23 сiчня 2018
Про ДСЗ Про правління Фонду Прес-центр Нормативно-правова база Статистична інформація Доступ до публічної інформації Державні закупівлі
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук
Логін
Пароль
Увійти  
Головна » Прес-центр » Новини

Роман Криган: Пріоритет діяльності служби зайнятості - підвищення якості надання соціальних послуг клієнтам
 
14.11.2017 версія для друку
Роман Криган: Пріоритет діяльності служби зайнятості - підвищення якості надання соціальних послуг клієнтам

13 листопада, Кіровоградську область із робочим візитом відвідав Роман Криган, заступник Голови Державної служби зайнятості (Центрального апарату). Під час перебування він відвідав Олександрівський районний центр зайнятості, на базі якого впроваджується пілотний проект з реорганізації та утворення філій обласного центру зайнятості.

Окрім ознайомлення з роботою Олександрівського РЦЗ та Кіровоградського МРЦЗ, Р. Криган зустрівся із заступником голови Кіровоградської облдержадміністрації Світланою ЛобановоюПід час зустрічі мова йшла про ситуацію на регіональному ринку праці, співпрацю органів влади та центрів зайнятості у напрямку забезпечення роботою мешканців області, у т.ч. тих, які не здатні на рівних конкурувати на ринку праці.

Також заступник Голови провів нараду з керівниками структурних підрозділів обласного центру зайнятості. Першочерговою темою обговорення стали основні аспекти та процеси, які відбуваються на етапі реформування державної служби зайнятості. «Основною метою реорганізації є оновлення служби як сервісної установи. Це сучасний формат з клієнтоцентрованим підходом щодо обслуговування шукачів роботи та роботодавців відповідно до їх потреб. Інноваційні підходи, що впроваджуються у роботу Служби, орієнтовані на підвищення результативності та якості обслуговування клієнтів», – наголосив Р. Криган.

На завершення наради, було окреслено першочергові завдання у роботі служби зайнятості у поточному році. Крім того, Р. Криган відмітив злагоджену роботу працівників та висловив сподівання, що колектив і надалі працюватиме у напрямку ефективного виконання поставлених завдань.

 

Новини з Веб-сайтів РегЦЗ
31.01.2017
У БУЧАЦЬКОМУ РЦЗ - МІНІ-ЯРМАРОК ВАКАНСІЙ
У Бучацькому районному центрі зайнятості для 29 безробітних проведено міні-ярмарок вакансій за участю філії "Бучацький райавтодор"
далi »
31.01.2017
АКЦІЯ "ВИПУСКНИК" У ШКОЛАХ СІЛ БАРИШ ТА ОЗЕРЯНИ
30 січня цього року фахівці Бучацького районного центру зайнятості провели акцію "Випускник" для старшокласників ЗОШ сіл Бариш та Озеряни.
далi »
31.01.2017
Альтернатива зайнятості - служба за контрактом
У Березанському районному центрі зайнятості відбувся семінар з орієнтації на службу в Збройних Силах України за участі начальника відділення комплектування Березанського РВК
далi »
31.01.2017
День відкритих дверей у Врадіївському РЦЗ
На допомогу у вирішенні питання професійного самовизначення був направлений День відкритих дверей для учнів 10-го класу ЗОШ № 3 у Врадіївському районному центрі зайнятості
далi »
31.01.2017
Підберемо кадри разом
Нещодавно в приміщенні Первомайського міськрайонного центру зайнятості було проведено 2 міні-ярмарки вакансій на замовлення ПАТ "ЗАВОД "ФРЕГАТ"
далi »
Опитування
Яка інформація вас найбільше цікавить на сайті Державної служби зайнятості?
послуги щодо працевлаштування;
безкоштовне професійне навчання;
як відкрити власну справу;
отримання допомоги по безробіттю;
пошук кваліфікованих працівників;
інформація для учасників АТО та переселенців;
законодавство у сфері зайнятості;
новини служби зайнятості;
статистична інформація;
інше.
Проголосувати Проголосувати
Результат опитування Проголосувати