянні з серпнем 2014 року, повідомляє служба новин Yle.  »
25.09.2015
Немногим более 62% болгар имеют работу
Коэффициент безработицы в Болгарии за второй квартал 2015 года составил 9,9%, или на 1,5 процентных пункта ниже по сравнению с тем же периодом 2014 года.  »
17.08.2015
Уровень безработицы в Великобритании остался без изменений
Число безработных в стране составило 1,852 миллиона человек, сократившись на 221 тысячу по сравнению с аналогичным периодом прошлого года.
Безработица в Великобритании за апрель-июнь 2015 года составила 5,6%, не изменившись по сравнению с показателем марта-мая, свидетельствуют данные Бюро национальной статистики (ONS)  »
13.08.2015
В Черногории в августе выросло число безработных
Бюро по трудоустройству Черногории сообщило, что с начала августа численность зарегистрированных безработных в стране выросло на 0,7%.
Таким образом уровень безработицы составил 13,65%  »
12.08.2015
Рівень безробіття молоді в Німеччині найнижчий серед країн ЄС
Безробіття в Німеччині серед молоді - до 8 відсотків. В середньому по ЄС ця цифра первищує 22 відсотки.
У Німеччині найнижчий рівень безробіття серед молоді, порівняно з іншими країнами Євросоюзу. Про це повідомляє Федеральне статистичне відомство Німеччини  »
12.08.2015
Безробіття у світі  >>>
Новини з Веб-сайтів РегЦЗ
11.03.2016
"Під одним дахом" під відлуння великого Кобзаря
Чергова зустріч "Під одним дахом" в Артемівському МЦЗ відбулася в день відзначення річниці з дня народження Тараса Шевченка (Донецький ОЦЗ)
далi »
11.03.2016
Максимум зусиль на мінімізацію наслідків масового вивільнення
Нещодавно фахівці Волноваського РЦЗ проводили превентивний захід для співробітників СП ПАТ "ММК імені Ілліча" "Хіміко-металургійна фабрика", вивільнення яких заплановане адміністрацією підприємства. Учасниками заходу стали майже 400 осіб (Донецький ОЦЗ)
далi »
11.03.2016
Запроваджуємо нові механізми комунікації з роботодавцями
На початку березня 2016 року в Артемівському МЦЗ пройшов міні-ярмарок вакансій з підбору персоналу для Дебальцевського професійно-технічного училища. Вперше спілкування шукачів роботи з роботодавцем проводилось дистанційно у відеорежимі за допомогою Skype-зв'язку (Донецький ОЦЗ)
далi »
11.03.2016
Партнерство з роботодавцями - основний пріоритет роботи служби зайнятості
У Криворізькому МЦЗ відбувся семінар з роботодавцями міста на тему: "Аналіз змін у законодавстві, що стосуються відповідальності роботодавців та можливості заощадити кошти" (Дніпропетровський ОЦЗ)
далi »
11.03.2016
Нові підходи у роботі
Співпраця з органами влади та роботодавцями, впровадження нових підходів щодо повернення шукачів роботи до активної зайнятості, розвиток комунікацій між учасниками ринку праці - такі питання обговорили представники органів місцевого самоврядування на засіданні круглого столу, що відбувся у Тернівському МЦЗ (Дніпропетровський ОЦЗ)
далi »
Опитування
Яка інформація вас найбільше цікавить на сайті Державної служби зайнятості?
послуги щодо працевлаштування;
безкоштовне професійне навчання;
як відкрити власну справу;
отримання допомоги по безробіттю;
пошук кваліфікованих працівників;
інформація для учасників АТО та переселенців;
законодавство у сфері зайнятості;
новини служби зайнятості;
статистична інформація;
інше.
Проголосувати Проголосувати
Результат опитування Проголосувати