15 грудня 2017
Про ДСЗ Про правління Фонду Прес-центр Нормативно-правова база Статистична інформація Доступ до публічної інформації Державні закупівлі
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук
Логін
Пароль
Увійти  
Головна » Прес-центр » Новини

Ринкоутворюючі підприємства Верходніпровська на 70% укомплектовані кадрами за сприяння служби зайнятості
 
12.07.2017 версія для друку
Ринкоутворюючі підприємства Верходніпровська на 70% укомплектовані кадрами за сприяння служби зайнятості

З початку 2017 року із 58 вакансій ТОВ «Верхньодніпровський завод потужного радіобудування» – 70% укомплектовані за допомогою служби зайнятості.

Про це стало відомо під час робочої зустрічі керівництва Дніпропетровського обласного центру зайнятості з керівниками ТОВ «Верхньодніпровський завод потужного радіобудування» (ВЗПР) та ТОВ «Астра».

«Компанія «Астра» займає чільне місце в галузі забезпечення холодом торгівельних супермаркетів України. Вирішальним фактором успішного розвитку є використання передових технологій та ретельний підбір кадрів, зокрема, за допомогою центру зайнятості», – акцентував генеральний директор ТОВ «Астра» Володимир Тарабан.

Зазначені підприємства є найбільш ринкоутворюючими підприємствами Верхньодніпровського району Дніпропетровської області. Вони активно співпрацюють зі службою зайнятості не лише у напрямку працевлаштування, а й у профорієнтації учнівської молоді щодо популяризації актуальних професій регіону. Так, у квітні – травні 2017 року, в рамках проекту «Я – PROFІ», 194 учня 9-11 класів шкіл району взяли участь у професіографічних екскурсіях для школярів до ТОВ «Астра» та ТОВ «Верхньодніпровський завод потужного радіобудування».

Під час зустрічі також презентовано послуги Дніпропетровського центру професійно-технічної освіти ДСЗ та йшлося про поглиблення взаємодії зі службою зайнятості.

Як результат зустрічі досягнуто домовленість щодо подальшої професійної підготовки необхідних фахівців за сприяння служби зайнятості, зокрема, у ЦПТО ДСЗ.

 

До відома: ТОВ «Верхньодніпровський завод потужного радіобудування» з 2005 входить до групи компаній «Модерн-Експо» – міжнародного холдингу, провідного виробника і постачальника торгового обладнання в Центральній і Східній Європі. Застосування новітніх технологій та висока кваліфікація персоналу дає можливість випускати якісну, конкурентоспроможну продукцію, розширювати виробництво та створювати нові робочі місця, що відіграє вирішальну роль в стабілізації ринку праці Верхньодніпровського району.

Новини з Веб-сайтів РегЦЗ
31.01.2017
У БУЧАЦЬКОМУ РЦЗ - МІНІ-ЯРМАРОК ВАКАНСІЙ
У Бучацькому районному центрі зайнятості для 29 безробітних проведено міні-ярмарок вакансій за участю філії "Бучацький райавтодор"
далi »
31.01.2017
АКЦІЯ "ВИПУСКНИК" У ШКОЛАХ СІЛ БАРИШ ТА ОЗЕРЯНИ
30 січня цього року фахівці Бучацького районного центру зайнятості провели акцію "Випускник" для старшокласників ЗОШ сіл Бариш та Озеряни.
далi »
31.01.2017
Альтернатива зайнятості - служба за контрактом
У Березанському районному центрі зайнятості відбувся семінар з орієнтації на службу в Збройних Силах України за участі начальника відділення комплектування Березанського РВК
далi »
31.01.2017
День відкритих дверей у Врадіївському РЦЗ
На допомогу у вирішенні питання професійного самовизначення був направлений День відкритих дверей для учнів 10-го класу ЗОШ № 3 у Врадіївському районному центрі зайнятості
далi »
31.01.2017
Підберемо кадри разом
Нещодавно в приміщенні Первомайського міськрайонного центру зайнятості було проведено 2 міні-ярмарки вакансій на замовлення ПАТ "ЗАВОД "ФРЕГАТ"
далi »
Опитування
Яка інформація вас найбільше цікавить на сайті Державної служби зайнятості?
послуги щодо працевлаштування;
безкоштовне професійне навчання;
як відкрити власну справу;
отримання допомоги по безробіттю;
пошук кваліфікованих працівників;
інформація для учасників АТО та переселенців;
законодавство у сфері зайнятості;
новини служби зайнятості;
статистична інформація;
інше.
Проголосувати Проголосувати
Результат опитування Проголосувати