15 грудня 2017
Про ДСЗ Про правління Фонду Прес-центр Нормативно-правова база Статистична інформація Доступ до публічної інформації Державні закупівлі
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук
Логін
Пароль
Увійти  
Головна » Прес-центр » Новини

За роботою на ярмарок: у Харкові майже 2 тисячі шукачів зустрілись із роботодавцями
 
19.05.2017 версія для друку
За роботою на ярмарок: у Харкові майже 2 тисячі шукачів зустрілись із роботодавцями

Описание: C:\Users\volkova.viktoria\Desktop\IMG_0082.JPGМайже 1200 вакансій представили під час травневого ярмарку вакансій більше 40 роботодавців міста Харкова. На сам захід завітало близько 2 000 осіб. Родзинкою ярмарку стала підготовка до співбесіди англійською мовою.

«19 травня день Вишиванки, тож і багато роботодавців і шукачів роботи прийшли у вишиванках та активно почали втілювати в життя професійні свої прагнення, — зазначив директор Харківського обласного центру зайнятості Володимир Міненко. — Сьогодні основний актив ринку праці – молодь, випускники шкіл та вишів. Діти проходили тестування, визначались із майбутньою професією. Охочі складали резюме та записували відеопрезентації».

Найбільшою популярністю користуються робітничі професії. Більше 40 роботодавців запропонували майже 1200 вакансій. Серед них — менеджери, маркетологи, рекрутери, провізори, копірайтери, перекладачі, айтішники та інженери. Шукали водіїв, слюсарів, токарів, продавців.

Активна молодь нотувала корисні поради з пошуку роботи. Особи старшого віку цікавились навчанням у Харківському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості.

Нагадуємо, що Ярмарок вакансій у Харкові відбувся в рамках Всеукраїнської кампанії «День кар’єри Profit Day». Проект реалізовувався спільними зусиллями Харківського обласного центру зайнятості, БФ «Карітас Харків», БФ «Станція «Харків».

У базах служби зайнятості знаходиться 50,2 тис. вакансій по Україні, з яких 3,2 тис. пропозицій — у Харкові.

Новини з Веб-сайтів РегЦЗ
31.01.2017
У БУЧАЦЬКОМУ РЦЗ - МІНІ-ЯРМАРОК ВАКАНСІЙ
У Бучацькому районному центрі зайнятості для 29 безробітних проведено міні-ярмарок вакансій за участю філії "Бучацький райавтодор"
далi »
31.01.2017
АКЦІЯ "ВИПУСКНИК" У ШКОЛАХ СІЛ БАРИШ ТА ОЗЕРЯНИ
30 січня цього року фахівці Бучацького районного центру зайнятості провели акцію "Випускник" для старшокласників ЗОШ сіл Бариш та Озеряни.
далi »
31.01.2017
Альтернатива зайнятості - служба за контрактом
У Березанському районному центрі зайнятості відбувся семінар з орієнтації на службу в Збройних Силах України за участі начальника відділення комплектування Березанського РВК
далi »
31.01.2017
День відкритих дверей у Врадіївському РЦЗ
На допомогу у вирішенні питання професійного самовизначення був направлений День відкритих дверей для учнів 10-го класу ЗОШ № 3 у Врадіївському районному центрі зайнятості
далi »
31.01.2017
Підберемо кадри разом
Нещодавно в приміщенні Первомайського міськрайонного центру зайнятості було проведено 2 міні-ярмарки вакансій на замовлення ПАТ "ЗАВОД "ФРЕГАТ"
далi »
Опитування
Яка інформація вас найбільше цікавить на сайті Державної служби зайнятості?
послуги щодо працевлаштування;
безкоштовне професійне навчання;
як відкрити власну справу;
отримання допомоги по безробіттю;
пошук кваліфікованих працівників;
інформація для учасників АТО та переселенців;
законодавство у сфері зайнятості;
новини служби зайнятості;
статистична інформація;
інше.
Проголосувати Проголосувати
Результат опитування Проголосувати