14 грудня 2017
Про ДСЗ Про правління Фонду Прес-центр Нормативно-правова база Статистична інформація Доступ до публічної інформації Державні закупівлі
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук
Логін
Пароль
Увійти  
Головна » Прес-центр » Новини

Служба зайнятості працевлаштувала понад 2 тисячі осіб на підприємства концерну "Укроборонпром"
 
11.04.2017 версія для друку
Служба зайнятості працевлаштувала понад 2 тисячі осіб на підприємства концерну "Укроборонпром"

Описание: C:\Users\volkova.viktoria\Desktop\17862661_1428404447230183_9125539334717436366_n.jpgРезультатом плідної співпраці Служби зайнятості та Державного концерну «Укроборонпром» у 2016 році стало працевлаштування більше 2 тисяч безробітних.

«Держава знаходиться у стані війни і на оборонну промисловість повинні працювати найкращі кадри в країні. Починаючи з 2016 року Державною службою зайнятості налагоджено співпрацю з підприємствами, що входять до Державного концерну «Укроборонпром», які заявили про потребу 3451 працівників. За сприяння служби зайнятості здійснено добір фахівців та укомплектовано 2249 робочих місць», – повідомив заступник Голови Державної служби зайнятості (Центрального апарату) Сергій Кравченко.

З початку 2017 року директорами обласних та базових центрів проведено 71 зустріч з керівниками та представниками підприємств. В ході зустрічей було з’ясовано перспективну потребу підприємств у 369 працівниках та потребу у професійному навчанні на замовлення роботодавців близько 70 осіб.

Станом на 01 березня 2017 року роботодавці мали потребу в укомплектуванні 483 вакансій, а саме: інженери-конструктори, інженери-програмісти, інженери-технологи, технік–технолог, майстри виробничої дільниці, оператори верстатів з програмним керуванням, токарі, токарі-розточувальники, заточувальники, слюсарі-ремонтники, слюсарі з механоскладальних робіт, фрезерувальники, електрогазозварники, електромонтери з ремонту електроустаткування, радіомеханіки з ремонту радіоелектронного устаткування, слюсарі з контрольно-вимірювальних приладів та автоматики, пресувальники-вулканізаторники  та інші.

На регіональному рівні з усіма підприємствами концерну підписано угоди про співпрацю. Проводяться спільні заходи, ярмарки вакансій та презентації роботодавців. Ведеться активне навчання працівників необхідних спеціальностей на замовлення роботодавців.

Новини з Веб-сайтів РегЦЗ
31.01.2017
У БУЧАЦЬКОМУ РЦЗ - МІНІ-ЯРМАРОК ВАКАНСІЙ
У Бучацькому районному центрі зайнятості для 29 безробітних проведено міні-ярмарок вакансій за участю філії "Бучацький райавтодор"
далi »
31.01.2017
АКЦІЯ "ВИПУСКНИК" У ШКОЛАХ СІЛ БАРИШ ТА ОЗЕРЯНИ
30 січня цього року фахівці Бучацького районного центру зайнятості провели акцію "Випускник" для старшокласників ЗОШ сіл Бариш та Озеряни.
далi »
31.01.2017
Альтернатива зайнятості - служба за контрактом
У Березанському районному центрі зайнятості відбувся семінар з орієнтації на службу в Збройних Силах України за участі начальника відділення комплектування Березанського РВК
далi »
31.01.2017
День відкритих дверей у Врадіївському РЦЗ
На допомогу у вирішенні питання професійного самовизначення був направлений День відкритих дверей для учнів 10-го класу ЗОШ № 3 у Врадіївському районному центрі зайнятості
далi »
31.01.2017
Підберемо кадри разом
Нещодавно в приміщенні Первомайського міськрайонного центру зайнятості було проведено 2 міні-ярмарки вакансій на замовлення ПАТ "ЗАВОД "ФРЕГАТ"
далi »
Опитування
Яка інформація вас найбільше цікавить на сайті Державної служби зайнятості?
послуги щодо працевлаштування;
безкоштовне професійне навчання;
як відкрити власну справу;
отримання допомоги по безробіттю;
пошук кваліфікованих працівників;
інформація для учасників АТО та переселенців;
законодавство у сфері зайнятості;
новини служби зайнятості;
статистична інформація;
інше.
Проголосувати Проголосувати
Результат опитування Проголосувати