15 грудня 2017
Про ДСЗ Про правління Фонду Прес-центр Нормативно-правова база Статистична інформація Доступ до публічної інформації Державні закупівлі
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук
Логін
Пароль
Увійти  
Головна » Прес-центр » Новини

Прем'єр-міністр взяв участь у відкритті терміналу "Нібулона" у Запорізькій області для будівництва якого створили 1500 робочих місць
 
19.06.2017 версія для друку
Прем'єр-міністр взяв участь у відкритті терміналу "Нібулона" у Запорізькій області для будівництва якого створили 1500 робочих місць

Під час робочої поїздки до Запорізької області Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман взяв участь у церемонії відкриття перевантажувального терміналу з відвантаження зернових та олійних культур на річковий транспорт ТОВ СП «Нібулон» у с. Біленьке Запорізького району. У заході взяли участь представники обласної влади на чолі з головою облдержадміністрації Костянтином Брильом, Директор Запорізького обласного центру зайнятості Ірина Дуднік. представники малого та середнього бізнесу, роботодавці.

Глава Уряду підкреслив, що відкриття такого потужного підприємства свідчить про відновлення економіки й дає надію на те, що таких об’єктів буде дедалі більше.

«Приємно відкривати нові підприємства. Наша країна має не просту історію і нині знаходиться у дуже важких умовах. Проте ми боремось, щоб Україна посіла гідне місце в Європі. Нам потрібні мир, демократія і сильна економіка. Власне сьогодні ми бачимо приклад реальності таких кроків. З кожним роком їх буде все більше. Все, що тут збудовано, створено руками українців і на благо України. Нині кожен шостий громадянин нашої держави задіяний у аграрному секторі. Я мрію про те, щоб у нашій країні зростала заробітна плата, щоб наша країна займала лідируючі позиції у світі на багатьох ринках. Ми маємо прекрасні перспективи для перетворення України в економічно сильну і соціально справедливу країну. Будемо все робити для того, щоб національна економіка розвивалася, і ви на своєму власному житті, доходах відчували, що Україна йде вперед», - зазначив Володимир Гройсман.

Голова облдержадміністрації Костянтин Бриль нагадав, що лише за 100 днів на голому місці було створено таке потужне підприємствоперевантажувальний термінал ТОВ СП «Нібулон».

«Сьогодні ми з вами є свідками надзвичайної події.  Це яскравий приклад співпраці влади, інвестора і людей. Це додаткові робочі місця та 300-400 тисяч гривень у бюджет громади. Створення подібних потужностей і є головним прикладом розвитку децентралізації. Тут не було ні корупції, ні бюрократичних затримок. Крім того, інвестор показав своє соціально відповідальне ставлення до громади», - наголосив голова облдержадміністрації Костянтин Бриль.

У свою чергу, генеральний директор компанії «Нібулон» Олексій Вадатурський відзначив, що нині розбудовується судноплавство на Дніпрі як транспортна артерія України. Під час будівництва підприємство створило людям 1500 робочих місць, - повідомив Олексій Вадатурський.

Директор Запорізького обласного центру зайнятості Ірина Дуднік, привітала з визначною подією керівництво ТОВ СП «Нібулон» і зазначила, що 50% робочих місць при будівництві Нубілону було укомплектовано службою зайнятості. Переконана і в подальшій плідній співпраці з соціально відповідальним бізнесом.

І. Дуднік подякувала Олегу Бурлаченко, керівнику Філії «Хортиця» ТОВ СП «Нібулон» за оперативно подані вакансії та забезпечення роботою жителів району.

Новини з Веб-сайтів РегЦЗ
31.01.2017
У БУЧАЦЬКОМУ РЦЗ - МІНІ-ЯРМАРОК ВАКАНСІЙ
У Бучацькому районному центрі зайнятості для 29 безробітних проведено міні-ярмарок вакансій за участю філії "Бучацький райавтодор"
далi »
31.01.2017
АКЦІЯ "ВИПУСКНИК" У ШКОЛАХ СІЛ БАРИШ ТА ОЗЕРЯНИ
30 січня цього року фахівці Бучацького районного центру зайнятості провели акцію "Випускник" для старшокласників ЗОШ сіл Бариш та Озеряни.
далi »
31.01.2017
Альтернатива зайнятості - служба за контрактом
У Березанському районному центрі зайнятості відбувся семінар з орієнтації на службу в Збройних Силах України за участі начальника відділення комплектування Березанського РВК
далi »
31.01.2017
День відкритих дверей у Врадіївському РЦЗ
На допомогу у вирішенні питання професійного самовизначення був направлений День відкритих дверей для учнів 10-го класу ЗОШ № 3 у Врадіївському районному центрі зайнятості
далi »
31.01.2017
Підберемо кадри разом
Нещодавно в приміщенні Первомайського міськрайонного центру зайнятості було проведено 2 міні-ярмарки вакансій на замовлення ПАТ "ЗАВОД "ФРЕГАТ"
далi »
Опитування
Яка інформація вас найбільше цікавить на сайті Державної служби зайнятості?
послуги щодо працевлаштування;
безкоштовне професійне навчання;
як відкрити власну справу;
отримання допомоги по безробіттю;
пошук кваліфікованих працівників;
інформація для учасників АТО та переселенців;
законодавство у сфері зайнятості;
новини служби зайнятості;
статистична інформація;
інше.
Проголосувати Проголосувати
Результат опитування Проголосувати