23 сiчня 2018
Про ДСЗ Про правління Фонду Прес-центр Нормативно-правова база Статистична інформація Доступ до публічної інформації Державні закупівлі
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук
Логін
Пароль
Увійти  
Головна » Прес-центр » Новини

У Держслужбі зайнятості обговорили процедуру відбору будівельників до Ізраїлю
 
17.07.2017 версія для друку
У Держслужбі зайнятості обговорили процедуру відбору будівельників до Ізраїлю

Описание: C:\Users\volkova.viktoria\Desktop\20179900_1494329613963334_1444808951_n.jpgДержавна служба зайнятості обговорила з ізраїльськими колегами питання відбору будівельників в рамках реалізації Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Держави Ізраїль щодо тимчасового працевлаштування українських працівників в окремих галузях на ринку праці.

У зустрічі взяли участь в.о. Голови Державної служби зайнятості (Центрального апарату) Валерій Ярошенко, Директор з двосторонніх угод Управління з питань наслення та імміграції при Міністерстві внутрішніх справ Держави Ізраїль Аарон Барзані, заступник Надзвичайного та Повноважного Посла Держави Ізраїль в Україні Еміль Бен Нафталі, консультант «СІМІ» Недко Недков, керівники управлінь та відділів Держслужби зайнятості.

Під час зустрічі були обговорені питання процедури відбору українських будівельників для роботи у Державі Ізраїль. Зокрема, як відзначила ізраїльська сторона, претенденти будуть проходити тестування щодо визначення рівня їх компетентності, а також проходити медичний догляд. Якщо претендентів на відповідні роботи буде набагато більше ніж вакантних місць – працівників для участі у тестуванні та медогляді буде обиратись «рендомним» методом.

Окрім питань відбору працівників під час зустрічі також підіймались питання щодо проведення ізраїльською стороною інформаційної, кампанії для пошуку потенційних співробітників.

Нагадаємо, 15 травня 2017 відбулося підписання Імплементаційного протоколу між Міністерством соціальної політики України та Управлінням з питань населення та імміграції при Міністерстві внутрішніх справ Держави Ізраїль до Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Держави Ізраїль про тимчасове працевлаштування українських працівників в окремих галузях на ринку праці Держави Ізраїль.

 

Новини з Веб-сайтів РегЦЗ
31.01.2017
У БУЧАЦЬКОМУ РЦЗ - МІНІ-ЯРМАРОК ВАКАНСІЙ
У Бучацькому районному центрі зайнятості для 29 безробітних проведено міні-ярмарок вакансій за участю філії "Бучацький райавтодор"
далi »
31.01.2017
АКЦІЯ "ВИПУСКНИК" У ШКОЛАХ СІЛ БАРИШ ТА ОЗЕРЯНИ
30 січня цього року фахівці Бучацького районного центру зайнятості провели акцію "Випускник" для старшокласників ЗОШ сіл Бариш та Озеряни.
далi »
31.01.2017
Альтернатива зайнятості - служба за контрактом
У Березанському районному центрі зайнятості відбувся семінар з орієнтації на службу в Збройних Силах України за участі начальника відділення комплектування Березанського РВК
далi »
31.01.2017
День відкритих дверей у Врадіївському РЦЗ
На допомогу у вирішенні питання професійного самовизначення був направлений День відкритих дверей для учнів 10-го класу ЗОШ № 3 у Врадіївському районному центрі зайнятості
далi »
31.01.2017
Підберемо кадри разом
Нещодавно в приміщенні Первомайського міськрайонного центру зайнятості було проведено 2 міні-ярмарки вакансій на замовлення ПАТ "ЗАВОД "ФРЕГАТ"
далi »
Опитування
Яка інформація вас найбільше цікавить на сайті Державної служби зайнятості?
послуги щодо працевлаштування;
безкоштовне професійне навчання;
як відкрити власну справу;
отримання допомоги по безробіттю;
пошук кваліфікованих працівників;
інформація для учасників АТО та переселенців;
законодавство у сфері зайнятості;
новини служби зайнятості;
статистична інформація;
інше.
Проголосувати Проголосувати
Результат опитування Проголосувати