23 сiчня 2018
Про ДСЗ Про правління Фонду Прес-центр Нормативно-правова база Статистична інформація Доступ до публічної інформації Державні закупівлі
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук
Логін
Пароль
Увійти  
Головна » Прес-центр » Історії успіху!

Історія успіху: як служба зайнятості допомогла людині з вадами слуху працювати за улюбленою професією
 
07.10.2016  |  Рівненська обласна служба зайнятості версія для друку
Історія успіху: як служба зайнятості допомогла людині з вадами слуху працювати за улюбленою професією

За сприяння служби зайнятості глухонімий юнак з Рівненщини працює за улюбленою професією та завдяки індивідуальному супроводу має стаж роботи понад рік.

Двадцятидворічний Роман Зашко, маючи інвалідність ІІ групи, в минулому році звернувся за допомогою в працевлаштуванні до Володимирецького районного центру зайнятості. Юнак мав вже професію кухаря, яку здобув у спеціалізованому закладі «Житомирське вище професійно-технічне училище-інтернат». Проте працевлаштовувати таких фахівців береться далеко не кожен роботодавець.

«Наше завдання – пришвидшити працевлаштування всіх, хто бажає працювати та активно шукає роботу, ― розповідає начальник відділу організації працевлаштування населення Наталія Чугай. ― Працівники центру зайнятості є своєрідними психологами, які працюють з кожним безробітним індивідуально, враховуючи мету його звернення. Тут не спрацюєш за шаблоном. А от результат щоразу має бути той же: пришвидшити працевлаштування кожного, враховуючи вміння та навички».

На пропозицію робочої сили кухаря напрочуд швидко відгукнулася власниця торгівельного центру «Полісяни» Світлана Блищик. Вже майже півтора роки хлопець працює за улюбленою професією, добре освоївся та почав проявляти свою майстерність.

Фахівцями центру зайнятості вівся індивідуальний супровід стосовно працевлаштування юнака і навіть зараз, інколи телефонують роботодавцеві та батькам, щоб поцікавитися справами та досягненнями Романа.

Відвідував хлопець центр зайнятості завжди з кимось із батьків, але спілкуватись намагався сам за допомогою паперу та ручки. І як було приємно, коли одного разу він написав спеціалісту «Дякую, ти дуже добра».

«Листочок з цим написом досі зберігаю, як дорогу серцю річ. І радію, що людина не просто відчула доброту, а й повірила, що її проблему вважають важливою» ― Наталія Чугай.

Новини з Веб-сайтів РегЦЗ
31.01.2017
У БУЧАЦЬКОМУ РЦЗ - МІНІ-ЯРМАРОК ВАКАНСІЙ
У Бучацькому районному центрі зайнятості для 29 безробітних проведено міні-ярмарок вакансій за участю філії "Бучацький райавтодор"
далi »
31.01.2017
АКЦІЯ "ВИПУСКНИК" У ШКОЛАХ СІЛ БАРИШ ТА ОЗЕРЯНИ
30 січня цього року фахівці Бучацького районного центру зайнятості провели акцію "Випускник" для старшокласників ЗОШ сіл Бариш та Озеряни.
далi »
31.01.2017
Альтернатива зайнятості - служба за контрактом
У Березанському районному центрі зайнятості відбувся семінар з орієнтації на службу в Збройних Силах України за участі начальника відділення комплектування Березанського РВК
далi »
31.01.2017
День відкритих дверей у Врадіївському РЦЗ
На допомогу у вирішенні питання професійного самовизначення був направлений День відкритих дверей для учнів 10-го класу ЗОШ № 3 у Врадіївському районному центрі зайнятості
далi »
31.01.2017
Підберемо кадри разом
Нещодавно в приміщенні Первомайського міськрайонного центру зайнятості було проведено 2 міні-ярмарки вакансій на замовлення ПАТ "ЗАВОД "ФРЕГАТ"
далi »
Опитування
Яка інформація вас найбільше цікавить на сайті Державної служби зайнятості?
послуги щодо працевлаштування;
безкоштовне професійне навчання;
як відкрити власну справу;
отримання допомоги по безробіттю;
пошук кваліфікованих працівників;
інформація для учасників АТО та переселенців;
законодавство у сфері зайнятості;
новини служби зайнятості;
статистична інформація;
інше.
Проголосувати Проголосувати
Результат опитування Проголосувати