28 сiчня 2015
На головну Що нового? Карта порталу Робота в Україні
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук
Логін
Пароль
Увійти  


banertrud.gif


Описание: Описание: Описание: Описание: Описание: Описание: Описание: Описание: Описание: C:\Documents and Settings\portal1\Рабочий стол\publishing.jpg

 

Інформація для громадян, які перемістилися з АР Крим, Севастополя та східних регіонів України

Шановні кримчани, мешканці східних областей України! Державна служба зайнятості готова сприяти Вашому працевлаштуванню!

 

 

Детальніше >>


Новини
Міністр соціальної політики відзначив Івано-Франківщину
27.01.2015
В Івано-Франківській області на належному рівні вирішуються питання соціального характеру. Про це сказав міністр соціальної політики України Павло Розенко, зустрічаючись з керівництвом облдержадміністрації, обласної ради та профспілок »
"Ми за легальну зайнятість"
27.01.2015
"Ми за легальну зайнятість" - під таким гаслом на торговельному майданчику "Світанок", що у м. Світловодськ, пройшов заздалегідь спланований міськрайонним центром зайнятості флешмоб для мешканців міста й району. В акції взяли участь співорганізатори - представники управління Пенсійного Фонду України в місті Світловодськ та районі, управління соціального захисту населення Світловодської міської ради та інші соціальні партнери »
Зустріч-бесіда "Інформуємо. Консультуємо. Допомагаємо"
27.01.2015
Чернівецьким міським центром зайнятості активно проводиться робота щодо підтримки вимушених переселенців із зони проведення антитерористичної операції та тимчасово окупованої території. З метою надання інформації вимушеним переселенцям, у приміщенні центру відбулася зустріч-бесіда за участю представників Департаменту соціального захисту населення Чернівецької обласної державної адміністрації, Центру соціальної служби для сім'ї, дітей та молоді та Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Чернівецькій області »
Відбулося чергове засідання регіонального штабу по роботі з вимушеними переселенцями
27.01.2015
23 січня в приміщенні народного дому "Просвіта" відбулося засідання регіонального штабу з питань соціального забезпечення громадян України, які переміщаються з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції, під головуванням керівника регіонального штабу - заступника начальника управління ДСНС в Івано-Франківській області В.Пачківа. У засіданні взяв участь перший заступник директора Івано-Франківського обласного центру зайнятості Т.Басюга »
Готується проект бюджету страхового фонду на випадок безробіття
27.01.2015
Обговоренню проекту бюджету Фонду загальнообов'язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття на 2015 рік була присвячена погоджувальна нарада, яка відбулась 26 січня 2015 року за участі заступника голови правління Фонду, заступника Міністра соціальної політики Віктора Іванкевича та виконуючого обов'язки директора Державного центру зайнятості Ярослава Кашуби »
Огляд ЗМІ
Переселенці можуть отримати дублікат трудової книжки за новим місцем роботи
27.01.2015
Державна податкова інспекція у м. Черкасах доводить до відома тимчасових переселенців зі Сходу України та Криму про внесення у вересні та жовтні 2014 року змін до наказу від 29 липня 1993 р. № 58 "Про затвердження Інструкції про порядок ведення трудових книжок працівників" »
Маскувальні костюми для воїнів шиють слухачки курсів
27.01.2015
Допомогу бійцям, які воюють у зоні АТО, надають слухачі, які навчаються у Рівненському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості. Маскувальні костюми для вояків пошили слухачки групи кравців, які опановують швейну справу в Олександрійському відділенні РЦПТО ДСЗ »
Позитивні та проблемні явища в працевлаштуванні інвалідів
26.01.2015
Фрунзівський районний центр зайнятості підбив підсумки роботи з надання послуг особам з інвалідністю. Протягом 2014 року до центру зайнятості звернулось значно більше людей з особливими потребами в порівнянні із попередніми роками. Після отримання консультаційних послуг 24 особи виявили бажання шукати роботу за сприянням служби зайнятості, 14 із них працевлаштовано »
Двадцятеро безробітних з Корсунщини навчаються на електрогазозаврника безкоштовно
26.01.2015
Сьогодні певна кількість підприємств Корсунщини відчуває потребу в кваліфікованих робітниках, якість підготовки яких відповідає вимогам виробництва. Враховуючи ситуацію на ринку праці, Корсунь-Шевченківський районний центр зайнятості оперативно організовує навчання безробітних, у порівняно короткі терміни, на замовлення роботодавців »
Експерти назвали 25 кращих професій 2015 року
26.01.2015
Вибір професії для кожного є особистою справою. І сьогодні не існує "найкращої роботи в світі", яка влаштувала б усіх. Тим не менш, список найкращих професій демонструє, які критерії роблять роботу найкращою: висока зарплата, баланс роботи та особистого життя, хороші перспективи працевлаштування. Пропонуємо ознайомитися з рейтингом найкращих професій цього року, які склав U.S.News »
Безробіття у світі
Рівень безробіття на Тайвані досяг найнижчого рівня за останні сім років
27.01.2015
Статистичне відомство Тайваню 22 січня оголосило, що в 2014 році на острові в середньому було 457 тис безробітних, у річному обчисленні показник знизився на 21 тис. осіб. Середній рівень безробіття склав 3,96%, що стало найнижчим показником за останні сім років »
повідомлення
ІНФОРМАЦІЯ для громадян,які приїхали з Автономної Республіки Крим, міста Севастополь, Донецької та Луганської області
"Гаряча" лінія
ЗАХИСТИ КРАЇНУ! ПІДТРИМАЙ УКРАЇНСЬКУ АРМІЮ!
УВАГА! ПОТРІБНА ДОПОМОГА!
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ МЕДИЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ
Консультації фахівців
Роз'яснення положень Закону України "Про зайнятість населення" надають фахiвцi Державного центру зайнятостi  »
Роз'яснення з питань наявності у суб’єктів господарювання ліцензій на провадження господарської діяльності з працевлаштування на роботу за кордоном  »
Рівень безробіття: два показники - два поняття
Інститут підготовки кадрів державної служби зайнятості України
Працевлаштування людей з інвалідністю
Проект Міжнародної організації з міграції
Калькулятор розрахунку допомоги по безробіттю
Портал нового покоління
Опитування
Мета Вашого звернення до служби зайнятості?
пошук роботи;
підбір працівника;
отримання матеріального забезпечення;
перенавчання або підвищення кваліфікації;
отримання консультації з організації власної справи;
отримання компенсації роботодавцю в розмірі єдиного внеску;
отримання консультації з питань законодавства у сфері зайнятості.
Проголосувати Проголосувати
Результат опитування Проголосувати

