23 сiчня 2018
Про ДСЗ Про правління Фонду Прес-центр Нормативно-правова база Статистична інформація Доступ до публічної інформації Державні закупівлі
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук
Логін
Пароль
Увійти  
Головна » Прес-центр » Історії успіху!

Історія успіху: переселенка з Донеччини зламала всі стереотипи і працевлаштувалася електрозварником
 
22.11.2017 версія для друку
Історія успіху: переселенка з Донеччини зламала всі стереотипи і працевлаштувалася електрозварником

Переселенка з Донецька Наталя Ганцура працевлаштована службою зайнятості електрозварником і є єдиною жінкою в колективі.

Переїхала молода жінка до Рожищена із Донецька тільки в жовтні поточного року. І відразу звернулася за пошуком роботи до Служби зайнятості. Як виявилося, до цього жінка працювала на шахті кочегаром, а також має досвід роботи понад три роки електрозварником ручного зварювання. Дана професія досить велика рідкість серед жінок, хоча вакансій в базі даних Служби більш ніж достатньо.

Опрацювавши всі можливі варіанти, Н. Гацурі було запропоновано пройти співбесіду на ТОВ «Хадеа стіл компані». Вільна вакансія передбачала роботу на автоматичних та напівавтоматичних машинах, що не зупинило молоду переселенку зустрітися з роботодавцем.

На сьогоднішній день Наталі заздрять навіть колеги-чоловіки. Адже вона успішно пройшла стажування та з листопада місяця приступила до роботи. В свою чергу роботодавець дуже задоволений новою працівницею і довірив їй одну із найскладніших ділянок роботизварювання валів. Виготовлена продукція експортується до Німеччини та Франції.

 

Довідково: ТОВ «Хадеа стіл компані» тісно співпрацює з компанією «Хеммель», яка виробляє подрібнювальну техніку. Відповідно «Хадеа стіл компані» виготовляє для компанії окремі деталі.

Співпраця зі службою зайнятості ведеться з 2008 року. Так, лише у 2017 році на підприємство було працевлаштовано близько 30 осіб. Всього на підприємстві працює близько 70 осіб.

Також, протягом 2015-2016 років 19 осіб з числа безробітних працевлаштовано за умови компенсації роботодавцю ЄСВ, які і досі працюють на підприємстві.

Новини з Веб-сайтів РегЦЗ
31.01.2017
У БУЧАЦЬКОМУ РЦЗ - МІНІ-ЯРМАРОК ВАКАНСІЙ
У Бучацькому районному центрі зайнятості для 29 безробітних проведено міні-ярмарок вакансій за участю філії "Бучацький райавтодор"
далi »
31.01.2017
АКЦІЯ "ВИПУСКНИК" У ШКОЛАХ СІЛ БАРИШ ТА ОЗЕРЯНИ
30 січня цього року фахівці Бучацького районного центру зайнятості провели акцію "Випускник" для старшокласників ЗОШ сіл Бариш та Озеряни.
далi »
31.01.2017
Альтернатива зайнятості - служба за контрактом
У Березанському районному центрі зайнятості відбувся семінар з орієнтації на службу в Збройних Силах України за участі начальника відділення комплектування Березанського РВК
далi »
31.01.2017
День відкритих дверей у Врадіївському РЦЗ
На допомогу у вирішенні питання професійного самовизначення був направлений День відкритих дверей для учнів 10-го класу ЗОШ № 3 у Врадіївському районному центрі зайнятості
далi »
31.01.2017
Підберемо кадри разом
Нещодавно в приміщенні Первомайського міськрайонного центру зайнятості було проведено 2 міні-ярмарки вакансій на замовлення ПАТ "ЗАВОД "ФРЕГАТ"
далi »
Опитування
Яка інформація вас найбільше цікавить на сайті Державної служби зайнятості?
послуги щодо працевлаштування;
безкоштовне професійне навчання;
як відкрити власну справу;
отримання допомоги по безробіттю;
пошук кваліфікованих працівників;
інформація для учасників АТО та переселенців;
законодавство у сфері зайнятості;
новини служби зайнятості;
статистична інформація;
інше.
Проголосувати Проголосувати
Результат опитування Проголосувати