22 сiчня 2018
Про ДСЗ Про правління Фонду Прес-центр Нормативно-правова база Статистична інформація Доступ до публічної інформації Державні закупівлі
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук
Логін
Пароль
Увійти  
Головна » Прес-центр » Новини

Валерій Ярошенко: Служба зайнятості - це не біржа праці, а сервісна установа
 
06.11.2017 версія для друку
Валерій Ярошенко: Служба зайнятості - це не біржа праці, а сервісна установа

Описание: C:\Users\volkova.viktoria\Desktop\IMG_20171103_111343.jpg3 листопада 2017 року в.о Голови Державної служби зайнятості (Центрального апарату) Валерій Ярошенко здійснив робочий візит на Рівненщину. Разом із головою Рівненської облдержадміністрації Олексієм Муляренком у супроводі директора обласного центру зайнятості Івана Ткачука він ознайомився із матеріально-технічною базою оновленого Березнівського районного центру зайнятості, взяв участь у круглому столі з роботодавцями, семінарі з учасниками АТО.

Вже декілька місяців фахівці Березнівського РЦЗ надають послуги в оновленому приміщенні, яке відремонтували та розширили: для послуг роботодавців, соціальних партнерів, тих, хто шукає роботу, поверхи, тут впроваджують нові методи роботи, є навчальні класи - онлайн зв’язку, теоретичного навчання, зал групової роботи, комп’ютеризований сектор самостійного пошуку. Також тут проводять багатоформатну інформаційну кампанію з питань соціально-психологічної адаптації учасників АТО.

У ході екскурсії поважні гості ознайомилися з роботою спеціалістів, які проводять прийом громадян, реєстрацію та підбір роботи. Фахівці служби зайнятості активно використовують елементи дистанційного навчання при організації профпідготовки безробітних. «Це не біржа праці, як звикли називати центри зайнятості. Це сервісна служба, куди за послугами будуть приходити не лише безробітні, а й випускники ВУЗів. Це має бути соціальний будинок, де людина може себе зреалізувати, якщо втратила роботу, чи хоче підвищити свою кваліфікацію», - відзначив Валерій Ярошенко.

На семінарі для роботодавців обговорили особливості соціального захисту та шляхи вирішення проблем працевлаштування демобілізованих учасників АТО, дотримання роботодавцями трудового законодавства щодо учасників АТО. «Сьогодні робота центрів зайнятості є ключовою. Адже підприємства відчувають дефіцит кваліфікованої робочої сили. Тому центри зайнятості мають підлаштовуватися під умови і вимоги роботодавців. А у Березнівському центрі зайнятості ми бачимо сучасний підхід до навчання та Описание: C:\Users\volkova.viktoria\Desktop\DSC08743.JPGперепрофілювання тих людей, які потребують працевлаштування», - розповів Голова Облдержадміністрації О. Муляренко.

Гостей зацікавила презентація пілотного проекту Рівненського районного центру зайнятості «Мережа допомоги учасникам антитерористичної операції та їх родинам при сільських та селищних радах району», яка проходила для голів сільських та селищних рад Березнівщини. Суть проекту полягає у наданні соціально-інформаційної допомоги учасникам бойових дій, їх родинам громадянами, що перебувають на обліку в центрі зайнятості та мають попередній досвід практичних психологів та соціальних фахівців. Підготовку соціальних працівників з числа безробітних займалася Ольга Яковлєва, керівник ГО «Психологічна служба Євромайдану». Вона надавала поради та рекомендації, вчила, як діяти в тій чи іншій життєвій ситуації з психологічної точки зору. «У Рівненському районі діє унікальний та єдиний в Україні пілотний проект. І його мета - це надання якісних соціальних послуг, допомога в адаптації та психологічній підтримці учасників АТО, членів їх сімей та сімей воїнів, які загинули на полі бою. І не лише в пошуку роботи», - підкреслив голова обласного центру зайнятості І.Ткачук.

На завершення візиту відбулася робоча нарада керівництва ДСЗ (ЦА), керівників місцевої влади та самоврядування, керівного складу обласної служби зайнятості.

 

Довідково:

За оперативними даними у січні-жовтні 2017 року отримували послуги служби зайнятості Рівненської області 2,3 тис. безробітних з числа демобілізованих військовослужбовців, які брали участь в АТО, в тому числі 59 осіб з інвалідністю. Право на отримання допомоги по безробіттю мали 2,2 тис. осіб.

Всього за 10 місяців працевлаштовано 584 демобілізованих після участі в АТО, у тому числі 34 особи за умови компенсації роботодавцю єдиного соціального внеску. Припинили реєстрацію безробітного у зв’язку з прийняттям на військову службу за контрактом понад 80 осіб із числа військовослужбовців, які брали участь в АТО.

За направленням служби зайнятості професійне навчання проходили 352 особи. До професійного навчання за напрямом «Підприємець-початківець» з метою розробки бізнес-планів майбутньої діяльності було залучено 11 зареєстрованих безробітних, які належать до категорії демобілізованих військовослужбовців.

Працевлаштовано шляхом виплати допомоги по безробіттю одноразово для організації підприємницької діяльності 9 осіб з числа військовослужбовців, які брали участь в антитерористичній операції.

Брали участь у громадських та інших роботах тимчасового характеру 104 особи.

Новини з Веб-сайтів РегЦЗ
31.01.2017
У БУЧАЦЬКОМУ РЦЗ - МІНІ-ЯРМАРОК ВАКАНСІЙ
У Бучацькому районному центрі зайнятості для 29 безробітних проведено міні-ярмарок вакансій за участю філії "Бучацький райавтодор"
далi »
31.01.2017
АКЦІЯ "ВИПУСКНИК" У ШКОЛАХ СІЛ БАРИШ ТА ОЗЕРЯНИ
30 січня цього року фахівці Бучацького районного центру зайнятості провели акцію "Випускник" для старшокласників ЗОШ сіл Бариш та Озеряни.
далi »
31.01.2017
Альтернатива зайнятості - служба за контрактом
У Березанському районному центрі зайнятості відбувся семінар з орієнтації на службу в Збройних Силах України за участі начальника відділення комплектування Березанського РВК
далi »
31.01.2017
День відкритих дверей у Врадіївському РЦЗ
На допомогу у вирішенні питання професійного самовизначення був направлений День відкритих дверей для учнів 10-го класу ЗОШ № 3 у Врадіївському районному центрі зайнятості
далi »
31.01.2017
Підберемо кадри разом
Нещодавно в приміщенні Первомайського міськрайонного центру зайнятості було проведено 2 міні-ярмарки вакансій на замовлення ПАТ "ЗАВОД "ФРЕГАТ"
далi »
Опитування
Яка інформація вас найбільше цікавить на сайті Державної служби зайнятості?
послуги щодо працевлаштування;
безкоштовне професійне навчання;
як відкрити власну справу;
отримання допомоги по безробіттю;
пошук кваліфікованих працівників;
інформація для учасників АТО та переселенців;
законодавство у сфері зайнятості;
новини служби зайнятості;
статистична інформація;
інше.
Проголосувати Проголосувати
Результат опитування Проголосувати