15 грудня 2017
Про ДСЗ Про правління Фонду Прес-центр Нормативно-правова база Статистична інформація Доступ до публічної інформації Державні закупівлі
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук
Логін
Пароль
Увійти  
Головна » Прес-центр » Новини

Служба зайнятості обговорила з експертами ПРООН питання надання соціальних послуг населенню в рамках забезпечення "інфраструктури миру"
 
16.06.2017 версія для друку
Служба зайнятості обговорила з експертами ПРООН питання надання соціальних послуг населенню в рамках забезпечення "інфраструктури миру"

Обговорення відбулось в рамках Міжнародної конференції “Інфраструктура для соціальної згуртованості та миру: теорія та практика” за участі виконуючого обов’язки Голови Державної служби зайнятості (Центрального апарату) Валерія Ярошенко, очільників міністерств та відомств, керівництва ПРООН в Україні, а також профільних експертів.

Під час заходу були обговорені запитання застосування міжнародних концепцій та національних практик щодо соціальної згуртованості, відновлення інфраструктури миру.

Сам термін “інфраструктура миру” використовується для визначення сукупності необхідних інститутів, ресурсів, навичок та механізмів, діяльність яких спрямована на вирішення та запобігання конфліктів, підтримку миру у суспільстві в широкому розумінні.

У ході конференції розглядались підходи до оцінки впливу заходів із життєзабезпечення, відновлення критичної інфраструктури та ключових соціальних послуг для населення, відтворення економічного потенціалу, створення робочих місць, громадської безпеки, розвитку місцевого самоврядування в контексті децентралізації.

За оцінками фахівців в Україні накопичено значний досвід з реалізації проектів та програм з відновлення та розбудови миру у Східних регіонах України. Обмін досвідом, знаннями та прикладами найкращих практик у цій сфері сприятиме визначенню ефективних методик та засобів, які можуть бути впровадженні та поширені. Результати конференції слугуватимуть основою для створення постійно діючої інформаційної платформи, з питань інфраструктури миру.

За словами в.о. Голови Держслужби зайнятості структура плідно співпрацює із Програмою розвитку Організації Об’єднаних Націй в Україні у багатьох напрямках. Так, Проект «Підтримка реформ соціального сектору в Україні» за участі державної служби зайнятості розпочав роботу за напрямом «Залучення на ринок праці найуразливіших груп населення та жінок». Пілотними центрами зайнятості, де буде проведено апробацію нових підходів сприяння зайнятості вразливих на ринку праці категорій населення, визначено Житомирський, Одеський, Харківський, Маріупольський, Львівський міські центри зайнятості, Лівобережний міжрайонний центр зайнятості м. Вінниці та Кременчуцький міськрайонний центр зайнятості Полтавської області. В кожному пілотному базовому та обласному центрі зайнятості визначено відповідальних фахівців, які координуватимуть виконання заходів, передбачених Проектом. Проведення апробації нових підходів сприяння працевлаштуванню вразливих на ринку праці категорій населення та жінок розпочато та буде проведено у період з 01 червня по 31 жовтня 2017 року.

 

Новини з Веб-сайтів РегЦЗ
31.01.2017
У БУЧАЦЬКОМУ РЦЗ - МІНІ-ЯРМАРОК ВАКАНСІЙ
У Бучацькому районному центрі зайнятості для 29 безробітних проведено міні-ярмарок вакансій за участю філії "Бучацький райавтодор"
далi »
31.01.2017
АКЦІЯ "ВИПУСКНИК" У ШКОЛАХ СІЛ БАРИШ ТА ОЗЕРЯНИ
30 січня цього року фахівці Бучацького районного центру зайнятості провели акцію "Випускник" для старшокласників ЗОШ сіл Бариш та Озеряни.
далi »
31.01.2017
Альтернатива зайнятості - служба за контрактом
У Березанському районному центрі зайнятості відбувся семінар з орієнтації на службу в Збройних Силах України за участі начальника відділення комплектування Березанського РВК
далi »
31.01.2017
День відкритих дверей у Врадіївському РЦЗ
На допомогу у вирішенні питання професійного самовизначення був направлений День відкритих дверей для учнів 10-го класу ЗОШ № 3 у Врадіївському районному центрі зайнятості
далi »
31.01.2017
Підберемо кадри разом
Нещодавно в приміщенні Первомайського міськрайонного центру зайнятості було проведено 2 міні-ярмарки вакансій на замовлення ПАТ "ЗАВОД "ФРЕГАТ"
далi »
Опитування
Яка інформація вас найбільше цікавить на сайті Державної служби зайнятості?
послуги щодо працевлаштування;
безкоштовне професійне навчання;
як відкрити власну справу;
отримання допомоги по безробіттю;
пошук кваліфікованих працівників;
інформація для учасників АТО та переселенців;
законодавство у сфері зайнятості;
новини служби зайнятості;
статистична інформація;
інше.
Проголосувати Проголосувати
Результат опитування Проголосувати