26 липня 2016
Про ДСЗ Про правління Фонду Прес-центр Нормативно-правова база Статистична інформація Доступ до публічної інформації Державні закупівлі
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук
Логін
Пароль
Увійти  
  • Новини
  • Ми працюємо, щоб працювали Ви!
  • Огляд ЗМІ
  • Безробіття у світі
Шановні кримчани, мешканці східних областей України! Державна служба зайнятості готова сприяти Вашому працевлаштуванню!
У центрах зайнятості Вам допоможуть:
- знайти роботу - тимчасову або постійну;
- взяти участь у громадських або інших роботах тимчасового характеру;
- пройти професійну підготовку, перепідготовку або підвищити свою кваліфікацію;
- отримати статус безробітного та матеріальну допомогу на випадок безробіття.  »
Агентство ООН у справах біженців допоможе Маріуполю у питанні працевлаштування переселенців
У Маріуполі відбуся перший в Україні форум "Місто солідарності". Головна подія заходу - підписання меморандуму про співробітництво між місцевою владою та Агентством ООН у справах біженців.  »
26.07.2016
Служба зайнятості почала публікувати вакансії у Facebook
Відтепер, шукачі роботи можуть ознайомитись із цікавими та високооплачуваними вакансіями на офіційних сторінках обласних центрів зайнятості у Facebook. "Багато шукачів роботи зареєстровані у Facebook і проводять там немало часу. Щоб зацікавити їх до економічно активної діяльності ми починаємо використовувати цю соціальну мережу. Публікувати там будуть не тільки вакансії, але й мотивуючі матеріали та поради для саморозвитку", - зазначив в. о. Голови Державної служби зайнятості (ЦА) Сергій Кравченко.  »
26.07.2016
Старшокласники Київщини мріють бути журналістами, архітекторами, IT-спеціалістами або медиками
У дитячому оздоровчому центрі "Дніпро", що на Київщині, відбулась профорієнтаційна акція під назвою "Я у світі професій". Захід провели Обухівський міськрайонний центр зайнятості та Київський молодіжний центр при столичній міськадміністрації.  »
25.07.2016
Міністр соціальної політики та в. о. Голови служби зайнятості із робочим візитом відвідали Донеччину
Міністр соціальної політики Андрій Рева та в. о. Голови Державної служби зайнятості (Центрального апарату) Сергій Кравченко під час робочої поїздки до Краматорська Донецької області ознайомились із роботою місцевих органів соціального захисту з поновлення прав внутрішньо переміщених осіб (ВПО).  »
22.07.2016
У Львові під час ярмарку вакансій учасникам АТО запропонували близько 200 вакансій
У Львові служба зайнятості провела Ярмарок вакансій для безробітних учасників АТО. Під час заходу представники дванадцяти підприємств та організацій, у тому числі трьох місцевих військкоматів, пропонували понад 190 вакантних посад за 50 професіями та спеціальностями.  »
21.07.2016
Наталія Зінкевич дала високу оцінку результатам роботи Харківського міського центру зайнятості
21 липня заступник Голови Державної служби зайнятості (Центрального апарату) Наталія Зінкевич з моніторинговим візитом відвідала Харківщину. У результаті візиту вона дала високу оцінку впровадженим новаціям та роботі персоналу Харківського міського центру зайнятості.  »
21.07.2016
Служба зайнятості пропонує безробітним безкоштовно опанувати одну зі 147 професій
Якщо ви шукаєте роботу, але ваша професія не користується попитом, служба зайнятості пропонує безкоштовно опанувати актуальну спеціальність у центрах професійно-технічної освіти державної служби зайнятості (ЦПТО ДСЗУ).
