23 сiчня 2018
Про ДСЗ Про правління Фонду Прес-центр Нормативно-правова база Статистична інформація Доступ до публічної інформації Державні закупівлі
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук
Логін
Пароль
Увійти  
Головна » Прес-центр » Новини

Службою зайнятості Києва створено "Банк резюме" випускників столичних вузів
 
13.11.2017 версія для друку
Службою зайнятості Києва створено "Банк резюме" випускників столичних вузів

Київський міський центр зайнятості розпочав створення «Банку резюме» випускників навчальних закладів, який допоможе з пошуком і підбором кадрів на запити роботодавців.

Про це розповів директор Київського міського центру зайнятості Віктор Білич, інформує прес-служба.

«З метою підвищення конкурентоспроможності молоді на ринку праці та укомплектування підприємств міста кадрами, Київським міським центром зайнятості розпочато створення «Банку резюме» випускників навчальних закладів. Це буде онлайн технологія швидкого пошуку і підбору кадрів на запити роботодавців», - повідомив В. Білич.

Він також наголосив, що заплановано поступово переводити послуги з профорієнтації на онлайн-платформу. А саме – переведення семінарів у режим вебінарів, тестування в режимі онлайн, надання профконсультацій по скайпу.

В. Білич підкреслив, що в рамках реформи Київський міський центр зайнятості активно долучається до процесу реорганізації центрів зайнятості, які відбуваються по всій Україні. Її суть полягає в тому, що частково функції базових центрів зайнятості передадуть до регіональних центрів зайнятості. Тобто, їх розвантажать від додаткового документообігу, буде мінімізовано адміністративне навантаження, підвищиться ефективність роботи. Після такої реорганізації базові центри зайнятості зможуть сфокусуватися на наданні послуг населенню та роботодавцям. Служба зайнятості перетвориться на сервісну службу. «Таким чином, столична служба зайнятості не стоїть на місці, вона змінюється, впроваджуються в життя нові послуги, забезпечується розширення їх змісту, гнучкість підходів щодо сприяння зайнятості населення», - наголосив директор столичної служби зайнятості.

Новини з Веб-сайтів РегЦЗ
31.01.2017
У БУЧАЦЬКОМУ РЦЗ - МІНІ-ЯРМАРОК ВАКАНСІЙ
У Бучацькому районному центрі зайнятості для 29 безробітних проведено міні-ярмарок вакансій за участю філії "Бучацький райавтодор"
далi »
31.01.2017
АКЦІЯ "ВИПУСКНИК" У ШКОЛАХ СІЛ БАРИШ ТА ОЗЕРЯНИ
30 січня цього року фахівці Бучацького районного центру зайнятості провели акцію "Випускник" для старшокласників ЗОШ сіл Бариш та Озеряни.
далi »
31.01.2017
Альтернатива зайнятості - служба за контрактом
У Березанському районному центрі зайнятості відбувся семінар з орієнтації на службу в Збройних Силах України за участі начальника відділення комплектування Березанського РВК
далi »
31.01.2017
День відкритих дверей у Врадіївському РЦЗ
На допомогу у вирішенні питання професійного самовизначення був направлений День відкритих дверей для учнів 10-го класу ЗОШ № 3 у Врадіївському районному центрі зайнятості
далi »
31.01.2017
Підберемо кадри разом
Нещодавно в приміщенні Первомайського міськрайонного центру зайнятості було проведено 2 міні-ярмарки вакансій на замовлення ПАТ "ЗАВОД "ФРЕГАТ"
далi »
Опитування
Яка інформація вас найбільше цікавить на сайті Державної служби зайнятості?
послуги щодо працевлаштування;
безкоштовне професійне навчання;
як відкрити власну справу;
отримання допомоги по безробіттю;
пошук кваліфікованих працівників;
інформація для учасників АТО та переселенців;
законодавство у сфері зайнятості;
новини служби зайнятості;
статистична інформація;
інше.
Проголосувати Проголосувати
Результат опитування Проголосувати