15 грудня 2017
Про ДСЗ Про правління Фонду Прес-центр Нормативно-правова база Статистична інформація Доступ до публічної інформації Державні закупівлі
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук
Логін
Пароль
Увійти  
Головна » Прес-центр » Новини

Близько 500 школярів взяли участь у фіналі туристичного конкурсу на Херсонщині "В долонях степу і Дніпра"
 
16.05.2017 версія для друку
Близько 500 школярів взяли участь у фіналі туристичного конкурсу на Херсонщині "В долонях степу і Дніпра"

Описание: C:\Users\volkova.viktoria\Desktop\5656.jpgНа Херсонщині пройшов фінал профорієнтаційного заходу туристичної спрямованості «Профіквест „В долонях степу і Дніпра”», у якому взяло участь майже 500 учнів області. Сам захід стартував ще навесні 2016 року. За цей час учасники розробляли та досліджували власні туристичні маршрути, складали карти та проводили міні-піар кампанії для їх популяризації. 

Про це повідомив директор Херсонського обласного центру зайнятості Євгеній Єрашов.

«Профорієнтаційна робота з учнівською молоддю у будь-який формі – це важливе завдання служби зайнятості. Вибір професії відбувається без життєвого і професійного досвіду. Тому саме на цьому етапі учні потребують кваліфікованої допомоги фахівців. Зі свого боку Державна служба зайнятості має багато інструментів для виконання цієї задачі», – підкреслив Є. Єрашов.

Учні, вчителі, бібліотекарі та спеціалісти служби зайнятості з’їхалися з усіх міст та районів Херсонщини до історико-розважального комплексу «Зелені хутори Таврії» (м. Гола Пристань). Змагання відбулися у останній номінації проекту – сценічній PR-презентації «Херсонський край мій вабить і дивує». У своїх виступах команди повинні були представити Херсонщину за матеріалами, зібраними протягом дії проекту та опублікованими на спеціальному блозі (https://profikvest.blogspot.com/)

Учасниками було багато зроблено: визначено туристично-привабливі об’єкти дослідження та складено туристично-екскурсійні маршрути у районах та містах; вивчено та зібрано матеріали згідно з цими маршрутами; організовано літні експедиції за маршрутами з метою їх фотографування та відео зйомки; розроблено PR-кампанії власного екскурсійного маршруту та туристичних об’єктів тощо. Зрозуміло, що все це потрібно було не тільки віднайти, але й вміло презентувати.

Переможці були визначені та нагороджені у кожній номінації. Але..

Гран-прі інноваційного проекту «Обласний профіквест «В долонях степу і Дніпра» за підсумками роботи протягом дії проекту (2016-2017 рр.) здобула команда Скадовського району, – саме цій команді було вручено кубок головного призу та сертифікат на поїздку до Львова.

Новини з Веб-сайтів РегЦЗ
31.01.2017
У БУЧАЦЬКОМУ РЦЗ - МІНІ-ЯРМАРОК ВАКАНСІЙ
У Бучацькому районному центрі зайнятості для 29 безробітних проведено міні-ярмарок вакансій за участю філії "Бучацький райавтодор"
далi »
31.01.2017
АКЦІЯ "ВИПУСКНИК" У ШКОЛАХ СІЛ БАРИШ ТА ОЗЕРЯНИ
30 січня цього року фахівці Бучацького районного центру зайнятості провели акцію "Випускник" для старшокласників ЗОШ сіл Бариш та Озеряни.
далi »
31.01.2017
Альтернатива зайнятості - служба за контрактом
У Березанському районному центрі зайнятості відбувся семінар з орієнтації на службу в Збройних Силах України за участі начальника відділення комплектування Березанського РВК
далi »
31.01.2017
День відкритих дверей у Врадіївському РЦЗ
На допомогу у вирішенні питання професійного самовизначення був направлений День відкритих дверей для учнів 10-го класу ЗОШ № 3 у Врадіївському районному центрі зайнятості
далi »
31.01.2017
Підберемо кадри разом
Нещодавно в приміщенні Первомайського міськрайонного центру зайнятості було проведено 2 міні-ярмарки вакансій на замовлення ПАТ "ЗАВОД "ФРЕГАТ"
далi »
Опитування
Яка інформація вас найбільше цікавить на сайті Державної служби зайнятості?
послуги щодо працевлаштування;
безкоштовне професійне навчання;
як відкрити власну справу;
отримання допомоги по безробіттю;
пошук кваліфікованих працівників;
інформація для учасників АТО та переселенців;
законодавство у сфері зайнятості;
новини служби зайнятості;
статистична інформація;
інше.
Проголосувати Проголосувати
Результат опитування Проголосувати