15 грудня 2017
Про ДСЗ Про правління Фонду Прес-центр Нормативно-правова база Статистична інформація Доступ до публічної інформації Державні закупівлі
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук
Логін
Пароль
Увійти  
Головна » Прес-центр » Новини

Відразу 2000 співбесід та 500 направлень на працевлаштування отримали безробітні Донеччини
 
03.05.2017 версія для друку
Відразу 2000 співбесід та 500 направлень на працевлаштування отримали безробітні Донеччини

Наприкінці минулого тижня на всіх підконтрольних територіях Донеччини обласна служба зайнятості провела ярмарки вакансій в рамках Загальнообласного заходу «Робота навесні». До участі залучено майже 300 представників роботодавців.

Про це повідомила директор Донецького обласного центру зайнятості Валентина Рибалко.

Заходи відвідали більш ніж 4 000 шукачів роботи, які отримали кваліфіковані консультації з питань працевлаштування, професійного навчання за актуальними на ринку праці спеціальностями, з питань участі в громадських та інших роботах тимчасового характеру, допомоги у вирішенні юридичних проблем, профорієнтаційного тестування та інших послуг.

Увазі присутніх була запропонована інформація про вільні робочі місця та вакантні посади, серед яких зустрічались як робітничі спеціальності – токар, слюсар, фрезерувальник, машиніст крану, кухар, продавець, вантажник, водій, так і професій таких спеціальностей як: економіст, програміст, психолог, методист, страховий агент, бухгалтер, тощо.

Результатом Загальнообласного ярмарку вакансій стали понад 2 000 співбесід, які були проведені безпосередньо під час заходу у всіх містах та районах Донеччини, та більш ніж 500 направлень на роботу.

Особливістю ярмарку, який проходив у місті Краматорськ, було його висвітлення у прямому ефірі в режимі стрім-трансляції на офіційній сторінці Донецької обласної служби зайнятості у соціальній мережі Facebook. Відвідувачі сторінки мали безпосередню можливість в онлайн режимі побачити відео-огляд як саме проходить захід. Це нова, цікава, зручна та нестандартна форма подачі новин, яка дозволяє розповідати про будь-яку подію чи захід організації з перших вуст.

Новини з Веб-сайтів РегЦЗ
31.01.2017
У БУЧАЦЬКОМУ РЦЗ - МІНІ-ЯРМАРОК ВАКАНСІЙ
У Бучацькому районному центрі зайнятості для 29 безробітних проведено міні-ярмарок вакансій за участю філії "Бучацький райавтодор"
далi »
31.01.2017
АКЦІЯ "ВИПУСКНИК" У ШКОЛАХ СІЛ БАРИШ ТА ОЗЕРЯНИ
30 січня цього року фахівці Бучацького районного центру зайнятості провели акцію "Випускник" для старшокласників ЗОШ сіл Бариш та Озеряни.
далi »
31.01.2017
Альтернатива зайнятості - служба за контрактом
У Березанському районному центрі зайнятості відбувся семінар з орієнтації на службу в Збройних Силах України за участі начальника відділення комплектування Березанського РВК
далi »
31.01.2017
День відкритих дверей у Врадіївському РЦЗ
На допомогу у вирішенні питання професійного самовизначення був направлений День відкритих дверей для учнів 10-го класу ЗОШ № 3 у Врадіївському районному центрі зайнятості
далi »
31.01.2017
Підберемо кадри разом
Нещодавно в приміщенні Первомайського міськрайонного центру зайнятості було проведено 2 міні-ярмарки вакансій на замовлення ПАТ "ЗАВОД "ФРЕГАТ"
далi »
Опитування
Яка інформація вас найбільше цікавить на сайті Державної служби зайнятості?
послуги щодо працевлаштування;
безкоштовне професійне навчання;
як відкрити власну справу;
отримання допомоги по безробіттю;
пошук кваліфікованих працівників;
інформація для учасників АТО та переселенців;
законодавство у сфері зайнятості;
новини служби зайнятості;
статистична інформація;
інше.
Проголосувати Проголосувати
Результат опитування Проголосувати