31 серпня 2015
Про ДСЗ Про правління Фонду Прес-центр Нормативно-правова база Статистична інформація Доступ до публічної інформації Державні закупівлі
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук
Логін
Пароль
Увійти  
  • Новини
  • Ми працюємо, щоб працювали Ви!
  • Огляд ЗМІ
  • Безробіття у світі
Шановні кримчани, мешканці східних областей України! Державна служба зайнятості готова сприяти Вашому працевлаштуванню!
У центрах зайнятості Вам допоможуть:
- знайти роботу - тимчасову або постійну;
- взяти участь у громадських або інших роботах тимчасового характеру;
- пройти професійну підготовку, перепідготовку або підвищити свою кваліфікацію;
- отримати статус безробітного та матеріальну допомогу на випадок безробіття.  »
На Полтавщині відбувся семінар стосовно адаптації інвалідів у суспільство та повернення їх до трудової діяльності
27 серпня 2015 року в приміщенні ІКЦ ДСЗ на базі Полтавського обласного центру зайнятості пройшов регіональний навчально-практичний семінар "Участь ГОІ у здійсненні державного архітектурно-будівельного контролю за дотриманням вимог щодо забезпечення безперешкодного доступу людей з обмеженими фізичними можливостями до об'єктів житлового та громадського призначення".  »
28.08.2015
Служба зайнятості разом з Німецьким товариством міжнародного співробітництва GIZ допомагають переселенцям
26 серпня на базі Інформаційно-консультаційного центру пройшла робоча зустріч представників Дніпропетровської обласної служби зайнятості, Лівобережного районного центру зайнятості та експертів Німецького товариства міжнародного співробітництва GIZ.  »
27.08.2015
Близько 100 демобілізованих учасників АТО на Вінниччині ознайомились із сервісами служби зайнятості
Учасники АТО після усього пережитого на війні потребують посиленої підтримки та допомоги не лише з боку рідних та близьких, а й від державних органів.
Днями в районному Будинку культури смт. Крижопіль Вінницької області відбулася урочиста зустріч з 73 демобілізованими учасниками бойових дій на Сході України та членами їх сімей. Мета заходу - гідне вшанування учасників АТО, які повернулися з зони конфлікту та ознайомлення військовослужбовців з особливостями роботи районних управлінь, служб, дотичних організацій щодо надання інформаційно-консультативних, соціально-економічних, психологічних та медичних послуг.  »
27.08.2015
Про актуальні вакансії в Луцьку можна дізнатися під час екскурсії містом
22 серпня Луцький міський центр зайнятості організував екскурсію містом на тролейбусі для демобілізованих військовослужбовців та членів їхніх сімей, під час якої були презентовані найбільші роботодавці.

Упродовж однієї години, курсуючи на тролейбусі вулицями міста, екскурсовод Олена Кобріна розповідала присутнім про промислові підприємства міста, банківську сферу, освітні та медичні заклади, які знаходяться по маршруту. У цікавій та доступній формі учасники заходу дізнались про історію виникнення підприємств, напрямки їхньої діяльності та перспективи розвитку, розмір заробітної плати працівників, професії, затребувані на ринку праці, навчальні заклади, де можна здобути освіту для актуальних у Луцьку професій.  »
26.08.2015
Питання працевлаштування інвалідів та учасників АТО - пріоритетні для Вінницької обласної служби зайнятості
20 серпня 2015 року у Вінницькому обласному центрі зайнятості відбулося засідання круглого столу на тему працевлаштування та інтеграції інвалідів та учасників АТО в суспільство та презентація проекту реформування служби зайнятості.
