17 грудня 2017
Про ДСЗ Про правління Фонду Прес-центр Нормативно-правова база Статистична інформація Доступ до публічної інформації Державні закупівлі
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук
Логін
Пароль
Увійти  
Головна » Прес-центр » Новини

Службою зайнятості та Державним космічним агентством України підписано Меморандум про співпрацю
 
14.04.2017 версія для друку
Службою зайнятості та Державним космічним агентством України підписано Меморандум про співпрацю

Описание: C:\Users\volkova.viktoria\Desktop\17916937_1327340154023010_262964668_o.jpgКиївським обласним центром зайнятості та Державним космічним агентством України підписано Меморандум про співпрацю та взаємодію.

Про це повідомив директор Київського обласного центру зайнятості Денис Дармостук.

«Обласна служба зайнятості завжди готова до плідної та ефективної співпраці для допомоги у вирішенні кадрових питань. А тому підписання даного Меморандуму сприятиме здійсненню спільних заходів щодо задоволення потреб Агентства у кваліфікованих кадрах та забезпеченню зайнятості працездатного населення Київської області», ― зазначив Д. Дармостук.

Під час зустрічі разом з в.о. Голови Державного космічного агентства України Юрієм Радченком було детально обговорено перспективи співпраці. Зокрема, 10 провідних підприємств м. Київ та Київської області, що співпрацюють з Державним космічним агентством, надаватимуть вакансії для укомплектування до Київської обласної служби зайнятості. Серед цих підприємств ДП Завод «Арсенал», Державна акціонерна холдінгова компанія «Київський радіозавод», ДП «Укркосмос», Публічне акціонерне товариство «Київський радіозавод» та інші.

Щодо досвіду співпраці, то 2016-2017 рр. ДП Завод «Арсенал» подав до служби зайнятості заявку на укомплектування 35 вакансій. Наразі актуальними є пропозиції роботи для електромонтажників, налагоджувальників, інженерів–технологів, інженерів–конструкторів, шліфувальників тощо.

 

Довідково: Державне космічне агентство України спільно з ведучими підприємствами галузі виконує стратегічно важливі проекти: створення ракети-носія «Циклон-4» та будівництво стартового комплексу в Бразилії; створення основної конструкції першого ступеня американської ракети-носія «Антарес»; розробку та виготовлення двигуна верхнього ступеня європейської ракети «Вега» (перший пуск якої відбувся 13 лютого 2012 року); створення багатофункціонального оперативно-тактичного ракетного комплексу «Сапсан» для Міністерства оборони України, Національної системи супутникового зв`язку з супутником «Либідь», Системи координатно-часового забезпечення України на базі використання глобальних навігаційних систем GPS, «Глонасс» і «Галілео» тощо.

На сьогодні до сфери управління Державного космічного агентства України входять понад тридцять промислових підприємств, науково-дослідних інститутів і конструкторських бюро різних форм власності, в яких працюють біля 27 000 висококваліфікованих фахівців.

Новини з Веб-сайтів РегЦЗ
31.01.2017
У БУЧАЦЬКОМУ РЦЗ - МІНІ-ЯРМАРОК ВАКАНСІЙ
У Бучацькому районному центрі зайнятості для 29 безробітних проведено міні-ярмарок вакансій за участю філії "Бучацький райавтодор"
далi »
31.01.2017
АКЦІЯ "ВИПУСКНИК" У ШКОЛАХ СІЛ БАРИШ ТА ОЗЕРЯНИ
30 січня цього року фахівці Бучацького районного центру зайнятості провели акцію "Випускник" для старшокласників ЗОШ сіл Бариш та Озеряни.
далi »
31.01.2017
Альтернатива зайнятості - служба за контрактом
У Березанському районному центрі зайнятості відбувся семінар з орієнтації на службу в Збройних Силах України за участі начальника відділення комплектування Березанського РВК
далi »
31.01.2017
День відкритих дверей у Врадіївському РЦЗ
На допомогу у вирішенні питання професійного самовизначення був направлений День відкритих дверей для учнів 10-го класу ЗОШ № 3 у Врадіївському районному центрі зайнятості
далi »
31.01.2017
Підберемо кадри разом
Нещодавно в приміщенні Первомайського міськрайонного центру зайнятості було проведено 2 міні-ярмарки вакансій на замовлення ПАТ "ЗАВОД "ФРЕГАТ"
далi »
Опитування
Яка інформація вас найбільше цікавить на сайті Державної служби зайнятості?
послуги щодо працевлаштування;
безкоштовне професійне навчання;
як відкрити власну справу;
отримання допомоги по безробіттю;
пошук кваліфікованих працівників;
інформація для учасників АТО та переселенців;
законодавство у сфері зайнятості;
новини служби зайнятості;
статистична інформація;
інше.
Проголосувати Проголосувати
Результат опитування Проголосувати