22 сiчня 2018
Про ДСЗ Про правління Фонду Прес-центр Нормативно-правова база Статистична інформація Доступ до публічної інформації Державні закупівлі
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук
Логін
Пароль
Увійти  
Головна » Прес-центр » Історії успіху!

Історія успіху: демобілізований учасник АТО відкрив бізнес з реалізації м'ясних продуктів
 
07.09.2016  |  Черкаська обласна служба зайнятості версія для друку
Історія успіху: демобілізований учасник АТО відкрив бізнес з реалізації м'ясних продуктів

Олександр Киян протягом декількох років проходив службу у Звенигородському райвідділі Управління Міністерства внутрішніх справ. Після скорочення штату чоловік брав участь у антитерористичній операції й був демобілізований у 2015 році.

Втрата роботи, наслідки бойових дій та невдалий старт у працевлаштуванні важко сприймалися Олександром. Чоловіку довелося пройти цілий ряд психокорекційних занять з психологами, аби  повернули жагу до життя та прагнення до самореалізації. Невдовзі він звернувся до Звенигородського районного центру зайнятості у Черкаській області за допомогою у пошуку роботи.

На інформаційному семінарі «Як розпочати власний бізнес» Олександр почув про можливість отримати одноразово допомогу по безробіттю для започаткування власної справи. На захід були запрошені успішні підприємці, в минулому безробітні, які поділилися своїм особистим досвідом у цій сфері.

Ініціативний чоловік твердо вирішив займатися підприємництвом. Районний центр зайнятості направив його навчатися за спеціальністю «Підприємництво та бізнес-планування» і незабаром Олександр успішно захистив бізнес-план.

Вже у лютому цього року чоловік зареєструвався як підприємець й почав реалізувати м'ясо та м’ясні делікатеси на місцевому ринку. Сьогодні у молодого підприємця ціле коло своїх клієнтів, а його продукція користується широким попитом серед відвідувачів.

Новини з Веб-сайтів РегЦЗ
31.01.2017
У БУЧАЦЬКОМУ РЦЗ - МІНІ-ЯРМАРОК ВАКАНСІЙ
У Бучацькому районному центрі зайнятості для 29 безробітних проведено міні-ярмарок вакансій за участю філії "Бучацький райавтодор"
далi »
31.01.2017
АКЦІЯ "ВИПУСКНИК" У ШКОЛАХ СІЛ БАРИШ ТА ОЗЕРЯНИ
30 січня цього року фахівці Бучацького районного центру зайнятості провели акцію "Випускник" для старшокласників ЗОШ сіл Бариш та Озеряни.
далi »
31.01.2017
Альтернатива зайнятості - служба за контрактом
У Березанському районному центрі зайнятості відбувся семінар з орієнтації на службу в Збройних Силах України за участі начальника відділення комплектування Березанського РВК
далi »
31.01.2017
День відкритих дверей у Врадіївському РЦЗ
На допомогу у вирішенні питання професійного самовизначення був направлений День відкритих дверей для учнів 10-го класу ЗОШ № 3 у Врадіївському районному центрі зайнятості
далi »
31.01.2017
Підберемо кадри разом
Нещодавно в приміщенні Первомайського міськрайонного центру зайнятості було проведено 2 міні-ярмарки вакансій на замовлення ПАТ "ЗАВОД "ФРЕГАТ"
далi »
Опитування
Яка інформація вас найбільше цікавить на сайті Державної служби зайнятості?
послуги щодо працевлаштування;
безкоштовне професійне навчання;
як відкрити власну справу;
отримання допомоги по безробіттю;
пошук кваліфікованих працівників;
інформація для учасників АТО та переселенців;
законодавство у сфері зайнятості;
новини служби зайнятості;
статистична інформація;
інше.
Проголосувати Проголосувати
Результат опитування Проголосувати