15 грудня 2017
Про ДСЗ Про правління Фонду Прес-центр Нормативно-правова база Статистична інформація Доступ до публічної інформації Державні закупівлі
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук
Логін
Пароль
Увійти  
Головна » Прес-центр » Новини

На Дніпропетровщині набирає обертів онлайн профорієнтація
 
19.05.2017 версія для друку
На Дніпропетровщині набирає обертів онлайн профорієнтація

Описание: Описание: C:\Users\volkova.viktoria\Desktop\DSC08470.JPGУ Дніпропетровській області за один день одночасно 141 учень з різних шкіл отримали відео консультації онлайн Дніпропетровського транспортно-економічного коледжу (ДТрЕК).

Про це повідомила директор Дніпропетровського обласного центру зайнятості Вікторія Кузнецова.

«Обласна служба зайнятості продовжує успішну роботу із новим профорієнтаційним проектом під назвою: «Професія поряд». Суть проекту полягає у презентації навчальними закладами міста Дніпро за допомогою Skype-презентацій професій для школярів сільських шкіл області», – повідомила В. Кузнецова.

Цього разу до участі підключились загальноосвітні школи Магдалинівського, Царичанського, Покровського районів, міста Марганця, Синельниково та Павлограда.

В рамках Skype-зустрічей школярам вдалось відвідати аудиторії коледжу. Також поспілкуватись в режимі on-line з викладачами навчального закладу та ознайомитись з роботою спортивних секцій. Їхній увазі було запропоновано перегляд відеофільму про особливості навчально-виховного процесу та соціально-побутові умови для студентів.

Представники студентської молоді навчального закладу розповіли про дозвілля та соціальний захист студентів, ознайомили школярів з позаурочним життям. Розповіли про цікаві подорожі, тренінги, конференції, олімпіади, в яких активну участь беруть студенти коледжу.

Як результат, школярі отримали актуальну та корисну інформацію про Дніпропетровський транспортно-економічний коледж, його потенціал та досягнення. А далі висновки за майбутніми випускниками. Адже багатогранна інформація, стосовно вибору професії, обов’язково стане в нагоді.

Новини з Веб-сайтів РегЦЗ
31.01.2017
У БУЧАЦЬКОМУ РЦЗ - МІНІ-ЯРМАРОК ВАКАНСІЙ
У Бучацькому районному центрі зайнятості для 29 безробітних проведено міні-ярмарок вакансій за участю філії "Бучацький райавтодор"
далi »
31.01.2017
АКЦІЯ "ВИПУСКНИК" У ШКОЛАХ СІЛ БАРИШ ТА ОЗЕРЯНИ
30 січня цього року фахівці Бучацького районного центру зайнятості провели акцію "Випускник" для старшокласників ЗОШ сіл Бариш та Озеряни.
далi »
31.01.2017
Альтернатива зайнятості - служба за контрактом
У Березанському районному центрі зайнятості відбувся семінар з орієнтації на службу в Збройних Силах України за участі начальника відділення комплектування Березанського РВК
далi »
31.01.2017
День відкритих дверей у Врадіївському РЦЗ
На допомогу у вирішенні питання професійного самовизначення був направлений День відкритих дверей для учнів 10-го класу ЗОШ № 3 у Врадіївському районному центрі зайнятості
далi »
31.01.2017
Підберемо кадри разом
Нещодавно в приміщенні Первомайського міськрайонного центру зайнятості було проведено 2 міні-ярмарки вакансій на замовлення ПАТ "ЗАВОД "ФРЕГАТ"
далi »
Опитування
Яка інформація вас найбільше цікавить на сайті Державної служби зайнятості?
послуги щодо працевлаштування;
безкоштовне професійне навчання;
як відкрити власну справу;
отримання допомоги по безробіттю;
пошук кваліфікованих працівників;
інформація для учасників АТО та переселенців;
законодавство у сфері зайнятості;
новини служби зайнятості;
статистична інформація;
інше.
Проголосувати Проголосувати
Результат опитування Проголосувати