Новини з Веб-сайтів РегЦЗ
27.01.2015
Акцентуємо увагу на зайнятості найвразливіших категорій населення
Для керівників і представників кадрових служб підприємств, організацій та установ Славутчини фахівці Славутського міськрайонного центру зайнятості провели навчальний семінар (Хмельницький ОЦЗ)
далi »
27.01.2015
Маскувальні костюми для воїнів шиють слухачки курсів
Допомогу бійцям, які воюють у зоні АТО, продовжують надавати у Рівненському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості (Рівненський ОЦЗ)
далi »
27.01.2015
Актуальна професія - перший крок до успіху
Професійне навчання безробітних - активна форма сприяння працевлаштуванню незайнятого населення і один з основних напрямів діяльності Одеського міського центру зайнятості (Одеський ОЦЗ)
далi »
27.01.2015
Не станемо байдужими
Під головуванням заступника губернатора С.Калинчука, відбулося чергове засідання регіонального штабу з питань соціального забезпечення внутрішньо переміщених осіб (Одеський ОЦЗ)
далi »
27.01.2015
Конструктивна розмова
23 січня у Центральному районному центрі зайнятості м.Миколаєва відбувся семінар для роботодавців на тему: "Ваучер - можливість перепідготовки або підвищення кваліфікації працівників. Механізм видачі ваучерів" (Миколаївський ОЦЗ)
далi »
27.01.2015
Відповідальна координація діяльності
Минулого тижня директор Миколаївського районного центру зайнятості О.Атаманська виступила з доповіддю з питань, що належать компетенції центру зайнятості, на засіданні робочої групи управління соціального захисту населення райдержадміністрації (Миколаївський ОЦЗ)
далi »
27.01.2015
Ініціюємо зміни, підтримуємо реформи, закликаємо до чесної праці
У період реформ, які охопили всю країну, служба зайнятості зобов'язана змінити стратегію та тактику роботи, передусім, у частині витрат страхових коштів Не тільки з точки зору ощадного їх витрачання, але й щодо напрямів використання (Львівський ОЦЗ)
далi »
27.01.2015
Вибору професії - особлива увага
Близько 50-и учнів Докучаєвської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів стали учасниками профорієнтаційної акції, змістом якої є популяризація робітничих професій (Кіровоградський ОЦЗ)
далi »
27.01.2015
Роз'яснення та поради за круглим столом
За ініціативою Житомирського міського центру зайнятості відбулося засідання круглого столу з питань реформування загальнообов'язкового державного соціального страхування та легалізацію фонду оплати праці (Житомирський ОЦЗ)
далi »
27.01.2015
Тимчасова зайнятість безробітних П'ятихатського краю
Завдяки тісній співпраці П'ятихатської районної служби зайнятості з органами місцевого самоврядування та роботодавцями у 2014 році тимчасовою роботою було забезпечено 820 осіб з числа безробітних (Дніпропетровський ОЦЗ)
далi »
27.01.2015
Працевлаштування соціально незахищених громадян
Фахівці Павлоградського міськрайонного центру зайнятості провели семінар з роботодавцями Павлоградського краю, де обговорили можливості та переваги щодо працевлаштування громадян, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню (Дніпропетровський ОЦЗ)
далi »