«Протягом 6 місяців цього року в центрах профтехосвіти ДСЗ за 147 спеціальностями навчалось 23,8 тис. осіб.  »
21.07.2016
На Дніпропетровщині потрібні інженери з нормування праці та товарознавці
20 липня на Дніпропетровщині Верхньодніпровський районний центр зайнятості організував та провів ярмарок вакансій. Під час заходу представники "Укрпошти" пропонували безробітним вакансії "інженер з нормування праці" та "товарознавець".  »
21.07.2016
Новини  >>>
Історія успіху: за сприяння служби зайнятості жінка з окупованого Алчевська відкрила у Херсоні агентство з нерухомості
З початком війни Наталя переїхала з двома дітьми до Херсону. Жінка встигла забрати лише речі першої необхідності.  »
26.07.2016
Історія успіху: колишній безробітний з Черкащини відкрив власну справу з надання юридичних послуг
Валерій Каплун - колишній безробітний з м. Сміли, що на Черкащині. Чоловік за освітою юрист, і вже давно мріяв розпочати власний бізнес.  »
25.07.2016
Історія успіху: колишній учасник АТО почав вирощувати ягоди аронії та
Валентин Антонюк - житель Волинської області. У 2015 році чоловік повернувся із зони проведення антитерористичної операції, де був стрільцем-зенітником. Не зважаючи на пережите, Валентин не втратив любові до життя та бажання бути потрібним суспільству, тож одразу розпочав шукати роботу.  »
14.07.2016
Історія успіху: на Тернопільщині жінка з інвалідністю відкрила власну справу
У вересні 2015 року Оксана Мостепанюк, звернулась до Бережанського районного центру зайнятості Тернопільської області за допомогою у працевлаштуванні. Жінка має інвалідність 3-ї групи. За фахом - економіст.  »
12.07.2016
Історія успіху: демобілізований учасник АТО відкрив бізнес у Черкасах
Черкащанин Павло Прибіш пішов добровольцем у зону АТО одразу після закінчення магістратури. У 2015 році після демобілізації він не зумів самостійно знайти роботу, тому звернувся до Черкаського міського центру зайнятості.  »
05.07.2016
Історія успіху: за допомогою Хмельницького центру зайнятості переселенець відкрив власну справу
З початком війни у грудні 2014 року Андрій Пилипенко разом з родиною переїхав з Донецька до Хмельницького. Економіст за фахом, він довгий час працював у банківських установах на керівних посадах. Щоб знайти роботу у новому місті, чоловік звернувся до Хмельницького центру зайнятості, де фахівці порекомендували йому відкрити власну справу.  »
04.07.2016
Історія успіху: Жашківський центр зайнятості допоміг кіборгу здобути омріяну професію
Жашківчанин Олег Кравченко, маючи освіту інженера, більшу частину життя пропрацював у районному відділі освіти. Однак, з початком бойових дій на Сході країни, чоловік вирушив захищати Батьківщину. Цілий рік він провів у зоні антитерористичної операції поблизу міста Піски, а також у Донецькому аеропорту. Восени 2015 року Боєць був нагороджений орденом "За мужність" III ступеня та демобілізований. На війну Олег Кравченко пішов разом з сином, якого невдовзі втратив.  »
30.06.2016
Історія успіху: у Рівному колишній безробітний відкрив "Млинцеву хату"
Кілька років тому рівнянин Іван Петрина отримав диплом в Національному університеті харчових технологій за спеціальністю "Якість, стандартизація, сертифікація та організація готельного обслуговування", але, на жаль, не зміг знайти роботу за фахом. В жовтні 2015 року хлопець звернувся за допомогою до Кузнецовського міського центру зайнятості.  »
29.06.2016
Історія успіху: як демобілізований учасник АТО відкрив пекарню
Євген Культа - житель Миколаївщини. Демобілізований із зони проведення АТО довгий час не міг знайти роботу, тож за допомогою звернувся до Южноукраїнського районного центру зайнятості.
Фахівці служби зайнятості запропонували безробітному започаткувати власну справу. Для початку Євген відвідав семінари "Як розпочати власний бізнес" та "Від бізнес-ідеї до власної справи", де отримав чимало корисної інформації, пов'язаної з організацією підприємницької діяльності.
Проаналізувавши перспективи розвитку підприємництва в місті, чоловік вирішив відкрити міні-пекарню, адже приватного виробництва хлібобулочних виробів у Южноукраїнську майже немає. За рахунок одноразової виплати допомоги по безробіттю та власних фінансових заощаджень Євген орендував приміщення та придбав необхідне устаткування.  »
10.06.2016
Ми працюємо, щоб працювали Ви!  >>>
Елла Лібанова, академік Що може кожен зробити для себе і для суспільства? Шукати додаткову роботу
Директор Інституту демографії та соціальних досліджень ім. М.В. Птухи НАН України, академік Національної академії наук України Елла Лібанова пояснила Укрінформу, чому в країні низькі зарплати та бідність серед працюючих, і як із цим можна боротися.  »
08.04.2016
Хто потрібен роботодавцеві
«УК» поцікавився у фахівців, чим були показові тенденції на ринку праці торік і чого слід чекати цьогоріч
Нині кожен українець чи не найбільше боїться втратити роботу. Адже вітчизняні ЗМІ періодично повідомлять то про закриття підприємства, то про банкрутство заводу. Непереливки й малому та середньому бізнесу. То чи насправді усе так погано? Чи налаштовані роботодавці лише скорочувати працівників? Чи все-таки є затребувані фахівці, можливо, їх бракує? Які процеси притаманні сучасному ринку праці України: такі, як торік, чи слід чекати нових тенденцій?
