14 грудня 2017
Про ДСЗ Про правління Фонду Прес-центр Нормативно-правова база Статистична інформація Доступ до публічної інформації Державні закупівлі
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук
Логін
Пароль
Увійти  
Головна » Прес-центр » Новини

Служба зайнятості укомплектувала майже 100% вакансій Черкаського підприємства "Енергетик"
 
15.06.2017 версія для друку
Служба зайнятості укомплектувала майже 100% вакансій Черкаського підприємства "Енергетик"

З початку співпраці відомого Черкаського підприємства «Енергетик» зі службою зайнятості майже на 100% вакантних місць укомплектовані безробітними за направленням Служби.

Про це стало відомо під час робочої візиту директора Черкаського обласного центру зайнятості Григорія Дендемарченка  до ТОВ «Монастирищенська Виробничо-Впроваджувальна Фірма «Енергетик».

Головним питанням обговорення під час зустрічі було щодо розширення співпраці служби зайнятості з роботодавцем, як постійним надавачом вакансій. Зі свого боку службою зайнятості гарантується оперативне укомплектування вакантних робочих місць задля сприяння зайнятості населення Монастирищини, впровадження пакету послуг для роботодавців, зокрема електронних сервісів.

«За роки співпраці службою зайнятості підприємство укомплектовано 138 вакансій із 140 заявлених роботодавцем. Це вакансії інженера-конструктора, котельника, електрогазозварника, токаря, електрозварника ручного зварювання, слюсаря з контрольно-вимірювальних приладів та автоматики, електромеханіка тощо. З роботодавцем укладено 3 договори на працевлаштування після закінчення професійного навчання. Також, завдяки дії механізму компенсації єдиного соціального внеску у разі працевлаштування безробітних на нові робочі місця компанія забезпечила роботою вже шістьох жителів Монастрищини», – зазначив Г. Дендемарченко.

Заступник виробничого відділу підприємства Валерій Хитрий звернув увагу на те, що головними секретами успішного розвитку компанії є прийнятна цінова політика устаткування, що випускається, його висока якість, зручне та ефективне гарантійне і сервісне обслуговування, а також працівники, які є професіоналами своєї справи.

В результаті зустрічі сторони домовилися про подальшу співпрацю щодо забезпечення та підготовки якісного кадрового потенціалу з урахуванням нинішніх і перспективних потреб підприємства.

 

Довідково: ТОВ МВВФ «Енергетик» - це сучасний український завод промислових парових котлів, який є високоспеціалізованою компанією, що розробляє, виготовляє і реалізовує широкий асортимент продукції від парових до водонагріваючих котлів промислового призначення, окрім центрального опалення, та допоміжне котельне обладнання.

На сьогодні на території підприємства функціонує 7 цехів, виробництво в яких забезпечує понад 260 співробітників, з них 70 осіб – інженерно-технічний персонал. За роки роботи заводу реалізовано понад 1 000 успішних проектів на майже 300 одиницях унікального високотехнологічного обладнання європейських виробників.

 

Новини з Веб-сайтів РегЦЗ
31.01.2017
У БУЧАЦЬКОМУ РЦЗ - МІНІ-ЯРМАРОК ВАКАНСІЙ
У Бучацькому районному центрі зайнятості для 29 безробітних проведено міні-ярмарок вакансій за участю філії "Бучацький райавтодор"
далi »
31.01.2017
АКЦІЯ "ВИПУСКНИК" У ШКОЛАХ СІЛ БАРИШ ТА ОЗЕРЯНИ
30 січня цього року фахівці Бучацького районного центру зайнятості провели акцію "Випускник" для старшокласників ЗОШ сіл Бариш та Озеряни.
далi »
31.01.2017
Альтернатива зайнятості - служба за контрактом
У Березанському районному центрі зайнятості відбувся семінар з орієнтації на службу в Збройних Силах України за участі начальника відділення комплектування Березанського РВК
далi »
31.01.2017
День відкритих дверей у Врадіївському РЦЗ
На допомогу у вирішенні питання професійного самовизначення був направлений День відкритих дверей для учнів 10-го класу ЗОШ № 3 у Врадіївському районному центрі зайнятості
далi »
31.01.2017
Підберемо кадри разом
Нещодавно в приміщенні Первомайського міськрайонного центру зайнятості було проведено 2 міні-ярмарки вакансій на замовлення ПАТ "ЗАВОД "ФРЕГАТ"
далi »
Опитування
Яка інформація вас найбільше цікавить на сайті Державної служби зайнятості?
послуги щодо працевлаштування;
безкоштовне професійне навчання;
як відкрити власну справу;
отримання допомоги по безробіттю;
пошук кваліфікованих працівників;
інформація для учасників АТО та переселенців;
законодавство у сфері зайнятості;
новини служби зайнятості;
статистична інформація;
інше.
Проголосувати Проголосувати
Результат опитування Проголосувати