20 сiчня 2018
Про ДСЗ Про правління Фонду Прес-центр Нормативно-правова база Статистична інформація Доступ до публічної інформації Державні закупівлі
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук
Логін
Пароль
Увійти  
Головна » Прес-центр » Новини

На Херсонщині відкрився філіал швейної фабрика "ВіД" - служба зайнятості активно шукає працівників
 
08.08.2017 версія для друку
На Херсонщині відкрився філіал швейної фабрика "ВіД" - служба зайнятості активно шукає працівників

Описание: в6м7 серпня на Херсонщині відбулося відкриття Голопристанської філії ТОВ «Швейна фабрика «ВіД». Урочистості з цього приводу відбувалися у місті Гола Пристань за участю високопосадовців області та міста, керівництва Херсонського обласного та Голопристанського міськрайонного центрів зайнятості.

У рамках підготовчих робіт до запуску фабрики генеральний директор компанії ТОВ «Швейна фабрика «ВІД» Володимир Дармороз особисто зустрічався з директором Херсонського обласного центру зайнятості Євгенієм Єрашовим з питання сприяння у комплектації кадрів філії.

«Якісний та своєчасний підбір кадрів для укомплектування потреби роботодавців є пріоритетом у роботі обласної служби зайнятості, - зазначив Євгеній Єрашов. – Ця подія, дійсно є прикладом злагодженої спільної роботи служби зайнятості, гілок влади та роботодавця».

Цього разу до підбору працівників долучився Голопристанський міськрайонний центр зайнятості. Починаючи з травня місяця було проведено широкомасштабну інформаційну роботу серед безробітних осіб та зайнятого населення. Організована робота міні-ярмарку вакансій з підбору працівників, відбувалися зустрічі претендентів на робочі місця з представниками підприємства.

Результатом проведеної роботи стало працевлаштування за сприяння Херсонської обласної служби зайнятості 18 швачок та двох вишивальниць.

Робота щодо підбору кадрів на підприємство не закінчується, адже у разі збільшення замовлень буде збільшено штатну чисельність працівників.

Наразі на цьому підприємстві існує 62 робочих місця, з яких ще 32 вільні. Подальший розвиток Голопристанської філії передбачає створення понад 100 нових робочих місць, обладнаних найновішим і сучасним обладнанням. На першому етапі планується виконувати замовлення Німеччини з пошиву сорочок для поліції.

При повній завантаженості виробничих потужностей та робочих місць податкові надходження за рік складатимуть близько 3 млн грн.

Керівництво підприємства планує найближчим часом створити філіали у найбільших містах Херсонської області, а саме у м. Олешки та м. Берислав.

 

Довідково:

З 15 березня 2017 року у м. Генічеськ вже працює філія ТОВ «Швейна фабрика «ВіД». На підприємстві виробляють уніформу і корпоративний одяг для співробітників хімічної, нафтогазової, харчової промисловості – всього понад 300 найменувань виробів.

Новини з Веб-сайтів РегЦЗ
31.01.2017
У БУЧАЦЬКОМУ РЦЗ - МІНІ-ЯРМАРОК ВАКАНСІЙ
У Бучацькому районному центрі зайнятості для 29 безробітних проведено міні-ярмарок вакансій за участю філії "Бучацький райавтодор"
далi »
31.01.2017
АКЦІЯ "ВИПУСКНИК" У ШКОЛАХ СІЛ БАРИШ ТА ОЗЕРЯНИ
30 січня цього року фахівці Бучацького районного центру зайнятості провели акцію "Випускник" для старшокласників ЗОШ сіл Бариш та Озеряни.
далi »
31.01.2017
Альтернатива зайнятості - служба за контрактом
У Березанському районному центрі зайнятості відбувся семінар з орієнтації на службу в Збройних Силах України за участі начальника відділення комплектування Березанського РВК
далi »
31.01.2017
День відкритих дверей у Врадіївському РЦЗ
На допомогу у вирішенні питання професійного самовизначення був направлений День відкритих дверей для учнів 10-го класу ЗОШ № 3 у Врадіївському районному центрі зайнятості
далi »
31.01.2017
Підберемо кадри разом
Нещодавно в приміщенні Первомайського міськрайонного центру зайнятості було проведено 2 міні-ярмарки вакансій на замовлення ПАТ "ЗАВОД "ФРЕГАТ"
далi »
Опитування
Яка інформація вас найбільше цікавить на сайті Державної служби зайнятості?
послуги щодо працевлаштування;
безкоштовне професійне навчання;
як відкрити власну справу;
отримання допомоги по безробіттю;
пошук кваліфікованих працівників;
інформація для учасників АТО та переселенців;
законодавство у сфері зайнятості;
новини служби зайнятості;
статистична інформація;
інше.
Проголосувати Проголосувати
Результат опитування Проголосувати