20 сiчня 2018
Про ДСЗ Про правління Фонду Прес-центр Нормативно-правова база Статистична інформація Доступ до публічної інформації Державні закупівлі
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук
Логін
Пароль
Увійти  
Головна » Прес-центр » Новини

Служба зайнятості на Вінниччині шукає майже 100 працівників для КП "Вінницька транспортна компанія"
 
02.08.2017 версія для друку
Служба зайнятості на Вінниччині шукає майже 100 працівників для КП "Вінницька транспортна компанія"

Описание: C:\Users\volkova.viktoria\Desktop\123-112.jpgВінницьке комунальне підприємство «Вінницька транспортна компанія», яка налічує понад 2000 співробітників та обслуговує міський громадський транспорт (трамваї, тролейбуси та автобуси) набирає через службу зайнятості майже 100 нових працівників.

Так, 1 серпня у Жмеринському міськрайонному центрі зайнятості Вінницької області близько 40 безробітних осіб зустрілись із начальником відділу кадрів підприємства для ознайомлення з умовами праці, рівнем заробітної плати, соціальних гарантій, пільг та вимогами до претендентів на вакантні посади.

Для тих, хто зацікавився вакансіями, проте не має відповідних навичок існує можливість безкоштовного навчання.

Підприємство має потребу в працівниках таких професій: машиніст екскаватора, токар, монтер колії, водій трамвая, водій тролейбуса, слюсар-електрик з ремонту електроустаткування, слюсар з ремонту рухомого складу, кондуктор громадського транспорту, електромонтер з ремонту та монтажу кабельних ліній, електрозварник ручного зварювання, електромонтер контактної мережі, електромонтер тягових підстанцій та інші.

На завершення зустрічі 13 осіб виявили бажання пройти співбесіду на підприємстві. Загалом за сприяння служби зайнятості 18 осіб вже знайшли роботу на цьому підприємстві. Вільними залишаються ще 71 вакансія, які найближчим часом планує заповнити кваліфікованими працівниками служба зайнятості.

Комунальне підприємство «Вінницька транспортна компанія» - це одне з кращих підприємств міського електротранспорту України. Його історія починається з 1913 року, а трудовий колектив налічує близько 2000 працівників.

Новини з Веб-сайтів РегЦЗ
31.01.2017
У БУЧАЦЬКОМУ РЦЗ - МІНІ-ЯРМАРОК ВАКАНСІЙ
У Бучацькому районному центрі зайнятості для 29 безробітних проведено міні-ярмарок вакансій за участю філії "Бучацький райавтодор"
далi »
31.01.2017
АКЦІЯ "ВИПУСКНИК" У ШКОЛАХ СІЛ БАРИШ ТА ОЗЕРЯНИ
30 січня цього року фахівці Бучацького районного центру зайнятості провели акцію "Випускник" для старшокласників ЗОШ сіл Бариш та Озеряни.
далi »
31.01.2017
Альтернатива зайнятості - служба за контрактом
У Березанському районному центрі зайнятості відбувся семінар з орієнтації на службу в Збройних Силах України за участі начальника відділення комплектування Березанського РВК
далi »
31.01.2017
День відкритих дверей у Врадіївському РЦЗ
На допомогу у вирішенні питання професійного самовизначення був направлений День відкритих дверей для учнів 10-го класу ЗОШ № 3 у Врадіївському районному центрі зайнятості
далi »
31.01.2017
Підберемо кадри разом
Нещодавно в приміщенні Первомайського міськрайонного центру зайнятості було проведено 2 міні-ярмарки вакансій на замовлення ПАТ "ЗАВОД "ФРЕГАТ"
далi »
Опитування
Яка інформація вас найбільше цікавить на сайті Державної служби зайнятості?
послуги щодо працевлаштування;
безкоштовне професійне навчання;
як відкрити власну справу;
отримання допомоги по безробіттю;
пошук кваліфікованих працівників;
інформація для учасників АТО та переселенців;
законодавство у сфері зайнятості;
новини служби зайнятості;
статистична інформація;
інше.
Проголосувати Проголосувати
Результат опитування Проголосувати