23 квiтня 2014
На головну Що нового? Карта порталу Робота в Україні
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук
Логін
Пароль
Увійти  

banertrud.gif


Рівень безробіття: два показники - два поняття

Описание: Описание: Описание: Описание: Описание: Описание: Описание: Описание: Описание: C:\Documents and Settings\portal1\Рабочий стол\publishing.jpg

„Рівень зареєстрованого безробіття” – це питома вага громадян, зареєстрованих у державній службі зайнятості як безробітні, серед чисельності населення працездатного віку, а „рівень безробіття (за методологією МОП)” – це загальна чисельність безробітних, які перебувають у пошуках роботи, в тому числі за допомогою державної служби зайнятості.

Детальніше >>


Інформація для кримчан
ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ГРОМАДЯН, ЯКІ ПРИЇХАЛИ З АВТОНОМНОЇ РЕСПУБЛІКИ КРИМ ТА МІСТА СЕВАСТОПОЛЬ
Державна служба зайнятостi готова сприяти працевлаштуванню громадян, якi приїхали з АР Крим та м. Севастополь »
Новини
Про Звернення сторін соціального діалогу
Звернення сторін соціального діалогу на національному рівні щодо необхідності підвищення ефективності колективно-договірного регулювання трудових відносин »
ДЕРЖАВНА СЛУЖБА ЗАЙНЯТОСТІ ПРОДОВЖУЄ ПРАЦЮВАТИ
22.04.2014
У зв’язку з численними зверненнями ЗМІ щодо ліквідації державної служби зайнятості, Державний центр зайнятості вважає за потрібне надати роз’яснення »
Отримай робітничу професію та будь затребуваним
22.04.2014
В Олександрівському районі відбувся масовий профорієнтаційний захід - Ярмарок робітничих професій, що проводився з метою популяризації та відновлення престижу робітничих професій »
Зі святом Світлого Христового Воскресіння вітає директор Державного центру зайнятості Юрій Харченко
18.04.2014
Сердечно бажаю, щоб переможний дух пасхальної радості і надалі супроводжували Вас і Вашу родину, давав сили, енергію, наснагу для добрих і корисних справ на процвітання нашої рідної України! »
Про забезпечення системної роботи щодо надання якісних соцпослуг
18.04.2014
У Хмельницькому обласному центрі зайнятості 15 квітня поточного року відбулася підсумкова нарада ОСЗ за участю керівного складу обласного та директорів базових центрів зайнятості »
Огляд ЗМІ
Мінсоцполітики: На Урядову гарячу лінію вже звернулося майже 3 тис. кримчан
22.04.2014
Кількість громадян з Криму та міста Севастополя, які бажають переселитися на материкову територію України, постійно збільшується. Зокрема, на гарячу лінію урядового контактного центру вже надійшло близько 3-х тисяч звернень від кримчан. Про це повідомив заступник Міністра соціальної політики - керівник апарату Віктор Іванкевич на експертній зустрічі щодо соціального захисту переселенців з Криму »
Для переселенців з Криму роботу знайдуть
22.04.2014
Тільки-но стало зрозумілим, що з Криму на континентальну Україну переїжджатимуть люди, як у містах і областях почали організовувати відповідні штаби. Першим регіоном, який запросив до себе кримчан, була Львівщина. Саме вона показала, що цією роботою потрібно займатись »
На Прикарпатті легалізували понад 400 тисяч гривень заробітної плати
22.04.2014
У департаменті соціальної політики облдержадміністрації провели засідання постійно діючої робочої групи з питань детінізації доходів та відносин у сфері зайнятості населення »
Безробіття у світі
Безробіття в Швеції
22.04.2014
У минулому році в Швеції без роботи більше року була приблизно одна людина з п'яти (тобто близько 20%), тоді як середній рівень по країнах Євросоюзу - 47,5% »
повідомлення
"Гаряча" лінія
Консультації фахівців
Роз'яснення положень нового Закону України "Про зайнятість населення" надають фахiвцi Державного центру зайнятостi  »
Роз'яснення з питань наявності у суб’єктів господарювання ліцензій на провадження господарської діяльності з працевлаштування на роботу за кордоном  »
Новини соціальної сфери
Інститут підготовки кадрів державної служби зайнятості України
"Працевлаштування людей з інвалідністю"
Проект Міжнародної організації з міграції
Калькулятор розрахунку допомоги по безробіттю
Портал нового покоління
Опитування
Мета Вашого звернення до служби зайнятості?
пошук роботи;
підбір працівника;
отримання матеріального забезпечення;
перенавчання або підвищення кваліфікації;
отримання консультації з організації власної справи;
отримання компенсації роботодавцю в розмірі єдиного внеску;
отримання консультації з питань законодавства у сфері зайнятості.
Проголосувати Проголосувати
Результат опитування Проголосувати

Новини з Веб-сайтів РегЦЗ
23.04.2014
Дбаючи про працевлаштування молоді
Упродовж І кварталу 2014 року соціальними послугами обласної служби зайнятості скористалися 5958 безробітних осіб віком до 35 років (Чернівецький ОЦЗ)
далi »
23.04.2014
І далі подорожуємо у світ професій..
У Старокостянтинівському міськрайонному центрі зайнятості відбувся профорієнтаційний брейн-ринг "Подорож у світ професій" (Хмельницький ОЦЗ)
далi »
23.04.2014
День кар'єри працівників сфери побуту
В Сумській спеціалізованій школі І-ІІІ ступеня № 2 ім. Д. Косаренка відбувся інформаційний масовий захід - День кар'єри, організатором якого виступив Сумський міський центр зайнятості (Сумський ОЦЗ)
далi »
23.04.2014
З робітничою професією в майбутнє
Ленінський районний центр зайнятості у рамках співпраці з Миколаївським професійним промисловим ліцеєм провели День відкритих дверей, на який завітали учні десяти шкіл Ленінського району - більше 150 осіб (Миколаївський ОЦЗ)
далi »
23.04.2014
Чужої біди не буває
На Львівщину продовжують прибувати мешканці АР Крим, м. Севастополя та південно-східних областей України, котрі були вимушені покинути рідні домівки. Станом на 17 квітня п. р. 60 осіб виявили бажання скористатися посередництвом служби зайнятості з метою пошуку роботи (Львівський ОЦЗ)
далi »
23.04.2014
Допомога переселенцям з АР Крим та м. Севастополь
В смт. Велика Димерка Броварського району в гуртожитку ФГ "Журавушка" проживає 9 сімей, що прибули із АР Крим та м. Севастополь (Київський ОЦЗ)
далi »
23.04.2014
Зв'язок між навчальним закладом та роботодавцем
Асоціація Укрлегпром провела перший ярмарок вакансій підприємств галузі на території Київського національного університету технології та дизайну (Київський МЦЗ)
далi »
23.04.2014
Ярмарок професій на базі Виноградівського ВПУ 34
Формування психологічної готовності особистості до усвідомленого вибору професії сьогодні є не тільки гострою необхідністю, але й багаторічним і складним процесом (Закарпатський ОЦЗ)
далi »
23.04.2014
Не помилитися у виборі майбутньої професії
Спеціалісти Донецького міського центру зайнятості проводили ярмарок професій служби зайнятості для молоді "Крок на зустріч професії" (Донецький ОЦЗ)
далi »
23.04.2014
Ярмарок професій у Володарському
Нещодавно Володарському районному центрі зайнятості був проведений ярмарок професій та послуг для випускників (Донецький ОЦЗ)
далi »