12 грудня 2017
Про ДСЗ Про правління Фонду Прес-центр Нормативно-правова база Статистична інформація Доступ до публічної інформації Державні закупівлі
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук
Логін
Пароль
Увійти  
Головна » Прес-центр » Новини

Служба зайнятості та Європейський фонд освіти провели робочу зустріч
 
07.12.2017 версія для друку
Служба зайнятості та Європейський фонд освіти провели робочу зустріч

У Державній службі зайнятості (Центральному апараті) заступник Голови ДСЗ (ЦА) Юлія Жовтяк провела зустріч з провідним експертом Європейського фонду освіти з проблем ринку праці Драйгою Ермсон.

На сьогоднішній день Європейський фонд освіти, який є спеціалізованою агенцією Євросоюзу, реалізує проект з мапування заходів на підтримку переходу молоді до роботи у шести країнах Східного Партнерства, а саме – у Вірменії, Азейбарджані, Білорусії, Грузії, Молдові та Україні.

До обговорення основних питань зустрічі долучилися також керівники структурних підрозділів Центрального апарату Служби. Вони поінформували Д. Ермсон про діяльність Служби зайнятості, послуги з профорієнтації та профнавчання, які надаються молоді, зокрема з числа безробітних.

Протягом усього року фахівцями Служби проводиться цілеспрямована системна робота щодо формування у молоді усвідомлених підходів до вибору професії, розвитку професійної кар’єри, мотивації до пошуку роботи та працевлаштування, у т.ч. за робітничими професіями. Відповідно у всіх областях на регіональному та базовому рівнях укладені угоди, плани спільних дій з органами влади, соціальними партнерами щодо проведення профорієнтаційної роботи з різними цільовими групами молоді.

Також, в центрах зайнятості популяризуються сучасні форми пошуку роботи та зайнятості за допомогою мережі Internet, резюме та відео-резюме, online-співбесіди, freelanс-послуг.

Протягом січня - жовтня 2017 року профорієнтаційні послуги державної служби зайнятості отримали понад 352 тис. безробітних молодих людей віком до 35, у т. ч. 173 особи, які на дату реєстрації не досягли 18 років. Додатково профорієнтаційними послугами охоплено понад 737 тис. учнів загальноосвітніх навчальних закладів.

З метою сприяння у працевлаштуванні державна служба зайнятості організовує професійне навчання зареєстрованих безробітних і на замовлення роботодавця або для самозайнятості, провадження підприємницької діяльності з урахуванням побажань безробітних.

Професійне навчання здійснюється у професійно-технічних та вищих навчальних закладах, у тому числі в навчальних закладах держаної служби зайнятості, на підприємствах, в установах та організаціях незалежно від форми власності, виду діяльності та господарювання.

Протягом січня – жовтня 2017 року за направленням державної служби зайнятості проходило професійне навчання   152,5 тис. зареєстрованих безробітних.

 

Новини з Веб-сайтів РегЦЗ
31.01.2017
У БУЧАЦЬКОМУ РЦЗ - МІНІ-ЯРМАРОК ВАКАНСІЙ
У Бучацькому районному центрі зайнятості для 29 безробітних проведено міні-ярмарок вакансій за участю філії "Бучацький райавтодор"
далi »
31.01.2017
АКЦІЯ "ВИПУСКНИК" У ШКОЛАХ СІЛ БАРИШ ТА ОЗЕРЯНИ
30 січня цього року фахівці Бучацького районного центру зайнятості провели акцію "Випускник" для старшокласників ЗОШ сіл Бариш та Озеряни.
далi »
31.01.2017
Альтернатива зайнятості - служба за контрактом
У Березанському районному центрі зайнятості відбувся семінар з орієнтації на службу в Збройних Силах України за участі начальника відділення комплектування Березанського РВК
далi »
31.01.2017
День відкритих дверей у Врадіївському РЦЗ
На допомогу у вирішенні питання професійного самовизначення був направлений День відкритих дверей для учнів 10-го класу ЗОШ № 3 у Врадіївському районному центрі зайнятості
далi »
31.01.2017
Підберемо кадри разом
Нещодавно в приміщенні Первомайського міськрайонного центру зайнятості було проведено 2 міні-ярмарки вакансій на замовлення ПАТ "ЗАВОД "ФРЕГАТ"
далi »
Опитування
Яка інформація вас найбільше цікавить на сайті Державної служби зайнятості?
послуги щодо працевлаштування;
безкоштовне професійне навчання;
як відкрити власну справу;
отримання допомоги по безробіттю;
пошук кваліфікованих працівників;
інформація для учасників АТО та переселенців;
законодавство у сфері зайнятості;
новини служби зайнятості;
статистична інформація;
інше.
Проголосувати Проголосувати
Результат опитування Проголосувати