Відкрив засідання директор обласного центру зайнятості Анатолій Олійник.  »
26.08.2015
"День відкритих дверей" на ПАТ "АрселорМіттал Кривий Ріг"
З метою укомплектування підприємства персоналом, вивчення перспективного попиту на робочу силу, забезпечення професійної орієнтації учнівської молоді та формування позитивного ставлення до робітничих професій Криворізьким міським центром зайнятості було проведено "День відкритих дверей роботодавця" на ПАТ "АрселорМіттал Кривий Ріг"
У заході взяло участь близько 100 чоловік: шукачі роботи, учні старших класів та студенти вищих навчальних закладів Кривого Рогу.  »
26.08.2015
Бізнес підтримує реформування сфери зайнятості в Україні
25 серпня 2015 року у Торгово-промисловій палаті України відбувся круглий стіл на тему: "Реформування державного управління у сфері зайнятості населення та соціального страхування на випадок безробіття". У публічному обговоренні нового законодавства щодо реформування сфери зайнятості та ринку праці свої пропозиції висловили представники влади, бізнесу, експертних кіл та громадськості  »
25.08.2015
День відкритих дверей на ПСП "Приморський" у Запорізькій області
Нещодавно був проведений День відкритих дверей на ПСП "Приморський", метою якого було ознайомлення безробітних зі специфікою роботи підприємства та інформування присутніх про можливість здобуття професій, актуальних на даному підприємстві.  »
25.08.2015
Новини  >>>
Служба зайнятості допомагає відкривати бізнес переселенцям
Служба занятості надіє можливість людині розпочати нове успішне життя, даючи змогу безробітним скористатися правом на отримання одноразової виплати допомоги по безробіттю для відкриття власної справи.  »
27.08.2015
Центр зайнятості міста Орджонікідзе допомагає переселенцям
Коли у місті Орджонікідзе Дніпропетровської області з'явились перші переселенці зі сходу, фахівці міського центру зайнятості спільно з іншими соціальними структурами долучилися до вирішення їх проблем.
У лютому 2015 року до центру зайнятості звернулась жителька Донецької області Олена Толмачова. Вона опинилась у складній життєвій ситуації, адже у свої 23 роки вимушена була виїхати з рідної Авдіївки та разом із братом - інвалідом з дитинства, змінити місце проживання.  »
26.08.2015
Історії успіху. Роботу знайти просто
Хто шукає змін та хоче знайти себе – не боїться труднощів і робить крок на зустріч долі. Саме такою людиною виявився Чінгіз Камінський, який за сприянням Ківерцівського районного центру зайнятості реалізував себе як приватний підприємець.  »
17.08.2015
Активізуємо зусилля в період пошуку роботи
Нещодавно в Любарському районному центрі зайнятості відбувся тренінг "Сучасний підхід до пошуку роботи" за участю 30 осіб, які перебувають на обліку в районному центрі зайнятості та мають статус безробітного. Тема даного семінару на сьогодні в районі дуже актуальна, адже саме зараз роботодавець, який звертається до центру зайнятості з метою укомплектування актуальної вакансії, вимоги ставить до працівника високі  »
10.08.2015
Виїзні акції - крок назустріч шукачам роботи
Городенківський районний центр зайнятості продовжує інформаційно-роз'яснювальну роботу із жителями сільської місцевості  »
04.08.2015
"Головне те, що я відчуваю себе потрібним людям"
Маючи освіту взуттьовика, Олександр тривалий час працював у Територіальному центрі надання соціальних послуг у Миколаївській області. У зв'язку з сімейними обставинами чоловікові довелося переїхати на Кіровоградщину. "Незважаючи на всі життєві обставини, я розумів, що потрібно шукати роботу, адже для утримання сім'ї необхідні кошти. Тому питання працевлаштування стало для мене першочерговим", - розповідає пан Олександр.  »
27.07.2015
Працевлаштування людей з особливими потребами: з турботою про кожного
Забезпечення конкурентоспроможності людини з інвалідністю на ринку праці, її подальше працевлаштування - належать до питань підвищеної уваги служби зайнятості. З метою реалізації творчих і виробничих здібностей інвалідів та з урахуванням індивідуальних програм реабілітації забезпечується право таких людей на навчання та працю  »
09.07.2015
Власна справа - шанс змінити життя на краще!
Оксана Л., отримавши повну вищу освіту в Одеському державному економічному університеті за спеціальністю "Фінанси" та кваліфікацією економіст, працювала економістом у банківській сфері міста і гадки не мала, що колись стане підприємцем. Але сталося так, що жінка втратила роботу і звернулася до Одеського міського центру зайнятості.  »
08.07.2015
Невигадана історія вдалого працевлаштування донеччанки
Сьогодні мирне життя Ірини Назіної із Донецька згадується як казка. Але ця казка із щасливим життям, люблячим чоловіком, бажаним сином, гарною роботою для Ірини набрала несподіваного сюжету, коли одного дня через загрозу життю необхідно було терміново залишати рідне місто.
Вчитель за освітою, під час бойових дій Ірина змушена була із сином переїхати в Красноармійськ до родичів. До центру зайнятості ніколи в житті не зверталася, але дослухавшись порад родичів та знайомих, жінка таки зібрала наявні документи і пішла до міського центру зайнятості.  »
01.07.2015
Ми працюємо, щоб працювали Ви!  >>>
Підвищуємо рівень поінформованості населення
У рамках Дня відкритих дверей для громадян з інвалідністю, що пройшов у Долинському районному центрі зайнятості, відбулася низка інформаційних, консультаційних, профорієнтаційних та інших заходів  »
12.08.2015
Интервью с главой Госслужбы занятости: "Эпоха изобилия" в нашем ведомстве закончилась
Насколько сложно сегодня найти в Украине работу, что делать безработным и какие изменения ждут службу занятости – на эти и другие вопросы в интервью Сегодня.ua ответил глава Государственной службы занятости Ярослав Кашуба  »
10.08.2015
КАК НАЙТИ РАБОТУ, ЕСЛИ ВАМ ЗА 50?..
