17 грудня 2017
Про ДСЗ Про правління Фонду Прес-центр Нормативно-правова база Статистична інформація Доступ до публічної інформації Державні закупівлі
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук
Логін
Пароль
Увійти  
Головна » Прес-центр » Новини

Центри зайнятості Миколаївщини почали використовувати QR-коди
 
14.06.2017 версія для друку
Центри зайнятості Миколаївщини почали використовувати QR-коди

Описание: Описание: C:\Users\volkova.viktoria\Desktop\581.JPGКартинки з «чорними квадратами» –  QR-коди – відтепер можна побачити й в центрах зайнятості Миколаївщини. Так, кожен відвідувач може швидко віднайти необхідну інформацію за допомогою спеціального додатку в ґаджеті. Це особливо зручно, коли необхідно повідомити велику кількість інформації або спростити її використання.

«Використання QR-кодів в повсякденному житті відкриває нові можливості, створюючи ще один зв'язок між віртуальністю і реальністю, а більшість наших клієнтів зараз дуже мобільні. Слід сказати, що ми не обмежуємося лише стінами центрів зайнятості, ці коди також розміщені у наших соціальних партнерів, тож кожен бажаючий «в один клік» може дізнаватись про всі можливості державної служби зайнятост.», - зазначив директор Миколаївського обласного центру зайнятості Дмитро Оборонько.

Однією із перших скористалась QR-кодом Тетяна Гриценко з Новобужчини (на фото). «У службі зайнятості стає з кожним днем все цікавіше. Я працюю на сезонних роботах, тому майже щорічно користуюсь послугами Новобузького районного центру зайнятості. І тепер роблю висновок про те, що паперову інформацію поступово витісняють Інтернет-ресурси – це розширює спектр пошуку роботи, дає можливість отримати інформацію сьогодні і зараз без черг та безпосереднього спілкування із фахівцем. Як на мене, досить зручно», – говорить Тетяна.

Новини з Веб-сайтів РегЦЗ
31.01.2017
У БУЧАЦЬКОМУ РЦЗ - МІНІ-ЯРМАРОК ВАКАНСІЙ
У Бучацькому районному центрі зайнятості для 29 безробітних проведено міні-ярмарок вакансій за участю філії "Бучацький райавтодор"
далi »
31.01.2017
АКЦІЯ "ВИПУСКНИК" У ШКОЛАХ СІЛ БАРИШ ТА ОЗЕРЯНИ
30 січня цього року фахівці Бучацького районного центру зайнятості провели акцію "Випускник" для старшокласників ЗОШ сіл Бариш та Озеряни.
далi »
31.01.2017
Альтернатива зайнятості - служба за контрактом
У Березанському районному центрі зайнятості відбувся семінар з орієнтації на службу в Збройних Силах України за участі начальника відділення комплектування Березанського РВК
далi »
31.01.2017
День відкритих дверей у Врадіївському РЦЗ
На допомогу у вирішенні питання професійного самовизначення був направлений День відкритих дверей для учнів 10-го класу ЗОШ № 3 у Врадіївському районному центрі зайнятості
далi »
31.01.2017
Підберемо кадри разом
Нещодавно в приміщенні Первомайського міськрайонного центру зайнятості було проведено 2 міні-ярмарки вакансій на замовлення ПАТ "ЗАВОД "ФРЕГАТ"
далi »
Опитування
Яка інформація вас найбільше цікавить на сайті Державної служби зайнятості?
послуги щодо працевлаштування;
безкоштовне професійне навчання;
як відкрити власну справу;
отримання допомоги по безробіттю;
пошук кваліфікованих працівників;
інформація для учасників АТО та переселенців;
законодавство у сфері зайнятості;
новини служби зайнятості;
статистична інформація;
інше.
Проголосувати Проголосувати
Результат опитування Проголосувати