23 сiчня 2018
Про ДСЗ Про правління Фонду Прес-центр Нормативно-правова база Статистична інформація Доступ до публічної інформації Державні закупівлі
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук
Логін
Пароль
Увійти  
Головна » Прес-центр » Новини

УВКБ ООН та Служба зайнятості обговорили можливості вирішення проблем із робочими місцями на прифронтових територіях
 
16.02.2017 версія для друку
УВКБ ООН та Служба зайнятості обговорили можливості вирішення проблем із робочими місцями на прифронтових територіях

Описание: Описание: C:\Users\volkova.viktoria\Desktop\Загруузки\DSCN7480.JPGГрупа експертів Управління Верховного комісара ООН у справах біженців (УВКБ ООН) провела робочу зустріч із керівництвом Державної служби зайнятості в рамках проведення оцінки потреб з економічного відновлення східних районів України, що постраждали внаслідок конфлікту. В рамках зустрічі обговорювалась можливість розробки нових проектів та співпраці у напрямку створення нових робочих місць.

Захід проходив під головуванням в.о. Голови Державної служби зайнятості (Центрального апарату) Валерія Ярошенка та за участі старшого спеціаліста з питань розвитку міжнародного співробітництва у сфері відновлення (МОП-Женева) Федеріко Негро, старшого спеціаліста з питань розвитку кооперативів (МОП-Женева) Вальттері Катаямакі, Старшого радника з правових питань Управління Верховного комісара ООН у справах біженців Х'юга Біссо, Національного координатора МОП в Україні Сергія Савчука та начальника Управління патронатної служби та міжнародного співробітництва Державної служби Описание: Описание: C:\Users\volkova.viktoria\Desktop\Загруузки\DSCN7467.JPGзайнятості  (Центрального апарату) Віктора Горленка.

В. Ярошенко наголосив на важливості співпраці із міжнародними організаціями та залучення міжнародного досвіду в рамках проблем, які постали перед українським ринком праці за останні 3 роки. У свою чергу, Ф. Негро відмітив, що в рамках візиту до прифронтових територій, представники МОП дійшли висновку, що проблема безробіття на цих територіях є одним із ключових. Експерт запропонував три напрямки вирішення проблеми: стимулювання підприємницької діяльності, проведення додаткового навчання для населення, а також залучення їх до оплачуваних громадських робіт. Зокрема, як зазначив експерт, громадські роботи зможуть забезпечити безробітних «миттєвими робочими місцями», які вкрай потрібні прифронтовим територіям.

За підсумками зустрічі сторони домовились опрацювати визначені пропозиції та презентувати конкретні напрацювання.

 

Довідково: Управління Верховного комісара ООН у справах біженців (УВКБ ООН) — агентство системи Організації Об'єднаних Націй, що займається захистом та підтримкою біженців, сприяє їх місцевій інтеграції, добровільному поверненню на батьківщину чи переселенню до третьої країни. Штаб-квартира УВКБ ООН знаходиться в Женеві (Швейцарія), а представництва — в багатьох столицях та «гарячих» точках світу.

 

За даними Міністерства соціальної політики України станом на 2 лютого 2017 року в Україні 1 млн 640 тисяч внутрішньо переміщених осіб.

Новини з Веб-сайтів РегЦЗ
31.01.2017
У БУЧАЦЬКОМУ РЦЗ - МІНІ-ЯРМАРОК ВАКАНСІЙ
У Бучацькому районному центрі зайнятості для 29 безробітних проведено міні-ярмарок вакансій за участю філії "Бучацький райавтодор"
далi »
31.01.2017
АКЦІЯ "ВИПУСКНИК" У ШКОЛАХ СІЛ БАРИШ ТА ОЗЕРЯНИ
30 січня цього року фахівці Бучацького районного центру зайнятості провели акцію "Випускник" для старшокласників ЗОШ сіл Бариш та Озеряни.
далi »
31.01.2017
Альтернатива зайнятості - служба за контрактом
У Березанському районному центрі зайнятості відбувся семінар з орієнтації на службу в Збройних Силах України за участі начальника відділення комплектування Березанського РВК
далi »
31.01.2017
День відкритих дверей у Врадіївському РЦЗ
На допомогу у вирішенні питання професійного самовизначення був направлений День відкритих дверей для учнів 10-го класу ЗОШ № 3 у Врадіївському районному центрі зайнятості
далi »
31.01.2017
Підберемо кадри разом
Нещодавно в приміщенні Первомайського міськрайонного центру зайнятості було проведено 2 міні-ярмарки вакансій на замовлення ПАТ "ЗАВОД "ФРЕГАТ"
далi »
Опитування
Яка інформація вас найбільше цікавить на сайті Державної служби зайнятості?
послуги щодо працевлаштування;
безкоштовне професійне навчання;
як відкрити власну справу;
отримання допомоги по безробіттю;
пошук кваліфікованих працівників;
інформація для учасників АТО та переселенців;
законодавство у сфері зайнятості;
новини служби зайнятості;
статистична інформація;
інше.
Проголосувати Проголосувати
Результат опитування Проголосувати