15 грудня 2017
Про ДСЗ Про правління Фонду Прес-центр Нормативно-правова база Статистична інформація Доступ до публічної інформації Державні закупівлі
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук
Логін
Пароль
Увійти  
Головна » Прес-центр » Новини

Підвищення мінімалки мотивувало безробітних та оживило ринок праці – С. Кравченко
 
14.03.2017 версія для друку
Підвищення мінімалки мотивувало безробітних та оживило ринок праці – С. Кравченко

Збільшення мінімальної заробітної плати до 3200 гривень на місяць з 1 січня 2017 року підвищило мотивацію безробітних до пошуку роботи та оживило ринок праці.

Про це повідомив заступник Голови Державної служби зайнятості (Центрального апарату) Сергій Кравченко у ході прес-конференції, організованої у рамках робочої поїздки до Запоріжжя.

«Зайнятість населення зростає на всій території країни, відповідно безробіття падає. Кількість вакансій збільшилася на 47%. 4 мільйони українських громадян вже за січень місяць отримали вищу заробітну плату. Ми бачимо значне пожвавлення на ринку праці після підвищення мінімальної зарплати і це тільки початок. Нова соціальна політика направлена на забезпечення роботою з гідною заробітною платою», - заявив С.Кравченко.

За словами директора Запорізького обласного центру зайнятості Ірини Дуднік, Обласна служба зайнятості активно впроваджує інноваційні методи та форми роботи задля досягнення головної мети – працевлаштування населення.

«Запорізька область ініціює впровадження пілотного проекту, що передбачатиме безумовний обов’язок подання роботодавцями інформації про попит на робочу силу (вакансії) державній службі зайнятості та можливість здійснення контролю з цього питання уповноваженими органами та органами місцевої влади. Ці заходи у тісній співпраці із органами влади, роботодавцями та соціальними партнерами забезпечать підприємства кваліфікованими кадрами, а незайняте населення роботою», - повідомила вона.

До слова, станом на 1 лютого 2017 року в порівнянні з відповідним періодом минулого року кількість безробітних в Україні знизилася на 16%. Разом з тим кількість роботодавців, які співпрацювали з центрами зайнятості, зросла на третину і склала 39 тисяч.

Кількість вакансій в базі даних служби зайнятості збільшилась на половину - до 115 тисяч. Як наслідок за сприяння служби зайнятості знайшли роботу 108,8 тис. безробітних (для порівняння у 2016 році – 89,2 тис. осіб).

 

Новини з Веб-сайтів РегЦЗ
31.01.2017
У БУЧАЦЬКОМУ РЦЗ - МІНІ-ЯРМАРОК ВАКАНСІЙ
У Бучацькому районному центрі зайнятості для 29 безробітних проведено міні-ярмарок вакансій за участю філії "Бучацький райавтодор"
далi »
31.01.2017
АКЦІЯ "ВИПУСКНИК" У ШКОЛАХ СІЛ БАРИШ ТА ОЗЕРЯНИ
30 січня цього року фахівці Бучацького районного центру зайнятості провели акцію "Випускник" для старшокласників ЗОШ сіл Бариш та Озеряни.
далi »
31.01.2017
Альтернатива зайнятості - служба за контрактом
У Березанському районному центрі зайнятості відбувся семінар з орієнтації на службу в Збройних Силах України за участі начальника відділення комплектування Березанського РВК
далi »
31.01.2017
День відкритих дверей у Врадіївському РЦЗ
На допомогу у вирішенні питання професійного самовизначення був направлений День відкритих дверей для учнів 10-го класу ЗОШ № 3 у Врадіївському районному центрі зайнятості
далi »
31.01.2017
Підберемо кадри разом
Нещодавно в приміщенні Первомайського міськрайонного центру зайнятості було проведено 2 міні-ярмарки вакансій на замовлення ПАТ "ЗАВОД "ФРЕГАТ"
далi »
Опитування
Яка інформація вас найбільше цікавить на сайті Державної служби зайнятості?
послуги щодо працевлаштування;
безкоштовне професійне навчання;
як відкрити власну справу;
отримання допомоги по безробіттю;
пошук кваліфікованих працівників;
інформація для учасників АТО та переселенців;
законодавство у сфері зайнятості;
новини служби зайнятості;
статистична інформація;
інше.
Проголосувати Проголосувати
Результат опитування Проголосувати