Одной из приоритетных задач, очерченных ЮНЕСКО, признано образование взрослых. Именно способность человека подхватывать тенденции времени, осваивать новые технологии, совершенствовать себя и свои навыки свидетельствует о высоком профессионализме и гарантирует успех на протяжении всего жизненного пути. Повышение профессиональной компетенции особенно затребовано на фоне проблемы, актуальной в нашем обществе, а именно - трудоустройство людей старше 50 лет  »
04.08.2015
"РЫНОК ТРУДА УКРАИНЫ: ЕВРОПЕЙСКОЕ ИЗМЕРЕНИЕ"
Масштабная международная конференция "Рынок труда Украины: европейское измерение", которая состоялась в Киеве в конце июня по инициативе службы занятости, привлекла внимание общественности и СМИ и имела широкий общественный резонанс  »
04.08.2015
У Вінниці розробляли нові методи роботи Всеукраїнської служби зайнятості
29 та 30 липня у Вінницькому обласному центрі зайнятості проходила розширена нарада державної служби зайнятості. На нараді підбивали підсумки діяльності державної служби зайнятості за січень - червень поточного року та обговорювали нові форми та методи роботи з населенням і роботодавцями  »
30.07.2015
Про особливості працевлаштування молоді говорили на дні відкритих дверей у Кременці
На базі державного підприємства "Кременецьке управління з постачання та реалізації газу" відбувся День відкритих дверей на тему: "Особливості працевлаштування молоді" за участю районного центру зайнятості  »
28.07.2015
На Кіровоградщині почав працювати перший в області консалтинговий центр
На етапі модернізації державної служби зайнятості важливої ролі набуває інформаційно-роз`яснювальна робота щодо впровадження у діяльність служби зайнятості проектів та інновацій, покликаних зробити її послуги ближчими до шукачів роботи й роботодавців. До таких нововведень передусім належить створення на базі центрів зайнятості консалтингових центрів, діяльність яких спрямована на надання комплексної допомоги підприємцям-початківцям із числа колишніх безробітних у напрямку ведення бізнесу. Так, на базі Кіровоградського міськрайонного центру зайнятості, розпочав свою діяльність перший в області консалтинговий центр  »
28.07.2015
У Кіровоградському міськрайонному центрі зайнятості проведено День відкритих дверей
У Кіровоградському міськрайонному центрі зайнятості проведено День відкритих дверей, у рамках якого відбулася низка інформаційно-довідкових та консультаційних заходів, а саме: семінари із загальних питань зайнятості населення та стану ринку праці, "Як розпочати свій бізнес?", "Легальна зайнятість", ярмарок вакансій та послуг служби зайнятості  »
28.07.2015
В. Костриця: Нове Національне агентство буде докорінно відрізнятися від Центру зайнятості
З 1 січня 2016 року Державний Центр зайнятості припиняє своє існування. Замість нього почне роботу Національне агентство з зайнятості, яке буде докорінно відрізнятися від колишньої структури. Кореспондент ГолосUA поспілкувався з одним із авторів законопроекту про створення агентства, професором кафедри Інституту підготовки кадрів державної служби зайнятості України Василем Кострицею, і дізнався, як працюватиме нова структура і чи збережуть допомогу безробітним (публікується російською мовою)  »
24.07.2015
Огляд ЗМІ  >>>
Немногим более 62% болгар имеют работу
Коэффициент безработицы в Болгарии за второй квартал 2015 года составил 9,9%, или на 1,5 процентных пункта ниже по сравнению с тем же периодом 2014 года.  »
17.08.2015
Уровень безработицы в Великобритании остался без изменений
Число безработных в стране составило 1,852 миллиона человек, сократившись на 221 тысячу по сравнению с аналогичным периодом прошлого года.
Безработица в Великобритании за апрель-июнь 2015 года составила 5,6%, не изменившись по сравнению с показателем марта-мая, свидетельствуют данные Бюро национальной статистики (ONS)  »
13.08.2015
В Черногории в августе выросло число безработных
Бюро по трудоустройству Черногории сообщило, что с начала августа численность зарегистрированных безработных в стране выросло на 0,7%.
