16 сiчня 2018
Про ДСЗ Про правління Фонду Прес-центр Нормативно-правова база Статистична інформація Доступ до публічної інформації Державні закупівлі
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук
Логін
Пароль
Увійти  
Головна » Прес-центр » Огляд ЗМІ

Черкаський політехнічний технікум готуватиме фахівців для військової промисловості
 
31.01.2017 версія для друку
Черкаський політехнічний технікум готуватиме фахівців для військової промисловості

Резюме випускників Черкаського політехнічного технікуму будуть включені до банку даних Всеукраїнського кадрового резерву служби зайнятості. Тож новоспеченим спеціалістам буде простіше знайти роботу з достойною оплатою.

Технікум одним із перших навчальних закладів області долучився до цього проекту. Він реалізується спільно з Черкаським міським центром зайнятості. Керівник центру Оксана Щербак та провідний спеціаліст Юлія Симошенко під час засідання підрозділу сприяння працевлаштування технікуму обговорили проведення профорієнтаційної роботи з випускниками, розглянули питання активізації співпраці з роботодавцями та запобігання безробіття серед молоді, а також розміщення актуальних роз’яснень центрів зайнятості на інформаційних стендах навчального закладу.

«Центри зайнятості зараз впроваджують сучасні методи роботи – створюють відеорезюме, проводять онлайн-зустрічі з роботодавцями, потенційними працівниками. Це співзвучно із настроями молоді. Тому будемо надалі розширювати співпрацю. Для цього ми створили і розвиваємо спеціальний підрозділ сприяння працевлаштуванню наших випускників і студентів, який, зокрема, підтримує тісні зв’язки з роботодавцями», – відзначив директор технікуму Дмитро Галат.

Навчальний заклад має спільні домовленості та угоди про співпрацю з такими підприємствами як ПАТ «Азот», ТОВ «Група Венето», ПВКП «Огрант», ТОВ «Опт Агро» та ін. Тож студенти проводять практичні навчання і заняття на виробництві, організовують науково-практичні конференції та виконують курсові і дипломні проекти з залученням фахівців цих підприємств. Черкаський політехнічний технікум готує кваліфікованих кадрів для нових заводів холдингу «Сатурн», які будуть випускати побутову техніку в Черкасах уже з квітня. На базі технікуму відбулася тристороння зустріч представників ДП НВК «Фотоприлад», КТУУ «Київський політехнічний університет ім. Ігоря Сікорського» та Черкаського політехнічного технікуму, де обговорили питання підготовки кадрів для військової промисловості.

Дмитро Галат підкреслює, що навчальний заклад докладає всіх зусиль, щоб створити умови для ефективної реалізації права студентів і випускників на працю та підвищити їхню конкурентоспроможність на ринку праці.

 

Джерело: dr.ck.ua

 

 

Новини з Веб-сайтів РегЦЗ
31.01.2017
У БУЧАЦЬКОМУ РЦЗ - МІНІ-ЯРМАРОК ВАКАНСІЙ
У Бучацькому районному центрі зайнятості для 29 безробітних проведено міні-ярмарок вакансій за участю філії "Бучацький райавтодор"
далi »
31.01.2017
АКЦІЯ "ВИПУСКНИК" У ШКОЛАХ СІЛ БАРИШ ТА ОЗЕРЯНИ
30 січня цього року фахівці Бучацького районного центру зайнятості провели акцію "Випускник" для старшокласників ЗОШ сіл Бариш та Озеряни.
далi »
31.01.2017
Альтернатива зайнятості - служба за контрактом
У Березанському районному центрі зайнятості відбувся семінар з орієнтації на службу в Збройних Силах України за участі начальника відділення комплектування Березанського РВК
далi »
31.01.2017
День відкритих дверей у Врадіївському РЦЗ
На допомогу у вирішенні питання професійного самовизначення був направлений День відкритих дверей для учнів 10-го класу ЗОШ № 3 у Врадіївському районному центрі зайнятості
далi »
31.01.2017
Підберемо кадри разом
Нещодавно в приміщенні Первомайського міськрайонного центру зайнятості було проведено 2 міні-ярмарки вакансій на замовлення ПАТ "ЗАВОД "ФРЕГАТ"
далi »
Опитування
Яка інформація вас найбільше цікавить на сайті Державної служби зайнятості?
послуги щодо працевлаштування;
безкоштовне професійне навчання;
як відкрити власну справу;
отримання допомоги по безробіттю;
пошук кваліфікованих працівників;
інформація для учасників АТО та переселенців;
законодавство у сфері зайнятості;
новини служби зайнятості;
статистична інформація;
інше.
Проголосувати Проголосувати
Результат опитування Проголосувати