23 сiчня 2018
Про ДСЗ Про правління Фонду Прес-центр Нормативно-правова база Статистична інформація Доступ до публічної інформації Державні закупівлі
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук
Логін
Пароль
Увійти  
Головна » Прес-центр » Новини

Керівництво Держслужби зайнятості відвідало громадську організацію, яка допомагає молоді з обмеженими фізичними можливостями на Черкащині
 
10.07.2017 версія для друку
Керівництво Держслужби зайнятості відвідало громадську організацію, яка допомагає молоді з обмеженими фізичними можливостями на Черкащині

Описание: Описание: Описание: C:\Users\volkova.viktoria\Desktop\фото.JPGВ рамках проведення Всеукраїнської наради Державної служби зайнятості України в. о. Голови Валерій Ярошенко, заступники Голови Держслужби зайнятості Юлія Жовтяк та Роман Криган, представники ДСЗ (ЦА) та директори Черкаського обласного та міського центрів зайнятості Григорій Дендемарченко та Оксана Щербак відвідали громадську організацію «Спілка батьків молоді з інвалідністю «Перспектива».

Громадська організація на території області діє вже 8 років під керівництвом Валерія Гаврілова та займається доглядом за молоддю з обмеженими фізичними можливостями. З 2012 року організація співпрацює з Черкаським міським центром зайнятості щодо підбору працівників з числа  зареєстрованих безробітних на громадські роботи. Безробітні допомагають налагодити  повсякденний побут дітей з інвалідністю, вчать спілкуватися, супроводжують їх на культурно-масові заходи міста, допомагають розкрити свої таланти.

«Приємно бачити, що в наш час є люди, яким небайдужі долі інших людей, людей, які потребують допомоги та підтримки. Важливо, що саме служба зайнятості – є тією ланкою, яка об’єднує громадські організації та сприяє створенню належних умов, для людей, які цього потребують, дарує їм відчуття своєї користі в цьому світі», - наголосив Валерій Ярошенко.

В реабілітаційному центрі, який функціонує при громадській організації, діє творча студія «Рампа», в якій вихованці можуть розвивати свої акторські здібності та естетичний смак до прекрасного. На заході всі гості мали можливість переглянули допрем’єрний показ вистави за повістю Антуана де Сент-Екзюпері «Маленький принц».

За словами Валерія Ярошенка в закладі створенні всі необхідні умови для комфортного перебування молодих людей з особливими потребами.

«Протягом трьох останніх років між службою зайнятості і організацією «Спілка батьків молоді з інвалідністю «Перспектива» було заключено 5 договорів про участь 198 безробітних у громадських роботах. Окрім того у 2016 році був підписаний строковий трудовий договір з внутрішньо переміщеною особою Ігорем Нестеренком, який був працевлаштований за направленням міського центру зайнятості, до спілки на посаду «соціальний працівник», - відзначив Григорій Дендемарченко.

Описание: C:\Users\volkova.viktoria\Desktop\фото 2.JPGТакож керівник Держслужби зайнятості мав можливість поспілкуватися з батьками, ознайомився з умовами перебування та проживання молоді в реабілітаційному центрі. Батьки, у свою чергу, висловили подяку службі зайнятості за розуміння, підтримку та допомогу їхнім дітям шляхом соціального супроводу.

В ході спілкування Валерій Гаврилов запропонував запровадити досвід співпраці служби зайнятості з громадськими організаціями, які переймаються питаннями людей, що потребують допомоги, й по інших регіонах України.

Наприкінці зустрічі керівник ДСЗ подякував керівнику спілки, директору обласного та міського центрів зайнятості за тісну співпрацю, висловив побажання щодо подальших спільних дій в інтересах людей з особливими потребами, та вручив подарунки закладу і молодими акторам.

 

Новини з Веб-сайтів РегЦЗ
31.01.2017
У БУЧАЦЬКОМУ РЦЗ - МІНІ-ЯРМАРОК ВАКАНСІЙ
У Бучацькому районному центрі зайнятості для 29 безробітних проведено міні-ярмарок вакансій за участю філії "Бучацький райавтодор"
далi »
31.01.2017
АКЦІЯ "ВИПУСКНИК" У ШКОЛАХ СІЛ БАРИШ ТА ОЗЕРЯНИ
30 січня цього року фахівці Бучацького районного центру зайнятості провели акцію "Випускник" для старшокласників ЗОШ сіл Бариш та Озеряни.
далi »
31.01.2017
Альтернатива зайнятості - служба за контрактом
У Березанському районному центрі зайнятості відбувся семінар з орієнтації на службу в Збройних Силах України за участі начальника відділення комплектування Березанського РВК
далi »
31.01.2017
День відкритих дверей у Врадіївському РЦЗ
На допомогу у вирішенні питання професійного самовизначення був направлений День відкритих дверей для учнів 10-го класу ЗОШ № 3 у Врадіївському районному центрі зайнятості
далi »
31.01.2017
Підберемо кадри разом
Нещодавно в приміщенні Первомайського міськрайонного центру зайнятості було проведено 2 міні-ярмарки вакансій на замовлення ПАТ "ЗАВОД "ФРЕГАТ"
далi »
Опитування
Яка інформація вас найбільше цікавить на сайті Державної служби зайнятості?
послуги щодо працевлаштування;
безкоштовне професійне навчання;
як відкрити власну справу;
отримання допомоги по безробіттю;
пошук кваліфікованих працівників;
інформація для учасників АТО та переселенців;
законодавство у сфері зайнятості;
новини служби зайнятості;
статистична інформація;
інше.
Проголосувати Проголосувати
Результат опитування Проголосувати