22 сiчня 2018
Про ДСЗ Про правління Фонду Прес-центр Нормативно-правова база Статистична інформація Доступ до публічної інформації Державні закупівлі
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук
Логін
Пароль
Увійти  
Головна » Прес-центр » Новини

Валерій Ярошенко та представники ЄС обговорили питання зайнятості та реорганізації державної служби зайнятості
 
08.11.2017 версія для друку
Валерій Ярошенко та представники ЄС обговорили питання зайнятості та реорганізації державної служби зайнятості

Описание: C:\Users\volkova.viktoria\Desktop\23423385_2094752660758870_1670005887_o.jpg7 листопада в Державній службі зайнятості (Центральному апараті) відбулася робоча зустріч керівництва Служби з представниками Європейського Союзу.

В.о. Голови Державної служби зайнятості (Центрального апарату) Валерій Ярошенко, його заступник Юлія Жовтяк та керівники структурних підрозділів обговорили разом з експертом Генерального директорату Європейської Комісії з питань зайнятості, соціальних справ і суспільної інтеграції Фредерік Ришене та аташе з політичних питань у сфері зайнятості Представництва ЄС в Україні Мартіном Шредером стан реформ у сфері зайнятості та соціального захисту, у тому числі питання реорганізації служби зайнятості. Пріоритетними питаннями обговорення зустрічі був стан ринку праці України, ситуація щодо зареєстрованого безробіття, а також заходи, які проводяться у напрямку профтехнічної освіти та навчання.

«На сьогоднішній день, реорганізація Служби активно впроваджується в Полтавській області. Це пілотний проект, який успішно працює у напрямку передачі адміністративно-господарських функцій на регіональний рівень та утворення філій на місці базових центрів зайнятості. Заплановано, що до кінця місяця вся область перейде на новий рівень роботи. Далі досвід Полтавської області буде поширено на всю Україну та за І квартал 2018 року Державна служба зайнятості буде повністю реформована», – повідомив В. Ярошенко.

Нагадаємо, що реорганізація Служби проводиться з метою перетворення її у сучасну сервісну установу з високим рівнем довіри клієнтів, соціальних партнерів та громадськості. Впроваджується «Електронний кабінет роботодавця», «Електронний кабінет безробітного», що дозволяє отримувати швидкий доступ до послуг Служби. Так звана «електронна черга» для безробітнихце сервіс, за допомогою якого кожен бажаючий може самостійно, не витрачаючи зайвого часу, записатись на індивідуальний прийом до фахівця будь-якого центру зайнятості України.

Під час зустрічі представникам ЄС також окреслено питання профтехосвіти безробітних, який проводиться Службою. Окремо зазначено питання рівня безробіття молоді, актуальність працевлаштування внутрішньо переміщених осіб та демобілізованих учасників АТО.

В свою чергу, Ф. Ришене повідомила, що 7 листопада офіційно розпочато проект реформування системи управління питань праці в Україні, що впроваджується Міжнародною організацією праці. Тому, ситуація зайнятості та професійної освіти, профорієнтації дуже актуальне для ЄС. Як результат, обидві сторони дійшли згоди в подальшому співпрацювати та консолідувати зусилля задля ефективної реорганізації та розвитку системи у сфері зайнятості України.

Новини з Веб-сайтів РегЦЗ
31.01.2017
У БУЧАЦЬКОМУ РЦЗ - МІНІ-ЯРМАРОК ВАКАНСІЙ
У Бучацькому районному центрі зайнятості для 29 безробітних проведено міні-ярмарок вакансій за участю філії "Бучацький райавтодор"
далi »
31.01.2017
АКЦІЯ "ВИПУСКНИК" У ШКОЛАХ СІЛ БАРИШ ТА ОЗЕРЯНИ
30 січня цього року фахівці Бучацького районного центру зайнятості провели акцію "Випускник" для старшокласників ЗОШ сіл Бариш та Озеряни.
далi »
31.01.2017
Альтернатива зайнятості - служба за контрактом
У Березанському районному центрі зайнятості відбувся семінар з орієнтації на службу в Збройних Силах України за участі начальника відділення комплектування Березанського РВК
далi »
31.01.2017
День відкритих дверей у Врадіївському РЦЗ
На допомогу у вирішенні питання професійного самовизначення був направлений День відкритих дверей для учнів 10-го класу ЗОШ № 3 у Врадіївському районному центрі зайнятості
далi »
31.01.2017
Підберемо кадри разом
Нещодавно в приміщенні Первомайського міськрайонного центру зайнятості було проведено 2 міні-ярмарки вакансій на замовлення ПАТ "ЗАВОД "ФРЕГАТ"
далi »
Опитування
Яка інформація вас найбільше цікавить на сайті Державної служби зайнятості?
послуги щодо працевлаштування;
безкоштовне професійне навчання;
як відкрити власну справу;
отримання допомоги по безробіттю;
пошук кваліфікованих працівників;
інформація для учасників АТО та переселенців;
законодавство у сфері зайнятості;
новини служби зайнятості;
статистична інформація;
інше.
Проголосувати Проголосувати
Результат опитування Проголосувати