14 грудня 2017
Про ДСЗ Про правління Фонду Прес-центр Нормативно-правова база Статистична інформація Доступ до публічної інформації Державні закупівлі
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук
Логін
Пароль
Увійти  
Головна » Прес-центр » Новини

«Безробіття в молодому віці – дрібниця чи вирок?»
 
09.02.2017 версія для друку
«Безробіття в молодому віці – дрібниця чи вирок?»

Описание: Описание: Описание: C:\Users\volkova.viktoria\Desktop\20170209_142117.jpgСаме на таку тему сьогодні спілкувалися учасники зібрання, під час якого обговорювалися результати дослідження «Вплив безробіття у молодому віці на подальше життя». Головним спікером даного заходу виступив заступник Голови Державної служби зайнятості (Центрального апарату) Сергій Кравченко.

«Сьогодні у світі є величезне не вирішене питання – створення першого робочого місця для молоді. Багато міжнародних організацій реалізовують проекти щодо сприяння працевлаштування молоді, але єдиного рецепту вирішення даної проблеми не існує. Ми докладаємо багато зусиль аби забезпечити молодь першим робочим місцем. Більш того, службою зайнятості розроблено пілотний проект «PROF-TEST», досвід якого буде поширено на всю Україну. Даний профорієнтаційний проект передбачає проведення стажування шкільної молоді в позашкільний час за обраними професіями. Це дасть змогу дитині визначитися зі своїм професійним майбутнім і зрозуміти ще в школі чи правильний зроблено вибір», – розповів С. Кравченко під час вступного слова.

Обговорення питання безробіття молоді організовано в рамках міжнародного дослідницького проекту «Еxcept», який ставить за мету розробити практичні рекомендації щодо інклюзивних та ефективних політик зайнятості молоді у країнах ЄС та в Україні.

Проект розрахований на три роки (2015-2018 рр.). В рамках проекту ведеться активна робота з молоддю, враховується її думка, особистий досвід, потреби та погляди на подолання труднощів на ринку праці. В досліджені бере участь 8 країн: Україна, Болгарія, Греція, Німеччина, Італія, Польща, Швеція та Великобританія.

По завершенню проекту, даною дослідницькою групою буде розроблено та представлено нові стратегії подолання незахищеності молоді на ринку праці та її наслідків.

 

Новини з Веб-сайтів РегЦЗ
31.01.2017
У БУЧАЦЬКОМУ РЦЗ - МІНІ-ЯРМАРОК ВАКАНСІЙ
У Бучацькому районному центрі зайнятості для 29 безробітних проведено міні-ярмарок вакансій за участю філії "Бучацький райавтодор"
далi »
31.01.2017
АКЦІЯ "ВИПУСКНИК" У ШКОЛАХ СІЛ БАРИШ ТА ОЗЕРЯНИ
30 січня цього року фахівці Бучацького районного центру зайнятості провели акцію "Випускник" для старшокласників ЗОШ сіл Бариш та Озеряни.
далi »
31.01.2017
Альтернатива зайнятості - служба за контрактом
У Березанському районному центрі зайнятості відбувся семінар з орієнтації на службу в Збройних Силах України за участі начальника відділення комплектування Березанського РВК
далi »
31.01.2017
День відкритих дверей у Врадіївському РЦЗ
На допомогу у вирішенні питання професійного самовизначення був направлений День відкритих дверей для учнів 10-го класу ЗОШ № 3 у Врадіївському районному центрі зайнятості
далi »
31.01.2017
Підберемо кадри разом
Нещодавно в приміщенні Первомайського міськрайонного центру зайнятості було проведено 2 міні-ярмарки вакансій на замовлення ПАТ "ЗАВОД "ФРЕГАТ"
далi »
Опитування
Яка інформація вас найбільше цікавить на сайті Державної служби зайнятості?
послуги щодо працевлаштування;
безкоштовне професійне навчання;
як відкрити власну справу;
отримання допомоги по безробіттю;
пошук кваліфікованих працівників;
інформація для учасників АТО та переселенців;
законодавство у сфері зайнятості;
новини служби зайнятості;
статистична інформація;
інше.
Проголосувати Проголосувати
Результат опитування Проголосувати