Таким образом уровень безработицы составил 13,65%  »
12.08.2015
Рівень безробіття молоді в Німеччині найнижчий серед країн ЄС
Безробіття в Німеччині серед молоді - до 8 відсотків. В середньому по ЄС ця цифра первищує 22 відсотки.
У Німеччині найнижчий рівень безробіття серед молоді, порівняно з іншими країнами Євросоюзу. Про це повідомляє Федеральне статистичне відомство Німеччини  »
12.08.2015
В июле зарегистрированная безработица в Эстонии осталась на уровне 4,1%
В июле уровень зарегистрированной безработицы в Эстонии по сравнению с июнем не изменился, оставшись на отметке в 4,1%.
Такие данные в понедельник, 10 августа, обнародовала Касса по безработице, отметив, что в конце прошлого месяца в стране было зарегистрировано 26 002 безработных или 4,1% трудоспособного населения от 16 лет до пенсионного возраста  »
11.08.2015
Конкуренция на рынке труда в Беларуси увеличилась в четыре раза. Самые востребованные вакансии - врач и медсестра
На белорусских биржах труда - небывалый ажиотаж: количество безработных растет с каждым месяцем. По статистике только за первые полгода 136,5 тыс. белорусов обратились за помощью в поиске работы. Сложнее всего устроиться в Брестской и Витебской областях  »
11.08.2015
В Молдове количество безработных в 4 раза превышает вакансии
К началу текущего года на учете состояло порядка 22 тысяч безработных, при этом более половины из них - женщины.
В Молдове на каждое вакантное место приходится четыре кандидата. Таковы средние показатели, предоставленные в Национальном агентстве занятости населения  »
10.08.2015
Количество безработных в Испании уменьшилось на 74.028 человек в июле
Рынок труда Испании продолжает восстанавливаться. Количество безработных зарегистрированных в государственной службе занятости в июле сократилось на 74.028 человек. Это самое большое снижение, в этом месяце, начиная с 1998 года. Общее количество безработных в Испании на сегодняшний день составляет 4.046.276  »
05.08.2015
Безработица в июне выросла до 5.2%
По данным Службы трудоустройства, в июне в Израиле в отделениях Службы был зарегистрирован 198,871 безработный. Это на 0.6% меньше, чем в мае нынешнего года  »
04.08.2015
Безробіття у світі  >>>
Новини з Веб-сайтів РегЦЗ
28.08.2015
День відкритих дверей на ТОВ "Завод "Атонмаш"
Фахівці Красилівського РЦЗ організували у серпні 2015 року День відкритих дверей на виробництві одного із ринкоутворюючих підприємств району ТОВ "Завод "Атонмаш" (Хмельницький ОЦЗ)
далi »
28.08.2015
ВІДБУВСЯ ВИЇЗНИЙ СМІНАР-НАВЧАННЯ ДЛЯ ТЕХНОЛОГІВ-ОРГАНІЗАТОРІВ БЦЗ
27 серпня відбувся виїзний семінар-навчання на тему "Організація роботи центру зайнятості відповідно до рекомендацій щодо обслуговування населення та роботодавців фахівцями служби зайнятості" (Чернігівський ОЦЗ)
далi »
28.08.2015
ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ ЦЕНТРУ ЗАЙНЯТОСТІ З ПИТАНЬ ПІДПРИЄМНИЦТВА
27 cерпня фахівці Бобровицького РЦЗ провели День відкритих дверей (Чернігівський ОЦЗ)
далi »
28.08.2015
СЛУЖБА ЗАЙНЯТОСТІ ДЛЯ РОБОТОДАВЦІВ НАДІЙНИЙ ПАРТНЕР
Співпраця з роботодавцями - пріоритетний напрям діяльності Куликівського РЦЗ (Чернігівський ОЦЗ)
далi »
28.08.2015
ПРАЦЮВАВ ВИЇЗНИЙ МОБІЛЬНИЙ ПУНКТ ЦЕНТРУ ЗАЙНЯТОСТІ
25 серпня з метою наближення послуг служби зайнятості до населення фахівці Менського РЦЗ провели виїзну акцію на центральній площі міста (Чернігівський ОЦЗ)
далi »
Опитування
Мета Вашого звернення до служби зайнятості?
пошук роботи;
підбір працівника;
отримання матеріального забезпечення;
перенавчання або підвищення кваліфікації;
отримання консультації з організації власної справи;
отримання компенсації роботодавцю в розмірі єдиного внеску;
отримання консультації з питань законодавства у сфері зайнятості.
Проголосувати Проголосувати
Результат опитування Проголосувати