20 сiчня 2018
Про ДСЗ Про правління Фонду Прес-центр Нормативно-правова база Статистична інформація Доступ до публічної інформації Державні закупівлі
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук
Логін
Пароль
Увійти  
Головна » Прес-центр » Новини

У Держслужбі зайнятості відбулась нарад з підключенням селекторного зв'язку із обласними центрами зайнятості
 
11.09.2017 версія для друку
У Держслужбі зайнятості відбулась нарад з підключенням селекторного зв'язку із обласними центрами зайнятості

11 вересня відбулась апаратна нарада окремих начальників структурних підрозділів Державної служби зайнятості (Центрального апарату) із підключенням селекторного зв’язку з обласними та Київським міським центрами зайнятості щодо вирішення поточних питань діяльності державної служби зайнятості.

 

Нарада відбулася під головуванням заступників Голови Державної служби зайнятості (Центрального апарату) Романа Кригана та Юлії Жовтяк.

 

Під час наради обговорювались питання поточної діяльності роботи служби зайнятості, підготовки центрів зайнятості до осінньо-зимового періоду, а також виконання рішень прийнятих на засіданні Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття, зокрема, у частині забезпечення підняття мінімальної виплати допомоги по безробіттю.

 

За підсумками наради директорам обласних та базових центрів зайнятості було доручено забезпечити тісну співпрацю з об’єднаними територіальними громадами з питань забезпечення зайнятості безробітних, а також підготуватись до розширеної наради із підключенням селекторного зв’язку з ДСЗ (ЦА), яка відбудеться 19 вересня п.р. під головуванням в. о. Голови ДСЗ (ЦА) Валерія Ярошенка.

 

Новини з Веб-сайтів РегЦЗ
31.01.2017
У БУЧАЦЬКОМУ РЦЗ - МІНІ-ЯРМАРОК ВАКАНСІЙ
У Бучацькому районному центрі зайнятості для 29 безробітних проведено міні-ярмарок вакансій за участю філії "Бучацький райавтодор"
далi »
31.01.2017
АКЦІЯ "ВИПУСКНИК" У ШКОЛАХ СІЛ БАРИШ ТА ОЗЕРЯНИ
30 січня цього року фахівці Бучацького районного центру зайнятості провели акцію "Випускник" для старшокласників ЗОШ сіл Бариш та Озеряни.
далi »
31.01.2017
Альтернатива зайнятості - служба за контрактом
У Березанському районному центрі зайнятості відбувся семінар з орієнтації на службу в Збройних Силах України за участі начальника відділення комплектування Березанського РВК
далi »
31.01.2017
День відкритих дверей у Врадіївському РЦЗ
На допомогу у вирішенні питання професійного самовизначення був направлений День відкритих дверей для учнів 10-го класу ЗОШ № 3 у Врадіївському районному центрі зайнятості
далi »
31.01.2017
Підберемо кадри разом
Нещодавно в приміщенні Первомайського міськрайонного центру зайнятості було проведено 2 міні-ярмарки вакансій на замовлення ПАТ "ЗАВОД "ФРЕГАТ"
далi »
Опитування
Яка інформація вас найбільше цікавить на сайті Державної служби зайнятості?
послуги щодо працевлаштування;
безкоштовне професійне навчання;
як відкрити власну справу;
отримання допомоги по безробіттю;
пошук кваліфікованих працівників;
інформація для учасників АТО та переселенців;
законодавство у сфері зайнятості;
новини служби зайнятості;
статистична інформація;
інше.
Проголосувати Проголосувати
Результат опитування Проголосувати