20 сiчня 2018
Про ДСЗ Про правління Фонду Прес-центр Нормативно-правова база Статистична інформація Доступ до публічної інформації Державні закупівлі
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук
Логін
Пароль
Увійти  
Головна » Прес-центр » Новини

Харківський завод "Світло шахтаря" отримав понад 50 нових співробітників та шукає ще 33
 
10.08.2017 версія для друку
Харківський завод "Світло шахтаря" отримав понад 50 нових співробітників та шукає ще 33

Публічне акціонерне товариство «Харківський машинобудівний завод «Світло шахтаря» виробляє обладнання для гірничорудної промисловості та є одним з найстаріших машинобудівних підприємств Харківщини. Роботу підприємства забезпечує понад 1600 співробітників, частина з яких була укомплектована за сприяння Служби зайнятості. Лише протягом останніх 2 років служба зайнятості влаштувала на підприємство понад 50 співробітників. Наразі підприємство має ще 33 вільні вакансії.

Працівниками служби зайнятості організовуються зустрічі безробітних з представником роботодавця. Під час спілкування, претенденти можуть отримати інформацію, стосовно вільних вакансій, заробітної плати та умов праці.

На підприємстві є потреба у таких спеціальностях: оператор станків з програмним управлінням, шліфувальник, електрозварювальник ручної зварки, заточник.

ПАТ «Харківський машинобудівний завод «Світло шахтаря» - це одне з найстаріших машинобудівних підприємств Харківщини, яке було засновано в 1981 році. Кількість трудового колективу налічує близько 1613 чоловік.

Новини з Веб-сайтів РегЦЗ
31.01.2017
У БУЧАЦЬКОМУ РЦЗ - МІНІ-ЯРМАРОК ВАКАНСІЙ
У Бучацькому районному центрі зайнятості для 29 безробітних проведено міні-ярмарок вакансій за участю філії "Бучацький райавтодор"
далi »
31.01.2017
АКЦІЯ "ВИПУСКНИК" У ШКОЛАХ СІЛ БАРИШ ТА ОЗЕРЯНИ
30 січня цього року фахівці Бучацького районного центру зайнятості провели акцію "Випускник" для старшокласників ЗОШ сіл Бариш та Озеряни.
далi »
31.01.2017
Альтернатива зайнятості - служба за контрактом
У Березанському районному центрі зайнятості відбувся семінар з орієнтації на службу в Збройних Силах України за участі начальника відділення комплектування Березанського РВК
далi »
31.01.2017
День відкритих дверей у Врадіївському РЦЗ
На допомогу у вирішенні питання професійного самовизначення був направлений День відкритих дверей для учнів 10-го класу ЗОШ № 3 у Врадіївському районному центрі зайнятості
далi »
31.01.2017
Підберемо кадри разом
Нещодавно в приміщенні Первомайського міськрайонного центру зайнятості було проведено 2 міні-ярмарки вакансій на замовлення ПАТ "ЗАВОД "ФРЕГАТ"
далi »
Опитування
Яка інформація вас найбільше цікавить на сайті Державної служби зайнятості?
послуги щодо працевлаштування;
безкоштовне професійне навчання;
як відкрити власну справу;
отримання допомоги по безробіттю;
пошук кваліфікованих працівників;
інформація для учасників АТО та переселенців;
законодавство у сфері зайнятості;
новини служби зайнятості;
статистична інформація;
інше.
Проголосувати Проголосувати
Результат опитування Проголосувати