16 сiчня 2018
Про ДСЗ Про правління Фонду Прес-центр Нормативно-правова база Статистична інформація Доступ до публічної інформації Державні закупівлі
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук
Логін
Пароль
Увійти  
Головна » Безробіття у світі

До 2020 року 45% канадців будуть самозайнятими підприємцями
 
26.01.2017 версія для друку
До 2020 року 45% канадців будуть самозайнятими підприємцями

Компания Intuit Canada, поставщик программного обеспечения для учета финансов, сказала, что к 2020 году, фрилансеров, независимых подрядчиков и работников по требованию составить 45% канадских работоспособных граждан.

К 2020 году 45% канадцев будут самозанятыми предпринимателямиПрошлой осенью компания Intuit Inc в партнерстве с Emergent Research с целью выявления тенденций на канадском рынке труда, воспользовались помощью Статистического управления обследований и данных Канады. Обе компании обнаружили, что 41% самозанятых канадцев делают работу в дополнение к их регулярный доход, в то время как 47% делают это для большей свободы в работе и личной жизни.

Вся эта гигантская экономика, с классом работников по требованию, происходит из таких вещей, как Uber, Etsy или Fiverr, которые действительно позволяют людям делать дополнительную работу в гибкой графике, — сказал Джефф Кейтс, президент Intuit Canada, — Плюс много новых рабочих мест поступают на рынок на неполный рабочий день. Поэтому люди ищут, чтобы увеличить этот неполный рабочий день дополнительным заработком с самозанятых вариантов.

 

Источник: fdlx.com

 

Новини з Веб-сайтів РегЦЗ
31.01.2017
У БУЧАЦЬКОМУ РЦЗ - МІНІ-ЯРМАРОК ВАКАНСІЙ
У Бучацькому районному центрі зайнятості для 29 безробітних проведено міні-ярмарок вакансій за участю філії "Бучацький райавтодор"
далi »
31.01.2017
АКЦІЯ "ВИПУСКНИК" У ШКОЛАХ СІЛ БАРИШ ТА ОЗЕРЯНИ
30 січня цього року фахівці Бучацького районного центру зайнятості провели акцію "Випускник" для старшокласників ЗОШ сіл Бариш та Озеряни.
далi »
31.01.2017
Альтернатива зайнятості - служба за контрактом
У Березанському районному центрі зайнятості відбувся семінар з орієнтації на службу в Збройних Силах України за участі начальника відділення комплектування Березанського РВК
далi »
31.01.2017
День відкритих дверей у Врадіївському РЦЗ
На допомогу у вирішенні питання професійного самовизначення був направлений День відкритих дверей для учнів 10-го класу ЗОШ № 3 у Врадіївському районному центрі зайнятості
далi »
31.01.2017
Підберемо кадри разом
Нещодавно в приміщенні Первомайського міськрайонного центру зайнятості було проведено 2 міні-ярмарки вакансій на замовлення ПАТ "ЗАВОД "ФРЕГАТ"
далi »
Опитування
Яка інформація вас найбільше цікавить на сайті Державної служби зайнятості?
послуги щодо працевлаштування;
безкоштовне професійне навчання;
як відкрити власну справу;
отримання допомоги по безробіттю;
пошук кваліфікованих працівників;
інформація для учасників АТО та переселенців;
законодавство у сфері зайнятості;
новини служби зайнятості;
статистична інформація;
інше.
Проголосувати Проголосувати
Результат опитування Проголосувати