Із цими та іншими запитаннями «УК» звернувся до фахівців.  »
25.02.2016
Будущее образования: уроки неопределенности
За последние 35 лет инновации и новые технологии кардинально изменили нашу жизнь. Это стало одной из основных предпосылок для пересмотра системы образования разных стран. Выполняет ли система образования свои основные функции сегодня и какие изменения на подходе? Какое образование нужно молодым, чтобы понимать мир завтрашнего дня? Эти вопросы обсуждали эксперты мирового уровня во второй день Давосского экономического форума.  »
29.01.2016
Розенко: Законопроект про створення Національного агентства зайнятості найближчим часом буде розглянутий Урядом
Робота над законопроектом про створення Національного агентства зайнятості завершена. Він проходить фінальне погодження у міністерствах та інших центральних органах виконавчої влади і найближчим часом буде розглянутий на засіданні Кабінету Міністрів України. Про це в ефірі ТРК "Ера" заявив Міністр соціальної політики України Павло Розенко.
"Ми започаткували процес створення Національного агентства зайнятості, – сказав він. – Для нас важливо не змінити вивіску, а внести новий зміст у нову систему. Це буде активний учасник ринку праці, посередник на ринку праці, агентство, яке надаватиме професійні послуги з працевлаштування, перекваліфікації, перенавчання".  »
16.12.2015
Работа по-новому: в Центрах занятости будут учить вести бизнес и запустят мобильные приложения
Совсем скоро в Украине появится Национальное агентство занятости. Оно придет на смену старой Госслужбе занятости, ликвидацию которой анонсировали в апреле 2014-го. Законопроект о создании Нацагентства почти готов и уже в ближайшие недели отправится в Кабмин, откуда его подадут в ВР. В случае успеха агентство заработает уже с начала следующего года, а к концу 2016 — обещает много новинок.  »
05.10.2015
ЗАКОН УКРАЇНИ Про місцеві вибори
Цей Закон визначає основні засади, організацію і порядок проведення виборів депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, обласних, районних, міських, районних у містах, сільських, селищних рад.  »
01.09.2015
Голова Держслужби зайнятості: Війна скінчиться, прийдуть інвестори і скажуть: нам потрібні робочі руки і світлі голови. А де їх брати?
Голова Державної служби зайнятості Ярослав Кашуба розповів УНІАН, що заважає працевлаштуванню переселенців, навіщо потрібні короткострокові прогнози ринку праці та про намір держустанови об’єднати зусилля з найбільшими інтернет-сервісами пошуку роботи.
Війна на сході України та викликана нею криза провокують зниження економічної активності, що призводить до зростання безробіття. Покращити ситуацію з зайнятістю населення має Національне агентство зайнятості, у яке влада планує трансформувати Державну службу зайнятості України. Про те, коли слід очікувати перших результатів цієї реформи і що саме криється за зміною вивіски, УНІАН поспілкувався з головою Держслужби зайнятості Ярославом Кашубою.  »
31.08.2015
Підвищуємо рівень поінформованості населення
У рамках Дня відкритих дверей для громадян з інвалідністю, що пройшов у Долинському районному центрі зайнятості, відбулася низка інформаційних, консультаційних, профорієнтаційних та інших заходів  »
12.08.2015
Интервью с главой Госслужбы занятости: "Эпоха изобилия" в нашем ведомстве закончилась
Насколько сложно сегодня найти в Украине работу, что делать безработным и какие изменения ждут службу занятости – на эти и другие вопросы в интервью Сегодня.ua ответил глава Государственной службы занятости Ярослав Кашуба  »
10.08.2015
Огляд ЗМІ  >>>
Білорусь - лідер серед країн СНД за низьким рівнем безробіття
Рівень зареєстрованого безробіття в Білорусі - один з найнижчих серед країн СНД. Про це повідомив журналістам перший заступник міністра праці та соціального захисту Білорусі Андрій Лобович.  »
06.01.2016
У Японії зафіксовано рекордно низький рівень безробіття за останні 20 років
Рівень безробіття в третій країні за величиною економіки в світі зменшився на 0,3 відсоткового пункту порівняно з аналогічним періодом минулого року.
Рівень безробіття в Японії несподівано впав на рекордно низький рівень і досяг 3,1%, що стало мінімальним показником за останні 20 років, повідомляє британське видання The Financial Times.  »
27.11.2015
Безробіття в США досягло мінімуму за сім років
Середня погодинна оплата праці в США минулого місяця збільшилася, склавши 25,2 долара.
Рівень безробіття в США знизився з 5,1% до 5%, досягнувши мінімального з 2008 року рівня, свідчать дані Міністерства праці США.
Показник збігся з очікуваннями аналітиків.
