20 сiчня 2018
Про ДСЗ Про правління Фонду Прес-центр Нормативно-правова база Статистична інформація Доступ до публічної інформації Державні закупівлі
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук
Логін
Пароль
Увійти  
Головна » Прес-центр » Новини

На Сумщині служба зайнятості укомплектувала близько 300 робочих місць для підприємств "Укроборонпром"
 
04.08.2017 версія для друку
На Сумщині служба зайнятості укомплектувала близько 300 робочих місць для підприємств "Укроборонпром"

На підприємствах «Укроборонпрому», що знаходяться на Сумщині, зокрема, у місті Шостка та Конотоп було відкрито триста вакансій, які були укомплектовані за допомогою служби зайнятості. Про це повідомив директор Сумського обласного центру зайнятості Володимир Підлісний

«Приміром на Конотопський авіаремонтний завод «Авіакон», Шосткинський державний науково-дослідний інститут хімічних продуктів, казенні підприємства Шостки «Імпульс» та «Зірка» служба зайнятості допомогла підібрати фахівців з унікальними навиками, що колись вже працювали в оборонно-промисловому комплексі області. Через роки розпаду та непрацездатності більшості підприємств люди зневірились і навіть не подавались до кар’єри за фахом. Нині вони повернулись до роботи, знайшли нові робочі місця на цих підприємствах та працюють задля забезпечення української армії необхідним. Плідна спільна робота щодо укомплектування кадрами ОПК області продовжується»,- зазначив В.Підлісний.

Серед  укомплектованих: слюсарі з ремонту автомобілів, слюсарі-складальники літальних апаратів, техніки, комплектувальники авіаційної техніки, стрільці, випробувачі агрегатів, приладів та чутливих елементів, інженери-конструктори, свердлувальники, монтажники санітарно-технічних систем і устаткування, трактористи, налагоджувальники контрольно-вимірювальних приладів та автоматики, пробовідбірники, фрезерувальники, токарі, тощо.

На підприємствах залишається потреба у таких спеціальностях: гідрогеологи, інженери-конструктори, слюсарі з механоскладальних робіт, пресувальники (хімічне виробництво), слюсарі з ремонту устаткування котельних та пилопідготовчих цехів, складальники виробів, токарі.

Між Сумським обласним центром зайнятості та з усіма підприємствами обороно-промислового комплексу, які знаходяться на території Сумської області  було укладено угоди про довготривалу співпрацю.

На замовлення роботодавця обласний центр зайнятості готує спеціалістів, перенавчає їх в центрі професійно-технічної освіти. Також проводить семінари, міні-ярмарки вакансій, презентації тощо.

Державний концерн “Укроборонпромбув створений у 2010 році в якості органу управління підприємствами оборонно-промислового комплексу.

На сьогодні ДК «Укроборонпром» об’єднує більше 100 підприємств-учасників у 5 основних галузях оборонної промисловості, зокрема, у розробці та виготовленні озброєння та техніки, науковій діяльності та експортно-імпортних операціях. У Концерні працює близько 80 000 висококваліфікованих співробітників.

Новини з Веб-сайтів РегЦЗ
31.01.2017
У БУЧАЦЬКОМУ РЦЗ - МІНІ-ЯРМАРОК ВАКАНСІЙ
У Бучацькому районному центрі зайнятості для 29 безробітних проведено міні-ярмарок вакансій за участю філії "Бучацький райавтодор"
далi »
31.01.2017
АКЦІЯ "ВИПУСКНИК" У ШКОЛАХ СІЛ БАРИШ ТА ОЗЕРЯНИ
30 січня цього року фахівці Бучацького районного центру зайнятості провели акцію "Випускник" для старшокласників ЗОШ сіл Бариш та Озеряни.
далi »
31.01.2017
Альтернатива зайнятості - служба за контрактом
У Березанському районному центрі зайнятості відбувся семінар з орієнтації на службу в Збройних Силах України за участі начальника відділення комплектування Березанського РВК
далi »
31.01.2017
День відкритих дверей у Врадіївському РЦЗ
На допомогу у вирішенні питання професійного самовизначення був направлений День відкритих дверей для учнів 10-го класу ЗОШ № 3 у Врадіївському районному центрі зайнятості
далi »
31.01.2017
Підберемо кадри разом
Нещодавно в приміщенні Первомайського міськрайонного центру зайнятості було проведено 2 міні-ярмарки вакансій на замовлення ПАТ "ЗАВОД "ФРЕГАТ"
далi »
Опитування
Яка інформація вас найбільше цікавить на сайті Державної служби зайнятості?
послуги щодо працевлаштування;
безкоштовне професійне навчання;
як відкрити власну справу;
отримання допомоги по безробіттю;
пошук кваліфікованих працівників;
інформація для учасників АТО та переселенців;
законодавство у сфері зайнятості;
новини служби зайнятості;
статистична інформація;
інше.
Проголосувати Проголосувати
Результат опитування Проголосувати