21 сiчня 2018
Про ДСЗ Про правління Фонду Прес-центр Нормативно-правова база Статистична інформація Доступ до публічної інформації Державні закупівлі
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук
Логін
Пароль
Увійти  
Головна » Прес-центр » Новини

Ректором Інституту підготовки кадрів держслужби зайнятості України обрано Радмилу Войтович
 
20.12.2017 версія для друку
Ректором Інституту підготовки кадрів держслужби зайнятості України обрано Радмилу Войтович

Відповідно до наказу Державної служби зайнятості (Центрального апарату) від 27.09.2017 № 268-к «Про відбір кандидатів на посаду ректора Інституту підготовки кадрів державної служби зайнятості України» та наказу Інституту підготовки кадрів державної служби зайнятості України (далі – ІПК ДСЗУ) від 03.10.2017 № 305/0/-17 «Про організацію та проведення виборів ректора Інституту підготовки кадрів державної служби зайнятості України» 19 грудня 2017 року відбулися вибори ректора ІПК ДСЗУ.

На підставі Протоколу засідання виборчої комісії з виборів керівника вищого навчального закладу від 19 грудня 2017 року № 7 більше 50 відсотків голосів осіб, які мали право брати участь у виборах ректора Інституту підготовки кадрів державної служби зайнятості України, а саме 82,5 відсотки, набрала ВОЙТОВИЧ Радмила Василівна.

ВОЙТОВИЧ Радмила Василівна, доктор наук з державного управління, професор. Закінчила Київський університет імені Тараса Шевченка за спеціальністю «Філософія». Висококваліфікований фахівець в галузі державного управління. Має значний досвід практичної та наукової роботи в системі державного управління.

Новини з Веб-сайтів РегЦЗ
31.01.2017
У БУЧАЦЬКОМУ РЦЗ - МІНІ-ЯРМАРОК ВАКАНСІЙ
У Бучацькому районному центрі зайнятості для 29 безробітних проведено міні-ярмарок вакансій за участю філії "Бучацький райавтодор"
далi »
31.01.2017
АКЦІЯ "ВИПУСКНИК" У ШКОЛАХ СІЛ БАРИШ ТА ОЗЕРЯНИ
30 січня цього року фахівці Бучацького районного центру зайнятості провели акцію "Випускник" для старшокласників ЗОШ сіл Бариш та Озеряни.
далi »
31.01.2017
Альтернатива зайнятості - служба за контрактом
У Березанському районному центрі зайнятості відбувся семінар з орієнтації на службу в Збройних Силах України за участі начальника відділення комплектування Березанського РВК
далi »
31.01.2017
День відкритих дверей у Врадіївському РЦЗ
На допомогу у вирішенні питання професійного самовизначення був направлений День відкритих дверей для учнів 10-го класу ЗОШ № 3 у Врадіївському районному центрі зайнятості
далi »
31.01.2017
Підберемо кадри разом
Нещодавно в приміщенні Первомайського міськрайонного центру зайнятості було проведено 2 міні-ярмарки вакансій на замовлення ПАТ "ЗАВОД "ФРЕГАТ"
далi »
Опитування
Яка інформація вас найбільше цікавить на сайті Державної служби зайнятості?
послуги щодо працевлаштування;
безкоштовне професійне навчання;
як відкрити власну справу;
отримання допомоги по безробіттю;
пошук кваліфікованих працівників;
інформація для учасників АТО та переселенців;
законодавство у сфері зайнятості;
новини служби зайнятості;
статистична інформація;
інше.
Проголосувати Проголосувати
Результат опитування Проголосувати