23 сiчня 2018
Про ДСЗ Про правління Фонду Прес-центр Нормативно-правова база Статистична інформація Доступ до публічної інформації Державні закупівлі
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук
Логін
Пароль
Увійти  
Головна » Прес-центр » Новини

У Житомирі за ініціативи Служби зайнятості пройшов перший обласний кар'єрний форум
 
09.11.2017 версія для друку
У Житомирі за ініціативи Служби зайнятості пройшов перший обласний кар'єрний форум

Описание: Описание: C:\Users\volkova.viktoria\Desktop\DSCN3818.JPGСьогодні, 9 листопада, у Житомирі за участі в.о. Голови Державної служби зайнятості (Центрального апарату) Валерія Ярошенка відбувся перший обласний кар’єрний форум «Освіта. Робота. Перспектива». За результатами якого була підписана Резолюція про об’єднання зусиль у напрямку розвитку кадрового потенціалу області між представниками влади та роботодавцями.

Про це повідомила директор Житомирського обласного центру зайнятості Галина Корінна.

«Ми вперше на Житомирщині зібрались у такому вагомому товаристві для того, щоб детально обговорити вкрай важливі питання сьогодення: створення єдиної ефективної системи взаємодії між владою, службою зайнятості, роботодавцями, навчальними закладами щодо підготовки, розвитку та збереження кваліфікованого кадрового потенціалу області. Зараз йде тотальна боротьба за працівників. Є чимало вакансій, які не заповнюються через брак претендентів», – зазначила Г. Корінна, відкриваючи форум.

В свою чергу В. Ярошенко наголосив на тому, що в базі вакансій державної служби зайнятості цього року втричі більше вільних робочих місць, ніж у минулому році. Але є питання, яке потрібно вирішувати на загальнодержавному рівні – нестача кваліфікованих працівників. 

Ініціаторами заходу виступила обласна служба зайнятості аби започаткувати відкритий формат діалогу на соціально значущі теми. Ключові питання форуму були розділені на чотири блоки, головними спікерами в яких були представники влади і служби зайнятості, роботодавці, керівники начальних закладів, очільники територіальних громад. Обговорювали місцеві можливості розвитку кадрового потенціалу, як невідкладного завдання для розвитку економіки області. Важливим питанням було щодо компетенції, необхідні для успішної кар’єри, а також поширення досвіду кращих практик діяльності територіальних громад із забезпечення зайнятості населення. Окремо обговорювалися питання організації Описание: Описание: C:\Users\volkova.viktoria\Desktop\DSCN3989..jpgнавчального процесу задля успішного кар’єрного розвитку учнів (студентів).

Учасники зібрання домовились, що кар’єрний форум функціонуватиме на постійній основі. Відповідно буде сформована обласна програма освіти до 2020 року та проводитиметься активна профорієнтаційна робота, організовуватимуться спільні заходи щодо легалізації зайнятості населення і т. д.

Насамкінець кращих партнерів служби зайнятості з-поміж роботодавців, керівників територіальних громад і громадських організацій Житомирщини В. Ярошенко і Г. Корінна відзначили подяками.

У заході також взяли участь голова Житомирської обласної ради Володимир Ширма, заступник голови Житомирської обласної державної адміністрації Ярослав Лагута, Голова представницького органу роботодавців області Сергій Бутенко, а також голови районних адміністрацій та рад, керівники об’єднаних територіальних громад, представники департаментів та управлінь ОДА, обласної ради, роботодавці, навчальних закладів, профспілок і громадськості.

Новини з Веб-сайтів РегЦЗ
31.01.2017
У БУЧАЦЬКОМУ РЦЗ - МІНІ-ЯРМАРОК ВАКАНСІЙ
У Бучацькому районному центрі зайнятості для 29 безробітних проведено міні-ярмарок вакансій за участю філії "Бучацький райавтодор"
далi »
31.01.2017
АКЦІЯ "ВИПУСКНИК" У ШКОЛАХ СІЛ БАРИШ ТА ОЗЕРЯНИ
30 січня цього року фахівці Бучацького районного центру зайнятості провели акцію "Випускник" для старшокласників ЗОШ сіл Бариш та Озеряни.
далi »
31.01.2017
Альтернатива зайнятості - служба за контрактом
У Березанському районному центрі зайнятості відбувся семінар з орієнтації на службу в Збройних Силах України за участі начальника відділення комплектування Березанського РВК
далi »
31.01.2017
День відкритих дверей у Врадіївському РЦЗ
На допомогу у вирішенні питання професійного самовизначення був направлений День відкритих дверей для учнів 10-го класу ЗОШ № 3 у Врадіївському районному центрі зайнятості
далi »
31.01.2017
Підберемо кадри разом
Нещодавно в приміщенні Первомайського міськрайонного центру зайнятості було проведено 2 міні-ярмарки вакансій на замовлення ПАТ "ЗАВОД "ФРЕГАТ"
далi »
Опитування
Яка інформація вас найбільше цікавить на сайті Державної служби зайнятості?
послуги щодо працевлаштування;
безкоштовне професійне навчання;
як відкрити власну справу;
отримання допомоги по безробіттю;
пошук кваліфікованих працівників;
інформація для учасників АТО та переселенців;
законодавство у сфері зайнятості;
новини служби зайнятості;
статистична інформація;
інше.
Проголосувати Проголосувати
Результат опитування Проголосувати