16 сiчня 2018
Про ДСЗ Про правління Фонду Прес-центр Нормативно-правова база Статистична інформація Доступ до публічної інформації Державні закупівлі
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук
Логін
Пароль
Увійти  
Головна » Прес-центр » Історії успіху!

Історія успіху: Як захисник Донецького аеропорту відкрив власну справу на Чернігівщині
 
22.02.2017 версія для друку
Історія успіху: Як захисник Донецького аеропорту відкрив власну справу на Чернігівщині

Описание: C:\Users\volkova.viktoria\Desktop\Загруузки\photo01751.jpgВже майже рік, як демобілізований учасник АТО, колишній безробітний з Чернігівщини Ігор Кий веде власний бізнес.

Одним з ключових завдань служби зайнятості є надання дієвої підтримки військовослужбовцям, які брали участь в антитерористичній операції. Так, ще у 2015 році до Менського районного центру зайнятості звернувся за пошуком роботи І. Кий.

За освітою чоловік «художник-оформлювач». Працював у художній майстерні обласного центру та на місцевому заводі залізобетонних виробів. Після звільнення працював на різних будмайданчиках столиці. А ось після подій на Майдані, у 2014 році, записався добровольцем до Збройних сил України.

Служив Ігор в 95-й бригаді високомобільних десантних військ. Згодом став командиром відділення новосформованого 90-го окремого десантно-штурмового батальйону. Довелося також побувати і в «гарячих точках» – у 2014 році 17 днів захищав аеропорт Донецька.

Демобілізувався І. Кий у вересні 2015 року. Думав повернутися до ЗСУ за контрактом, але сім’я була категорично проти. Тому довелося шукати нову роботу в рідному селищі Макошин.

Маючи неабиякий досвід роботи у будівельній сфері, він все ж таки вирішив спробувати відкрити власний бізнес з виготовлення залізобетонних виробів. І вже в квітні 2016 року захистив бізнес-план, отримав одноразову матеріальну допомогу по безробіттю від служби зайнятості і офіційно зареєструвався як приватний підприємець.

Сьогодні І. Кий працює успішним підприємцем. Найманих працівників поки що не має, але в планах розширення бізнесу.

Новини з Веб-сайтів РегЦЗ
31.01.2017
У БУЧАЦЬКОМУ РЦЗ - МІНІ-ЯРМАРОК ВАКАНСІЙ
У Бучацькому районному центрі зайнятості для 29 безробітних проведено міні-ярмарок вакансій за участю філії "Бучацький райавтодор"
далi »
31.01.2017
АКЦІЯ "ВИПУСКНИК" У ШКОЛАХ СІЛ БАРИШ ТА ОЗЕРЯНИ
30 січня цього року фахівці Бучацького районного центру зайнятості провели акцію "Випускник" для старшокласників ЗОШ сіл Бариш та Озеряни.
далi »
31.01.2017
Альтернатива зайнятості - служба за контрактом
У Березанському районному центрі зайнятості відбувся семінар з орієнтації на службу в Збройних Силах України за участі начальника відділення комплектування Березанського РВК
далi »
31.01.2017
День відкритих дверей у Врадіївському РЦЗ
На допомогу у вирішенні питання професійного самовизначення був направлений День відкритих дверей для учнів 10-го класу ЗОШ № 3 у Врадіївському районному центрі зайнятості
далi »
31.01.2017
Підберемо кадри разом
Нещодавно в приміщенні Первомайського міськрайонного центру зайнятості було проведено 2 міні-ярмарки вакансій на замовлення ПАТ "ЗАВОД "ФРЕГАТ"
далi »
Опитування
Яка інформація вас найбільше цікавить на сайті Державної служби зайнятості?
послуги щодо працевлаштування;
безкоштовне професійне навчання;
як відкрити власну справу;
отримання допомоги по безробіттю;
пошук кваліфікованих працівників;
інформація для учасників АТО та переселенців;
законодавство у сфері зайнятості;
новини служби зайнятості;
статистична інформація;
інше.
Проголосувати Проголосувати
Результат опитування Проголосувати