17 грудня 2017
Про ДСЗ Про правління Фонду Прес-центр Нормативно-правова база Статистична інформація Доступ до публічної інформації Державні закупівлі
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук
Логін
Пароль
Увійти  
Головна » Прес-центр » Новини

Китайська делегація ознайомилась з роботою служби зайнятості Харківщини
 
14.06.2017 версія для друку
Китайська делегація ознайомилась з роботою служби зайнятості Харківщини

Описание: Описание: C:\Users\volkova.viktoria\Desktop\856.JPGДелегація Тяньцзінської адміністративної академії, в рамках  робочого візиту в Україну, ознайомилась із системою роботи Харківського міського центру зайнятості та Харківського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості.

Супроводжував закордонну делегацію директор Харківського обласного центру зайнятості Володимир Міненко.

У Харківському міському центрі зайнятості спеціалісти з Китаю оглянули сектори самостійного пошуку роботи, куточок для осіб з інвалідністю, інформаційний куточок для внутрішньо переміщених осіб та учасників антитерористичної операції. Ознайомились з роботою Консалтингового центру державної служби зайнятості, поспілкувались з підприємцями-початківцями з числа колишніх безробітних, з молоддю, яка отримує профорієнтаційні послуги в центрі зайнятості. Побачили сучасні напрацювання з презентації шукачів роботи, як записується відеорезюме, проводяться скайп-переговори шукачів роботи з роботодавцями, як працює система рекрутингу та студія кар’єрного успіху.

«Запроваджені інформаційні технології дозволяють швидше та якісніше надавати інформаційно-консультаційні послуги як безробітним, так і роботодавцям. Вони сприяють підвищенню рівня зайнятості населення по всій Україні», - відзначив В. Міненко.

Делегація відвідала Мобільний центр професійної орієнтації, який працював поблизу станції метрополітену, серед перехожих. Зарубіжним Описание: Описание: C:\Users\volkova.viktoria\Desktop\9а.JPGгостям дуже сподобалась така форма роботи з людьми.

Процес навчання чи підвищення кваліфікації працівників робочих спеціальностей учасники заходу спостерігали у ХЦПТО ДСЗ. Іноземці оглянули адміністративно-учбовий корпус та виробничо-навчальні майстерні. Ознайомились з матеріально-технічною базою навчального закладу та з процесом організації професійного навчання безробітних за професіями швачка, токар, верстатник широкого профілю, фрезерувальник, слюсар-ремонтник, налагоджувальник верстатів та маніпуляторів з програмним керуванням, кухар, покоївка. Відвідувачі змогли поспілкуватись з майстрами навчання та слухачами навчального закладу.

За словами В. Міненка, ХЦПТО ДСЗ має сучасне обладнання, яке дозволяє навчати затребуваних на ринку праці фахівців.

«Роботодавець хоче отримати готового спеціаліста, конкурентоспроможного й висококваліфікованого. Технічне обладнання та дотримання сучасних вимог навчання дозволяють готувати робітників, які гарантовано знаходять роботу», - наголосив Міненко. – Співпраця та обмін досвідом дозволять службі зайнятості «йти в ногу з часом».

Результатом зустрічі стала домовленість про співпрацю Харківського обласного центру зайнятості з Тяньцзінською адміністративною академією.

Новини з Веб-сайтів РегЦЗ
31.01.2017
У БУЧАЦЬКОМУ РЦЗ - МІНІ-ЯРМАРОК ВАКАНСІЙ
У Бучацькому районному центрі зайнятості для 29 безробітних проведено міні-ярмарок вакансій за участю філії "Бучацький райавтодор"
далi »
31.01.2017
АКЦІЯ "ВИПУСКНИК" У ШКОЛАХ СІЛ БАРИШ ТА ОЗЕРЯНИ
30 січня цього року фахівці Бучацького районного центру зайнятості провели акцію "Випускник" для старшокласників ЗОШ сіл Бариш та Озеряни.
далi »
31.01.2017
Альтернатива зайнятості - служба за контрактом
У Березанському районному центрі зайнятості відбувся семінар з орієнтації на службу в Збройних Силах України за участі начальника відділення комплектування Березанського РВК
далi »
31.01.2017
День відкритих дверей у Врадіївському РЦЗ
На допомогу у вирішенні питання професійного самовизначення був направлений День відкритих дверей для учнів 10-го класу ЗОШ № 3 у Врадіївському районному центрі зайнятості
далi »
31.01.2017
Підберемо кадри разом
Нещодавно в приміщенні Первомайського міськрайонного центру зайнятості було проведено 2 міні-ярмарки вакансій на замовлення ПАТ "ЗАВОД "ФРЕГАТ"
далi »
Опитування
Яка інформація вас найбільше цікавить на сайті Державної служби зайнятості?
послуги щодо працевлаштування;
безкоштовне професійне навчання;
як відкрити власну справу;
отримання допомоги по безробіттю;
пошук кваліфікованих працівників;
інформація для учасників АТО та переселенців;
законодавство у сфері зайнятості;
новини служби зайнятості;
статистична інформація;
інше.
Проголосувати Проголосувати
Результат опитування Проголосувати