20 сiчня 2018
Про ДСЗ Про правління Фонду Прес-центр Нормативно-правова база Статистична інформація Доступ до публічної інформації Державні закупівлі
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук
Логін
Пароль
Увійти  
Головна » Прес-центр » Новини

ПРООН розпочала на Дніпропетровщині зйомки сюжетів про ВПО для Ради Єропи
 
02.08.2017 версія для друку
ПРООН розпочала на Дніпропетровщині зйомки сюжетів про ВПО для Ради Єропи

Описание: C:\Users\volkova.viktoria\Desktop\DSC_0088.jpgПрограма розвиту ООН обрала Дніпропетровську область для зйомки циклу сюжетів про співпрацю державних установ з громадськими організаціями щодо проблем внутрішньо переміщених осіб та реалізацію Програм розвитку ООН в України.

Фільм буде презентований на засіданні Ради Європи. Стрічка складатиметься із 4 сюжетів по 15 хвилин та продемонструє, як опікуються проблемами вимушено переміщених осіб в Україні. Сюжети будуть зніматися у Дніпропетровській, Луганській, Донецькій та Київській областях.

1 серпня 2017 року відбулась перша зустріч та інтерв’ю директора Дніпропетровського ОЦЗ Вікторії Кузнецової з представниками «Медіа Компанії», які акредитовані на замовлення Ради Європи Фільм буде знятий, з метою вивчення кращих практик співпраці державних установ з громадськими організаціями, які потрібно поширювати.

Дніпропетровська обласна служба зайнятості була вибрана як така, що має досвід співпраці з 20 громадськими організаціями, міжнародними благодійними фондами. Цей досвід був врахований при підписанні Меморандума про співробітництво Державної служби зайнятості (Центральний апарат) з БО «Всеукраїнський благодійний фонд «ГОРЄНІЄ».

Новини з Веб-сайтів РегЦЗ
31.01.2017
У БУЧАЦЬКОМУ РЦЗ - МІНІ-ЯРМАРОК ВАКАНСІЙ
У Бучацькому районному центрі зайнятості для 29 безробітних проведено міні-ярмарок вакансій за участю філії "Бучацький райавтодор"
далi »
31.01.2017
АКЦІЯ "ВИПУСКНИК" У ШКОЛАХ СІЛ БАРИШ ТА ОЗЕРЯНИ
30 січня цього року фахівці Бучацького районного центру зайнятості провели акцію "Випускник" для старшокласників ЗОШ сіл Бариш та Озеряни.
далi »
31.01.2017
Альтернатива зайнятості - служба за контрактом
У Березанському районному центрі зайнятості відбувся семінар з орієнтації на службу в Збройних Силах України за участі начальника відділення комплектування Березанського РВК
далi »
31.01.2017
День відкритих дверей у Врадіївському РЦЗ
На допомогу у вирішенні питання професійного самовизначення був направлений День відкритих дверей для учнів 10-го класу ЗОШ № 3 у Врадіївському районному центрі зайнятості
далi »
31.01.2017
Підберемо кадри разом
Нещодавно в приміщенні Первомайського міськрайонного центру зайнятості було проведено 2 міні-ярмарки вакансій на замовлення ПАТ "ЗАВОД "ФРЕГАТ"
далi »
Опитування
Яка інформація вас найбільше цікавить на сайті Державної служби зайнятості?
послуги щодо працевлаштування;
безкоштовне професійне навчання;
як відкрити власну справу;
отримання допомоги по безробіттю;
пошук кваліфікованих працівників;
інформація для учасників АТО та переселенців;
законодавство у сфері зайнятості;
новини служби зайнятості;
статистична інформація;
інше.
Проголосувати Проголосувати
Результат опитування Проголосувати