23 сiчня 2018
Про ДСЗ Про правління Фонду Прес-центр Нормативно-правова база Статистична інформація Доступ до публічної інформації Державні закупівлі
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук
Логін
Пароль
Увійти  
Головна » Прес-центр » Новини

Питання працевлаштування людей з інвалідністю обговорили у форматі круглого столу
 
12.07.2017 версія для друку
Питання працевлаштування людей з інвалідністю обговорили у форматі круглого столу

Описание: Описание: C:\Users\volkova.viktoria\Desktop\DSC_5920.JPGЗа підтримки Програми розвитку ООН в Україні 11 липня 2017 року та за участі першого заступника Міністра соціальної політики Ольги Крентовської, заступника Міністра соціальної політики Наталії Федорович та в.о. Голови Державної служби зайнятості (Центрального апарату) Валерія Ярошенка відбувся круглий стіл “Актуальні питання політики зайнятості людей з інвалідністю”.

У заході також взяли участь Уповноважений Президента України з прав людей з інвалідністю Валерій Сушкевич, Урядова уповноважена з прав осіб з інвалідністю Раїса Панасюк, керівництво Фонду соціального захисту інвалідів, громадських об`єднань, центрів реабілітації.

Учасники обговорили проблемні питання у сфері зайнятості та працевлаштування осіб з інвалідністю та шляхи їх вирішення.

Зокрема, було запропоновано впровадити модель комплексної реабілітації на базі діючих державних центрів професійної реабілітації осіб з інвалідністю, стимулюючі механізми для працевлаштування людей з інвалідністю та інші важливі аспекти в цьому напрямі.  

За словами В.Ярошенка, Зміни у законодавстві, проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи сприяли підвищенню рівня довіри людей з інвалідністю до державної служби зайнятості. І як результат, кількість таких громадян, які скористалися послугами державної служби зайнятості, упродовж останніх десяти років зросла в рази.  У 2007 році послугами служби скористалося 17,4 тис. людей з інвалідністю, у 2012 році – 40,0 тис. осіб, у 2016 – 45,8 тис. осіб, упродовж першого півріччя поточного року послуги отримали – 27,0 тис. людей з інвалідністю, працевлаштовано понад 5,8 тисяч осіб.

Новини з Веб-сайтів РегЦЗ
31.01.2017
У БУЧАЦЬКОМУ РЦЗ - МІНІ-ЯРМАРОК ВАКАНСІЙ
У Бучацькому районному центрі зайнятості для 29 безробітних проведено міні-ярмарок вакансій за участю філії "Бучацький райавтодор"
далi »
31.01.2017
АКЦІЯ "ВИПУСКНИК" У ШКОЛАХ СІЛ БАРИШ ТА ОЗЕРЯНИ
30 січня цього року фахівці Бучацького районного центру зайнятості провели акцію "Випускник" для старшокласників ЗОШ сіл Бариш та Озеряни.
далi »
31.01.2017
Альтернатива зайнятості - служба за контрактом
У Березанському районному центрі зайнятості відбувся семінар з орієнтації на службу в Збройних Силах України за участі начальника відділення комплектування Березанського РВК
далi »
31.01.2017
День відкритих дверей у Врадіївському РЦЗ
На допомогу у вирішенні питання професійного самовизначення був направлений День відкритих дверей для учнів 10-го класу ЗОШ № 3 у Врадіївському районному центрі зайнятості
далi »
31.01.2017
Підберемо кадри разом
Нещодавно в приміщенні Первомайського міськрайонного центру зайнятості було проведено 2 міні-ярмарки вакансій на замовлення ПАТ "ЗАВОД "ФРЕГАТ"
далi »
Опитування
Яка інформація вас найбільше цікавить на сайті Державної служби зайнятості?
послуги щодо працевлаштування;
безкоштовне професійне навчання;
як відкрити власну справу;
отримання допомоги по безробіттю;
пошук кваліфікованих працівників;
інформація для учасників АТО та переселенців;
законодавство у сфері зайнятості;
новини служби зайнятості;
статистична інформація;
інше.
Проголосувати Проголосувати
Результат опитування Проголосувати