12 грудня 2017
Про ДСЗ Про правління Фонду Прес-центр Нормативно-правова база Статистична інформація Доступ до публічної інформації Державні закупівлі
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук
Логін
Пароль
Увійти  
Головна » Прес-центр » Новини

Держслужба зайнятості долучилася до обговорення Стратегії малого та середнього підприємництва в Україні
 
14.02.2017 версія для друку
Держслужба зайнятості долучилася до обговорення Стратегії малого та середнього підприємництва в Україні

Описание: Описание: C:\Users\volkova.viktoria\Desktop\Загруузки\20170214_121726.jpgВ Інституті підготовки кадрів Державної служби зайнятості відбулося обговорення Стратегії розвитку малого та середнього підприємництва в Україні за участі заступника Голови Державної служби зайнятості (Центрального апарату) Сергія Кравченка та заступника Голови Державної служби зайнятості (Центрального апарату) Юлії Жовтяк.

«Ми сьогодні працюємо над стратегією розвитку і відкритості центрів зайнятості. У центрах мають бути створені так звані «каворкінги», для того, щоб центри стали площадками обговорення нових інноваційних ідейпочинаючи від відкриття власної справи до покращення роботи органів місцевого самоврядування. Для служби зайнятості також важливим є проект «FORBIZ». По-першевін цікавий створенням робочих місць, по-другестворенням соціальних підприємств, по-третєпідготовкою менторів, щоб ми на рівні всієї країни були площадкою, де кожен, хто має ідею, міг втілити її в життя», – зазначив С. Кравченко.

Заступник Голови також підкреслив, що на думку деяких зарубіжних вчених, через десять років більшість населення буде самозайняте. Тому для Служби дуже важливим є доручитися Описание: Описание: C:\Users\volkova.viktoria\Desktop\Загруузки\20170214_121232.jpgдо даного проекту, адже фахівці Служби щорічно констатують збільшення зацікавленості населення до малого підприємництва. Таким чином, як зазначив С. Кравченко, одним із головних завдань Служби є підтримка розвитку малого та середнього підприємництва.

Розробка проекту Стратегії передбачена планом пріоритетних дій Уряду на 2016 рік. Проект розпорядження КМУ «Про схвалення Стратегії розвитку малого та середнього підприємництва в Україні на період до 2020 року» розроблений Мінекономрозвитку та офіційно оприлюднений на сайті Міністерства.

Нині Стратегія проходить процедуру обговорення, а вже після буде подана на розгляд до Кабміну.

До обговорення вказаного документу долучитися заступник директора департаменту розвитку підприємництва та регуляторної політики – начальник управління підприємництва Олександр Палазов, заступник начальник управління – начальник відділу розвитку підприємництва департаменту розвитку підприємництва та регуляторної політики Наталія Коваленко, старший експерт проекту «FORBIZ» Богдана Александрова та Наталія Баландіна, а також керівний склад обласних служб зайнятості всіх регіонів, представники ІПК ДСЗУ.

 

Довідково: «FORBIZ – створення кращого бізнес-середовища» – провідний проект, який спрямовано на поліпшення бізнес-середовища в Україні, в рамках ініціативи EU4Business. Проект фінансується коштом ЄС та реалізується у партнерстві із Міністерством економічного розвитку і торгівлі України. Незалежна неурядова організація BRDO братиме участь у Проекті EU4B шляхом залучення команди експертів з юридичних питань та аналітиків, надаючи технічну експертизу для створення кращого регулювання в пріоритетних секторах сільського господарства, будівництва, енергетики, транспорту та інфраструктури, контролю та нагляду, міжнародної торгівлі та інформаційних технологій.

 

Новини з Веб-сайтів РегЦЗ
31.01.2017
У БУЧАЦЬКОМУ РЦЗ - МІНІ-ЯРМАРОК ВАКАНСІЙ
У Бучацькому районному центрі зайнятості для 29 безробітних проведено міні-ярмарок вакансій за участю філії "Бучацький райавтодор"
далi »
31.01.2017
АКЦІЯ "ВИПУСКНИК" У ШКОЛАХ СІЛ БАРИШ ТА ОЗЕРЯНИ
30 січня цього року фахівці Бучацького районного центру зайнятості провели акцію "Випускник" для старшокласників ЗОШ сіл Бариш та Озеряни.
далi »
31.01.2017
Альтернатива зайнятості - служба за контрактом
У Березанському районному центрі зайнятості відбувся семінар з орієнтації на службу в Збройних Силах України за участі начальника відділення комплектування Березанського РВК
далi »
31.01.2017
День відкритих дверей у Врадіївському РЦЗ
На допомогу у вирішенні питання професійного самовизначення був направлений День відкритих дверей для учнів 10-го класу ЗОШ № 3 у Врадіївському районному центрі зайнятості
далi »
31.01.2017
Підберемо кадри разом
Нещодавно в приміщенні Первомайського міськрайонного центру зайнятості було проведено 2 міні-ярмарки вакансій на замовлення ПАТ "ЗАВОД "ФРЕГАТ"
далi »
Опитування
Яка інформація вас найбільше цікавить на сайті Державної служби зайнятості?
послуги щодо працевлаштування;
безкоштовне професійне навчання;
як відкрити власну справу;
отримання допомоги по безробіттю;
пошук кваліфікованих працівників;
інформація для учасників АТО та переселенців;
законодавство у сфері зайнятості;
новини служби зайнятості;
статистична інформація;
інше.
Проголосувати Проголосувати
Результат опитування Проголосувати