15 грудня 2017
Про ДСЗ Про правління Фонду Прес-центр Нормативно-правова база Статистична інформація Доступ до публічної інформації Державні закупівлі
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук
Логін
Пароль
Увійти  
Головна » Прес-центр » Новини

На Рівненщині відкривається нова птахофабрика. Вакансії укомплектував Гощанський центр зайнятості
 
13.07.2017 версія для друку
На Рівненщині відкривається нова птахофабрика. Вакансії укомплектував Гощанський центр зайнятості

На базі колишнього гощанського інкубатора розпочинає роботу ТОВ «Хай чікен», що належить до групи компаній «Полісяночка». Підприємство відвідали голова Гощанської РДА Юрій Ковальчук, голова районної ради Олександр Поліщук, селищний голова Микола Панчук та директор районного центру зайнятості Петро Зубкевич.

Представники ТОВ «Хай чікен» провели екскурсію виробничими цехами підприємства та детально ознайомили присутніх зі стандартами й технологічним процесом виведення курчат, а також про умови роботи працівників інкубатора. Штат підприємства налічуватиме близько 20 працівників, частина з яких – колишні безробітні, направлені на роботу Гощанським РЦЗ. Днями на підприємстві зроблять закладання яєць і вже через 21 день, на початку серпня, очікується перша партія курчат.

Загальна вартість інвестицій ТОВ «Хай чікен» – близько одного мільйона євро. З них 50 відсотків – власні кошти інвесторів, 50% - кредитні кошти Європейського банку реконструкції й розвитку.

Новини з Веб-сайтів РегЦЗ
31.01.2017
У БУЧАЦЬКОМУ РЦЗ - МІНІ-ЯРМАРОК ВАКАНСІЙ
У Бучацькому районному центрі зайнятості для 29 безробітних проведено міні-ярмарок вакансій за участю філії "Бучацький райавтодор"
далi »
31.01.2017
АКЦІЯ "ВИПУСКНИК" У ШКОЛАХ СІЛ БАРИШ ТА ОЗЕРЯНИ
30 січня цього року фахівці Бучацького районного центру зайнятості провели акцію "Випускник" для старшокласників ЗОШ сіл Бариш та Озеряни.
далi »
31.01.2017
Альтернатива зайнятості - служба за контрактом
У Березанському районному центрі зайнятості відбувся семінар з орієнтації на службу в Збройних Силах України за участі начальника відділення комплектування Березанського РВК
далi »
31.01.2017
День відкритих дверей у Врадіївському РЦЗ
На допомогу у вирішенні питання професійного самовизначення був направлений День відкритих дверей для учнів 10-го класу ЗОШ № 3 у Врадіївському районному центрі зайнятості
далi »
31.01.2017
Підберемо кадри разом
Нещодавно в приміщенні Первомайського міськрайонного центру зайнятості було проведено 2 міні-ярмарки вакансій на замовлення ПАТ "ЗАВОД "ФРЕГАТ"
далi »
Опитування
Яка інформація вас найбільше цікавить на сайті Державної служби зайнятості?
послуги щодо працевлаштування;
безкоштовне професійне навчання;
як відкрити власну справу;
отримання допомоги по безробіттю;
пошук кваліфікованих працівників;
інформація для учасників АТО та переселенців;
законодавство у сфері зайнятості;
новини служби зайнятості;
статистична інформація;
інше.
Проголосувати Проголосувати
Результат опитування Проголосувати