При цьому кількість робочих місць у країні збільшилася на 271 тисячу в жовтні, це найбільший приріст в поточному році.
Опитані Bloomberg аналітики чекали зростання на 185 тисяч.  »
10.11.2015
Латвийский безработный в среднем 211 дней не может трудоустроиться
Средний срок пребывания без работы в Латвии составляет 211 дней, или семь месяцев, сообщил во вторник на заседании комиссии Сейма по социальным делам и труду директор департамента рынка труда Министерства благосостояния Имант Липскис. Это на 24 дня или на 10,2 меньше, чем годом ранее.  »
02.11.2015
Безробіття у Фінляндії підскочило в серпні до 8,3%
За даними Центростату, у серпні рівень безробіття склав 8,3%, що майже на відсоток вище, ніж у той же період минулого року. За даними статистики, у серпні в країні налічувалося 222 тис. безробітних, що на 26 тис. більше в порівнянні з серпнем 2014 року, повідомляє служба новин Yle.  »
25.09.2015
Немногим более 62% болгар имеют работу
Коэффициент безработицы в Болгарии за второй квартал 2015 года составил 9,9%, или на 1,5 процентных пункта ниже по сравнению с тем же периодом 2014 года.  »
17.08.2015
Уровень безработицы в Великобритании остался без изменений
Число безработных в стране составило 1,852 миллиона человек, сократившись на 221 тысячу по сравнению с аналогичным периодом прошлого года.
Безработица в Великобритании за апрель-июнь 2015 года составила 5,6%, не изменившись по сравнению с показателем марта-мая, свидетельствуют данные Бюро национальной статистики (ONS)  »
13.08.2015
В Черногории в августе выросло число безработных
Бюро по трудоустройству Черногории сообщило, что с начала августа численность зарегистрированных безработных в стране выросло на 0,7%.
Таким образом уровень безработицы составил 13,65%  »
12.08.2015
Рівень безробіття молоді в Німеччині найнижчий серед країн ЄС
Безробіття в Німеччині серед молоді - до 8 відсотків. В середньому по ЄС ця цифра первищує 22 відсотки.
У Німеччині найнижчий рівень безробіття серед молоді, порівняно з іншими країнами Євросоюзу. Про це повідомляє Федеральне статистичне відомство Німеччини  »
12.08.2015
Безробіття у світі  >>>
Новини з Веб-сайтів РегЦЗ
11.03.2016
"Під одним дахом" під відлуння великого Кобзаря
Чергова зустріч "Під одним дахом" в Артемівському МЦЗ відбулася в день відзначення річниці з дня народження Тараса Шевченка (Донецький ОЦЗ)
далi »
11.03.2016
Максимум зусиль на мінімізацію наслідків масового вивільнення
Нещодавно фахівці Волноваського РЦЗ проводили превентивний захід для співробітників СП ПАТ "ММК імені Ілліча" "Хіміко-металургійна фабрика", вивільнення яких заплановане адміністрацією підприємства. Учасниками заходу стали майже 400 осіб (Донецький ОЦЗ)
далi »
11.03.2016
Запроваджуємо нові механізми комунікації з роботодавцями
На початку березня 2016 року в Артемівському МЦЗ пройшов міні-ярмарок вакансій з підбору персоналу для Дебальцевського професійно-технічного училища. Вперше спілкування шукачів роботи з роботодавцем проводилось дистанційно у відеорежимі за допомогою Skype-зв'язку (Донецький ОЦЗ)
далi »
11.03.2016
Партнерство з роботодавцями - основний пріоритет роботи служби зайнятості
У Криворізькому МЦЗ відбувся семінар з роботодавцями міста на тему: "Аналіз змін у законодавстві, що стосуються відповідальності роботодавців та можливості заощадити кошти" (Дніпропетровський ОЦЗ)
далi »
11.03.2016
Нові підходи у роботі
Співпраця з органами влади та роботодавцями, впровадження нових підходів щодо повернення шукачів роботи до активної зайнятості, розвиток комунікацій між учасниками ринку праці - такі питання обговорили представники органів місцевого самоврядування на засіданні круглого столу, що відбувся у Тернівському МЦЗ (Дніпропетровський ОЦЗ)
далi »
Опитування
Яка інформація вас найбільше цікавить на сайті Державної служби зайнятості?
послуги щодо працевлаштування;
безкоштовне професійне навчання;
як відкрити власну справу;
отримання допомоги по безробіттю;
пошук кваліфікованих працівників;
інформація для учасників АТО та переселенців;
законодавство у сфері зайнятості;
новини служби зайнятості;
статистична інформація;
інше.
Проголосувати Проголосувати
Результат опитування Проголосувати