23 сiчня 2018
Про ДСЗ Про правління Фонду Прес-центр Нормативно-правова база Статистична інформація Доступ до публічної інформації Державні закупівлі
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук
Логін
Пароль
Увійти  
Головна » Прес-центр » Історії успіху!

Історія успіху: Колишній стрілець АТО відкрив власний магазин на Кам'янщині
 
31.05.2017 версія для друку
Історія успіху: Колишній стрілець АТО відкрив власний магазин на Кам'янщині

Описание: C:\Users\volkova.viktoria\Desktop\Фото.jpgКолишній учасник бойових дій в зоні АТО стрілець Володимир Арсененко з Черкащини став підприємцем завдяки службі зайнятості. Тим самим здійснивши свою давню мрію.

Свого часу Володимир працював охоронником, слюсарем та бетонярем. А ось під час служби в АТО був стрільцем. Проте, як зізнається сам Володимир, вже давно задумувався спробувати себе в сфері торгівлі.

«Бажання працювати на себе в мене було давно, але весь час острах перед невідомим мене стримував. Особливо хвилювало питання чи вистачить коштів розпочати вдалий старт у бізнесі. Тепер, коли я отримав про матеріальну підтримку від служби зайнятості, в мене з’явився стимул і рішучість до подальших кроків. Проаналізувавши потреби місцевих жителів та порадившись в сімейному колі з дружиною розпочав реалізовувати свою бізнес-ідею – відкрив власний магазин, в якому відвідувачі зможуть придбати необхідні для сільських жителів товари та продукти харчування», - ділиться враженнями молодий підприємець.

Бізнесмен-початківець проживає в сільській місцевості. Тому відкриття магазину для тамтешніх жителів досить актуально. Особливо, коли товари та послуги надаватимуться якісно.

Підприємницька діяльність безперечно потребує нових знань, тому Володимир пройшов навчання на курсах за напрямком «Підприємець-початківець». Вже невдовзі чоловік захистив власний бізнес-план на тему «Магазин продуктів харчування». При цьому від служби зайнятості він отримав фінансову підтримку на розвиток бізнесу в розмірі 62 тис. грн. Не лишились осторонь і місцева влада – допомогли з приміщенням та його облаштуванням.

На цей час Володимир зареєстрував підприємницьку діяльність, відкрив магазин продуктів харчування, формує склад працівників та клієнтів. За його словами саме віра в себе, системна праця, постійний особистісний та професійний саморозвиток, підтримка родини і є складовими його успішного початку бізнес-кар’єри.

«Для вдалого старту підприємництва, насамперед, планую створити ще одне робоче місце, а в подальшому продовжувати співпрацювати з центром зайнятості в якості роботодавця», - ділиться планами на майбутнє Володимир.

Новини з Веб-сайтів РегЦЗ
31.01.2017
У БУЧАЦЬКОМУ РЦЗ - МІНІ-ЯРМАРОК ВАКАНСІЙ
У Бучацькому районному центрі зайнятості для 29 безробітних проведено міні-ярмарок вакансій за участю філії "Бучацький райавтодор"
далi »
31.01.2017
АКЦІЯ "ВИПУСКНИК" У ШКОЛАХ СІЛ БАРИШ ТА ОЗЕРЯНИ
30 січня цього року фахівці Бучацького районного центру зайнятості провели акцію "Випускник" для старшокласників ЗОШ сіл Бариш та Озеряни.
далi »
31.01.2017
Альтернатива зайнятості - служба за контрактом
У Березанському районному центрі зайнятості відбувся семінар з орієнтації на службу в Збройних Силах України за участі начальника відділення комплектування Березанського РВК
далi »
31.01.2017
День відкритих дверей у Врадіївському РЦЗ
На допомогу у вирішенні питання професійного самовизначення був направлений День відкритих дверей для учнів 10-го класу ЗОШ № 3 у Врадіївському районному центрі зайнятості
далi »
31.01.2017
Підберемо кадри разом
Нещодавно в приміщенні Первомайського міськрайонного центру зайнятості було проведено 2 міні-ярмарки вакансій на замовлення ПАТ "ЗАВОД "ФРЕГАТ"
далi »
Опитування
Яка інформація вас найбільше цікавить на сайті Державної служби зайнятості?
послуги щодо працевлаштування;
безкоштовне професійне навчання;
як відкрити власну справу;
отримання допомоги по безробіттю;
пошук кваліфікованих працівників;
інформація для учасників АТО та переселенців;
законодавство у сфері зайнятості;
новини служби зайнятості;
статистична інформація;
інше.
Проголосувати Проголосувати
Результат опитування Проголосувати